Son dakika Hacı Bayram Cami haberleri, Hacı Bayram Cami son dakika, son dakika Hacı Bayram Cami

Son Dakika Hacı Bayram Cami Haberleri

Son dakika Hacı Bayram Cami haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son hacı bayram cami haberleri anında burada.

 • 08.04.2019 08:17 Mansur Yavaş, Mazbatayı Aldıktan Sonra Anıtkabir'e Gideceğini Söyledi Mansur Yavaş, Mazbatayı Aldıktan Sonra Anıtkabir'e Gideceğini Söyledi

  31 Mart Yerel seçimlerde CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, sabah namazını Hacı Bayram Veli Camii'nde kıldı. Yavaş, "Mazbatamızı aldıktan sonra da Anıtkabir'e gideceğiz" dedi.

 • 09.03.2019 13:07 AK Parti'li Özhaseki ve Veysel Tiryaki Gimat'ta Esnafla Buluştu AK Parti'li Özhaseki ve Veysel Tiryaki Gimat'ta Esnafla Buluştu

  Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, GİMAT'ta gıda toptancılarıyla bir araya geldi.

 • 08.03.2019 00:54 Özhaseki, MHP Mamak İlçe Teşkilatıyla Buluştu Özhaseki, MHP Mamak İlçe Teşkilatıyla Buluştu

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, "Ankara Büyükşehir Belediyesine geldiğimizde yaptığımız en büyük sosyal tesise, kültür merkezine Allah izin verirse Başbuğ Alpaslan Türkeş ismini koyarak işe başlayacağım." dedi.

 • 22.02.2019 21:51 Hacı Bayram Veli İçin Unesco'ya Başvuru Hazırlığı Hacı Bayram Veli İçin Unesco'ya Başvuru Hazırlığı

  Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Tekin, "Hacı Bayram Veli'nin vefatının 600'üncü yılına denk düşen 2029 yılının, UNESCO'nun anma ve kutlama yıldönümleri arasına alınması için gerekli başvuru hazırlıklarına başlamış durumdayız." dedi.

 • 22.02.2019 21:29 Hacı Bayram Veli İçin Unesco'ya Başvuru Hazırlığı Hacı Bayram Veli İçin Unesco'ya Başvuru Hazırlığı

  Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Tekin, "Hacı Bayram Veli'nin vefatının 600'üncü yılına denk düşen 2029 yılının, UNESCO'nun anma ve kutlama yıldönümleri arasına alınması için gerekli başvuru hazırlıklarına başlamış durumdayız." dedi.

 • 09.10.2016 15:46 Başkan Tahmazoğlu Resterasyon Çalışmasını İnceledi Başkan Tahmazoğlu Resterasyon Çalışmasını İnceledi

  Tarihi dokunun gün yüzüne çıkartılması konusunda önemli çalışmalara imza atan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şıh Cami etrafında yapılan restorasyon çalışmalarını inceledi.

 • 07.09.2016 15:22 AK Parti'li İçyer Son Yolculuğuna Uğurlandı AK Parti'li İçyer Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Ankara'daki evinde geçirdiği rahatsızlık nedeniyle hayatını kaybeden AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Taciser İçyer, son yolculuğuna uğurlandı.

 • 07.09.2016 15:07 Erdoğan ve Yıldırım, Taciser İçyer'in Cenaze Törenine Katıldı Erdoğan ve Yıldırım, Taciser İçyer'in Cenaze Törenine Katıldı

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Helallik alınması Cenaze namazının kılınması Başbakan Binali Yıldırım'ın konuşması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması ANKARA - AK Parti Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Taciser İçyer'in cenaze namazı, Hacı Bayram Camisi'nde kılındı.

 • 07.09.2016 14:02 Bakanlar Kurulu Toplantısına Cenaze Arası

  Bakanlar kurulu toplantısına AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi Taciser İçyer’in cenazesi nedeniyle ara verildi.

 • 06.09.2016 19:01 AK Parti'nin Acı Günü AK Parti'nin Acı Günü

  AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi Taciser İçyer hayatını kaybetti.

 • 06.09.2016 18:54 AK Parti Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Taciser İçyer Hayatını Kaybetti! AK Parti Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Taciser İçyer Hayatını Kaybetti!

  AK Parti Kadın Kolları Başkan Yardımcısı 50 yaşındaki Taciser İçyer, evinde istirahat halindeyken yaşamını yitirdi.

 • 17.06.2016 02:37 Eski MHP Milletvekili Aydın Eski MHP Milletvekili Aydın

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : İftar yemeğinin yapılacağı salondan görüntüler MHP Genel Başkan Adayı Koray Aydın'ın gelişi ve partililer tarafından karşılanması MHP Genel Başkan Adayı Koray Aydın'ın konuşması Eski MHP Milletvekili Aydın: "Şu anda TBMM'de flu gördüklerimizin bile daha solunda oturuyoruz.

 • 17.06.2016 00:23 Eski MHP Milletvekili Aydın Açıklaması

  Eski MHP Milletvekili Koray Aydın, "Şu anda TBMM'de flu gördüklerimizin bile daha solunda oturuyoruz.

 • 16.06.2016 01:15 TBMM Başkanı Kahraman'dan İftar Daveti

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : TBMM Başkanı Kahraman'dan iftar daveti TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın gelişi ve katılımcılar ile tokalaşması Bülent Arınç'ın gelişi ve tokalaşması Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş'in gelişi ve tokalaşması Kuran-ı Kerim tilaveti Başbakan Binali Yıldırım ve TBMM Başkanı İsmail Kahraman'dan detaylar TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın konuşması Başbakan Binali Yıldırım'ın ayrılışı TBMM Başkanı Kahraman'dan iftar daveti Kahraman, Meclis Şeref Kapısı önünde eski ve yeni TBMM üyeleri onuruna iftar verdi TBMM Başkanı Kahraman: "Türkiyemiz, egemenliğin bir zümre, şahıs veya bir kuruma değil, kayıtsız ve şartsız millete ait olduğu bilincinde olan, millet hakimiyetine dayalı, gücünü milletinden alan, merkezinde ve öznesinde insan olan, çoğulcu demokrasiye, çağdaş hukuk devleti ilkelerine sahip bir devlet olarak, birlik ve bütünlük içinde mutlu bir geleceğe emin adımlarla ilerleyecektir" TBMM Başkanı İsmail Kahraman, "Türkiyemiz, egemenliğin bir zümre, şahıs veya bir kuruma değil, kayıtsız ve şartsız millete ait olduğu bilincinde olan, millet hakimiyetine dayalı, gücünü milletinden alan, merkezinde ve öznesinde insan olan, çoğulcu demokrasiye, çağdaş hukuk devleti ilkelerine sahip bir devlet olarak, birlik ve bütünlük içinde mutlu bir geleceğe emin adımlarla ilerleyecektir.

 • 15.06.2016 23:00 TBMM Başkanı Kahraman'dan İftar Daveti

  TBMM Başkanı İsmail Kahraman, "Türkiyemiz, egemenliğin bir zümre, şahıs veya bir kuruma değil, kayıtsız ve şartsız millete ait olduğu bilincinde olan, millet hakimiyetine dayalı, gücünü milletinden alan, merkezinde ve öznesinde insan olan, çoğulcu demokrasiye, çağdaş hukuk devleti ilkelerine sahip bir devlet olarak, birlik ve bütünlük içinde mutlu bir geleceğe emin adımlarla ilerleyecektir.

 • 17.04.2016 17:36 Hacı Bayram Camisi'nde Hacı Bayram Camisi'nde "Kutlu Doğum Haftası" Etkinliği

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Hacı Bayram Camisi'nde düzenlenen "Kutlu Doğum Haftası" etkinliği Kutlu Doğum Haftası Ankara Büyükşehir Belediyesince, hafta dolayısıyla Hacı Bayram Camisi'nde etkinlik düzenlendi Ankara Büyükşehir Belediyesince, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla Hacı Bayram Camisi avlusunda etkinlik düzenlendi.

 • 17.04.2016 15:02 Kutlu Doğum Haftası

  Ankara Büyükşehir Belediyesince, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla Hacı Bayram Camisi avlusunda etkinlik düzenlendi.

 • 08.04.2016 16:12 Tdv'den Kutlu Doğum Aşı İkramı

  Türkiye Diyanet Vakfınca (TDV), Hacı Bayram Camisi'nde vatandaşlara Kutlu Doğum aşı ikram edildi.

 • 07.04.2016 23:30 Regaip Kandili Regaip Kandili

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Regaip Kandili Hacı Bayram Camisinden detaylar Namaz kılma ve dua etme detayları Kocatepe Camisi'nden detaylar ANKARA - Ankara'da, üç ayların habercisi Regaip Kandili dolayısıyla Hacı Bayram Camisi ve Kocatepe Camisi'nde program düzenlendi.

 • 07.04.2016 08:55 Gündem / 7 Nisan 2016

  Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu kabul edecek, Bosna Hersek Cumhurbaşkanlığı Konseyi Üyesi Mladen İvaniç ile görüşecek, Bosna Hersek Bakanlar Konseyi Başkanı Denis Zvizdiç'i kabul edecek.

 • 07.04.2016 00:04 Gündem Özeti / 7 Nisan 2016

  Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- TBMM Başkanı İsmail Kahraman, 19, 20 ve 21. Dönem Karaman Milletvekili Zeki Ünal'ın, "Tarih ve Tabiat Hazineleriyle Türkiye Tuvalden Yansımalar" adlı resim sergisinin açılışına katılacak ve Bosna Hersek Bakanlar Konseyi Başkanı Denis Zvizdiç'i kabul edecek.

 • 14.03.2016 19:16 Ankara'daki Saldırı Türkiye'nin Önde Gelen Üniversitelerini de Sarstı Ankara'daki Saldırı Türkiye'nin Önde Gelen Üniversitelerini de Sarstı

  Ankara'daki saldırı Türkiye'nin önde gelen üniversitelerini de derinden etkiledi. Saldırıda yaşamını yitirenler arasında ODTÜ, Gazi ve Hacettepe Üniversitesi öğrencileri de var.

 • 01.03.2016 13:51 Ekinci, Ekinci, "Bu Çalışmamız, İşaret Fişeği Olsun"

  Eyyübiye Belediyesi, Ankara Kalkınma Ajansı ve Karacadağ Kalkınma Ajansı ile birlikte ortaklaşa yaptığı Peygamberler Şehri, Başkentin Tarihinde Kardeşliği Pekiştiriyor adlı proje kapsamında 30 Eyyübiyeli lise öğrencisine 3 günlük Ankara gezisi düzenledi.

 • 27.02.2016 17:27 Bediüzzaman'ın Talebelerinden Özdemir, Son Yolculuğuna Uğurlandı Bediüzzaman'ın Talebelerinden Özdemir, Son Yolculuğuna Uğurlandı

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in cenaze namazını kıldırması TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın cenaze namazını kılması Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan cenaze namazını kılması Tekbirler eşliğinde cenazenin götürülmesi Bediüzzaman'ın talebesi Özdemir'in vefatı Said Özdemir'in cenaze namazı Hacı Bayram Camisi'nde kılındı Diyanet İşleri Başkanı Görmez'in kıldırdığı namaza, TBMM Başkanı Kahraman, Başbakan Yardımcısı Akdoğan ve Milli Savunma Bakanı Yılmaz da katıldı Bediüzzaman Said Nursi'nin talebelerinden Said Özdemir, son yolculuğuna uğurlandı.

 • 27.02.2016 13:53 Bediüzzaman'ın Talebesi Özdemir'in Vefatı

  Bediüzzaman Said Nursi'nin talebelerinden Said Özdemir, son yolculuğuna uğurlandı.

 • 26.02.2016 11:33 Bediüzzaman'ın Talebesi Said Özdemir Vefat Etti

  Bediüzzaman Said Nursi'nin talebelerinden Said Özdemir vefat etti.

 • 26.02.2016 10:45 Said Özdemir, En Son Eşinin Cenazesinde Görüntülenmişti

  Zatürre ve böbrek rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan ve bir süredir yoğun bakımda tutulan Bediüzzaman Said Nursi’nin talebesi Said Özdemir hayatını kaybetti.

 • 26.02.2016 10:02 Bediüzzaman'ın Talebesi Said Özdemir, Yarın Toprağa Verilecek

  Hafta başında zatürre ve böbrek rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan ve bir süredir yoğun bakımda tutulan Bediüzzaman Said Nursi'nin talebesi Said Özdemir vefat etti.

 • 25.02.2016 13:58 İmam Hatip Öğrencilerinden Şehitler İçin Bin Hatim

  Ankara'daki 115 imam hatip okulunun öğrencileri, başkentteki terör saldırısında şehit olanlar ile bugüne kadar terörle mücadelede hayatını kaybeden şehitler için bir hafta içinde bin hatim indirdi ve bin Yasin-i Şerif okudu.

 • 07.02.2016 16:39 Fehim Adak, Son Yolculuğuna Uğurlandı

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Cenaze namazı için gelenler İsmail Kahraman'ın gelişi Mustafa Kamalak'ın gelişi Bekir Bozdağ'ın gelişi Recai Kutan'ın gelişi Cenaze namazının kılınması Helallik istenmesi ve dua edilmesi Tabutun omuzlarda götürülmesi Recai Kutan'ın konuşması ANKARA - Eski bakanlardan Fehim Adak, Hacı Bayram Camisi'nde kılınan ikindi namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

 • 07.02.2016 12:11 Eski Bakanlardan Adak Hayatını Kaybetti

  Eski bakanlardan Fehim Adak Ankara'da tedavi gördüğü özel hastanede sabah saatlerinde hayatını kaybetti.

 • 06.01.2016 17:27 Ankara Büyükşehir Belediyesi Proje Tanıtım Toplantısı

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Deniz getiremedik ama bu 3 yıl içerisinde Ankara Boğazı'nı Ankara'ya kazandıracağız ve yapmaya başlayacağız" dedi.

 • 30.11.2015 17:04 Sakarya'da 4-6 Yaş ve Görme Engelliler Kur'an Kursu Açıldı Sakarya'da 4-6 Yaş ve Görme Engelliler Kur'an Kursu Açıldı

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Programdan detaylar- Görme engelliler Ecrin Eslem Köse, Kur'anı-ı Kerim, - Nazlı Deniz Tantan 'Görme engelli kızın kalbinden dökülenler" adlı şiir, - Elif Sıla Çulhaoğlu ise 'Görme engellinin yol tarifi' adlı hikayeyi okuması- İl Müftüsü İlyas Serenli'nin konuşması- Diyanet İşleri Başkanlığı Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Prof. Dr. Ali Erbaş'ın konuşması Diyanet İşleri Başkanlığı Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Prof. Dr. Ali Erbaş, "Kur'an-ı Kerimi öğretecek insanların sayısı arttıkça öğrenen insanların sayısı da artıyor" dedi.

 • 30.11.2015 15:27 Sakarya'da 4-6 Yaş ve Görme Engelliler Kur'an Kursu Açıldı

  Diyanet İşleri Başkanlığı Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Prof. Dr. Ali Erbaş, "Kur'an-ı Kerimi öğretecek insanların sayısı arttıkça öğrenen insanların sayısı da artıyor" dedi.

 • 05.10.2015 18:48 Mina'daki İzdiham

  Mina'da çıkan izdihamda kaybolduktan 11 gün sonra cesedine ulaşılan Türk Hacılardan 72 yaşındaki Turgut Kuru için Fethiye ilçesinde gıyabi cenaze namazı kılındı.

 • 05.10.2015 18:46 Fethiyeli Kayıp Hacının Ölüm Haberi Geldi Fethiyeli Kayıp Hacının Ölüm Haberi Geldi

  Hac ibadeti için gittiği kutsal topraklarda Mina’da çıkan izdihamda kaybolduktan sonra cesedine ulaşılan Türk Hacılardan 72 yaşındaki Turgut Kuru için memleketi Fethiye’de gıyabi cenaze namazı kılındı.

 • 22.09.2015 16:35 Başkent'te Bayram Öncesi Temizlik

  Ankara Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde Başkent'in kalabalık bölgelerinde temizlik çalışmalarını hızlandırdı.

 • 01.09.2015 15:07 Gençlerbirliği Eski Yöneticisi Güler'in Cenazesi Toprağa Verildi

  Gençlerbirliği Kulübü'nün, vefat eden eski yönetim kurulu üyesi ve mali asbaşkanı Hayri Güler'in cenazesi toprağa verildi.

 • 19.08.2015 22:29 Erdoğan: Erdoğan: "Müslümanlar, Mezhepçiliğin, Kavmiyetçiliğin Maddiyatçılığın Ağına Düşmüştür"

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cumhurbaşkanı Erdoğan, il müftülerini kabul etti- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı Erdoğan, il müftülerini kabul etti- Erdoğan: (1)- "İlim, İslam dünyasından kaçmış, yerini cehalete ve şiddete bırakmıştır.

 • 19.08.2015 22:22 Erdoğan: Erdoğan: "İmam Hatip Neslinin Daha Nitelikli Olması Lazım"

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cumhurbaşkanı Erdoğan, il müftülerini kabul etti- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması Cumhurbaşkanı Erdoğan, il müftülerini kabul etti- Erdoğan: (1)- "İlim, İslam dünyasından kaçmış, yerini cehalete ve şiddete bırakmıştır.

 • 19.08.2015 22:00 Cumhurbaşkanı Erdoğan, İl Müftülerini Kabul Etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İslam dünyasında cehaletin ve şiddetin yaşandığını belirterek, "Biz, cehaleti okuma yazma bilmemek gibi tanımlarsak en büyük cehaleti yaşamış oluruz.

 • 28.07.2015 19:16 Gök: Gök: "Hiçbir Parti Diğerine Kızarak Bu Konumundan Uzaklaşamaz"

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Grup Başkanvekili Levent Gök'ün açıklamaları CHP Grup Başkanvekili Gök: -"Meclisimiz bu olağanüstü dönemde, serinkanlı bir değerlendirme yaparak ülkemizin içinde bulunduğu ve terörün yarattığı güvensizlik ortamını bertaraf edecek bir birlikteliği sergilemek durumundadır.

 • 28.07.2015 19:03 Gök: Gök: "Biz Işid'i Anlattık Ama Başbakan Işid'i İşitmedi"

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Grup Başkanvekili Levent Gök'ün açıklamaları CHP Grup Başkanvekili Gök: -"Meclisimiz bu olağanüstü dönemde, serinkanlı bir değerlendirme yaparak ülkemizin içinde bulunduğu ve terörün yarattığı güvensizlik ortamını bertaraf edecek bir birlikteliği sergilemek durumundadır.

 • 28.07.2015 16:47 CHP Grup Başkanvekili Gök Açıklaması

  CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, "Meclisimiz bu olağanüstü dönemde, serinkanlı bir değerlendirme yaparak ülkemizin içinde bulunduğu ve terörün yarattığı güvensizlik ortamını bertaraf edecek bir birlikteliği sergilemek durumundadır.

 • 12.07.2015 13:13 Münih?te, Kundaklanan Camide Hüzünlü İftar Münih?te, Kundaklanan Camide Hüzünlü İftar

  Münih'te, kundaklanan camide hüzünlü iftar Geçtiğimiz hafta kundaklanmaya çalışılan Almanya'nın Münih kentindeki Pasing semtinde bulunan DİTİB Hacı Bayram Camisi'nin iftar davetinde hüzün ve mutluluk bir arada yaşandı.

 • 12.07.2015 12:37 Münih'te, Kundaklanan Camide Hüzünlü İftar Münih'te, Kundaklanan Camide Hüzünlü İftar

  Dha DIŞ HABER – Geçtiğimiz hafta kundaklanmaya çalışılan Almanya'nın Münih kentindeki Pasing semtinde bulunan DİTİB Hacı Bayram Camisi'nin iftar davetinde hüzün ve mutluluk bir arada yaşandı.

 • 09.07.2015 11:35 Münih Belediye Başkanı Dieter Reiter: ?istanbul?u ?kardeş Şehir? Olarak Düşünebilirim? Münih Belediye Başkanı Dieter Reiter: ?istanbul?u ?kardeş Şehir? Olarak Düşünebilirim?

  Münih Belediye Başkanı Dieter Reiter: 'İstanbul'u 'Kardeş şehir' olarak düşünebilirim? Geçtiğimiz yl Münih Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Dieter Reiter (SPD) kentte çalışan Türk gazetecileri makamında ağırladı.

 • 09.07.2015 11:17 Dieter Reiter: İstanbul'u 'Kardeş Şehir' Olarak Düşünebilirim Dieter Reiter: İstanbul'u 'Kardeş Şehir' Olarak Düşünebilirim

  Geçtiğimiz yl Münih Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Dieter Reiter kentte çalışan Türk gazetecileri makamında ağırladı.

 • 01.07.2015 12:00 Münih?te, Türk ve Almanlar El Ele Vererek Cami Kundaklanmasını Protesto Etti Münih?te, Türk ve Almanlar El Ele Vererek Cami Kundaklanmasını Protesto Etti

  Münih'te, Türk ve Almanlar el ele vererek cami kundaklanmasını protesto etti Geçtiğimiz hafta kundaklanmaya çalışılan Almanya'nın Münih kentindeki Pasing semtinde bulunan DİTİB Hacı Bayram Camisi önünde Türk ve Almanlar ortaklaşa bir protesto gösterisi yaptı.

 • 01.07.2015 11:54 Münih'te, Türk ve Almanlar Cami Kundaklanmasını Protesto Etti Münih'te, Türk ve Almanlar Cami Kundaklanmasını Protesto Etti

  Almanya'nın Münih kentindeki Pasing semtinde bulunan DİTİB Hacı Bayram Camisi önünde Türk ve Almanlar ortaklaşa bir protesto gösterisi yaptı.