Son dakika Seferihisar haberleri, Seferihisar son dakika, son dakika Seferihisar

Son Dakika Seferihisar Haberleri

Son dakika Seferihisar haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son seferihisar haberleri anında burada.


 • Dün Dün 16:46 CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel: 'Akp'lilerin Çırpınışına Bakılacak Olursa Çok Verimli Bir Kampa Ev Sahipliği Yaptığımız İçin Çok Mutluyuz' CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel: "Akp'lilerin Çırpınışına Bakılacak Olursa Çok Verimli Bir Kampa Ev Sahipliği Yaptığımız İçin Çok Mutluyuz"

  CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, CHP TBMM grubunun hafta sonu İzmir’de düzenlediği çalışma ve değerlendirme toplantısı ile ilgili “Türkiye’de gündemi belirleyen partimizin İzmir çalışmalarına, olur olmaz bahanelerle kulp bulmaya çalışan AKP’lilerin çırpınışlarına bakılacak olursa, saray iktidarı mensupları arasında korku yaratan, çok verimli bir kampa ev sahipliği yaptığımız için çok mutluyuz. AKP’lileri de anlıyoruz aslında. Bunca engellemelerine, bunca algı yaratma çabalarına rağmen, belediye başkanlarımızın İzmir için, halka hizmet için yapılan projeleri bir bir hayata geçirmelerinin endişesini yaşıyorlar" dedi.

 • Dün Dün 11:40 İZMİR'DE, 1 HAFTADA 343 KAÇAK GÖÇMEN, 6 ORGANİZATÖR YAKALANDI İZMİR'DE, 1 HAFTADA 343 KAÇAK GÖÇMEN, 6 ORGANİZATÖR YAKALANDI

  İZMİR'in 8 ayrı ilçesinde, İzmir İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince 1 haftada gerçekleştirilen operasyonlarda, 343 kaçak göçmen ile 6 organizatör yakalandı.

 • 24.09.2022 24 Eyl 20:02 Kılıçdaroğlu ve eşi, milletvekili eşleriyle çay sohbetinde buluştu Kılıçdaroğlu ve eşi, milletvekili eşleriyle çay sohbetinde buluştu

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Seferihisar'daki değerlendirme toplantısı kapsamında milletvekili eşlerine yönelik düzenlenen çay toplantısına katıldı.

 • 24.09.2022 24 Eyl 16:59 CHP'Lİ ALTAY DEVLETİN SAHİBİ MİLLETTİR-e CHP'Lİ ALTAY DEVLETİN SAHİBİ MİLLETTİR-e

  CHP Grup Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Engin Altay, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın doğal gaz faturalarına ilişkin açıklamasıyla ilgili, 'Doğal gaz faturalarının yüzde 80'ini biz ödüyoruz' demiş.

 • 24.09.2022 24 Eyl 15:33 Engin Altay: 'Erdoğan'a Baktığımda Dev Bir Holding Başkanı Görüyorum. Ekonomik Bütün Mekanizmalar Erdoğan'da' Engin Altay: "Erdoğan'a Baktığımda Dev Bir Holding Başkanı Görüyorum. Ekonomik Bütün Mekanizmalar Erdoğan'da"

  CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, İzmir’de; “Erdoğan’a baktığımda; aldığı yetkilere, kendine bağladığı kuruluşlara bakınca karşımda dev bir holding başkanı görüyorum. Borsayı kendine bağlamış. Borsa İstanbul’un beş yöneticisi Erdoğan’ın sarayındaki memuru, kankaları. Merkez Bankası, kendine bağlamış. Başkan değiştirmekten yoruldu. Türkiye Varlık Fonu, Erdoğan başkanı. Kamu özel iş birlikleriyle ilgili muhalefetin bilgi alması olanaksız, Erdoğan ol deyince oluyor. Yapın deyince yapılıyor. Her şeyi kedine bağlamış. Ekonomik bütün mekanizmalar Erdoğan’da. Bundan dolayı insanlar kendisini eleştirmesin, tepki göstermesin diye de demokrasiyi daraltabildiği kadar daraltmış” dedi.

 • 24.09.2022 24 Eyl 12:33 Kılıçdaroğlu İzmir'de, Akpm Milletvekilleri ile Bir Araya Geldi. Kılıçdaroğlu İzmir'de, Akpm Milletvekilleri ile Bir Araya Geldi.

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Seferihisar’da Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Sosyalistler, Demokratlar ve Yeşiller Grubu (SOC) milletvekilleri ile bir araya geldi. Bu toplantıların Kılıçdaroğlu’nun “Dünyanın bütün demokratları birleşin” çağrısında ortaklaşıldığı için mümkün olduğunu dile getiren CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, “Bu çağrı belli ki bütün dünyada demokrasi arayışında olan ve güçlü bir sosyal devlet ihtiyacını hisseden herkesin ortak geleceğin inşasında, bir vizyonu birlikte oluşturma konusunda kararlılığı gösteriyor. Bu buluşma o çağrının hem yankı bulduğunu hem de bir ihtiyaç olduğunu da gösteriyor” dedi.

 • 24.09.2022 24 Eyl 11:24 Kılıçdaroğlu: 'Dünyamıza Yeniden Renk Geliyor; O Kaleleri Yıkamazlar, İyileşeceğiz Dostlar' Kılıçdaroğlu: "Dünyamıza Yeniden Renk Geliyor; O Kaleleri Yıkamazlar, İyileşeceğiz Dostlar"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte sahilde yürüyüş yaptığı fotoğrafı, “Küçük bir gülümseme bile artık bir olay. Ülkede sevgisizlik virüsü yayılıyor. Ama işte hepimizin kaleleri var. Oraya kimse ulaşamıyor. Orada bekleyenler hayatın o kadar da kötü olmadığını gösteriyor. Ve dünyamıza yeniden renk geliyor. O kaleleri yıkamazlar. İyileşeceğiz dostlar” notuyla paylaştı.

 • 23.09.2022 23 Eyl 19:16 Kılıçdaroğlu, Akpm Sosyal İşler Komitesi Üyeleri ile Bir Araya Gelecek. Kılıçdaroğlu, Akpm Sosyal İşler Komitesi Üyeleri ile Bir Araya Gelecek.

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP’nin TBMM Grubu 27. Dönem 5. Çalışma ve Değerlendirme Toplantısı için bulunduğu İzmir Seferihisar’da yarın Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Sosyal İşler Komitesi’nin üyeleriyle bir araya gelecek. CHP Genel Başkan Başdanışmanı Ünal Çeviköz, görüşmeye ilişkin “Orada sadece Avrupa Konseyi ve Sosyal Komitenin konularıyla ilgili değil aynı zamanda sosyal demokrasinin tekrar yüceltilmesi maksadıyla ne gibi politikalar izleneceğini görüşeceğiz” dedi.

 • 23.09.2022 23 Eyl 17:49 Aylin Nazlıaka, CHP'li Özgür Özel'lerin Arasında Dilek Tuttu. Aylin Nazlıaka, CHP'li Özgür Özel'lerin Arasında Dilek Tuttu.

  CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, partisinin İzmir Seferihisar’da düzenlediği değerlendirme toplantısında, CHP’ye yeni katılan Özgür Özel ile Grup Başkanvekili Özgür Özel arasında dilek tuttu. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, “Biz, 20 yıl boyunca muhalefetteyken CHP’liydik. Özgür, inşallah CHP üyeliğinin ilk bir yılı dolmadan iktidarı tadacak” dedi.

 • 23.09.2022 23 Eyl 16:55 Faik Öztrak, Partililere CHP'nin Ekonomideki Çözüm Önerilerini Anlattı: 'Türkiye İçin Yeni Bir Hikaye, Yeni Nesil Kalkınma Stratejisi' Faik Öztrak, Partililere CHP'nin Ekonomideki Çözüm Önerilerini Anlattı: "Türkiye İçin Yeni Bir Hikaye, Yeni Nesil Kalkınma Stratejisi"

  CHP Sözcüsü Faik Öztrak, partisinin Seferihisar’daki toplantısında, “Türkiye İçin Yeni Bir Hikaye, Yeni Nesil Kalkınma Stratejisi” başlığı altında, CHP’nin Türkiye’de yaşanan ekonomik sorunlara ilişkin çözüm önerilerini anlattı. Öztrak, Türkiye’de uygulanan büyüme modelinin tıkandığını ve bunun sonucundan hem ekonomik kriz hem de yönetim krizi yaşandığını söyledi.

 • 23.09.2022 23 Eyl 16:35 CHP'li Adıgüzel: Her Sandıkta En Az Bir CHP'li Ama En Az İki Millet İttifakı Üyesi Olacak CHP'li Adıgüzel: Her Sandıkta En Az Bir CHP'li Ama En Az İki Millet İttifakı Üyesi Olacak

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, CHP’nin 2023 seçimlerine ilişkin hazırlığı hakkında bilgi vererek, “Altılı masanın karşılıklı dayanışmasıyla eksik olduğumuz bölgelerde iş birliği yapacağız. Biz diyoruz ki, her sandıkta en az bir CHP’li ama en az iki Millet İttifakı üyesi olacak” dedi.

 • 23.09.2022 23 Eyl 16:25 CHP'li Salıcı: 'Üye Sayımızda Artış Var. Üye Sayısının, Coğrafyanın Tamamına Yansımasını Sağlayamaya Çalışıyoruz. CHP'li Salıcı: "Üye Sayımızda Artış Var. Üye Sayısının, Coğrafyanın Tamamına Yansımasını Sağlayamaya Çalışıyoruz.

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, CHP’nin üyesi sayısının ve oyunun artığını belirtti ve “Hem üye sayımızda artış var, hem de Sayın Genel Başkanımızın ‘bize katılın’ çağrısı ile beraber toplumdaki sempatide bir artış var. O üye sayısının; toplumun farklı kesimlerine yani coğrafyanın tamamına yansımasını sağlayamaya çalışıyoruz. Bizim odağımız daha çok sadece merkezde değil aynı zamanda kırsalda da partimizin güçlenmesini sağlamak” dedi.

 • 23.09.2022 23 Eyl 14:30 Veli Ağbaba, 8 Ayda 1,1 Milyon Kişinin İşten Atıldığını Açıkladı: 'Sadece Dayısı Olanların ya da Belli Cemaat, Tarikat, Vakıflara Yakın Olanların İş... Veli Ağbaba, 8 Ayda 1,1 Milyon Kişinin İşten Atıldığını Açıkladı: "Sadece Dayısı Olanların ya da Belli Cemaat, Tarikat, Vakıflara Yakın Olanların İş...

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, bu yılın ilk sekiz ayında 1 milyon 105 bin 947 kişinin işten atıldığını belirterek, “Maalesef sadece dayısı olanların ya da belli cemaat, tarikat, vakıflara yakın olanların iş bulabildiği, fakir fukaranın iş bulamadığı dönemi yaşıyoruz. AK Parti, kendine oy verenlere de iş vermiyor. Fakir fukaraysan AK Parti açısından CHP’li misin, AK Partili misin, hiç farkı yok” dedi.

 • 23.09.2022 23 Eyl 14:27 Engin Özkoç: 'İhtiyacımız Olan Şey Birlik ve Beraberlik, Ortak Akıl ve Güçlü Bir Yol Arkadaşlığı' Engin Özkoç: "İhtiyacımız Olan Şey Birlik ve Beraberlik, Ortak Akıl ve Güçlü Bir Yol Arkadaşlığı"

  CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Artık bilmek zorundayım. Siz gerçekten benimle birlikte misiniz?” açıklamasını, “Hem birlikte yol yürüdüğü yol arkadaşlarına, hem de bütün milletimize seslenerek, ‘Benimle beraber bu yolu yürüyecek misiniz’ diye bir kere daha ifade etmiştir. Çünkü ihtiyacımız olan şey birlik ve beraberlik. İhtiyacımız olan şey ortak bir akıl. İhtiyacımız olan güçlü bir yol arkadaşlığı” sözleri ile değerlendirdi.

 • 23.09.2022 23 Eyl 13:58 Kılıçdaroğlu 'Benimle misiniz?' dedi, İmamoğlu ve Yavaş'tan yanıt gecikmedi: Her zaman yanınızdayız Kılıçdaroğlu "Benimle misiniz?" dedi, İmamoğlu ve Yavaş'tan yanıt gecikmedi: Her zaman yanınızdayız

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partililere seslendiği toplantıda "Şunu da artık bilmek zorundayım, siz gerçekten benimle birlikte misiniz?" sorusunu yöneltti. Kılıçdaroğlu'nun bu sözleri salondakiler tarafından ayakta alkışlanırken, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ABB Başkanı Mansur Yavaş'ın Kılıçdaroğlu'na sosyal medya üzerinden verdiği destek dikkat çekti.

 • 23.09.2022 23 Eyl 13:30 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, İzmir'de partisinin değerlendirme toplantısında konuştu Açıklaması CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, İzmir'de partisinin değerlendirme toplantısında konuştu Açıklaması

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sürekli yürümeye ve ilerlemeye kararlı olduğunu, partililerin yanında olduğunu bilmek istediğini belirterek "Şunu da artık bilmek zorundayım, siz gerçekten benimle birlikte misiniz?

 • 23.09.2022 23 Eyl 13:15 KILIÇDAROĞLU BENİMLE OLDUĞUNUZU ARTIK HİSSETMEK İSTİYORUM KILIÇDAROĞLU BENİMLE OLDUĞUNUZU ARTIK HİSSETMEK İSTİYORUM

  İZMİR'in Seferihisar ilçesinde düzenlenen 27'nci dönem 5'inci Çalışma ve Değerlendirme Toplantısı'na katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, parti üyelerine seslenerek, Şunu artık bilmek zorundayım. Siz gerçekten benimle birlikte misiniz Bazılarınızın sesi çıkmıyor.

 • 23.09.2022 23 Eyl 13:18 Kılıçdaroğlu'nun 'Gerçekten Benimle Birlikte Misiniz?' Sözlerine Destek Geldi: 'Yanındayım' Kılıçdaroğlu'nun "Gerçekten Benimle Birlikte Misiniz?" Sözlerine Destek Geldi: "Yanındayım"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Seferihisar'da "Siz gerçekten benimle birlikte misiniz?", "Artık karar verin. Bu halk düşmanlarını beraber yenecek miyiz, yenmeyecek miyiz?" diye sordu. Kılıçdaroğlu'nun sözlerine, sosyal medyada CHP yöneticileri, belediye başkanları ve milletvekillerinden "Yanındayım" etiketiyle destek mesajları geldi. "Yanındayım" etiketi, Twitter'de kısa sürede Türkiye gündeminde birinci sıraya çıktı.

 • 23.09.2022 23 Eyl 13:08 Kılıçdaroğlu: 'Artık Bilmek Zorundayım. Siz Gerçekten Benimle Birlikte Misiniz? Kılıçdaroğlu: "Artık Bilmek Zorundayım. Siz Gerçekten Benimle Birlikte Misiniz?

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir’de CHP’nin TBMM Grubu Çalışma ve Değerlendirme Toplantısı’nda; “Hiçbir şey beni inandığım yoldan geri çeviremez. Artık bilmek zorundayım. Siz gerçekten benimle birlikte misiniz? Bazılarınızın sesi çıkmıyor. Bazılarınızın da isteyerek veya istemeyerek zarar verdiğini de görüyorum. Ama artık karar verin. Bu halk düşmanlarını beraber yenecek miyiz, yenmeyecek miyiz? Benimleyseniz, benimle olduğunuzu da artık hissetmek istiyorum” dedi. ‘128 milyar dolar nerede?’ sorusunu anımsatan Kılıçdaroğlu, “Yılbaşından bu yana 75 milyar dolar daha buharlaştı. Artık sormamız gereken soru 203 milyar dolar nerede, kimlere verildi? Kimlere arka kapıdan satıldı?” diye konuştu.

 • 23.09.2022 23 Eyl 12:40 Tunç Soyer, İzmir'de İktisat Kongresi Düzenleyeceklerini Açıkladı: 'Türkiye'nin Geleceğine Işık Tutacağız, CHP İktidarında Yolumuzu Aydınlatacak' Tunç Soyer, İzmir'de İktisat Kongresi Düzenleyeceklerini Açıkladı: "Türkiye'nin Geleceğine Işık Tutacağız, CHP İktidarında Yolumuzu Aydınlatacak"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP’nin Seferihisar’daki değerlendirme toplantısında, İzmir’de iktisat kongresi düzenleyeceklerini açıkladı. Soyer, “Türkiye’nin geleceğine ışık tutacağız ve CHP iktidarında elinde bulunduracağı bu doküman, bilgi ve belgeleri, yolumuzu aydınlatacak katkı olarak değerlendiriyoruz” dedi.

 • 23.09.2022 23 Eyl 09:04 GÜNDEM / 23 Eylül 2022 GÜNDEM / 23 Eylül 2022

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Seferihisar Royal Teos Termal Otel'de, partisinin TBMM Grubu tarafından düzenlenen 27. Dönem 5. Çalışma ve Değerlendirme Toplantısı'nın açılışına katılacak.

 • 23.09.2022 23 Eyl 00:08 GÜNDEM ÖZETİ / 23 Eylül 2022 GÜNDEM ÖZETİ / 23 Eylül 2022

  6 Nisan 1920CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Seferihisar Royal Teos Termal Otel'de, partisinin TBMM Grubu tarafından düzenlenen 27. Dönem 5. Çalışma ve Değerlendirme Toplantısı'nın açılışına katılacak.

 • 22.09.2022 22 Eyl 16:03 CHP'li Engin Altay, Merkez Bankası'nın faizi yüzde 12'ye düşürmesine tepki gösterdi CHP'li Engin Altay, Merkez Bankası'nın faizi yüzde 12'ye düşürmesine tepki gösterdi

  CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Merkez Bankası'nın politika faizini 100 baz puan düşürerek 12'ye indirmesini, "Güler misin, ağlar mısın? Düşürdün de ne oldu? 14'ten 13'e düşürdün, ey Merkez Bankası, hangi banka vatandaşın kullandığı tüketici kredisini veya benzer kredileri bir puan aşağıya çekti? Hayır efendim, 27'yse 28 yaptı" diye değerlendirdi.

 • 21.09.2022 21 Eyl 12:30 Son dakika haber | İZMİR'DE 343 GÖÇMEN YAKALANDI, 6 ORGANİZATÖR TUTUKLANDI Son dakika haber | İZMİR'DE 343 GÖÇMEN YAKALANDI, 6 ORGANİZATÖR TUTUKLANDI

  Gelen son dakika haberine göre İZMİR'in 8 farklı ilçesinde jandarma ekiplerince düzelmelerden operasyonlarda 343 kaçak göçmen yakalandı.

 • 21.09.2022 21 Eyl 12:14 İzmir'de Jandarma 343 Kaçak Göçmen Yakaladı İzmir'de Jandarma 343 Kaçak Göçmen Yakaladı

  İzmir İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler 11- 19 Eylül arasında 19 göçmen kaçakçılığı olayına müdahale etti. Yapılan çalışmalarda 343 kaçak göçmen yakalanırken 6 organizatör tutuklandı.

 • 21.09.2022 21 Eyl 12:10 İzmir'de 19 operasyonda 343 düzensiz göçmen yakalandı İzmir'de 19 operasyonda 343 düzensiz göçmen yakalandı

  İzmir'de jandarma ekiplerince düzenlenen 19 operasyonda, yasa dışı geçiş hazırlığındaki 343 düzensiz göçmen yakalandı.

 • 20.09.2022 20 Eyl 11:44 Seferhisar Belediyesi'nin 1. Seferhisar Kitap Günleri 22 Eylül'de Başlıyor Seferhisar Belediyesi'nin 1. Seferhisar Kitap Günleri 22 Eylül'de Başlıyor

  Seferhisar Belediyesi tarafından düzenlenen 1. Seferhisar Kitap Günleri, 22-25 Eylül günleri arasında vatandaşlarla buluşacak. “Okumak Özgürleştirir” sloganıyla gerçekleştirilecek Seferihisar Kitap Günleri’ne Nebil Özgentürk, Latife Tekin, Sinan Meydan, Haydar Ergülen, Şükrü Erbaş, Barış İnce, Mine Söğüt, Ayşen Şahin, Gülşah Elikbank, Yaşar Gürsoy gibi pek çok yazar katılacak.

 • 20.09.2022 20 Eyl 00:42 İzmir'de geri itilen 259 düzensiz göçmen kurtarıldı, 14 göçmen yakalandı İzmir'de geri itilen 259 düzensiz göçmen kurtarıldı, 14 göçmen yakalandı

  İzmir'in Çeşme, Dikili, Foça, Karaburun, Menderes ve Seferihisar ilçeleri açıklarında Yunanistan unsurlarınca geri itilen 259 düzensiz göçmen kurtarıldı, yasa dışı geçiş yapmaya çalışan 14 düzensiz göçmen yakalandı.

 • 19.09.2022 19 Eyl 23:02 İzmir haber! İzmir açıklarında 259 kaçak göçmen kurtarıldı, 14 göçmen yakalandı İzmir haber! İzmir açıklarında 259 kaçak göçmen kurtarıldı, 14 göçmen yakalandı

  İzmir haberlerine göre İZMİR'in Seferihisar ilçesi açıklarında 14 kaçak göçmen yakalanırken, Çeşme, Karaburun, Foça, Menderes ve Dikili ilçesi açıklarında ise Yunan unsurlarınca Türk karasularına geri itilen 259 kaçak göçmen kurtarıldı.

 • 19.09.2022 19 Eyl 14:24 Gercüş'te 19 Eylül Gaziler Günü kutlandı Gercüş'te 19 Eylül Gaziler Günü kutlandı

  Gercüş ilçesinde 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla tören yapıldı.

 • 19.09.2022 19 Eyl 09:39 Sosyal konut projesine büyük rağbet! Şimdiye kadar başvuranların sayısı 3 milyon 466 bin 250 oldu Sosyal konut projesine büyük rağbet! Şimdiye kadar başvuranların sayısı 3 milyon 466 bin 250 oldu

  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Kurum, cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesi olan İlk Evim İlk İş Yerim'e saat 09.00 itibarıyla başvuru sayısının tam olarak 3 milyon 466 bin 250 olduğunu duyurdu. Bakan Kurum ayrıca, "Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bu güveni boşa çıkarmayacağız" ifadelerini kullandı.

 • 18.09.2022 18 Eyl 14:30 Türkiye Sualtı Görüntüleme Şampiyonası İzmir'de yapıldı Türkiye Sualtı Görüntüleme Şampiyonası İzmir'de yapıldı

  Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) tarafından düzenlenen Altın Palet Sualtı Görüntüleme Türkiye Şampiyonası, İzmir'in Seferihisar ilçesinde yapıldı.

 • 18.09.2022 18 Eyl 01:03 Türkiye Sualtı Görüntüleme Şampiyonası İzmir'de yapıldı Türkiye Sualtı Görüntüleme Şampiyonası İzmir'de yapıldı

  Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) tarafından düzenlenen Altın Palet Sualtı Görüntüleme Türkiye Şampiyonası, İzmir'in Seferihisar ilçesinde yapıldı.

 • 17.09.2022 17 Eyl 16:26 AK Parti İzmir Milletvekili Kaya, Seferihisar'da balıkçılarla buluştu AK Parti İzmir Milletvekili Kaya, Seferihisar'da balıkçılarla buluştu

  AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Seferihisar'da, Sığacık Su Ürünleri Kooperatifi Yönetim Kurulu üyeleri ile tur teknesi işletmecileri ve amatör denizciler ile bir araya geldi.

 • 14.09.2022 14 Eyl 07:31 Milyonların başvurusu bugün başlıyor! İşte cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesinin ayrıntıları... Milyonların başvurusu bugün başlıyor! İşte cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesinin ayrıntıları...

  Geçtiğimiz gün Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından müjdesi verilen cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesi ile milyonlarca insan ev sahibi olacak. Peki projeye kimler başvurabilecek, konutlar hangi illerde olacak, başvurular nasıl yapılacak, taksitler kaç TL olacak? Tüm detayları sizin için derledik.

 • 13.09.2022 13 Eyl 14:23 RIZA BEY APARTMANI'NDA 2 KAMU GÖREVLİSİ İÇİN 2'ŞER YILA KADAR HAPİS CEZASI İSTENDİ RIZA BEY APARTMANI'NDA 2 KAMU GÖREVLİSİ İÇİN 2'ŞER YILA KADAR HAPİS CEZASI İSTENDİ

  İZMİR'in Seferihisar ilçesi açıklarında meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki depremde 36 kişinin öldüğü, 17 kişinin de yaralandığı Rıza Bey Apartmanı davasında o dönemki kamu görevlileri Gamze E. (51) ve Mehmet Ali U. (68) hakkında 'görevi kötüye kullanma' suçundan 2'şer yıla kadar hapis cezası istendi.

 • 13.09.2022 13 Eyl 14:09 Rıza Bey Apartmanı'nda 2 kamu görevlisi için 2'şer yıla kadar hapis cezası istendi Rıza Bey Apartmanı'nda 2 kamu görevlisi için 2'şer yıla kadar hapis cezası istendi

  İZMİR'in Seferihisar ilçesi açıklarında meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki depremde 36 kişinin öldüğü, 17 kişinin de yaralandığı Rıza Bey Apartmanı davasında o dönemki kamu görevlileri Gamze E. (51) ve Mehmet Ali U. (68) hakkında 'görevi kötüye kullanma' suçundan 2'şer yıla kadar hapis cezası istendi.

 • 13.09.2022 13 Eyl 13:30 İzmir'de Jandarma 794 Kaçak Göçmen Yakaladı İzmir'de Jandarma 794 Kaçak Göçmen Yakaladı

  İzmir'in 13 ilçesinde düzenlenen jandarma operasyonlarında 794 kaçak göçmen ve 7 organizatör yakalandı.

 • 13.09.2022 13 Eyl 12:18 İZMİR'DE 794 KAÇAK GÖÇMEN YAKALANDI İZMİR'DE 794 KAÇAK GÖÇMEN YAKALANDI

  İZMİR'in 14 farklı ilçesinde jandarma ekiplerince düzenlenen 32 operasyonda, toplam 794 kaçak göçmen yakalandı.

 • 13.09.2022 13 Eyl 12:18 İzmir gündem haberi | İzmir'de 794 kaçak göçmen yakalandı İzmir gündem haberi | İzmir'de 794 kaçak göçmen yakalandı

  Edinilen İzmir haberine göre İZMİR'in 14 ilçesinde, jandarma ekiplerince 30 Ağustos-10 Eylül'de düzenlenen 32 operasyonda, 794 kaçak göçmen yakalandı.

Advertisement