Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Soner Çetin haberleri, Soner Çetin son dakika, son dakika Soner Çetin

Son Dakika Soner Çetin Haberleri

Son dakika Soner Çetin haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son soner çetin haberleri anında burada.


 • Dün Dün 10:26 Çukurova Belediyesi'nde Kadınlar Temsilde Eşitlik İstedi

  Çukurova Belediyesi'nde Kadınlar Temsilde Eşitlik İstedi Çukurova Belediyesi Meclis oturumunu basan bir grup kadın, temsilde eşitlik taleplerini dile getirdi. Kadınlar, meclis üyelerine dönerek 'Bu koltukların yarısı bizim' sloganı attı. Belediye Başkanı Soner Çetin ise kadınların yanında olduğunu ifade etti.

 • 05.12.2023 05 Ara 11:51 Çukurova Belediyesi Meslek Kurslarıyla Kadınlara İş Fırsatı Sunuyor

  Çukurova Belediyesi Meslek Kurslarıyla Kadınlara İş Fırsatı Sunuyor Çukurova Belediyesi'nin açtığı meslek kurslarına katılan kadınlar ve gençler, hobilerini geliştirirken sertifikalı meslek sahibi olma imkanı buluyor. Kursiyerler, kursları tamamladıktan sonra rahatlıkla iş bulabildiklerini belirtiyor. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, kursiyerleri ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı ve teşekkürlerini iletti.

 • 03.12.2023 03 Ara 11:04 Çukurova Belediyesi, Kadın Ürünleri Pazarı Açtı

  Çukurova Belediyesi, Kadın Ürünleri Pazarı Açtı Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, üreten kadının fazla olduğu toplumların çağa ayak uydurduğunu belirterek, 'Biz de kadınlarımızın üretici duruma geçmesi için 3 kadın ürünleri pazarı açtık' dedi. Kadın Ürünleri Pazarı, kadınların kendi ürettiği el emeği göz nuru ürünlerin satışını gerçekleştirdiği bir projedir.

 • 01.12.2023 01 Ara 09:51 Çukurova Belediye Başkanı Vatandaşlarla Buluştu

  Çukurova Belediye Başkanı Vatandaşlarla Buluştu Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Yurt Mahallesindeki Hasan Balıkçı Parkı içerisindeki emekli dinlenme evinde vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Başkan Çetin, sorunların çözümü için daire müdürlerine talimat verdi.

 • 30.11.2023 30 Kas 10:12 Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Atatürk Kadın Yaşam Köyünde kursiyerlerle buluştu

  Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Atatürk Kadın Yaşam Köyünde kursiyerlerle buluştu Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Atatürk Kadın Yaşam Köyünde mesleki eğitim gören kursiyerlerle bir araya geldi. Başkan Soner Çetin, kursiyerlerle sohbet ederek, ikinci dönemine hazır olduğunu ve kadınların desteğini beklediğini belirtti.

 • 27.11.2023 27 Kas 15:05 Çukurova Belediye Başkanı Salbaş'ta Davul-Zurna ve Kurbanlarla Karşılandı

  Çukurova Belediye Başkanı Salbaş'ta Davul-Zurna ve Kurbanlarla Karşılandı Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Salbaş'ta asfalt çalışmalarını denetlemek için gittiği mahallede davul-zurna ve kurbanlarla karşılandı. Başkan Çetin, ilçenin birçok noktasında devam eden asfalt çalışmalarına iklim koşulları elverdiği sürece ara vermeden devam edeceklerini belirtti.

 • 26.11.2023 26 Kas 16:20 Çukurova Belediye Başkanı Kadın Sohbet ve Dayanışma Evini Ziyaret Etti

  Çukurova Belediye Başkanı Kadın Sohbet ve Dayanışma Evini Ziyaret Etti Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Karslılar Kadın Sohbet ve Dayanışma Evini ziyaret ederek, kursiyer kadınlarla sohbet etti. Kursiyerlerin el emeği göz nuru ürünleri büyük beğeni topladı.

 • 26.11.2023 26 Kas 10:46 Adana'da açılan Kadın Sohbet ve Dayanışma Evi beğeni topluyor

  Adana'da açılan Kadın Sohbet ve Dayanışma Evi beğeni topluyor Çukurova Belediyesi tarafından açılan Karslılar Kadın Sohbet ve Dayanışma Evinde kadınların ele emeği göz nuruyla yaptığı ürünler beğeni topluyor. Belediye Başkanı Soner Çetin, evi ziyaret ederek kadınlarla sohbet etti ve projenin önemini vurguladı.

 • 23.11.2023 23 Kas 11:39 Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Öğretmenler Günü'nde öğretmenlere teşekkür etti

  Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Öğretmenler Günü'nde öğretmenlere teşekkür etti Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda öğretmenlerin fedakarlıklarını vurgulayarak, çocukların geleceğini şekillendiren öğretmenlere teşekkür etti. Çetin, eğitimdeki sorunların çözülmesi için bilimsel ve aklı ön planda tutan yaklaşımların benimsenmesi gerektiğini belirtti.

 • 20.11.2023 20 Kas 13:23 Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Kurtuluş Gülen Yüzler Semt Kreşini Ziyaret Etti

  Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Kurtuluş Gülen Yüzler Semt Kreşini Ziyaret Etti Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Dünya Çocuk Hakları Günü dolayısıyla Kurtuluş Gülen Yüzler Semt Kreşini ziyaret ederek, çocuklarla sohbet etti ve onlara önemlerini vurguladı. Başkan Çetin, çocukların en iyi şekilde yetişmesi için çaba harcadıklarını belirtti ve çocuklardan Atatürk'ün çizdiği yoldan ayrılmamaları sözü aldı.

 • 17.11.2023 17 Kas 13:12 Çukurova Belediyesi ile Genel İş Sendikası arasında ek zam protokolü imzalandı

  Çukurova Belediyesi ile Genel İş Sendikası arasında ek zam protokolü imzalandı Çukurova Belediyesi ile Genel İş Sendikası Adana 2 Nolu Şube arasında imzalanan protokolle yüksek enflasyon nedeniyle alım gücü düşen işçinin refah düzeyinin yükselmesi amaçlanıyor. Başkan Soner Çetin, her zaman emekçilerin yanında olduklarını vurguladı.

 • 11.10.2023 11 Eki 10:46 Çukurova Belediye Başkanı'nın kızının güzellik merkezine silahlı saldırı: 3 kişi tutuklandı

  Çukurova Belediye Başkanı'nın kızının güzellik merkezine silahlı saldırı: 3 kişi tutuklandı Adana'da, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'in kızı Melike Çetin Aykal'a ait güzellik merkezine yönelik silahlı saldırıyla ilgili gözaltına alınan 3 kişi tutuklandı. Saldırıda can kaybı veya yaralanma olmazken, saldırganlar kaçarken binanın camlarına 7 kurşun isabet etti.

 • 11.10.2023 11 Eki 09:55 Adana'da Çukurova Belediye Başkanı'nın kızının güzellik merkezine ve eski Milletvekili'nin iş yerine silahlı saldırı

  Adana'da Çukurova Belediye Başkanı'nın kızının güzellik merkezine ve eski Milletvekili'nin iş yerine silahlı saldırı Adana'da Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'in kızının güzellik merkezine ve 24. dönem CHP eski Milletvekili Ali Demirçalı'nın iş yerine silahlı saldırı düzenleyen 3 kişi yakalandı. Şüpheliler, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

 • 06.10.2023 06 Eki 13:17 Çukurova Belediye Başkanı'nın kızının güzellik merkezine silahlı saldırı

  Çukurova Belediye Başkanı'nın kızının güzellik merkezine silahlı saldırı Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'in kızı Melike Çetin Aykal'ın güzellik merkezine silahlı saldırı düzenlendi. Saldırı sonucunda Aykal'ın dükkanı ile diğer iş yerlerine 14 kurşun isabet etti ancak can kaybı veya yaralama yaşanmadı. Polis, saldırganın yakalanması için çalışma başlattı.

 • 06.10.2023 06 Eki 13:11 Adana'da Çukurova Belediye Başkanı'nın kızının güzellik merkezine silahlı saldırı

  Adana'da Çukurova Belediye Başkanı'nın kızının güzellik merkezine silahlı saldırı Adana'nın Çukurova ilçesinde, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'in kızının güzellik merkezine motosikletli şüpheliler tarafından silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda iş yerine 15 kurşun isabet etti ve müşteriler canlarını zor kurtardı. Polis, saldırıyı gerçekleştiren şüphelileri yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

 • 04.10.2023 04 Eki 13:53 Çukurova Belediyesi Sokak Hayvanlarına Sahip Çıkıyor

  Çukurova Belediyesi Sokak Hayvanlarına Sahip Çıkıyor Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, sokak hayvanlarına sahip çıkmak için hayvan severlerle birlikte çalıştıklarını belirterek, tüm kurumlara duyarlı olmaları çağrısında bulundu. 4 Ekim Dünya Hayvan Hakları Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte, Çukurova Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü hayvan barınağında hayvan severler ve gönüllüler bir araya geldi. Başkan Soner Çetin, sokak hayvanlarıyla ilgili çalışmaları hayvan severlerle birlikte yürüttüklerini ve hayvan ambulansı hizmetinin önemine değindi. KIHAYKO Başkanı Metin Yıldırım ise Çukurova Belediyesi'nin hayvan hakları konusunda duyarlılık yaratan çalışmalara imza attığını vurguladı.

 • 29.09.2023 29 Eyl 16:01 Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin: 'Suç unsuru bulunmadı'

  Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin: 'Suç unsuru bulunmadı' Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, emniyet güçlerinin inceleme yaptıktan sonra 'Suç unsuruna rastlanmamıştır' şeklinde tutanak tuttuktan sonra herhangi bir belgeyi götürmeden belediyeden ayrıldıklarını açıkladı. Başkan Çetin, rüşvet iddialarıyla ilgili olarak bazı memurların suçlandığını ve bu suçlamaların kurumsal değil kişisel olarak yapıldığını belirtti. İnceleme yapılan belgelerde herhangi bir suç unsuruna rastlanmadığını ifade eden Çetin, mesai arkadaşlarına güvendiğini ve böyle bir suç işlediklerine inanmadığını söyledi.

 • 29.09.2023 29 Eyl 14:04 Başkan Çetin: Operasyon Bazı Memurlara Yönelik

  Başkan Çetin: Operasyon Bazı Memurlara Yönelik Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, polis ekiplerinin düzenlediği rüşvet ve imar yolsuzluğu operasyonuyla ilgili açıklama yaptı. Çetin, suçlamaların kurumsal değil, bazı memurlarla ilgili kişisel olduğunu belirtti ve belediyede yapılan incelemelerde herhangi bir suç unsuruna rastlanmadığını ifade etti.

 • 29.09.2023 29 Eyl 12:19 Çukurova'ya İlk Futbol Sahası Yapıldı

  Çukurova'ya İlk Futbol Sahası Yapıldı Çukurova'da faaliyet gösteren amatör kulüplerin başkan, antrenör ve sporcuları, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'e ilçeye yapılan ilk futbol sahası için teşekkür etti.

 • 13.09.2023 13 Eyl 11:17 Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, CHP Çukurova İlçe Başkanı Remzi Ümit Atay ve yeni yönetimi ziyaret etti

  Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, CHP Çukurova İlçe Başkanı Remzi Ümit Atay ve yeni yönetimi ziyaret etti Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, CHP Çukurova İlçe Başkanı Remzi Ümit Atay ve yeni yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek 'Hayırlı olsun' dileğinde bulundu. Çetin, örgüt ile uyum içinde çalışarak başarılı seçimler geçirdiklerini ve bundan sonra da aynı şekilde devam edeceklerini belirtti. Ayrıca, Çukurova'da yapılacak olan yerel seçimlerde başarılı olacaklarını ve mevcut belediyelere yeni belediyeler ekleyeceklerini söyledi.

 • 06.09.2023 06 Eyl 13:00 Çukurova Belediye Başkanı Özel Çocuklarla Yaz Kampında Buluştu

  Çukurova Belediye Başkanı Özel Çocuklarla Yaz Kampında Buluştu Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Karataş'taki yaz kampında özel çocuklarla bir araya geldi. Çetin'e destekten dolayı plaket takdim edildi.

 • 05.09.2023 05 Eyl 10:25 Çukurova Belediyesi Gülen Yüzler Semt Kreşleri'nde Yeni Eğitim Öğretim Dönemi Başladı

  Çukurova Belediyesi Gülen Yüzler Semt Kreşleri'nde Yeni Eğitim Öğretim Dönemi Başladı Çukurova Belediyesi'nin Gülen Yüzler Semt Kreşleri'nde yeni eğitim öğretim dönemi başladı. Başkan Soner Çetin, çocukların İstiklal Marşı ve Onuncu Yıl Marşı'nı öğreneceğini ve Cumhuriyet'in temel değerlerine sahip çıkan bireyler olarak yetişeceğini belirtti.

 • 04.09.2023 04 Eyl 15:22 Çukurova Belediye Başkanı Zabıta Müdürlüğü'nü ziyaret etti

  Çukurova Belediye Başkanı Zabıta Müdürlüğü'nü ziyaret etti Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Türkiye'de Zabıta teşkilatının kuruluşunun 197'nci yıl dönümü dolayısıyla Belediye'nin Zabıta Müdürlüğü'ne ziyarette bulundu. Zabıta Haftası kutlamaları çerçevesinde yapılan ziyarette, Başkan Soner Çetin zabıta personelini selamladı ve haftalarını kutladı.

 • 16.08.2023 16 Ağu 11:10 Çukurova Belediye Başkanı, 54 yıl şoförlük yapan 89 yaşındaki Ramazan Kulle'ye yardımda bulundu

  Çukurova Belediye Başkanı, 54 yıl şoförlük yapan 89 yaşındaki Ramazan Kulle'ye yardımda bulundu Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, 54 yıl uzun yol şoförlüğü yapan, bu süre içerisinde hiç kazası bulunmayan ve defalarca yılın şoförü seçilen 89 yaşındaki Ramazan Kulle'ye, eşinin rahatsızlığı nedeniyle yardımda bulundu. Çetin'in ziyaretinden dolayı duygulanan Kulle, akülü sandalye talebinde bulunmuş ve Çetin tarafından temin edilen akülü sandalye teslim edilmiştir.

 • 11.08.2023 11 Ağu 11:00 Çukurova Belediye Başkanı Yangında Zarar Gören İş Yerlerini Ziyaret Etti

  Çukurova Belediye Başkanı Yangında Zarar Gören İş Yerlerini Ziyaret Etti Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Hurdacılar ve Geri Dönüşümcüler Sitesi'nde meydana gelen yangında zarar gören 12 iş yerini ziyaret ederek, esnafa geçmiş olsun dileğinde bulundu. Başkan Çetin, can kaybı olmamasının sevindirici olduğunu belirtti ve esnafa destek sözü verdi. Hurdacılar ve Geri Dönüşümcüler Sitesi Başkanı Kemal Deniz ise ziyaret ve desteğinden dolayı Çetin'e teşekkür etti.

 • 09.08.2023 09 Ağu 13:24 Çukurova Belediyesi Yaz Sıcağına Rağmen Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor

  Çukurova Belediyesi Yaz Sıcağına Rağmen Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor Çukurova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaz mevsiminin kavurucu sıcağına rağmen asfalt kaplama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Soner Çetin, Kurttepe Mahallesinde yapılan çalışmaları denetleyerek işçilerle sohbet etti ve onlara teşekkür etti. Çalışmaların kalitesi ve halkın memnuniyeti göz önünde bulundurularak asfalt sorununu ortadan kaldırmak için belirli bir program dahilinde çalışmaların devam edeceği belirtildi.

 • 09.08.2023 09 Ağu 13:13 Çukurova Belediyesi SK Kadın Voleybol Takımı Yeni Sezon İçin Hedefe Kilitlendi

  Çukurova Belediyesi SK Kadın Voleybol Takımı Yeni Sezon İçin Hedefe Kilitlendi Çukurova Belediyesi SK Kadın Voleybol takımı, ASKİ Atatürk Spor Salonunda yaptığı antrenmanlarla yeni sezon hazırlıklarına başladı. Çukurova Belediye Başkanı ve kulübün onursal başkanı Soner Çetin, antrenmanı izleyerek oyunculara olan inancını ifade etti ve baklava ikram etti. Başkan Soner Çetin, takımın oyuncularıyla tanışarak yeni takıma katılan teknik ekipten hocalara ve oyunculara hoş geldiniz dedi. Başkan Soner Çetin, takıma hitap ederek, başarılar diledi ve kulübün kurumsallaşma yolunda hızla ilerlediğini belirtti.

 • 08.08.2023 08 Ağu 11:46 Çukurova Belediyesi Gülen Yüzler Semt Kreşleri'nde Kura Çekimi Yapıldı

  Çukurova Belediyesi Gülen Yüzler Semt Kreşleri'nde Kura Çekimi Yapıldı Çukurova Belediyesi'nin Gülen Yüzler Semt Kreşleri'ne rekor başvuru gelmesi üzerine kayıtlar noter huzurunda yapılan kura çekilişiyle belirlendi. 8 semt kreşine yapılan 978 başvuru arasından 195 çocuk kura ile seçildi. Çekiliş canlı yayında şeffaf bir şekilde gerçekleştirildi. Başkan Soner Çetin, başvuruların her yıl arttığını ve yeni bir kreş açacaklarını açıkladı.

 • 07.08.2023 07 Ağu 12:34 Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Alevi İbadethanelerinin Kabul Edilmesini İstedi

  Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Alevi İbadethanelerinin Kabul Edilmesini İstedi Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Adana Şubesi tarafından düzenlenen aşure etkinliğine katıldı. Başkan Çetin, Alevilerin ibadetlerini rahatça yapabilmeleri ve kendilerini özgürce ifade edebilmeleri için cemevlerinin ibadethane olarak kabul edilmesi gerektiğini belirtti. Aşure etkinliğinde dostluk, barış ve kardeşlik mesajları veren Çetin, Alevi inancının Anadolu'nun birleştirici gücü olduğunu vurguladı.

 • 07.08.2023 07 Ağu 11:26 Çukurova Belediye Başkanı Aşure Etkinliğinde Barış ve Kardeşlik Mesajları Verdi

  Çukurova Belediye Başkanı Aşure Etkinliğinde Barış ve Kardeşlik Mesajları Verdi Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Adana Şubesi'nce düzenlenen aşure etkinliğinde, barış ve kardeşlik mesajları verdi. Başkan Soner Çetin, aşurenin birlik, beraberlik ve kardeşliğin sembolü olduğunu belirterek, Türkiye'nin tüm farklılıklarıyla kardeşçe yaşadığını ifade etti. Alevilerin ibadetlerini özgürce yapabilmeleri için cem evlerinin ibadethane olarak kabul edilmesi gerektiğini vurguladı.

 • 18.07.2023 18 Tem 14:09 Çukurova Belediye Başkanı Engelsiz Havuzun Önemini Vurguladı

  Çukurova Belediye Başkanı Engelsiz Havuzun Önemini Vurguladı Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Hayal Park içinde hizmet eden engelsiz yüzme havuzunun özellikleri itibariyle bölgede tek olduğunu belirterek, "Engelli özel çocuklarımız burada hem eğleniyor hem de rehabilite oluyorlar" dedi.

 • 13.07.2023 13 Tem 11:49 Çukurova Belediye Başkanı Yaz Spor Okullarını Ziyaret Etti

  Çukurova Belediye Başkanı Yaz Spor Okullarını Ziyaret Etti Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, yaz spor okullarını ziyaret ederek çocukların antrenmanlarını izledi ve velilerle sohbet etti. Futbol, tenis, salon sporları, savunma sporları gibi birçok dalda faaliyet gösteren yaz spor okullarına verilen destek büyük memnuniyetle karşılandı.

 • 05.07.2023 05 Tem 10:31 Çukurova Belediyesi Su Oyun Parkları Hizmete Başladı

  Çukurova Belediyesi Su Oyun Parkları Hizmete Başladı Çukurova Belediyesi'nin su oyun parkları, çocuklara hem eğlence hem de serinleme imkanı sunuyor. Parklar haftanın 5 günü açık olup, bakım günleri dışında hizmet veriyor. Başkan Soner Çetin, su oyun parklarının çocukların sağlığını düşünerek hizmet verdiğini belirtti. Parklara gösterilen ilgi ise doğru bir iş yapıldığını gösteriyor.

 • 04.07.2023 04 Tem 11:27 Çukurova Belediyesi, Çöp Konteynerlerini İlaçlı Suyla Temizliyor

  Çukurova Belediyesi, Çöp Konteynerlerini İlaçlı Suyla Temizliyor Çukurova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaz sıcağında kötü kokuları engellemek ve haşere ve mikropların üremesini önlemek için çöp konteynerlerini ilaçlı suyla periyodik olarak temizliyor. Belediye, aynı uygulamayı sokaklar, caddeler ve parklarda da gerçekleştiriyor. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, yaz aylarında daha dikkatli olunması gerektiğini belirterek, temizlik çalışmalarının sıklaştırıldığını ve her şeyin daha temiz bir Çukurova için yapıldığını ifade etti.

 • 22.06.2023 22 Haz 13:22 Özel Minecan Ortaokulu Kız Tenis Takımı Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'i ziyaret etti

  Özel Minecan Ortaokulu Kız Tenis Takımı Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'i ziyaret etti Okullararası Tenis Şampiyonası'nda Küçük Kız kategorisinde Türkiye ikincisi olan Özel Minecan Ortaokulu Kız Tenis Takımı, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'i ziyaret etti. Başkan Çetin, tenisçileri kutlayarak gelecek yıl şampiyon olacaklarına inandığını belirtti ve küçük tenisçilere tenis raketi hediye etti.

 • 22.06.2023 22 Haz 13:21 Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Güzelyalı Toplum Merkezi'nde kursiyerlerle türkü söyledi

  Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Güzelyalı Toplum Merkezi'nde kursiyerlerle türkü söyledi Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, yaz kursları verilen Güzelyalı Toplum Merkezi'ni ziyaret ederek, kursiyerlerle sohbet etti ve türkü söyledi. Başkan Çetin, ilçenin birçok noktasındaki toplum merkezlerinde benzeri eğitimlerin devam ettiğini belirterek, vatandaşların yoğun ilgisiyle mutlu olduklarını ifade etti.

 • 20.06.2023 20 Haz 15:05 Çukurova Belediyesi çalışanlarına deprem tazminatı ve bayram ikramiyesi ödenecek

  Çukurova Belediyesi çalışanlarına deprem tazminatı ve bayram ikramiyesi ödenecek Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Kurban Bayramı öncesi çalışanlarına deprem tazminatı ve bayram ikramiyesi müjdesi verdi. Belediye personelinin bayramı daha mutlu geçirmesi için bayram öncesi deprem tazminatları, bayram ikramiyeleri ve ilave tediye ikramiyeleri ödenecek. Çetin, çalışanlar için en iyisini yapmaya çalıştıklarını belirterek, tüm çalışanların bayramını kutladı.

 • 05.06.2023 05 Haz 11:53 Çukurova Belediyesi, çevre yarışmalarında dereceye giren öğrenci ve okullara ödüllerini takdim etti

  Çukurova Belediyesi, çevre yarışmalarında dereceye giren öğrenci ve okullara ödüllerini takdim etti Çukurova Belediyesi'nin düzenlediği çevre temalı yarışmalarda dereceye giren öğrenci ve okullara ödülleri, Başkan Soner Çetin tarafından takdim edildi. Başkan Çetin, çocuklarda çevre bilincinin küçük yaşlarda oluşturulmasının önemine dikkat çekti. Afiş, atık yağ ve atık pil konulu çevre yarışmasında dereceye giren öğrenci ve okullar ödüllerini aldı. Dereceye giren okullara ve öğrencilere sertifikanın yanı sıra çeşitli hediyeler de verildi.

 • 30.05.2023 30 May 12:20 Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Kılıçdaroğlu'na destekleri için teşekkür etti

  Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Kılıçdaroğlu'na destekleri için teşekkür etti Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na destekleri dolayısıyla Çukurova halkına teşekkür etti.

 • 29.05.2023 29 May 15:25 Çukurova Belediyesi Gülen Yüzler Semt Kreşleri'nde Mezuniyet Sevinci

  Çukurova Belediyesi Gülen Yüzler Semt Kreşleri'nde Mezuniyet Sevinci Çukurova Belediyesi Gülen Yüzler Semt Kreşleri'nde eğitim gören çocuklar, Orhan Kemal Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle diplomalarını aldı. Gülen Yüzler Semt Kreşleri'nden mezun olan çocuklar için diploma töreni düzenlendi. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, konuşmasında çocukların iyi eğitim görmelerinin önemine vurgu yaptı.

 • 28.05.2023 28 May 16:56 Çukurova Belediye Başkanı Çetin, Oyunu Kullandı

  Çukurova Belediye Başkanı Çetin, Oyunu Kullandı Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi için oyunu kullandı. Başkan Çetin, oyunu eşi Ayşe Çetin ile birlikte Adana Ticaret Borsası Anadolu Lisesi'nde kullandı. Seçimlerin Türkiye için hayırlı olmasını dileyen Çetin, çıkacak sonuca herkesin saygılı olması gerektiğini belirtti.

 • 23.05.2023 23 May 13:36 Çukurova'da yaz spor okulları hazırlıkları başladı

  Çukurova'da yaz spor okulları hazırlıkları başladı Çukurova Belediyesi tarafından her yıl organize edilen yaz spor okullarıyla ilgili hazırlıklar başladı.

 • 22.05.2023 22 May 13:29 Salbaş'ta başpehlivan Mehmet Çelebi oldu

  Salbaş'ta başpehlivan Mehmet Çelebi oldu Çukurova Belediyesi'nce düzenlenen 19. Geleneksel Salbaş Karakucak Güreşlerinde Mehmet Çelebi başpehlivan oldu.

 • 17.05.2023 17 May 15:32 Çukurova Belediyesi'nden Huzurevi Sakinlerine 'Anneler Günü' Kutlaması

  Çukurova Belediyesi'nden Huzurevi Sakinlerine 'Anneler Günü' Kutlaması Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Şehit Kara Pilot Yüzbaşı Serhat Sığnak Huzurevi sakinleri ile kahvaltıda bir araya gelerek Anneler Günü'nü kutladı.

 • 14.05.2023 14 May 16:08 Çukurova Belediye Başkanı Soner: "Bugün Demokrasinin Güzelliğini Yaşıyoruz"

  Çukurova Belediye Başkanı Soner: 'Bugün Demokrasinin Güzelliğini Yaşıyoruz' Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, oyunu kullanmak üzere sandık başına gitti. Başkan Çetin, “Bugün demokrasinin güzelliğini yaşıyoruz. Her vatandaşımız özgür bir şekilde demokratik tercihini yapıyor. Sonuç ne olursa olsun herkes saygı duymalı” dedi.

 • 25.04.2023 25 Nis 14:06 Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin: Seçim İlk Turda Bitecek

  Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin: Seçim İlk Turda Bitecek Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, seçimlerin ilk turda biteceğine inandığını ve bu için elbirliği ile iyi bir çalışma yürütülmesi gerektiğini belirtti. Millet İttifakını oluşturan partilerin Adana il ilçe ve belediye başkanları toplantısında konuşan Çetin, seçim sürecine ilişkin çalışmaları değerlendirdi ve seçmeni diri tutmak için gerekenleri yapılması gerektiğini vurguladı.

 • 24.04.2023 24 Nis 15:35 Çukurova Belediye Başkanı Çetin: "Çukurova'da deprem daha büyük oldu"

  Çukurova Belediye Başkanı Çetin: 'Çukurova'da deprem daha büyük oldu' Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, "Deprem Çukurova'da 6.7 diğer ilçelerde 4.9 ve 5.1 büyüklüğünde hissedildiği için Çukurova'da yıkım oldu" dedi.

 • 17.04.2023 17 Nis 22:36 Başkan Çetin: "Değerli olan Salbaş bir kat daha değer kazanacak"

  Başkan Çetin: 'Değerli olan Salbaş bir kat daha değer kazanacak' Adana Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Salbaş'taki iftar programında vatandaşlara müjdeler verdi.

 • 14.04.2023 14 Nis 16:14 Çukurova-Kobe Belediyesi deprem işbirliği yapacak

  Çukurova-Kobe Belediyesi deprem işbirliği yapacak Deprem bölgesinde incelemelerde bulunmak üzere Türkiye'ye gelen Japon heyetine, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, ülkelerinin depremle ilgili deneyimlerinden yararlanmak istediklerini belirterek, işbirliği çağrısı yaptı.

 • 14.04.2023 14 Nis 16:14 Çukurova-Kobe Belediyesi deprem işbirliği yapacak

  Çukurova-Kobe Belediyesi deprem işbirliği yapacak Deprem bölgesinde incelemelerde bulunmak üzere Türkiye'ye gelen Japon heyetine, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, ülkelerinin depremle ilgili deneyimlerinden yararlanmak istediklerini belirterek, işbirliği çağrısı yaptı.

Advertisement