Tümsiad Üyelerinden Sanko Holding'e Ziyaret - Son Dakika

Tümsiad Üyelerinden Sanko Holding'e Ziyaret

11.01.2012 18:27
Tümsiad Üyelerinden Sanko Holding'e Ziyaret, System.String[]

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu'nu ziyaret etti.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu'nu ziyaret etti.

TÜMSİAD Şube Başkanı Cuma Çekici, dernek çalışmalarına ilişkin bilgi sunmak ve önerilerini almak için Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu'nu ziyaret ettiklerini söyledi.

TÜMSİAD'ın öncülüğünde, üyelerden Mehmet Haskaya'nın başkanlığında Penyeciler Derneği kurulması için çalışma başlattıklarını belirten Çekici, "Gaziantep'te binin üzerinde penyeci var. En az yarısını dernek çatısı altında buluşturmayı amaçlıyoruz." dedi.

Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu da TÜMSİAD'ın çalışmalarını yakından izlediğini ve takdir ettiğini kaydetti.

Penyecilerin örgütlenmesinin çok önemli olduğuna dikkati çeken Konukoğlu, "Çok önemli bir eksikliği gidereceğinize inanıyorum. Penyecilerin dernekleşmesinin yararını hep birlikte göreceğiz. Sanko olarak bu tür çalışmalarınızda yanınızdayız, her zaman destek oluruz." diye konuştu.

Tümsiad Üyelerinden Sanko Holding'e Ziyaret

Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Tümsiad Üyelerinden Sanko Holding'e Ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yangının bir türlü kontrol altına alınamadığı Manavgat'ta incelemelerde bulundu 14:35 Cumhurbaşkanı Erdoğan, yangının bir türlü kontrol altına alınamadığı Manavgat'ta incelemelerde bulundu Son Dakika: Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: 3 ya da 4 transfer yapacağız 14:17 Son Dakika: Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: 3 ya da 4 transfer yapacağız Alman devi Dortmund, Szalai için Fenerbahçe'ye resmi teklif mektubu gönderdi 13:45 Alman devi Dortmund, Szalai için Fenerbahçe'ye resmi teklif mektubu gönderdi
Bodrum'da yerleşim alanına 150 metre uzaklıkta yangın çıktı! Ekipler seferber oldu 13:22 Bodrum'da yerleşim alanına 150 metre uzaklıkta yangın çıktı! Ekipler seferber oldu Bu illerde oturanlar dikkat! Meteoroloji harita paylaştı, termometreler 43 dereceyi gösterecek 13:03 Bu illerde oturanlar dikkat! Meteoroloji harita paylaştı, termometreler 43 dereceyi gösterecek Konya'da 7 kişinin öldürüldüğü aile katliamıyla ilgili kahreden sözler: Birkaç kişi araya girdi, barış olacaktı 12:13 Konya'da 7 kişinin öldürüldüğü aile katliamıyla ilgili kahreden sözler: Birkaç kişi araya girdi, barış olacaktı
Minibüs ve otomobil kafa kafaya çarpıştı, aynı aileden 5 kişi feci şekilde can verdi 12:06 Minibüs ve otomobil kafa kafaya çarpıştı, aynı aileden 5 kişi feci şekilde can verdi Ünlü astrolog Arzum Koyuncu'nun 11:29 Ünlü astrolog Arzum Koyuncu'nun "eskort" isyanı! Sosyal medya için anlaştığı adam kabusu yaşattı
Advertisement