Nutuk, Her Zaman En Çok Satanlar Listesinde...  - Son Dakika

Nutuk, Her Zaman En Çok Satanlar Listesinde...

09.11.2017 14:57
Nutuk, Her Zaman En Çok Satanlar Listesinde... 

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün büyük eseri Nutuk, D&R'ın en çok satanlar listesinde her zaman üst sıralarda...

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü anmak amacıyla her yıl 10-16 Kasım tarihleri arasında bir dizi etkinlik düzenleniyor. D&R mağazalarında da her yıl bu dönemde, özelolarak oluşturulan Atatürk kitapları bölümleri büyük ilgi görüyor.

Ulu Önder'i anlamak ve onun ilkelerini öğrenmek için özellikle gençler, Atatürk hakkında bugüne kadar yazılan birçok yerli ve yabancı yazarın kitaplarına akın ediyorlar.

Falih Rıfkı Atay'ın "Çankaya"sı, Yakup Kadri Karaosmanoğlu'nun "Atatürk" kitabı, Andrew Mango'nun "Atatürk/Modern Türkiye'nin Kurucusu" kitabıyayınlanmasının üzerinden yıllar geçse de dahi halen ilgiyle takip ediliyor.

Ancak en çok ilgiyi,, 15-20 Ekim 1927 tarihleri arasında Cumhuriyet Halk Fırkası kongresinde bizzat Atatürk tarafından okunan ve iki yıllık çalışmanın ardından kitap haline getirilen Nutuk kitabı görüyor.

Farklı yayınevleri tarafından baskısı yapılan Nutuk, yıllardır D&R mağazalarında en çok satanlar listesinde yer alıyor.

Ölümünün 79. Yılında, her yıl katlanarak artan özlem ve saygı ile anılan Mustafa Kemal Atatürk eserleri, 31 ilde 164 adet bulunan D&R mağazasında ve D&R'ın online satış kanalı dr.com.tr'de yer alıyor.

YORUMLAR
500
'İzmit Kafası' Dergisi İlk Yılını Doldurdu 'İzmit Kafası' Dergisi İlk Yılını Doldurdu İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet: 'Şehrin Girişindeki Değişime Halkımız Karar Verecek' İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet: 'Şehrin Girişindeki Değişime Halkımız Karar Verecek' Başkan Büyükerşen: 'Atatürk'e Borcumu Ödemeye Çalışıyorum' Başkan Büyükerşen: 'Atatürk'e Borcumu Ödemeye Çalışıyorum'
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Nutuk, Her Zaman En Çok Satanlar Listesinde...  - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement