Çok Disiplinli Yaşıyorum! - Son Dakika

Çok Disiplinli Yaşıyorum!

03.05.2022 17:07
Çok Disiplinli Yaşıyorum!

TV8'in beğenilen günlük dizisi 'Canım Annem'in Ramo'su Emre Altılgan hakkında merak edilenleri anlattı. Atılgan, "İzlenmelerimiz çok  güzel. Ben de gelen  tepkilerden çok memnunum" dedi.

Haftanın beş günü ekranlarda olduğumuz için çekimlerin yoğun geçtiğini belirten Atılgan, "Her şeyime dikkat ediyorum, vitaminlerini alıyorum. Çok disiplinli yaşıyorum" dedi.

YURTDIŞINDA GÖRÜŞMELERİM VAR

Dizi ile birlikte tempolu yaşamaya alıştığını belirten yakışıklı oyuncu, " Dizi tatile girdiğinde yurtdışında görüşmelerim ve oyunculuk eğitimi alıp kendini daha da çok geliştireceğim" dedi.

Oyunculuk hayallerinden bahseden Atılgan, "İleride dünyaca bilinen bir aktör olmak istiyorum. Birlikte rol almak istediğim isimler var. Ülkemizden Haluk Bilginer ile oynamak istiyorum" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
500
Uzmandan maymun çiçeği virüsü uyarısı: Ateş, baş ağrısı ve sırt ağrısı yaşıyorlarsa mutlaka bir hekime başvurulmalılar Uzmandan maymun çiçeği virüsü uyarısı: Ateş, baş ağrısı ve sırt ağrısı yaşıyorlarsa mutlaka bir hekime başvurulmalılar Yaşar Tüzün'den CHP'den İhraç Edilen Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin'e 11 Soru Yaşar Tüzün'den CHP'den İhraç Edilen Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin'e 11 Soru Sağanak yağış sonrası yollar göle döndü, sürücüler zor anlar yaşadı Sağanak yağış sonrası yollar göle döndü, sürücüler zor anlar yaşadı
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Çok Disiplinli Yaşıyorum! - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement