Spor Yorumcusu Ahmet Çakar Hastaneye Kaldırıldı - Son Dakika

Spor Yorumcusu Ahmet Çakar Hastaneye Kaldırıldı

03.01.2012 09:20
Spor Yorumcusu Ahmet Çakar Hastaneye Kaldırıldı

Eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar'ın, katıldığı televizyon programında aniden rahatsızlanarak ambulans ile hastaneye kaldırıldığı bildirildi.

Eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar'ın, katıldığı televizyon programında aniden rahatsızlanarak ambulans ile hastaneye kaldırıldığı bildirildi. İlk belirlemelere göre ünlü yorumcunun hayati tehlikesinin bulunmadığı ve sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Bir televizyon kanalında canlı yayınlanan "Derin Futbol" programında rahatsızlanan Çakar, ilk olarak ambulans ile Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Programın moderatörü Göktuğ Sevinçli ve aynı programda yorumcu olarak yer alan yazar Rasim Ozan Kütahyalı da programa ara vererek hastaneye geldi. Çakar'ın durumu hakkında doktorlardan bilgi alan Kütahyalı ve Sevinçli, ünlü yorumcunun sağlık durumunun iyi olduğunu, endişe verici herhangi bir olayın olmadığını belirttiler.

Katıldığı televizyon programında aniden rahatsızlanarak önce Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan futbol yorumcusu Ahmet Çakar, ilerleyen saatlerde yine ambulans ile Maslak Acıbadem Hastanesine nakledilerek tedavi altına alındı. Çakar'ın doktor kontrolündeki tedavisi sürüyor. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Spor Yorumcusu Ahmet Çakar Hastaneye Kaldırıldı - Son Dakika


Advertisement