Damadın evet dediği sırada arkadaşları "Son pişmanlık neye yarar" şarkısını açtı - Son Dakika

Damadın evet dediği sırada arkadaşları "Son pişmanlık neye yarar" şarkısını açtı

19.09.2020 22:00

Amasya'da bir nikah töreninde damat evet dediği sırada arkadaşlarının, Müslüm Gürses'in seslendirdiği "Son pişmanlık neye yarar" şarkısını açması, salonda komik anların yaşanmasına neden oldu.

Amasya'da bir nikahta damada arkadaşları tarafından şok sürpriz yapıldı. Damadın arkadaşlarının Müslüm Gürses'in "Son pişmanlık neye yarar" şarkısını açması, salonda misafirlere komik anlar yaşattı.

Adana ve Kahramanmaraş'ta nikah töreninde damadın evet dediği sırada damadın arkadaşları, Müslüm Gürses'in seslendirdiği "Son pişmanlık ne yarar" sözlerinin yer aldığı müzikle sürpriz yapmışlardı. Bu kervana Amasya da katıldı.

DAMAT EVET DEDİĞİ SIRADA ARKADAŞLARI ŞARKIYI AÇTI

Amasya'da, yeni tip koronavirüs tedbirleri nedeniyle düğünlerin yasaklanması üzerine 31 yaşındaki Soner Çetin, 29 yaşındaki Nazmiye Eren çiftinin düğünü, planlanan tarihten geç yapıldı. Törende Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok'un, "Nazmiye Eren'i eş olarak kabul ediyor musunuz?" sorusuna damadın "evet" diye cevap vereceği sırada arkadaşlarının Müslüm Gürses'in "Son pişmanlık neye yarar" şarkısını açması, salonda misafirlere komik anlar yaşattı.

"İLK DEFA BÖYLE BİR İLGİNÇ AN İLE KARŞILAŞTIM"

En güzel anlarına tanıklık ettiği Soner ve Nazmiye çiftine mutluklar dileyen Belediye Başkanı Fatih Üçok, "Damadın arkadaşları mizahi bir dille nikah akdine neşe kattılar. İlk defa böyle bir ilginç an ile karşılaştım. Genç çiftimizi ve ailelerini tebrik ediyor, mutluklar diliyorum" dedi.

Damadın evet dediği sırada arkadaşları Son pişmanlık neye yarar şarkısını açtı
Damadın evet dediği sırada arkadaşları Son pişmanlık neye yarar şarkısını açtı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Damadın evet dediği sırada arkadaşları 'Son pişmanlık neye yarar' şarkısını açtı - Son Dakika

YORUMLAR (1)

Son Dakika

Arsenal'li Mesut Özil'in adı ABD ekibi DC United ile anılıyor Son Dakika: Azerbaycan ordusu 21 köy ve 1 kasabayı işgalden kurtardı TFF Başkanı Nihat Özdemir: Yayın kuruluşla anlaşamadık, ihtarname gönderdik Aracın arkasına asılan çocukların oyunu yürekleri ağza getirdi Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret