Son dakika Levent Gök haberleri, Levent Gök son dakika, son dakika Levent Gök

Son Dakika Levent Gök Haberleri

 • CHPli vekilden ikinci tur açıklaması: Seçimin ikinci tura kalacağını öngörüyoruz
  15 May CHPli vekilden ikinci tur açıklaması: Seçimin ikinci tura kalacağını öngörüyoruz

  Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilli seçimlerinin yurt dışı oylarının sayımına gelen CHP Milletvekili Levent Gök, seçimin ikinci tura kalacağını öngördüklerini açıkladı. Yurt dışı oylarının sayımının büyük bölümünün tamamlandığını belirten Gök, açılmayan sandıklardan gelecek sonuç ve yurt içindeki oy sonucunu göze alarak ikinci turun olacağını ifade etti. Gök, hakimlerin sonuçları açıklamasını beklediklerini söyledi.

 • CHP'li Gök: Esas seçim şimdi başlıyor
  15 May CHP'li Gök: Esas seçim şimdi başlıyor

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, "Herkesin sorumluluk duygusu içerisinde bu seçimlerin ikinci turuna hazırlanması gerekiyor.

 • CHP MP Levent Gök predicts second round in presidential elections
  15 May CHP MP Levent Gök predicts second round in presidential elections

  CHP MP Levent Gök, who is overseeing the counting of overseas votes in the presidential and parliamentary elections, has predicted that the election will go to a second round. Gök stated that the majority of overseas votes have been counted, but there is still a 2% uncounted portion that could affect the outcome. He urged everyone to prepare for a second round and wait for the judges to announce the final results.

 • CHP Ankara Milletvekili Levent Gök: Seçimin ikinci tura kalma olasılığı çok büyük
  15 May CHP Ankara Milletvekili Levent Gök: Seçimin ikinci tura kalma olasılığı çok büyük

  Levent Gök, yurt dışı oyların büyük oranda sayıldığını ve seçimin ikinci tura kalma olasılığının çok büyük olduğunu belirtti. Gök, Türkiye'nin ilk defa tarihinde ikinci turlu seçim yaşayacağını söyledi.

 • İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Roboski kitabı imza gününde konuştu
  06 May İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Roboski kitabı imza gününde konuştu

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP Ankara Milletvekili Levent Gök'ün yazdığı 'Roboski: Uludere'nin Gözyaşları' kitabının imza gününe katıldı. Soyer, Roboski katliamıyla yüzleşmeden, sorumlularını ortaya çıkarmadan ne helalleşmek mümkün ne de geleceğe dair umut taşımak mümkün olduğunu söyledi. Kitabın yazarı Levent Gök ise demokrasi için yönetenlerin hesap vermesi gerektiğini belirterek, olayın gerçek niteliğinin anlaşılması için hesaplaşmanın şart olduğunu ifade etti.

 • Levent Gök'ten 'Tüik' Açıklaması: 'Asırlık Kurum Yeni Merkez Binasının Uygulama Projesinde Veri Gizliliği ve Güvenliğine İlişkin Yapılacak İş ve...
  17 Mar Levent Gök'ten "Tüik" Açıklaması: "Asırlık Kurum Yeni Merkez Binasının Uygulama Projesinde Veri Gizliliği ve Güvenliğine İlişkin Yapılacak İş ve...

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin yanıtlaması istemiyle, 2019 yılında 82,8 milyon TL bedelle inşa edilen TÜİK binasında ihtiyaç duyulan inşaat işlemleri için 2022 yılının aralık ayında imzalanan 42,4 milyon lira değerindeki sözleşmeyi sordu. Hazine ve Maliye Bakanlığı, TÜİK binasında sonradan yapılan inşaatların yapım uygulama projesinde yer almadığını, sonradan ortaya çıkan ihtiyaçlara binaen verinin bulunduğu ortama yetkisiz kimselerin fiziksel veya elektronik yollarla erişiminin engellenmesi için gerek duyulan güvenlik gerekçeleri ile yapıldığını açıkladı. CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, “Asırlık kurum yeni merkez binasının uygulama projesinde veri gizliliği ve güvenliğine ilişkin yapılacak iş ve imalatları öngörememektedir. Bakanlığın sonradan ortaya çıktığını iddia ettiği ihtiyaçların maliyetinin bütün binanın yapım maliyetinin yarısına denk geliyor olması ise ayrı bir skandal olarak karşımızda durmaktadır. Yayımladığı verilerin doğruluğu ulusal ve uluslararası hiçbir otorite tarafından itibar görmeyen TÜİK iktidarın arpalığına dönüşmüş bir diğer kamu idaresinden başka bir yapı değildir” dedi.

 • Levent Gök: 'Şereflikoçhisar Atatürk Parkı Belediye Tarafından Yıkılmak İstendi. Kaymakama Bilgi Verdik, Yıkım Durduruldu'
  09 Mar Levent Gök: "Şereflikoçhisar Atatürk Parkı Belediye Tarafından Yıkılmak İstendi. Kaymakama Bilgi Verdik, Yıkım Durduruldu"

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Ankara’nın Şereflikoçhisar ilçesinde afet ve acil durumlarda toplanma alanı olan Atatürk Parkı’nın bir kısmının Şereflikoçhisar Belediyesi tarafından yıkılmak istendiğini, Kaymakam Zafer Ergin ile yaptığı görüşmeler sonucunda yıkımın durdurulduğunu söyledi. İlçe halkının parkın korunmasını istediğini kaydeden Gök, “Bu parkın dokusunun korunmasını hep beraber muhafaza edeceğiz” dedi.

 • Levent Gök: '100 Bin Kilometrekareyi Aşkın Devasa Afet Bölgesinin Bütün Zemin Etütleri Hangi Yöntemle 2 Ay İçerisinde Tamamlanacaktır?'
  01 Mar Levent Gök: "100 Bin Kilometrekareyi Aşkın Devasa Afet Bölgesinin Bütün Zemin Etütleri Hangi Yöntemle 2 Ay İçerisinde Tamamlanacaktır?"

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, deprem bölgesinde yeni yapılar için inşaat çalışmalarına başlanmasıyla ilgili Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’a “100 bin kilometrekareyi aşkın devasa afet bölgesinin bütün zemin etütleri hangi yöntemle 2 ay içerisinde tamamlanacaktır” diye sordu. Afet bölgesindeki yeni yapılaşmanın çok sayıda hata ile devam ettiğini belirten Gök, “Her gün onlarca sarsıntı yaşanan bir coğrafyada temel atmak veya beton dökmek yurttaşlarımıza yeni mezarlar hazırlamaktan farksızdır” dedi.

 • 6 Yıl Öncesini Hatırlatan Ankara Milletvekili Gök: Biz Uyarmıştık. Kızılay'ın Çadır Bulamamasının Nedeni Alınan Yanlış Kararlardır
  22 Şub 6 Yıl Öncesini Hatırlatan Ankara Milletvekili Gök: Biz Uyarmıştık. Kızılay'ın Çadır Bulamamasının Nedeni Alınan Yanlış Kararlardır

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Kızılay'ın depremden sonra başta çadır olmak üzere yardımlarla ilgili yetersiz kalmasının nedeninin geçmişte kurumla ilgili alınan yanlış kararlar olduğunu belirtti. Altı yıl önce Kızılay'ın şube sayıları azaltılırken uyardıklarını söyleyen Gök, "Bugün yaşananların nedeni o zamanlar alınan yanlış kararlardır. Bizim bu konuda altı yıl önce verdiğimiz soru önergesine yanıt bile vermediler" dedi.

 • Levent Gök'ten Vahit Kirişci'ye: 'Çok Sayıda Eleştiriye Konu Olan Avm İçerisindeki Vahşi Hayvan Vitrinine İlişkin Şimdiye Kadar Herhangi Bir Denetim...
  04 Şub Levent Gök'ten Vahit Kirişci'ye: "Çok Sayıda Eleştiriye Konu Olan Avm İçerisindeki Vahşi Hayvan Vitrinine İlişkin Şimdiye Kadar Herhangi Bir Denetim...

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Mamak Nata Vega AVM’deki “hayvan vitrini” ile ilgili Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci’ye, “Sosyal medyada infial yaratan görüntülerin ardından söz konusu AVM’de bulunan hayvan vitrinine ilişkin herhangi bir adım atılması düşünülmekte midir? Çok sayıda eleştiriye konu olan AVM içerisindeki vahşi hayvan vitrinine ilişkin şimdiye kadar herhangi bir denetim veya uygulama yapılmamasının sebeplerini açıklar mısınız?” sorularını yöneltti.

 • Levent Gök'ün Kaleme Aldığı 'Roboski–Uludere'nin Gözyaşları' Kitabının Geliri Roboskili Ailelere Verilecek
  29 Oca Levent Gök'ün Kaleme Aldığı "Roboski–Uludere'nin Gözyaşları" Kitabının Geliri Roboskili Ailelere Verilecek

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök’ün kaleme aldığı “Roboski-Uludere’nin Gözyaşları” adlı kitabın imza günü Kadıköy Belediyesi’nin ev sahipliğinde yapıldı. Dördüncü baskıya ulaşan kitabın imza gününe siyasetçi ve sanatçılar katıldı. Kitabın geliri Roboskili ailelere verilecek.

 • Levent Gök'ün Dinlediği Esnaf: 'Vatandaşta Para Yok, ya Bir Kilo ya da Yarım Kilo Alıyor'
  26 Oca Levent Gök'ün Dinlediği Esnaf: "Vatandaşta Para Yok, ya Bir Kilo ya da Yarım Kilo Alıyor"

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Ankara’da pazar esnafını ziyaret etti. Bir esnaf zararına satış yaptıklarını belirterek, “Vatandaşta para yok ki adam ya bir kilo ya da yarım kilo alıyor” dedi.

 • Kadıköy'de 'roboski Uludere'nin Gözyaşları' Söyleşisi
  26 Oca Kadıköy'de 'roboski Uludere'nin Gözyaşları' Söyleşisi

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara Milletvekili Levent Gök, 28 Ocak Cumartesi saat 14.00’te 'Roboski Uludere’nin Gözyaşları' söyleşisiyle Caddebostan Kültür Merkezi’nin konuğu olacak.

 • Levent Gök'ten Bakan Bozdağ'a: 'Borçlu Firmaya Ait Taşınmazlara El Koymak Yerine, İş Merkezinin Tapularını Thk'ya Tescil Ettirme Kararının Hukuki...
  06 Oca Levent Gök'ten Bakan Bozdağ'a: "Borçlu Firmaya Ait Taşınmazlara El Koymak Yerine, İş Merkezinin Tapularını Thk'ya Tescil Ettirme Kararının Hukuki...

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Türk Hava Kurumu (THK) Üniversitesi arazisine yapılan Wings Ankara ile ilgili iddiaları Meclis gündemine taşıdı. Vatandaşların Wings Ankara’dan aldığı taşınmazlara ait tapuların, THK’nın 60 milyon TL zarara uğratıldığı gerekçesiyle kurum adına tescil edilmesine karar verildiğini anımsatan Gök, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’a, “Müteahhit firmanın Wings Ankara’da sahip olduğu mülklerin değeri, firmanın THK’ya olan borcunu ödemeye yeterlidir. Mahkemenin borçlu firmaya ait olan taşınmazlara el koymak yerine, bütün iş merkezinin tapularını THK’ya tescil ettirme kararının hukuki dayanaklarını açıklar mısınız” diye sordu.

 • CHP'li Levent Gök, İmza Günü ve Söyleşi Programıyla Mersinliler'le Buluşacak
  06 Oca CHP'li Levent Gök, İmza Günü ve Söyleşi Programıyla Mersinliler'le Buluşacak

  Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Ankara Milletvekili Levent Gök, “Roboski: Uludere’nin Gözyaşları” kitabını, 8 Ocak Pazar günü saat 14.00’te Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde Mersinliler için imzalayacak. Levent Gök, kitaptan elde edilen geliri de Roboski'de yaşamını yitiren yurttaşların ailelerine bağışlayacak.

 • Levent Gök, Adana'da Kitabını İmzalayacak
  05 Oca Levent Gök, Adana'da Kitabını İmzalayacak

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara Milletvekili Levent Gök, “Roboski-Uludere’nin Gözyaşları” adlı kitabı için Adana’da imza günü düzenliyor. Adana Büyükşehir ve Çukurova Belediyeleri'nin ortak etkinliğinde imza gününe katılacak Levent Gök, okurlarla da sohbet edecek.

 • CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Deniz Baykal'ı evinde ziyaret etti
  30 Ara CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Deniz Baykal'ı evinde ziyaret etti

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Milletvekili Levent Gök ile birlikte eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ı evinde ziyaret etti. Levent Gök, Baykal'ın seçim sürecinde görev almak istediğini belirttiğini ifade ederek "Kampanyada ben de görev almak istiyorum. CHP örgütleri büyük bir heyecanla ve hırsla seçimlere hazırlanmalı." dedi.

 • Levent Gök'ün Dinlediği Kırtasiyeci: '3 Gündür Siftahım Yok. Eğitim mi Var Ki Gelip Alsın'
  30 Ara Levent Gök'ün Dinlediği Kırtasiyeci: "3 Gündür Siftahım Yok. Eğitim mi Var Ki Gelip Alsın"

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Ankara’nın Cebeci semtinde esnafı ziyaret etti. Kırtasiyeci, “3 gündür hiç siftahım yok. Kim alıyor ki, eğitim mi var ki gelip alsın? Bir de benden vergi alıyorlar çatır çatır. Çalışmayan dükkândan vergi olur mu? Evim de kira, dükkân da kira, yakıtım yok buz gibiyim. Bugün maaş çekti geldi adam, 1250 lira kira ödedim, 1800 lira kartım var, 150 lira telefon parası ödedim. 60 lira param kaldı. Dikiş yapacağım evimde onunla karnımı doyuracağım” dedi.

 • Roboski'de Yaşamını Yitirenler 11'inci Yılında Mezarı Başında Anıldı.
  27 Ara Roboski'de Yaşamını Yitirenler 11'inci Yılında Mezarı Başında Anıldı.

  Şırnak’ın Uludere ilçesine bağlı Ortasu köyünde “Roboski Katliamı” olarak bilinen olayın 11’inci yıl dönümünde, yaşamını yitiren 34 kişi mezarları başında anıldı. CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, “Aslında olay karanlık dehlizlerde olan bir olay değil, şimdiki Cumhurbaşkanı, zamanın Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan ‘Karanlık dehlizlerde kalmayacak’ sözünü size verdiği zaman işin ne olduğunu çok iyi biliyordu” dedi.

 • Bağ-Kur Emeklisi Vatandaş: 'Eşime 8 Ay Sonraya Randevu Verdiler. Bu Hasta Ölür mü Ölmez Mi?'
  24 Ara Bağ-Kur Emeklisi Vatandaş: "Eşime 8 Ay Sonraya Randevu Verdiler. Bu Hasta Ölür mü Ölmez Mi?"

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, dün Ankara’nın Mamak ilçesinde vatandaşları dinledi. Bir BAĞ-KUR emeklisi, “Yedinci ayın 17’sine hanıma tomografi çekmeye randevu verdiler. Bu hasta ölür mü ölmez mi? Eşim şeker hastası. Böbrek hastası. Yürüyemiyor. Bir şey yapamıyoruz ki, bekliyoruz. Ben BAĞ-KUR emeklisiyim. Ben hastayı özelde tedavi ettiremem. İmkânım yok” dedi.

 • Ankaralı Kasap: 'Veresiyemiz Var, 300 Liralık, 500 Liralık Et Parasını 2-3 Ayda Ödüyor.
  22 Ara Ankaralı Kasap: "Veresiyemiz Var, 300 Liralık, 500 Liralık Et Parasını 2-3 Ayda Ödüyor.

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök’ün Ankara Mamak’ta dinlediği kasap, “Mahalle kasabı olduğumuz için, veresiyemiz de var. Hepsinin yükü bizde. Ödeyemiyorlar. Bir aylık şeyi; iki ayda, üç ayda ödüyor. Sonuçta bu et parası. 300 liralık, 500 liralık et parasını iki taksitle ödüyormuş gibi… Veya halıcıya, mobilyacıya ödüyormuş gibi ödüyorsa varın gerisini siz düşünün. Veya karttan çektiriyor. 1000 lira borcu varsa 600’ü çektiriyor, 400’ü içeride kalıyor” dedi.

 • Levent Gök: Fetö'nün Hukukçuları Gitti, İktidarın Hukukçuları Gelmeye Başladı
  14 Ara Levent Gök: Fetö'nün Hukukçuları Gitti, İktidarın Hukukçuları Gelmeye Başladı

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun mahkumiyet kararını eleştirdi. Gök, “Bugünkü hakimler nereden geldi, bu kararların nasıl alındığını işte altyapısı oradan başladı. FETÖ’nün hukukçuları gitti, iktidarın hukukçuları gelmeye başladı. Karşımıza mülakatla alınan iktidar partisinin ilçe başkanları, ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye başkanları yazılı sınav dikkate alınmaksızın mülakatla hakim yapıldı” dedi.

 • Levent Gök'ten Bakan Ersoy'a: 'Sinemamızın ve Sanatçılarımızın Çevresine Duvarlar Ören Sansür Uygulamalarına Bir Son Verilmesi Düşünülmekte Midir'
  12 Ara Levent Gök'ten Bakan Ersoy'a: "Sinemamızın ve Sanatçılarımızın Çevresine Duvarlar Ören Sansür Uygulamalarına Bir Son Verilmesi Düşünülmekte Midir"

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Emin Alper’in ödüllü filmi Kurak Günler’e verilen desteğin faiziyle birlikte geri istenmesini Meclis gündemine taşıdı. Levent Gök, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’a, “Sinemamızın ve sanatçılarımızın çevresine duvarlar ören sansür uygulamalarına bir son verilmesi düşünülmekte midir” diye sordu.

 • Levent Gök'ün 'Roboski: Uludere'nin Gözyaşları' Kitabı Çıktı: 'Bu Kitabın Gerçek Sahibi Hayatını Kaybeden Çocukların Aileleridir'
  10 Ara Levent Gök'ün 'Roboski: Uludere'nin Gözyaşları' Kitabı Çıktı: "Bu Kitabın Gerçek Sahibi Hayatını Kaybeden Çocukların Aileleridir"

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, “Roboski: Uludere’nin Gözyaşları” kitabının imza gününde; “Aradan geçen 11 yıl boyunca bilinçli bir şekilde kapatılan çok acı bir olayı ben de unutturmamak, tarihe not düşmek adına bu kitabı kaleme aldım. Bu kitabın gerçek sahibi bu olayda hayatını kaybeden çocuklarımızın aileleridir. Bu kitabın geliri zaten ailelere kalacak. Bu olayda da olayın sorumlularını adliye önüne çıkarıncaya kadar mücadelemiz devam edecek” dedi.

 • Deniz Baykal'ı Ziyaret Eden Levent Gök; Baykal'ın, 'Çok Önemli Bir Seçime Doğru Gidiyoruz.
  07 Ara Deniz Baykal'ı Ziyaret Eden Levent Gök; Baykal'ın, "Çok Önemli Bir Seçime Doğru Gidiyoruz.

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, eski CHP Genel Başkanı, Antalya Milletvekili Deniz Baykal ile görüştü. Gök, Baykal’ın “Çok önemli bir seçime doğru gidiyoruz. CHP örgütleri; inançla, birlik halinde bu mücadelenin içinde eksiksiz yer almalıdır. CHP ve Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, çok önemli işler yapıyorlar” dediğini aktardı.

 • Levent Gök: 'Saldırgan Olduklarına İlişkin Rapor Bulunmamasına ve Küpeli Olmalarına Karşın Köpekler Hangi Gerekçeyle Mamak Belediyesi Çalışanları...
  25 Kas Levent Gök: "Saldırgan Olduklarına İlişkin Rapor Bulunmamasına ve Küpeli Olmalarına Karşın Köpekler Hangi Gerekçeyle Mamak Belediyesi Çalışanları...

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Ankara’nın Mamak ilçesindeki köpeklerin küpeli olmalarına rağmen toplanmaları ve daha sonra barınak önünde yaşananları TBMM gündemine taşıdı. Gök; Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’a, “Saldırgan olduklarına ilişkin rapor bulunmamasına ve küpeli olmalarına karşın köpekler hangi gerekçeyle Mamak Belediyesi çalışanları tarafından toplanmıştır?” sorusunu yöneltti.

 • Levent Gök, Bakan Soylu'ya 'Dedeoğulları Ailesi'ni Hatırlattı: ''biz Saldırıya Uğruyoruz, Lütfen Gereğini Yapın' Dediler, Gereği Yapılmadı Sayın...
  18 Kas Levent Gök, Bakan Soylu'ya 'Dedeoğulları Ailesi'ni Hatırlattı: "'biz Saldırıya Uğruyoruz, Lütfen Gereğini Yapın' Dediler, Gereği Yapılmadı Sayın...

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya, geçen yıl Konya'da 7 ferdi öldürülen Dedeoğulları Ailesi'ni anımsattı. Gök, "Bu aile, Kürt kökenli bir aileydi. Kendisini vuran aile ile iki taraf arasında daha önce bir husumetten dolayı başka bir tartışma yaşanmıştı. Bu tartışma yaşandıktan sonra bu ailenin fertleri, CİMER vasıtasıyla size, Adalet Bakanlığı'na, Cumhurbaşkanlığı'na mesajlar gönderdiler. 'Biz doğu kökenli olduğumuz için saldırıya uğruyoruz, lütfen gereğini yapın' dediler. Bu aileye gereği yapılmadı Sayın Bakan. Bu 8 kişilik ailenin 7'si geçen yıl katledildi" dedi.

 • Levent Gök, Bakan Kirişci'ye Sordu: 'Tarım Kredi Kooperatifleri'nin de Zarara Sokulduktan Sonra Özelleştirilmesi mi Planlanmaktadır?'
  18 Kas Levent Gök, Bakan Kirişci'ye Sordu: "Tarım Kredi Kooperatifleri'nin de Zarara Sokulduktan Sonra Özelleştirilmesi mi Planlanmaktadır?"

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Tarım Kredi Kooperatifleri’nin (TKK) elinde tuttuğu Hektaş hisselerinin Oyak Gıda Tarım Holding AŞ’ye satılmasını, TBMM gündemine taşıdı. Gök, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci’ye “Başka kamu kurum ve kuruluşlarında yaşandığı üzere TKK’nın da yanlış politikalar ile zarara sokulduktan sonra özelleştirilmesi mi planlanmaktadır?” sorusunu yöneltti.

 • Levent Gök'ten Bakan Soylu'ya: 'Söz Konusu İddialardan Aklanmak İçin Herhangi Bir Adım Atmayı Düşünüyor Musunuz'
  11 Kas Levent Gök'ten Bakan Soylu'ya: "Söz Konusu İddialardan Aklanmak İçin Herhangi Bir Adım Atmayı Düşünüyor Musunuz"

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş arasında geçtiği iddia edilen konuşmayı Meclis gündemine taşıdı. Gök, Süleyman Soylu’ya, “Gelişmiş demokrasilerde, hakkında suç işlediğine dair iddialar bulunan kamu görevlileri istifa etmekte ve yargılanmalarını talep etmektedirler. Söz konusu iddialardan aklanmak için herhangi bir adım atmayı düşünüyor musunuz” diye sordu.

 • Levent Gök'ten Bakan Koca'ya: 'Bilimsel Gerçeklere Karşın Devasa Şehir Hastaneleri Açma Politikasında Israr Edilecek Mi'
  06 Kas Levent Gök'ten Bakan Koca'ya: "Bilimsel Gerçeklere Karşın Devasa Şehir Hastaneleri Açma Politikasında Israr Edilecek Mi"

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Verimlilik Dergisi’nin araştırmasına göre kamu ikinci basamak hastanelerinin yalnızca yüzde 25’inin teknik yeterlilik sağlayabildiğini belirterek Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya, “İkinci basamak kamu hastanelerinin yalnızca yüzde 25’inin teknik yeterliliğe sahip olduğu, sözü geçen araştırma kamuoyuna açıklanana kadar bilinmemekte miydi? Kamu hastanelerinin yetersizliği tespit edilmiş ise şimdiye kadar gereği neden yapılmamıştır? Söz konusu çalışmada, 600’den fazla yatak sayısına sahip hastanelerin teknik etkinlik sağlayamadığı açıklanmıştır. Bilimsel gerçeklere karşın devasa şehir hastaneleri açma politikasında ısrar edilecek midir” diye sordu.

 • Ankara Film Festivali 33. Kez Perdelerini Açtı... Levent Gök: 'Ankara'nın Bir Marka Şehri Olmasında Önemli Unsurlarından Biri Ankara Film Festivali'
  04 Kas Ankara Film Festivali 33. Kez Perdelerini Açtı... Levent Gök: "Ankara'nın Bir Marka Şehri Olmasında Önemli Unsurlarından Biri Ankara Film Festivali"

  Dünya Kitle İletişimi Araştırma Vakfı tarafından düzenlenen 33. Ankara Film Festivali, dün gerçekleştirilen törenle başladı. Törene katılan CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, “Ankara bir kültür merkezi. Üniversitelerin yoğunluğu ve Ankaralıların sanata olan duyarlılığı her sene bu festivale yansıyor. Ankara’nın bir marka şehri olmasında önemli unsurlarından biri Ankara Film Festivali” dedi. CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka ise, “Öğrencilik dönemimde de yakından takip ederdim ve diliyorum ki bu festival her yıl daha da güçlenerek devam edecek. Bu festivalden de uluslararası ödüller çıkacak. Çok daha etkin, çok daha geniş çaplı olacak” diye konuştu.

 • CHP'den istifa edeceği iddia ediliyordu! Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, ilk kez konuştu
  02 Kas CHP'den istifa edeceği iddia ediliyordu! Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, ilk kez konuştu

  Kızının istifasından sonra kendisinin de CHP'den istifa edeceği öne sürülen eski CHP lideri Deniz Baykal, ilk kez konuştu. CHP Ankara Milletvekili Levent Gök aracılığıyla mesaj gönderen Baykal, "CHP olarak yumruk gibi bir araya gelelim" dedi.

 • Deniz Baykal ile Görüşen Levent Gök; Baykal'ın, 'Chp Olarak Yumruk Gibi Bir Araya Gelelim, Bu İşi Bitirelim' Dediğini Aktardı
  02 Kas Deniz Baykal ile Görüşen Levent Gök; Baykal'ın, "Chp Olarak Yumruk Gibi Bir Araya Gelelim, Bu İşi Bitirelim" Dediğini Aktardı

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök; eski CHP Genel Başkanı, Antalya Milletvekili Deniz Baykal ile telefonda görüştü. Gök; Deniz Baykal’ın, kızı Aslı Baykal’ın istifasının ardından kendisinin de CHP’den istifa edeceği yönündeki iddialarla ilgili “Böyle bir şey benim aklımın ucundan geçmez. Tüm iddiaları reddediyorum. Altılı masa hızla gereğini yapmalıdır. Biz de CHP olarak yumruk gibi bir araya gelelim, bu işi bitirelim. CHP çatısı altında genişleyerek mücadele edelim” dediğini aktardı.

 • Tarım Orman-İş Sendikası ve CHP'li Levent Gök Şereflikoçhisar'da Tarım İşçilerini Ziyaret Etti.
  01 Kas Tarım Orman-İş Sendikası ve CHP'li Levent Gök Şereflikoçhisar'da Tarım İşçilerini Ziyaret Etti.

  Tarım Orman-İş Sendikası ve CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, tarım alanında gezici ve geçici olarak çalışan işçilerin sorunlarına dikkat çekmek için Ankara’nın Şereflikoçhisar ilçesindeki bir soğan tarlasını ziyaret etti. Sendika Başkanı Şükrü Durmuş, “Yaklaşık iki aylık süre geride kalmasına rağmen burada gördüğünüz çocuklar hala tarlada. Yani eğitimden yoksun, dolayısıyla biz tekrar yetkilileri uyarmak adına bu tarlayı ziyaret ettik” dedi. Gök ise, “Bu çocukları iktidar görmüyor. Burada yaşayan aileleri iktidar görmüyor” diye konuştu.

 • Şırnak haberi: Levent Gök'ün 'Roboski: Uludere'nin Gözyaşları' Kitabı Çıktı.
  13 Eki Şırnak haberi: Levent Gök'ün 'Roboski: Uludere'nin Gözyaşları' Kitabı Çıktı.

  Şırnak haberler: CHP Ankara Milletvekili Levent Gök’ün, 28 Aralık 2011 tarihinde 34 kişinin yaşamını yitirdiği Uludere Katliamı ile ilgili “Roboski: Uludere’nin Gözyaşları” kitabı çıktı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kaleme aldığı önsözde; “Siyasal iktidarın görevi, bu yurttaşlarımızı kaçağa gitmeyecek ortamı yaratmaktır. Bu görev yerine getirilmemiştir. Ölen yurttaşlarımız bizim insanlarımız. Adalet büyük bir kavramdır, yüce bir kavramdır, soylu bir kavramdır. Adalet milletin vicdanı demektir” ifadelerini kullandı. Gök ise kitabı ile ilgili “Bu kitapta; Uludere, Roboski ile ilgili bilinmesi gereken her türlü gerçekliği tüm çıplaklığı ile açıklıyoruz. Umarım Roboski’ye adalet en kısa zamanda gelir” dedi.

 • Levent Gök'ten Bakan Kirişci'ye: 'Mevzuata Aykırı Olarak Fazladan Buğday Alan Firmaları ve Bu Firmalara Verilen Buğday Miktarını Açıklar Mısınız'
  09 Eki Levent Gök'ten Bakan Kirişci'ye: "Mevzuata Aykırı Olarak Fazladan Buğday Alan Firmaları ve Bu Firmalara Verilen Buğday Miktarını Açıklar Mısınız"

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Toprak Mahsulleri Ofisi’nin (TMO) 2021 yılında firmalara verilen buğdayın tahsis yönteminin değiştirilmesi ile firmaların, yöntemdeki boşluklardan yararlanarak fazla buğday tahsis ettiği iddialarını TBMM gündemine taşıdı. Gök, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci’ye “2020 ve 2021 yıllarında mevzuata aykırı olarak fazladan buğday alan firmaları ve bu firmalara verilen buğday miktarını açıklar mısınız” diye sordu.

 • Levent Gök'ten Bakan Özer'e: 'Ösym'nin Sınav Ücretlerinin Kuruma Kâr Ettirecek Seviyede Tutulmasının Sebepleri Nelerdir'
  07 Eki Levent Gök'ten Bakan Özer'e: "Ösym'nin Sınav Ücretlerinin Kuruma Kâr Ettirecek Seviyede Tutulmasının Sebepleri Nelerdir"

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi’nin (ÖSYM) bu yılın ilk altı ayında 585 milyon TL’nin üzerinde kâr ettiğini belirtti ve Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’e, “ÖSYM’nin sınav ücretlerinin kuruma kâr ettirecek seviyede tutulmasının sebepleri nelerdir? Söz konusu yaklaşımı etik ve vicdani buluyor musunuz” diye sordu.

 • Haymanalı Ayçiçeği Üreticisi: Bizim Köyümüzde 4 Bin Dönüm Yer Ekildiyse Bu Sene Bin Dönüme Düşecek
  14 Eyl Haymanalı Ayçiçeği Üreticisi: Bizim Köyümüzde 4 Bin Dönüm Yer Ekildiyse Bu Sene Bin Dönüme Düşecek

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Ankara’nın Haymana ilçesinde çiftçileri ziyaret etti. Haymanalı çiftçi Hasan Koç, ay çekirdeği fiyatının sürekli değişmesinden şikayet ederek, “Alan olmazsa en sonunda götüreceğiz, 5 lira olsa da vereceğiz. Çünkü Tarım Bakanlığı, alan yeri söylemiyor, alım da yapıyor. Şu ana kadar zaten hiç alım yapmadı. Mesela bizim köyümüzde 4 bin dönüm yer ekildiyse bu sene bin dönüme düşecek. Ekim yok. Şu an herkes diyor, ‘Bir daha ekemeyeceğiz’” dedi.

 • Levent Gök'ten 'Atık Pil' Önergesi
  11 Eyl Levent Gök'ten 'Atık Pil' Önergesi

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök tarafından hazırlanan ve TBMM’ye verilen araştırma önergesinde, Türkiye’de pillerin sadece yüzde 10’nunun geri dönüştürülebildiği belirtilerek, “Piller nikel ve kobalt gibi ağır mineraller içermekte, geri dönüştürülmemeleri halinde bu ağır metallerin toprağa ve suya karışması riski ortaya çıkmakta, üretim ortamlarında ciddi miktarda zararlı emisyonlara yol açmaktadır” denildi.

 • Levent Gök'ten Bakan Kirişci'ye: 'Türkşeker Aracılığıyla Zincir Marketlere Sağlanan Ucuz Şekerin Art Niyetli Kişilerce Toplanmasının Önüne Neden...
  25 Ağu Levent Gök'ten Bakan Kirişci'ye: "Türkşeker Aracılığıyla Zincir Marketlere Sağlanan Ucuz Şekerin Art Niyetli Kişilerce Toplanmasının Önüne Neden...

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, TÜRKŞEKER’in zincir marketlere verdiği ucuz şekerin bazı kişilerce toplanarak imalatçılara satıldığı iddiasını Meclis gündemine taşıdı. Gök, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci’ye, “TÜRKŞEKER aracılığıyla zincir marketlere sağlanan ucuz şekerin art niyetli kişilerce toplanmasının önüne neden geçilmemektedir? Ucuz şekeri toplayan kişiler ve gruplar tespit edilmiş midir” diye sordu.

 • Levent Gök'ten Bakan Özer'e: '26 İhalesi İptal Edilen 'Temel Eğitimde 10 Bin Okul Projesi'nin Tamamlanması İçin Nasıl Bir Yol Haritası İzlenecek'
  21 Ağu Levent Gök'ten Bakan Özer'e: "26 İhalesi İptal Edilen 'Temel Eğitimde 10 Bin Okul Projesi'nin Tamamlanması İçin Nasıl Bir Yol Haritası İzlenecek"

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, bu yılın sonuna kadar tamamlanması planlanan, ama 26 ihalesi iptal edilen ‘Temel Eğitimde 10 Bin Okul Projesi’ni Meclis gündemine taşıdı. Gök, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’e, “Temel Eğitimde 10 Bin Okul Projesi’nin gerçekleştirilmesi için açılan ihalelerin çoğunluğunun iptal edilmesinin ardından, söz konusu projenin tamamlanması için nasıl bir yol haritası izlenecektir? Projenin tamamlanabilmesi için ihtiyaç duyulan güncel bütçe miktarını açıklar mısınız” diye sordu.

 • Levent Gök'ten Bakan Karaismailoğlu'na: 'Ptt'de Taşeron İşçilerin Hukuka Aykırı Olarak Tebligat Dağıtmasına Nasıl İzin Verildi'
  18 Ağu Levent Gök'ten Bakan Karaismailoğlu'na: "Ptt'de Taşeron İşçilerin Hukuka Aykırı Olarak Tebligat Dağıtmasına Nasıl İzin Verildi"

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, PTT’nin yargı kararına rağmen tebligatları taşeron işçilere dağıttırmasını Meclis gündemine taşıdı. Gök, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na, “Taşeron işçilerin hukuka aykırı olarak tebligat dağıtmasına nasıl izin verilmiştir? Yargı kararına aykırı olarak tebligat dağıtımı yapan şubeler ve idarecilerine ilişkin hangi resmi süreçler başlatılmıştır” diye sordu.

 • Levent Gök, Bakan Bilgin'e Ülke Dışına Giden Mühendisleri Sordu
  08 Ağu Levent Gök, Bakan Bilgin'e Ülke Dışına Giden Mühendisleri Sordu

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, ekonomik kriz ve yaşam tarzına müdahaleden dolayı hekimler gibi mühendislerin de ülke dışına çıktığını belirtti. Gök, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Vedat Bilgin’den bu mühendislerin sayılarını uzmanlık alanlarına göre açıklamasını istedi.

 • Levent Gök, Tuz Gölü'ndeki Flamingo Ölümlerini TBMM Gündemine Taşıdı: 'Su Kanalları Neden Açılmıyor?'
  28 Tem Levent Gök, Tuz Gölü'ndeki Flamingo Ölümlerini TBMM Gündemine Taşıdı: "Su Kanalları Neden Açılmıyor?"

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Tuz Gölü’ndeki kuraklık nedeniyle yüzlerce yavru flamingonun hayatını kaybetmesini TBMM gündemine taşıdı. Gök; Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci’ye; “Her yıl aynı dönemde Tuz Gölü’nde yaşanan kuraklık sebebiyle yüzlerce flamingo hayatını kaybettiği halde gölü besleyen su kanallarının açılmamasının sebepleri nelerdir?” sorusunu yöneltti.

 • Levent Gök, Süleyman Soylu'ya Sordu: 'Uyuşturucuların Limanlardan Geçişi Neden Engellenmiyor'
  21 Tem Levent Gök, Süleyman Soylu'ya Sordu: "Uyuşturucuların Limanlardan Geçişi Neden Engellenmiyor"

  Önceki yıla göre uyuşturucu suçları sayısının yüzde 35 ve şüphelilerin sayısının yüzde 27 oranında artması TBMM gündemine taşındı. CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya “Uyuşturucuların özellikle ülkemiz limanlarından geçişinin engellenememesinin sebepleri nelerdir” diye sordu.

 • Levent Gök'ten İklim Değişikliğinin Ülke Turizmine Etkilerinin Belirlenmesi İçin Araştırma Önergesi
  19 Tem Levent Gök'ten İklim Değişikliğinin Ülke Turizmine Etkilerinin Belirlenmesi İçin Araştırma Önergesi

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, iklim değişikliğinin ülke turizmine etkileriyle ilgili Meclis araştırması açılmasını istedi. Gök, “Son yıllarda aşırı sıcakların yol açtığı ve kontrol edilemeyen orman yangınları Türkiye’nin ekolojik ve turistik en önemli değerlerini kül etmektedir. Yoğun yağış almaya başlayan bölgelerde ortaya çıkan sel ve çığ felaketleri turizm tesislerine zarar vermekte, turist gelişleri afet korkuları sebebiyle azalmaktadır. Artan sıcakların kar yağışlarının azalmasına yol açması ise kış turizmini sekteye uğratmakta, kar yağışı almayan kayak tesisleri boş kalmaktadır” dedi.

 • Levent Gök'ten Bakan Özer'e: 'Meslek Liselerinde Öğrencilerimizin Ucuz İş Gücü Olarak Sömürülmesine Son Verilmesi Düşünülmekte Midir'
  01 Tem Levent Gök'ten Bakan Özer'e: "Meslek Liselerinde Öğrencilerimizin Ucuz İş Gücü Olarak Sömürülmesine Son Verilmesi Düşünülmekte Midir"

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in meslek liselerinde ekmek üretileceği yönündeki açıklamasını TBMM gündemine taşıdı. Gök, Bakan Özer’e, “Salgın süresince meslek liselerinde maske ve dezenfektan üretiminde çalışan öğrencilerimize bu ürünlerin satışından elde edilen gelirlerden herhangi bir ödeme yapılmamasının sebepleri nelerdir? Meslek liselerinde eğitim gören öğrencilerimizin ucuz iş gücü olarak sömürülmesine son verilmesi düşünülmekte midir” diye sordu.

 • Bitlisli Lokantacı: Akşam, Elde Sıfır Evimize Gidiyoruz. Çocuklarımıza Bir Ekmek Götüremiyoruz
  09 Haz Bitlisli Lokantacı: Akşam, Elde Sıfır Evimize Gidiyoruz. Çocuklarımıza Bir Ekmek Götüremiyoruz

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök ve İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu’nun Bitlis’te ziyaret ettiği bir lokantacı, “Akşam, elde sıfır evimize gidiyoruz. Herhangi bir kimse bize destek çıkmıyor. Her taraf toz duman içerisinde. Çocuklarımıza bir ekmek götüremiyoruz” dedi.

 • Levent Gök: Cesurlarsa İktidar Partisinin Milletvekillerine Bizlerle Sahayı Dolaşmalarını Teklif Ediyorum
  08 May Levent Gök: Cesurlarsa İktidar Partisinin Milletvekillerine Bizlerle Sahayı Dolaşmalarını Teklif Ediyorum

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, KRT TV’de katıldığı programda Ankara’nın ilçe ve köylerini sürekli gezdiğini söyleyerek ekonomik krizin etkilerini anlattı. Gök, “İktidar partisi milletvekillerinin kendilerine güvenleri varsa, cesurlarsa bizlerle beraber sahayı dolaşmalarını teklif ediyorum” dedi.

 • Polatlılı Esnaf: Müşteri Geliyor, Soruyor, Kaçıyor
  30 Nis Polatlılı Esnaf: Müşteri Geliyor, Soruyor, Kaçıyor

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Ramazan Bayramı öncesi Polatlı’da esnafı ziyaret etti. Gök’e yaşadıkları sorunları anlatan bir kasap, “Geçmiş ramazanın dörtte birini yaşıyoruz. O kadar kötü. Gelen herkes tepkiyle geliyor” dedi. Giyim mağazası sahibi ise “Müşteri geliyor, soruyor, kaçıyor. Fiyatlar tam iki katı, geçen seneden. Gömlek 80-100 liraydı, şimdi oldu 339” diye konuştu. Emlakçı ise ev fiyatlarının üç katladığını söyledi. Bir vatandaş da “Gerçekten çok zor durumdayız. Hayat çok zor, her şey pahalı. Bir teneke yağı 17 liraya alıyorduk, şimdi 200 lira olmuş” dedi.

 • Son dakika haberi | CHP milletvekillerinden Konya'da 7 kişinin öldürüldüğü silahlı saldırı davasına ilişkin açıklama
  14 Ara Son dakika haberi | CHP milletvekillerinden Konya'da 7 kişinin öldürüldüğü silahlı saldırı davasına ilişkin açıklama

  Son dakika haberler: CHP milletvekilleri Levent Gök ile Sezgin Tanrıkulu Konya'da 7 kişinin öldürüldüğü silahlı saldırıya ilişkin davayla ilgili açıklama yaptı.

 • AK Parti'li Kavuncu'dan CHP'li Gök'e tepki
  12 Eki AK Parti'li Kavuncu'dan CHP'li Gök'e tepki

  AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Çorum Valisi Mustafa Çiftçi'yi eleştiren CHP Ankara Milletvekili Levent Gök'e sert tepki göstererek, "Gök'ün söylemleri siyasi bir çıkar elde etme basitliğinden ileri gidemeyecektir" dedi.

 • CHP'li vekiller, soğan üreticileriyle bir araya geldi
  06 Eki CHP'li vekiller, soğan üreticileriyle bir araya geldi

  CHP milletvekilleri Levent Gök ve Ömer Fethi Gürer ile CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, Ankara'nın Şereflikoçhisar ilçesinde soğan üreticileriyle bir ayara gelip, sorunlarını dinledi.

 • CHP'den elektrik, su, doğalgaz ve internet faturalarıyla ilgili KDV adımı! Yüzde 1'e düşürülmesini istiyorlar
  27 Eyl CHP'den elektrik, su, doğalgaz ve internet faturalarıyla ilgili KDV adımı! Yüzde 1'e düşürülmesini istiyorlar

  Cumhuriyet Halk Partisi, elektrik, su, doğalgaz ve internet faturalarına yansıtılan yüzde 18 tutarındaki Katma Değer Vergisi'nin yüzde 1'e indirilmesini ön gören kanun teklifini Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne sundu.

 • Son dakika 3. sayfa: CHP Ankara Milletvekili Gök, üniversite şantiyesinde çıkan yangınla ilgili açıklamalarda bulundu
  04 Ağu Son dakika 3. sayfa: CHP Ankara Milletvekili Gök, üniversite şantiyesinde çıkan yangınla ilgili açıklamalarda bulundu

  Gelen son dakika haberlerine göre - CHP Ankara Milletvekili Gök, üniversite şantiyesinde çıkan yangınla ilgili açıklamalarda bulundu Başkent'te özel bir üniversitenin şantiyesinde çıkan yangınla ilgili açıklamalarda bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili Levent Gök, yangının kısa sürede kontrol altına...

 • KIRIKKALE - CHP Milletvekili Levent Gök, Makine ve Kimya Endüstrisi Anonim Şirketi kurulmasını değerlendirdi
  05 Tem KIRIKKALE - CHP Milletvekili Levent Gök, Makine ve Kimya Endüstrisi Anonim Şirketi kurulmasını değerlendirdi

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Makine ve Kimya Endüstrisi Anonim Şirketi kurulmasını içeren kanunu Anayasa Mahkemesine taşıyacaklarını söyledi.

 • CHP'li Gök: 'Uludere olayında Türkiye bir sınav veriyor'
  25 Ara CHP'li Gök: "Uludere olayında Türkiye bir sınav veriyor"

  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Uludere olayının 9. yılında Türkiye'nin bir sınav verdiğini savunarak, "Bu olayla yüzleşmediğimiz, adaleti gerçekleştirmediğimiz takdirde Uludere olayı kanayan yara olarak kalacaktır.

 • (ANKARA)TBMM Başkanvekili Levent Gök: 'Cumhuriyet Halk Partisi'nin bir kadın milletvekilinin...
  16 Haz (ANKARA)TBMM Başkanvekili Levent Gök: "Cumhuriyet Halk Partisi'nin bir kadın milletvekilinin...

  (ANKARA)TBMM Başkanvekili Levent Gök: "Cumhuriyet Halk Partisi'nin bir kadın milletvekilinin Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekilliği görevini layıkıyla yapacağına inanıyorum ve bunun toplum için çok önemli olduğuna inanıyorum" TBMM Başkanvekili Levent Gök, "Türkiye'de kadına yönelik...

 • TBMM Başkanvekili Levent Gök, yeniden başkanvekilliğine aday olmayacağını açıkladı
  16 Haz TBMM Başkanvekili Levent Gök, yeniden başkanvekilliğine aday olmayacağını açıkladı

  TBMM Başkanvekili Levent Gök, "Kadın milletvekillerimize ve yeni yüzlere fırsat tanımak amacıyla yapılacak parti içi seçimlerde TBMM Başkanvekilliğine aday olmayacağımı ifade ediyorum.

 • TBMM Genel Kurulu toplanamadı
  28 May TBMM Genel Kurulu toplanamadı

  TBMM Genel Kurulu, Başkanlık Divanı oluşmadığı için toplanamadı.

 • TBMM Genel Kurulu toplanamadı
  27 May TBMM Genel Kurulu toplanamadı

  TBMM Genel Kurulu, Başkanlık Divanı teşekkül etmediği için toplanamadı.

 • TBMM Genel Kurulu toplandı
  08 Nis TBMM Genel Kurulu toplandı

  TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Levent Gök başkanlığında toplandı.

 • Son dakika: Meclis'te maskeli oturum! Milyonları ilgilendiren kararı görüşmek için toplandılar
  07 Nis Son dakika: Meclis'te maskeli oturum! Milyonları ilgilendiren kararı görüşmek için toplandılar

  Son dakika: Türkiye Büyük Millet Meclisi, milyonları ilgilendiren infaz yasasını görüşmek için toplandı. Oturuma gelen vekillerin, koronavirüs tedbirleri kapsamında maske takmaları dikkat çekti.

 • TBMM Genel Kurulu toplandı
  12 Mar TBMM Genel Kurulu toplandı

  TBMM Başkanvekili Levent Gök, darbelerin, Türkiye'de bir daha konuşulmayacak şekilde siyaset kültüründen çıktığını söyledi.

 • Almanya'nın Hanau kentindeki aşırı sağcı terör saldırısı TBMM'de kınandı
  20 Şub Almanya'nın Hanau kentindeki aşırı sağcı terör saldırısı TBMM'de kınandı

  TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Levent Gök başkanlığında toplandı.

 • TBMM Genel Kurulu toplandı
  19 Şub TBMM Genel Kurulu toplandı

  TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Levent Gök başkanlığında toplandı.

 • “Teşvik sistemi neden beklenen etkiyi yaratmıyor”
  18 Şub “Teşvik sistemi neden beklenen etkiyi yaratmıyor”

  'Bölgesel teşvik sisteminde hedeflere ne kadar ulaşılabiliyor?

 • TBMM Genel Kurulu toplanamadı
  23 Oca TBMM Genel Kurulu toplanamadı

  TBMM Genel Kurulu, Başkanlık Divanı teşekkül etmediği için toplanamadı.

 • TBMM Genel Kurulu toplanamadı
  22 Oca TBMM Genel Kurulu toplanamadı

  TBMM Başkanvekili Levent Gök, birleşimi açtıktan sonra katip üyelerin yerini almaması üzerine Başkanlık Divanı'nın oluşmadığını belirtti.

 • TBMM bugün bomboştu! Sadece bir vekil gitti
  21 Oca TBMM bugün bomboştu! Sadece bir vekil gitti

  Bugün sadece aç-kapa yapmak üzere toplanması beklenen TBMM Genel Kurulu'na katılan tek isim Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı Erkan Baş oldu. Başkanlık Divanı'nın oluşmadığını belirten Meclis Başkanı Levent Gök, oturumu yarın saat 14.00'da toplanmak üzere kapattı.

 • TBMM Genel Kurulu toplanamadı
  21 Oca TBMM Genel Kurulu toplanamadı

  TBMM Genel Kurulu, Başkanlık Divanı teşekkül etmediği için toplanamadı.

 • Ankara chp'den üniversite öğrencilerine ücretsiz yemek için yasa teklifi
  08 Oca Ankara chp'den üniversite öğrencilerine ücretsiz yemek için yasa teklifi

  CHP'den üniversite öğrencilerine ücretsiz yemek için yasa teklifiCHP, üniversite öğrencilerinin beslenmelerinin ücretsiz karşılanması için yasa teklifi hazırladı.

 • Ankara en özel çocuklardan en güzel defile
  22 Ara Ankara en özel çocuklardan en güzel defile

  En özel çocuklardan en güzel defileYENİMAHALLE Belediye bünyesinde bulunan Nefes Engelliler Sosyal Tesisleri'nde eğitim gören 23 özel birey birbirinden güzel tasarımlarla podyumda boy gösterdi.

 • En özel çocuklardan en güzel defile
  22 Ara En özel çocuklardan en güzel defile

  YENİMAHALLE Belediye bünyesinde bulunan Nefes Engelliler Sosyal Tesisleri'nde eğitim gören 23 özel birey birbirinden güzel tasarımlarla podyumda boy gösterdi.

 • 2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
  19 Ara 2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda

  TBMM Genel Kurulunda bugün 2020 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi'nin 3 maddesi ile 2018 Yılı Merkezi Yönetim Kesin Hesap Kanunu Teklifi'nin 7 maddesi görüşülecek.

 • TBMM Başkanvekili Gök'ten aralıksız Meclisi yönetme rekoru
  15 Ara TBMM Başkanvekili Gök'ten aralıksız Meclisi yönetme rekoru

  TBMM Başkanvekili Levent Gök, bütçe görüşmelerinin 6. turunda bir rekora imza attı; Gök birleşimi, hiç ara vermeden 8 saat 15 dakika süreyle yönetti.

 • TBMM Genel Kurulu
  10 Ara TBMM Genel Kurulu

  TBMM Başkanvekili Levent Gök, en gelişmiş ülkeler düzeyinde insan haklarını uygulamaları için herkesin ortak çaba içinde olması gerektiğini söyledi.

 • Levent Gök: Çok üst perdeden tepkimizi koyduk
  30 Kas Levent Gök: Çok üst perdeden tepkimizi koyduk

  Levent Gök: Çok üst perdeden tepkimizi koyduk TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanvekili Levent Gök, Kazakistan'da katıldığı toplantıda FETÖ mensubunun da bulunması ve bundan duydukları rahatsızlığı Kazakistan Meclis Başkanı Nurlan Nıgmatulin'e aktarmasıyla ilgili konuştu.

 • Levent gök: çok üst perdeden tepkimizi koyduk
  30 Kas Levent gök: çok üst perdeden tepkimizi koyduk

  Levent Gök: Çok üst perdeden tepkimizi koydukTÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanvekili Levent Gök, Kazakistan'da katıldığı toplantıda FETÖ mensubunun da bulunması ve bundan duydukları rahatsızlığı Kazakistan Meclis Başkanı Nurlan Nıgmatulin'e aktarmasıyla ilgili konuştu.

 • Levent Gök Çok üst perdeden tepkimizi koyduk
  30 Kas Levent Gök Çok üst perdeden tepkimizi koyduk

  Levent Gök: Çok üst perdeden tepkimizi koydukTÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanvekili Levent Gök, Kazakistan'da katıldığı toplantıda FETÖ mensubunun da bulunması ve bundan duydukları rahatsızlığı Kazakistan Meclis Başkanı Nurlan Nıgmatulin'e aktarmasıyla ilgili konuştu.

Advertisement