Tff Üst Klasman Gözlemcileri Kış Semineri Başladı - Son Dakika

Tff Üst Klasman Gözlemcileri Kış Semineri Başladı

08.01.2018 21:30
Tff Üst Klasman Gözlemcileri Kış Semineri Başladı, System.String[]

Süper Lig ve TFF 1. Lig müsabakalarında görev yapan gözlemcilerin katıldığı Üst Klasman Gözlemcileri Kış Semineri, İstanbul'da başladı.

Süper Lig ve TFF 1. Lig müsabakalarında görev yapan gözlemcilerin katıldığı Üst Klasman Gözlemcileri Kış Semineri, İstanbul'da başladı.

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezi'nde gerçekleştirilen seminerin açılışında Merkez Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Namoğlu, MHK Kış Semineri'nde hakemlere verilen talimatları ve işlenen eğitimleri gözlemcilere aktardı.

MHK'nin eğitimden sorumlu üyesi Murat Ilgaz, Video Yardımcı Hakem (VAR) sistemine ilişkin uygulamalarla ilgili son gelişmeleri gözlemcilere anlattı.

Seminerde yarın UEFA Gözlemcilerden Sorumlu Hakem Komitesi Üyesi Jaap Uilenberg, gözlemci raporunda yapılan değişiklikler ve yeni değerlendirmeler konusunda eğitim verecek.

]

]
]
Tff Üst Klasman Gözlemcileri Kış Semineri Başladı

Kaynak: Skorer

Son Dakika Spor Tff Üst Klasman Gözlemcileri Kış Semineri Başladı - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Eşinin eve dönmesini isteyip hastanenin çatısına çıktı, operasyonla indirildi Trump'tan Dağlık Karabağ çıkışı: Ateşkesin bozulduğunu görmek hayal kırıklığı Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi