Mesut Özil'in imza törenine 132 basın mensubu akreditasyon başvurusu yaptı - Son Dakika

Mesut Özil'in imza törenine 132 basın mensubu akreditasyon başvurusu yaptı

26.01.2021 15:15

Fenerbahçe'ye transfer olarak sadece Türkiye'de değil dünyada da gündem olan Mesut Özil'in imza töreni de bir o kadar görkemli olacak. Tecrübeli oyuncunun imza töreni için basın mensuplarından Fenerbahçe Kulübü'ne görülmemiş sayıda talep geldi.

Fenerbahçe'nin İngiltere'nin Arsenal takımından renklerine bağladığı dünyaca ünlü yıldız Mesut Özil'in imza töreni çarşamba günü gerçekleştirilecek. Transferi uzun süre konuşulan 32 yaşındaki oyuncunun imza töreni saat 15.00'te başlayacak.

İstanbul'a gelişi esnasında hakkında birçok paylaşım yapılan yıldız oyuncunun imza törenine de basın mensupları büyük ilgi gösterdi.

132 BASIN MENSUBU AKREDİTASYON BAŞVURUSU YAPTI

Sarı-lacivertli kulüpten alınan bilgiye göre, Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde yapılacak Mesut'un imza törenine, 64 farklı kuruluş, 132 basın mensubunun yanı sıra 10 yabancı kurum akreditasyon başvurusunda bulundu.

Mesut Özil, törende Fenerbahçe ile 3,5 yıllık sözleşmeye imza atacak.

Mesut Özil'in imza törenine 132 basın mensubu akreditasyon başvurusu yaptı

Son Dakika Spor Mesut Özil'in imza törenine 132 basın mensubu akreditasyon başvurusu yaptı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin 3. reaktörünün temelini Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Putin atacak Son Dakika: Türkiye'de 27 Şubat günü koronavirüs nedeniyle 71 kişi vefat etti, 9 bin 193 yeni vaka tespit edildi Ekranların vazgeçilmez dizisi Sadakatsiz, kadrosuna Ali İl'i dahil etti NATO'dan TSK'ya "Mavi Bereli" övgüsü: Seçkin piyadeler Ebru Polat, sevgilisine ayağını öptürdüğü paylaşımı ile mide bulandırdı Bir çiftin daha sobadan zehirlendiği Adana'da son 3 günde 4 kişi hayatını kaybetti İran'da koronavirüsün yeni bir varyantının ortaya çıktığı iddia edildi Kız istemeye gittiği eve eşya taşıma asansörüyle balkondan girdi, sevgilisini mutluluktan havalara uçurdu