Spor Yorumcusu Ahmet Çakar Hastaneye Kaldırıldı - Son Dakika

Spor Yorumcusu Ahmet Çakar Hastaneye Kaldırıldı

03.01.2012 09:20
Spor Yorumcusu Ahmet Çakar Hastaneye Kaldırıldı, System.String[]

Eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar'ın, katıldığı televizyon programında aniden rahatsızlanarak ambulans ile hastaneye kaldırıldığı bildirildi.

Eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar'ın, katıldığı televizyon programında aniden rahatsızlanarak ambulans ile hastaneye kaldırıldığı bildirildi. İlk belirlemelere göre ünlü yorumcunun hayati tehlikesinin bulunmadığı ve sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Bir televizyon kanalında canlı yayınlanan "Derin Futbol" programında rahatsızlanan Çakar, ilk olarak ambulans ile Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Programın moderatörü Göktuğ Sevinçli ve aynı programda yorumcu olarak yer alan yazar Rasim Ozan Kütahyalı da programa ara vererek hastaneye geldi. Çakar'ın durumu hakkında doktorlardan bilgi alan Kütahyalı ve Sevinçli, ünlü yorumcunun sağlık durumunun iyi olduğunu, endişe verici herhangi bir olayın olmadığını belirttiler.

Katıldığı televizyon programında aniden rahatsızlanarak önce Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan futbol yorumcusu Ahmet Çakar, ilerleyen saatlerde yine ambulans ile Maslak Acıbadem Hastanesine nakledilerek tedavi altına alındı. Çakar'ın doktor kontrolündeki tedavisi sürüyor. - İSTANBUL

Spor Yorumcusu Ahmet Çakar Hastaneye Kaldırıldı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Spor Yorumcusu Ahmet Çakar Hastaneye Kaldırıldı - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 28 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 77 kişi vefat etti, 2305 yeni vaka tespit edildi Almanya, vaka artışı nedeniyle Türkiye'nin tamamını riskli bölge ilan etti Fransız milletvekili Reitzer'den Ermenistan'ın Azerbaycan topraklarını işgaline tepki Yeşilçam'ın efsanesi Hulusi Kentmen'in çocukluğunun geçtiği ev, gün yüzüne çıkartılıyor Korkunç trafik kazasında biri uzman çavuş olmak üzere iki kişi yaşamını yitirdi Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Anaokulu öğretmeni genç kız "Sadece sevdim" diye not bırakıp hayatına son verdi Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de