Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün 167. Kuruluş Yıl Dönümü - Son Dakika

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün 167. Kuruluş Yıl Dönümü

21.05.2014 16:58
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün 167. Kuruluş Yıl Dönümü, System.String[]

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün 167. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında, Eskişehir Tapu Kadastro 17. Bölge Müdür Vekili İsmail Ertürk, ilçe müdürleri ve şube müdürleri, Vali Güngör Azim Tuna’yı makamında ziyaret etti.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün 167. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında, Eskişehir Tapu Kadastro 17. Bölge Müdür Vekili İsmail Ertürk, ilçe müdürleri ve şube müdürleri, Vali Güngör Azim Tuna'yı makamında ziyaret etti.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün 167. kuruluş yıldönümünü kutlayan Vali Tuna, ziyaret esnasında yaptığı konuşmada, devletin anayasal sistemi ve tüm devletlerin en önemli görevlerinden bir tanesinin mülkü korumak olduğunu kaydetti.

Tapu faaliyetlerinin devlet için önemine dikkat çeken Vali Tuna, "İnsanların malını korumak, onları gelecek nesillere aktarabilmek için gerekli hukuki işlemleri ve tedbirleri almak devletin en önemli görevlerinden biridir. Bu yüzden Tapu ve Kadastro kayıtları insanlarımızın mülkiyetlerini kayıt altına alırken tarihi gerçeklere de ışık tutması bakımından oldukça önemlidir. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün 167'nci kuruluş yıldönümünü kutluyor, hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum" dedi.

Eskişehir Tapu Kadastro 17. Bölge Müdür Vekili İsmail Ertürk de, ziyareti kabulden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Vali Tuna'ya kentte yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. - ESKİŞEHİR

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün 167. Kuruluş Yıl Dönümü
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün 167. Kuruluş Yıl Dönümü
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün 167. Kuruluş Yıl Dönümü

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün 167. Kuruluş Yıl Dönümü - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti