Son Dakika Haberleri: Madalyonun iki yüzü

Madalyonun iki yüzü

22 gün önce

Fenerbahçe'nin bu sezonki iki flaş transferi antrenmanlardaki hal ve tavırlarıyla birbirlerine zıt birer profil çiziyor.

Madalyonun iki yüzü, System.String[]

Fenerbahçe'nin bu sezonki iki flaş transferi antrenmanlardaki hal ve tavırlarıyla birbirlerine zıt birer profil çiziyor. İkisi de Fransa'nın Marsilya takımından transfer edilen isimlerden Luiz Gustavo maçlardaki başarısıyla taraftarın gönlüne taht kurarken antrenmanlarda da takım arkadaşlarının büyük saygısını kazanmış durumda. Samandıra'daki idmanlarda en küçük bir laubali tavrı görülmeyen, arkadaşlarıyla şakalaşmayan 32 yaşındaki Gustavo, sarı lacivertlilerde en fazla top çalan, isabetli pas yüzdesi en yüksek olan ve en fazla koşan futbolcu olarak da öne çıkıyor.


FAZLA ÇABA GÖSTERMİYOR


Çok parlak bir kariyerle İstanbul'a gelen Adil Rami ise antrenmanlarda Gustavo'dan çok farklı bir grafik ortaya koyuyor. Fas asıllı Fransız oyuncu, Gustavo'ya göre daha konuşkan ve şakacı. Bununla beraber, haftalardır sakatlık problemi olan 33 yaşındaki oyuncunun takıma yeniden girmek adına fazla gayret göstermediği, hatta isteksiz olduğu gözlerden kaçmıyor.

Kaynak: Hürriyet

Haber Yayın Tarihi: 23.10.2019 08:40 

YORUMLAR


5 kız öğrenciye tacizle suçlanan öğretmen tutuklandı
Cinsel saldırıdan suçlanan genci, gizlice çektiği cinsel ilişki videosu kurtardı İkiz plakayla servis minibüsçülüğüne 8 bin 960 lira ceza