SON DAKİKA HALUK DURSUN HABERLERİ

Son Dakika Haluk Dursun Haberleri

 • 25 Nisan 2019 13:40 Mustafa Kemal Paşa'nın Anadolu'ya Geçişi ve Kongreler Uluslararası Sempozyumu Mustafa Kemal Paşa'nın Anadolu'ya Geçişi ve Kongreler Uluslararası Sempozyumu Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Haluk Dursun, "Bugün İstanbul'da bir sivil toplum örgütü sözde Ermeni soykırımını anma programı yapmak için başvuru yaptı.
 • 13 Nisan 2019 14:59 Anadolu Tarih ve Kültür Birliği Buluşmaları Anadolu Tarih ve Kültür Birliği Buluşmaları" - Anadolu Tarih ve Kültür Birliği Buluşmalarından detay görüntü Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Haluk Dursun konuşması Türk Tarih Kurumu Başkanı Prof. Dr.
 • 13 Nisan 2019 14:33 Anadolu Tarih ve Kültür Birliği Buluşmaları" Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Haluk Dursun, Anadolu'da birliği, beraberliği, kardeşliği sağlamak, kuvvetlendirmek ve pekiştirmek üzere "Anadolu Tarih ve Kültür Birliği Buluşmaları"nı gerçekleştirdiklerini söyledi.
 • 25 Mart 2019 15:05 Tarih ve Kültür Birliğini Kurmak İçin Kitap En Önemli Silahtır" Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Haluk Dursun, "Tarih ve kültür birliğini kurmak için kitap en önemli silahtır.
 • 17 Mart 2019 17:35 Devletin Ayağını Düşürürseniz Hesabını Sorar Devletin Ayağını Düşürürseniz Hesabını Sorar" Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Haluk Dursun, "Devletin rüknünü bozarsanız, ayağını düşürürseniz hesabını sorar size. Çünkü devlette refleks vardır, akıl vardır, hafıza vardır.
 • 17 Mart 2019 14:56 Bakan Yardımcısı Dursun: Bakan Yardımcısı Dursun: "Çözemezsek Çözüleceğiz" Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun, Anadolu Tarih ve Kültür Birliği Buluşmaları'nın Anadolu'nun en ücra köşelerine kadar var olmak ve oranın gençleriyle baş başa vermeyi temel görev edindiğini belirterek, "Çözemezsek çözüleceğiz.
 • 15 Mart 2019 22:19 Size Değer Katmayan Arkadaşlardan Uzak Durun Size Değer Katmayan Arkadaşlardan Uzak Durun" Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Haluk Dursun, "Size bir değer katmayan, bir bilgi paylaştığınızda veya bir şeyi merak ettiğinizde sizinle ilgilenmeyen arkadaşlardan uzak durmanız gerekiyor.
 • 14 Mart 2019 16:59 Aklı, Fikri ve Vicdanı Hür Gelecek Nesillere İhtiyacımız Var Aklı, Fikri ve Vicdanı Hür Gelecek Nesillere İhtiyacımız Var" Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Haluk Dursun, "Aklı, fikri ve vicdanı hür, temeli kültür olan bir yapıya dayanan gelecek nesillere ihtiyacımız var." dedi.
 • 19 Şubat 2019 15:39 Türkiye Cumhuriyeti'nin Temeli Kültürdür" Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Haluk Dursun, Türkiye Cumhuriyeti'nin temelinin kültür olduğunu belirterek, "Bu kültür üzerine yükselmemiz, birleşmemiz, beraber olmamız, hemhal olmamız lazım." dedi.
 • 16 Şubat 2019 15:32 Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dursun, Cizre'de Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dursun, Cizre'de Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Haluk Dursun, bazı temas ve incelemelerde bulunmak üzere Cizre'ye geldi.
 • 16 Şubat 2019 14:06 Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dursun, Cizre'de Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dursun, Cizre'de Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Haluk Dursun, Şırnak'ın Cizre ilçesinde incelemelerde bulundu.
 • 15 Şubat 2019 16:59 Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dursun, Nusaybin'de Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dursun, Nusaybin'de Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun Mardin'in Nusaybin ilçesini ziyaret etti.
 • 15 Şubat 2019 14:51 Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dursun Nusaybin'de Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dursun Nusaybin'de Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. A. Haluk Dursun çeşitli incelemelerde bulunmak üzere Mardin'in Nusaybin ilçesini ziyaret etti.
 • 26 Aralık 2018 21:57 Bizim En Büyük Zenginliğimiz Nedir" Konferansı Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. A. Haluk Dursun, akademisyen adaylarına tavsiyelerde bulunarak, "(Doktora yapacağım, akademisyen olacağım, kendime göre kariyer yapacağım) diyen birisinin yapması gereken bir şey var o da İngilizce öğrenmek.
 • 16 Aralık 2018 19:14 Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylaması Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Haluk Dursun, Anadolu Ajansının (AA) "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
 • 16 Kasım 2018 18:28 Geçmişten Kaynaklanan Has Kültürü Tanımalıyız" Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Haluk Dursun, kültür politikalarının şekillenmesi için milletin kültürünü tanımak gerektiğini belirterek, "Geçmişten kaynaklanan has kültürü tanımalıyız. Muhatabınız kim? Türk milleti.
 • 15 Kasım 2018 15:12 Sanatçı Cahide Keskiner Son Yolculuğuna Uğurlandı Cenaze törenine, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Haluk Dursun, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, İstanbul Kültür ve Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, hattat Hasan Çelebi ve sanatçıların yanı sıra Keskiner'in dostları ve öğrencileri de katıldı
 • 14 Ekim 2018 14:05 Gençlerin Kültürel Çalışmalarının Hep Yanında Olmak İstiyoruz" Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun, "Türk kültürünün hizmetinde, özellikle gençlerin kültürel çalışmalarının hep yanında olmak istiyoruz.
 • 03 Ekim 2018 18:24 Prof. Dr. İlber Ortaylı, Kültür ve Turizm Bakanlığı Danışmanlığına Getirildi Prof. Dr. İlber Ortaylı, Kültür ve Turizm Bakanlığı Danışmanlığına Getirildi Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Haluk Dursun, sosyal medya hesabından tarihçi, akademisyen ve yazar İlber Ortaylı'nın bakanlık danışmanı olduğunu duyurdu
 • 03 Ekim 2018 17:31 İlber Ortaylı'dan Bakanlığa "Gönüllü" Destek Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Haluk Dursun, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Prof
 • 26 Eylül 2018 15:56 Tdk'de 86. Dil Bayramı Kutlandı Tdk'de 86. Dil Bayramı Kutlandı TDK'de 86. Dil Bayramı kutlandı Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Haluk Dursun: "Bu dönemde üzerinde en çok çalışmamız gereken, en çok seferberlik ilan etmemiz gereken konu Türk diline sahip çıkma konusudur"ANKARA - Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Haluk Dursun, "Bu dönemde üzerinde...
 • 26 Eylül 2018 13:55 Tdk'de 86. Dil Bayramı Kutlandı Tdk'de 86. Dil Bayramı Kutlandı Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Haluk Dursun, "Bu dönemde üzerinde en çok çalışmamız gereken, en çok seferberlik ilan etmemiz gereken konu Türk diline sahip çıkma konusudur” dedi.
 • 20 Eylül 2018 20:20 Türkiye'nin 11'inci Millet Kıraathanesi, Nevşehir'de Açıldı KÜLTÜR ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun, Türkiye'nin 11'inci Millet Kıraathanesi'ni Nevşehir'de açtı.
 • 20 Eylül 2018 17:40 Türkiye'nin 11'inci Millet Kıraathanesi, Nevşehir'de Açıldı Türkiye'nin 11'inci Millet Kıraathanesi, Nevşehir'de Açıldı KÜLTÜR ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun, Türkiye'nin 11'inci Millet Kıraathanesi'ni Nevşehir'de açtı.
 • 20 Eylül 2018 17:24 Nevşehir'de Millet Kıraathanesi Açıldı Ahmet Haluk Dursun'un katıldığı törende, İl Müftüsü Yakup Öztürk tarafından dua edildi
 • 31 Temmuz 2018 23:06 Bakan Yardımcısı Dursun, Bakan Yardımcısı Dursun, "Biz Kitapla Gençler Arasındaki Köprüyü Kurmaktan Kendimizi Addediyoruz" Bakan Yardımcısı Dursun, "Biz kitapla gençler arasındaki köprüyü kurmaktan kendimizi addediyoruz"KIRIKKALE - Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun, Kırıkkale'de Millet Kütüphanesi'ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
 • 31 Temmuz 2018 21:55 Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Dursun: Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Dursun: "Biz Kitapla Gençler Arasındaki Köprüyü Kurmaktan Kendimizi... Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun, Kırıkkale’de Millet Kütüphanesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
 • 31 Temmuz 2018 20:57 Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dursun, Kırıkkale'de Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun, kitaptan ayrılmayan, kitaba aşık olan, kitabı seven bir gençlik ve nesil düşündüklerini ve bunun ideali içerisinde olduklarını söyledi.
 • 31 Temmuz 2018 16:55 Seçen, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dursun ile Görüştü Seçen, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dursun ile Görüştü Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, bakanlığı ile ilgili temas ve incelemelerde bulunmak üzere Nevşehir’e gelen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Haluk Dursun ile bir görüşme yaptı.
 • 31 Temmuz 2018 16:04 Seçen, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dursun İle Görüştü Seçen, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dursun İle Görüştü Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, bakanlığı ile ilgili temas ve incelemelerde bulunmak üzere Nevşehir'e gelen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Haluk Dursun ile bir görüşme yaptı.
 • 30 Temmuz 2018 14:40 Kültür ve Turizm Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ahmet Haluk Dursun: Kültür ve Turizm Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ahmet Haluk Dursun: "Bizim Gönül Coğrafyamızın... Kültür ve Turizm Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ahmet Haluk Dursun: "Bizim gönül coğrafyamızın genişliği en büyük avantajımız"ANKARA - Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı tarafından Diaspora Gençlik Akademisi açılış programı gerçekleştirildi.
 • 30 Temmuz 2018 14:13 Ytb'de Diaspora Gençlik Akademisi Açılış Programı Kültür ve Turizm Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ahmet Haluk Dursun, "Bizim gönül coğrafyamızın genişliği en büyük avantajımız" dedi
 • 17 Temmuz 2018 12:43 Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun "Millet Bahçesi" Projesinin Detaylarını Açıkladı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun "Millet Bahçesi" projesinin detaylarını açıkladı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun: "Atatürk Havalimanı'ndaki millet bahçesi dünya çapında bir park olacak" "Amaç gelecek nesillerin bitkilerle ve hayvanlarla tanışmasını sağlamaktır"KOCAELİ - Kocaeli'de yapımı...
 • 17 Temmuz 2018 11:24 Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun "Millet Bahçesi" Projesinin Detaylarını Açıkladı Kocaeli’de yapımı tamamlanan Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkı Ormanya’yı ziyaret eden Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun, “Atatürk Havalimanı’ndaki millet bahçesi dünya çapında bir park olacak” dedi.
 • 17 Nisan 2018 16:00 Prof.dr. Dursun; Prof.dr. Dursun; " Bize Has Bir Gönül Zenginliği ve Gönül Adamlığı Var" Prof.Dr. Ahmet Haluk Dursun, “Ülkemiz, tarihi yapılarıyla doğudan batıya zenginliklerle dolu. Bizim en büyük kültürel zenginliğimiz ise gönül zenginliğimizdir.
 • 30 Ekim 2017 11:53 Kartal'a Yeni Hastane Kartal'a Yeni Hastane Haluk Dursun ile çok sayıda akademisyen ve sanatçıda katıldı
 • 20 Haziran 2017 06:12 Bakanlar Kurulu Kararı Bakanlar Kurulu Kararı Buna göre, başkanlığa Köksal Toptan, üyeliklere ise Asım Aykan, Selçuk Hondu, Ahmet Karayiğit, Ömer Faruk Doğan, Ahmet Haluk Dursun, Ahmet Demirok, Ziyaeddin Akbulut, Prof
 • 20 Nisan 2017 19:02 Bakan Nabi Avcı'dan İstanbul'a Müze Müjdesi Oturuma konuşmacı olarak Topkapı Sarayı Eski Müdürü Haluk Dursun, Artun Ünsal, Bekir Ayvazoğlu, Gazeteci Elif Dağdeviren ve Hasan Bülent Kahraman katıldı
 • 20 Nisan 2017 18:33 Bakan Nabi Avcı'dan İstanbul'a Müze Müjdesi Bakan Nabi Avcı'dan İstanbul'a Müze Müjdesi Oturuma konuşmacı olarak Topkapı Sarayı Eski Müdürü Haluk Dursun, Artun Ünsal, Bekir Ayvazoğlu, Gazeteci Elif Dağdeviren ve Hasan Bülent Kahraman katıldı
 • 20 Nisan 2017 18:30 Bakan Nabi Avcı'dan Istanbul'a Müze Müjdesi Bakan Nabi Avcı'dan Istanbul'a Müze Müjdesi Oturuma konuşmacı olarak Topkapı Sarayı Eski Müdürü Haluk Dursun, Artun Ünsal, Bekir Ayvazoğlu, Gazeteci Elif Dağdeviren ve Hasan Bülent Kahraman katıldı
 • 20 Nisan 2017 18:28 Dha İstanbul - Bakan Nabi Avcı'dan İstanbul'a Müze Müjdesi Oturuma konuşmacı olarak Topkapı Sarayı Eski Müdürü Haluk Dursun, Artun Ünsal, Bekir Ayvazoğlu, Gazeteci Elif Dağdeviren ve Hasan Bülent Kahraman katıldı
 • 05 Aralık 2016 17:22 Malatya'da, Malatya'da, "Fethi Gemuhluoğlu Semyozyumu" Düzenlenecek Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, kentteki bir otelde Çarşamba günü gerçekleştirilecek sempozyum, Gemuhluoğlu ile ilgili bir belgeselin gösterileceği açılış programının ardından Mahmut Bıyıklı'nın yöneteceği ilk oturumda Ahmet Haluk Dursun, Ali Gemuhluoğlu ve Sadık Yalsızuçanlar'ın sunum yapacak
 • 28 Nisan 2016 18:09 Uzman Yardımcıları İstanbul Eğitimi Programı" Ahmet Haluk Dursun tarafından da "Boğaz Kültürü ve İstanbul'da Yaşama Sanatı" adlı eğitim verildi
 • 25 Nisan 2016 15:37 MEB Uzmanlarına 'Şehir ve Kültür' Eğitimi MEB Uzmanlarına 'Şehir ve Kültür' Eğitimi     Programda, İskender Pala, İlber Ortaylı, Ahmet Haluk Dursun, Mustafa Kaçalin, Erhan Afyoncu, Teoman Duralı, Uğur Derman, Çiçek Derman, Yalçın Çetinkaya, Mustafa Ruhi Şirin ve Mehmet Şevket Eygi ders verecek
 • 10 Aralık 2015 04:49 Şehir-İnsan Medeniyet Köprüsü: Örnek Kişilikler Şehir-İnsan Medeniyet Köprüsü: Örnek Kişilikler" Söyleşisi - Bilecik Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nden genel görüntü- Müsteşar Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun'un konuşması "Şehir-İnsan Medeniyet Köprüsü: Örnek Kişilikler" söyleşisi- Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Dursun: - "Geniş bir gönül coğrafyasının içinde olmak, orayı tanımak, bilgileri toparlamak kolay değil. Bu işin bir gönül işi olması lazım. Bu coğrafyanın bir gönül coğrafyası olduğunu bilmek lazım" Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından geliştirilerek hayata geçirilen "Şehir-İnsan Medeniyet Köprüsü: Örnek Kişilikler" projesi kapsamında, Müsteşar Ahmet Haluk Dursun, Bilecik'te düzenlenen "Beş şehirli" söyleşisine katıldı.
 • 28 Kasım 2015 16:21 Gönüllerin Buluşması Geleneksel Türk-İslam Sanatları Sergisi" Süleymaniye'de 30 yıldır eğitim ve kültür hizmetleri veren Kültür Ocağı Vakfı (KOCAV) yararına yaklaşık 100 sanatçının bağışladığı 200 eserin yer aldığı "Gönüllerin Buluşması Geleneksel Türk-İslam Sanatları Sergisi", Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Haluk Dursun ile İstanbul Valisi Vasip Şahin tarafından açıldı.
 • 28 Kasım 2015 02:05 Sükutun Sureti: Nuri Pakdil Belgeseli Sükutun Sureti: Nuri Pakdil Belgeseli" Gala Gecesi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "Sükutun Sureti: Nuri Pakdil Belgeseli"nin gala gecesi - Şair ve yazar Nuri Pakdil'in konuşması - Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Haluk Dursun'un konuşması - Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç'un konuşması - Rasim Özdenören'in konuşması - Sinevizyon - Pakdil, Özdenören ve Dursun'a teşekkür belgesi verilmesi "Sükutun Sureti: Nuri Pakdil Belgeseli" Gala Gecesi- Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesince "Sükutun Sureti: Nuri Pakdil Belgeseli"nin gala gecesi düzenlendi- Şair ve yazar Pakdil: "Kalbimin yarısı Mekke'dir yarısı da Medine'dir.
 • 13 Kasım 2015 21:17 Bakan Topçu'dan Sarıkamış İçin Telefonla Talimat Bakan Topçu'dan Sarıkamış İçin Telefonla Talimat GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kayak tesislerinden görüntüler- Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Ahmet Haluk Dursun ile röportaj- Kars Valisi Günay Özdemir ile Milletvekili Ahmet Aslandan'ın konuşmaları- Otelde turizmciler ile yapılan toplantıya Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun telefonla bağlanması Bakan Topçu'dan Sarıkamış için telefonla talimat- Kültür ve Turizm Bakanı Topçu: - "Maddi kayıplar önemsiz ve hal olacak işler.
 • 13 Kasım 2015 20:47 Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Ahmet Haluk Dursun, Sarıkamış'takars - Kültür ve Turizm... Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Ahmet Haluk Dursun, Sarıkamış'takars - Kültür ve Turizm... GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kayak tesislerinden görüntüler- Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Ahmet Haluk Dursun'un açıklamaları - Vali Günay Özdemir ve Milletvekili Ahmet Aslandan açıklamalar- Otelde turizmciler ile yapılan toplantıya Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, telefonla katılarak yaptığı açıklamalar.
 • 13 Kasım 2015 20:29 Sarıkamış Cıbıltepe Kayak Merkezi Kış Sezonuna Hazır Sarıkamış Cıbıltepe Kayak Merkezi Kış Sezonuna Hazır Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Ahmet Haluk Dursun, Sarıkamış Cıbıltepe Kayak Merkezi’nde bir takım incelemelerde bulundu.