Sağlık-Der'in Açılışı Yapıldı - Son Dakika

Sağlık-Der'in Açılışı Yapıldı

18.10.2017 09:56
Sağlık-Der'in Açılışı Yapıldı, System.String[]

Sağlık Mensupları Dayanışma Toplum Sağlığı ve Çevreyi Koruma Derneğinin (Sağlık-Der) Adıyaman Şubesinin açılışı gerçekleştirildi.

Sağlık Mensupları Dayanışma Toplum Sağlığı ve Çevreyi Koruma Derneğinin (Sağlık-Der) Adıyaman Şubesinin açılışı gerçekleştirildi.

Şube Başkanlığını Abdulkadir Bozan'ın yaptığı Sağlık-Der'in açılışına Sağlık- Der Genel Başkanı Uzm. Dr. Kasım Sezen, Sağlık Müdüü Mehmet Emin Taş, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Kazım Çoban, Mehmet Altındal ve sağlıkçıların yanı sıra vatandaşlar katıldı.

Şube Başkanlığını Abdulkadir Bozan, açılışa katılanlara teşekkür ederek, "Sağlık-Der başkanlığımız hem Sağlık-Der, hem Dünya İslam Sağlık Birliği, hem de ümmet gençleri olarak temsil edilecek ve hizmet verecek. Allah hayırlı hizmetlerde bizi muvaffak kılsın" dedi.

Sağlık- Der Genel Başkanı Uzm. Dr. Kasım Sezen ise, derneğin faaliyetlerinden bahsederek, dünya çapında bir çalışma yürüttüklerini dile getirdi.

Sezen konuşmasında, "Sivil toplum kuruluşları içerisinde sağlık sektöründe olanlar en büyük sivil toplum kuruluşlarındandır. Bizim derneğimiz uzun yıllardan beri hizmet veren bir dernektir. Türkiye'de şuan uygulanan sağlık politikalarının bir çoğunu dile getiren bir derneğiz. Sağlık Bakanımız Ahmet Demircan, Sağlık-Der'in 2 dönem genel başkanlığını yapmıştır. Bir ay sonrada Dünya Müslüman Sağlık Toplukları Kongresinin ikincisini İstanbul'da yapacağız. Yaklaşık 80 ülkeden delegeler katılacak" dedi.

Sağlık-Der'in açılışı dualar eşliğinde yapıldı. - ADIYAMAN

Sağlık-Der'in Açılışı Yapıldı
Sağlık-Der'in Açılışı Yapıldı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Sağlık-Der'in Açılışı Yapıldı - Son Dakika


Son Dakika

İddialı pozlarıyla gündeme gelen Ebru Polat, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi Provokatörler rahat durmuyor! Fransa'da "Allah'u Ekber" diyerek polise saldıran kişi aşırı sağcı çıktı Sivasspor, öne geçtiği maçta Maccabi Tel Aviv'e 2-1 yenildi Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici