Dilenci koltuk değneğiyle girdiği zabıta karakolundan yürüyerek çıktı - Son Dakika

Dilenci koltuk değneğiyle girdiği zabıta karakolundan yürüyerek çıktı

26.09.2022 17:31
Dilenci koltuk değneğiyle girdiği zabıta karakolundan yürüyerek çıktı

DÜZCE Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri şikayet üzerine koltuk değneğiyle yürüyen bir dilenciyi yakaladı.

DÜZCE Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri şikayet üzerine koltuk değneğiyle yürüyen bir dilenciyi yakaladı. Dilenci önce kendisini şikayet eden kadına koltuk değneğiyle saldırdı ardından götürüldüğü hakkında işlem yapılan zabıta karakolundan yürüyerek çıktı.

Düzce'de koltuk değneğiyle gezen bir kişi vatandaşlar tarafından şikayet edildi. Zabıta ekipleri, gün boyu takip ederek engelli gibi davranarak vatandaşlardan para dilenen koltuk değnekli kişiyi yakaladı. Yakalanma sırasında kendisini şikayet eden kadına, koltuk değneğiyle saldıran dilenci, daha sonra Zabıta Müdürlüğü binasına götürüldü ve burada bir engelinin bulunmadığı anlaşıldı.  Bunun üzerine koltuk değneğine el konulan dilenci, zabıta karakolundan yürüyerek çıktı. Vatandaşları kandırarak haksız kazanç elde edilen bu kişi hakkında, Kabahatler Kanunu'ndan cezai işlem uygulandı.


Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Cumhurbaşkanı Erdoğan: '(Düzce depremi) 87 milyon lira acil yardım ödeneği kullanılmış, 11 bin hanenin hafif hasarının tamiri için destek sağlanması... Cumhurbaşkanı Erdoğan: '(Düzce depremi) 87 milyon lira acil yardım ödeneği kullanılmış, 11 bin hanenin hafif hasarının tamiri için destek sağlanması... Düzce'de depremde zarar gören binaların yıkımı sürüyor Düzce'de depremde zarar gören binaların yıkımı sürüyor Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı 21-27 Kasım Dezenformasyon Bülteni'ni yayımladı Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı 21-27 Kasım Dezenformasyon Bülteni'ni yayımladı

Son Dakika Güncel Dilenci koltuk değneğiyle girdiği zabıta karakolundan yürüyerek çıktı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement