Soroptimistler Kuto'yu Ziyaret Etti - Son Dakika

Soroptimistler Kuto'yu Ziyaret Etti

25.08.2017 17:21
Soroptimistler Kuto'yu Ziyaret Etti

İş ve Meslek Kadınlarına yönelik dünyanın en eski ve köklü kulüplerinden Soroptimist Kulübü Türkiye Federasyonu yönetimi, Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan’ı ziyaret etti.

İş ve Meslek Kadınlarına yönelik dünyanın en eski ve köklü kulüplerinden Soroptimist Kulübü Türkiye Federasyonu yönetimi, Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan'ı ziyaret etti.

Türkiye Soroptimist Kulüpleri Federasyon Başkanı Nilgün Pakkan, Başkan Yardımcısı İsmet Tekin, 2. Başkanlar Meltem Balaban, Servet Maşlak, Genel Sekreter Demet Özdamar, Kuşadası Soroptimist Kulübü Derneği Başkanı Nurgil Gürcan ve aynı zamanda Seferihisar'da kamp yapan üniversiteli TSKF Bursiyerlerinin katıldığı ziyarette konuşan Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan; Federasyon temsilcilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti ve kadın ve genç kızları iş ve eğitim hayatlarında her zaman desteklediklerini belirterek, çalışmalarında başarılar diledi.

TSKF Yönetiminin de destekleri ve gösterdikleri ilgiden dolayı Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan'a ve Yönetim Kuruluna teşekkür ettikleri ziyaretin sonunda, Türkiye'nin her köşesinden gelen bursiyerler, Kuşadası Ticaret Odası'nı gezerek faaliyetleri ve hizmetleri hakkında bilgi aldılar ve Başkan Akdoğan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Seydi Yıkılmaz ve İrfan Yiğit ile hatıra fotoğraf çektirdiler. - AYDIN

2022 IIHF Buz Hokeyi 18 Yaş Altı Kadınlar Dünya Şampiyonası 2022 IIHF Buz Hokeyi 18 Yaş Altı Kadınlar Dünya Şampiyonası 20 Yaş Altı Avrupa Güreş Şampiyonası 20 Yaş Altı Avrupa Güreş Şampiyonası ABD'nin 246. bağımsızlık günü Ankara'da kutlandı ABD'nin 246. bağımsızlık günü Ankara'da kutlandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Soroptimistler Kuto'yu Ziyaret Etti - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement