Son Dakika Haberleri: Yavaş'ın Teklifi Meclis'ten Geçti! Ankara'da Tüm Bayramlarda Ulaşım Ücretsiz Olacak

Yavaş'ın Teklifi Meclis'ten Geçti! Ankara'da Tüm Bayramlarda Ulaşım Ücretsiz Olacak

2 gün önce

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın "Vatandaşlar, dini ve milli bayramlarda toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlansın" teklifi Belediye Meclisi'nde kabul edildi. Artık Ankara'da tüm bayramlarda ulaşım ücretsiz olacak.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş başkanlığında toplanan Büyükşehir Belediye Meclisi, EGO otobüslerinin, metroların ve teleferik hatlarının dini ve milli bayramlarda ücretsiz olmasını kararlaştırdı.

ANKARA'DA BAYRAMLARDA ULAŞIM ÜCRETSİZ OLACAK

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Mayıs ayı dördüncü gün toplantısında alınan kararla yurttaşların dini ve milli bayramlarda toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanmasına olanak sağlandı.

İlk olarak 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nda uygulanması planlanan ücretsiz toplu taşıma hizmetine ilişkin teklif Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş tarafından Belediye Meclisi'ne sunuldu.

Yavaş'ın, 'Vatandaşlar, dini ve milli bayramlarda toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlansın' teklifi Belediye Meclisi'nde kabul edildi. Yurttaşların bayramlarda metro, teleferik ve EGO otobüslerinden ücretsiz yararlanması kararlaştırıldı.

Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar ve Enflasyon Beklentisini Açıkladı

Otomobil Alacaklar Dikkat! Koyu Renkli Araçlar Daha Fazla Yakıt Tüketiyor

Ünlü İş Adamı Selim Sayılgan Manipülasyon Suçundan Tutuklandı

Haber Yayın Tarihi : 16.05.2019 05:15 Ankara'da Yol Kenarında Telef Olmuş 40 Çinçilla Bulundu UEFA'dan Trabzonspor'a Kötü Haber İstanbul'da Ulaşımın Ücretsiz Olacağı Söylendi Ama Vatandaş Akbil Basıyor 500T'de 3 Saat Susuz Kalınca Hayatının Buluşunu Yaptı