Çok sıkıldığı için 5 defa eski nişanlısına kaçtı! Canlı yayında özür dileyen kadını kocası affetti - Son Dakika

Çok sıkıldığı için 5 defa eski nişanlısına kaçtı! Canlı yayında özür dileyen kadını kocası affetti

04.11.2021 21:18

Gündüz kuşağı programlarında akla mantığa sığmayan olaylar işlenmeye devam ediyor. Daha önce 5 kez Adem isimli eski nişanlısına kaçan ve bu durumu çok sıkılmasına bağlayan Özgül isimli kadın, eşi Hasan'dan özür diledi. Hasan ise eşine çok aşık olduğunu belirterek Özgül'ü affetti.

Star TV ekranlarında yayınlanan Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde programında akıllara durgunluk veren bir olay ele alındı. Nikahlı eşi olmasına rağmensık sık Adem isimli eski nişanlısına kaçan Özgül ismindeki kişi, Serap Paköz'ün sorularını yanıtladı.

"GEZİP TOZMAYI ONDAN BİLDİM"

Çobanlık mesleğini yürüttüğü öğrenilen Adem'e daha önce 5 kez kaçan Özgül, "Niye gidiyorsunuz Adem'e?" sorusuna "Gezmeyi tozmayı ondan bildim. Yani bir anda bu da sıkmayı başlayınca beni... Çünkü Adem'in yanında gezmek tozmak... her yere gidiyordum." dedi.

Çok sıkıldığı için 5 defa eski nişanlısına kaçan kadını kocası canlı yayında affetti

KOCASI CANLI YAYINDA AFFETTİ

Tartışmaların sonunda Özgül, eşine "Özür dilerim, bir ömür boyu seninle olmaya varım." dedi. Özgül'ün kocası olan Hasan ise eşine çok aşık olduğuna söyleyerek onun özrünü kabul etti ve ikili tekrar bir araya geldi.

YORUMLAR (2)
  • Adem Bal: Tam Bir rezillik türk aile yapısına uymayan sapıklık bu evlilik değil Eskiden bu tür insanlar toplumda yaşayamazlar di buy...... Derlerdi nu günlere kaldık Allah'a böyle insanları ıslah etsin ıslahı Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Magazin Çok sıkıldığı için 5 defa eski nişanlısına kaçtı! Canlı yayında özür dileyen kadını kocası affetti - Son Dakika Magazin


Advertisement