Spor Yorumcusu Ahmet Çakar Hastaneye Kaldırıldı - Son Dakika

Spor Yorumcusu Ahmet Çakar Hastaneye Kaldırıldı

03.01.2012 09:20
Spor Yorumcusu Ahmet Çakar Hastaneye Kaldırıldı

Eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar'ın, katıldığı televizyon programında aniden rahatsızlanarak ambulans ile hastaneye kaldırıldığı bildirildi.

Eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar'ın, katıldığı televizyon programında aniden rahatsızlanarak ambulans ile hastaneye kaldırıldığı bildirildi. İlk belirlemelere göre ünlü yorumcunun hayati tehlikesinin bulunmadığı ve sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Bir televizyon kanalında canlı yayınlanan "Derin Futbol" programında rahatsızlanan Çakar, ilk olarak ambulans ile Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Programın moderatörü Göktuğ Sevinçli ve aynı programda yorumcu olarak yer alan yazar Rasim Ozan Kütahyalı da programa ara vererek hastaneye geldi. Çakar'ın durumu hakkında doktorlardan bilgi alan Kütahyalı ve Sevinçli, ünlü yorumcunun sağlık durumunun iyi olduğunu, endişe verici herhangi bir olayın olmadığını belirttiler.

Katıldığı televizyon programında aniden rahatsızlanarak önce Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan futbol yorumcusu Ahmet Çakar, ilerleyen saatlerde yine ambulans ile Maslak Acıbadem Hastanesine nakledilerek tedavi altına alındı. Çakar'ın doktor kontrolündeki tedavisi sürüyor. - İSTANBUL

Spor Yorumcusu Ahmet Çakar Hastaneye Kaldırıldı

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Spor Yorumcusu Ahmet Çakar Hastaneye Kaldırıldı - Son Dakika


Son Dakika

Plajda cinsel ilişkiye giren çift gözaltına alındı 18:01 Plajda cinsel ilişkiye giren çift gözaltına alındı
15 balta darbesiyle eşini öldüren kadın,mahkemede polisleri suçladı 16:44 15 balta darbesiyle eşini öldüren kadın,mahkemede polisleri suçladı Başkan Maçoğlu, Tunceli'ye gelen avcı grubuna tepki gösterdi: Para karşılığında masum bir canlıyı katletmek en büyük vahşilik 16:35 Başkan Maçoğlu, Tunceli'ye gelen avcı grubuna tepki gösterdi: Para karşılığında masum bir canlıyı katletmek en büyük vahşilik Başkan trafik kazasında ölünce, belediye AK Parti'ye geçti 16:27 Başkan trafik kazasında ölünce, belediye AK Parti'ye geçti Ibrahimovic, Türk hayranlarından da tepki toplayacak! Milli oyuncumuz Hakan hakkında sert sözler 16:13 Ibrahimovic, Türk hayranlarından da tepki toplayacak! Milli oyuncumuz Hakan hakkında sert sözler İçine giren 30 saniyede ne olduğunu anlamadan ölüyor! 16:08 İçine giren 30 saniyede ne olduğunu anlamadan ölüyor! Süper Lig'de şampiyonluk oranları değişti! İşte yeni oranlar! 15:35 Süper Lig'de şampiyonluk oranları değişti! İşte yeni oranlar! Antalya'yı fırtına vurdu: Dalga boyu 3 metreyi aştı, köprü çöktü 14:34 Antalya'yı fırtına vurdu: Dalga boyu 3 metreyi aştı, köprü çöktü
Advertisement