Derin Mermerci ile Cem Aydın Bugün Evleniyor - Son Dakika
Magazin

Derin Mermerci ile Cem Aydın Bugün Evleniyor

Derin Mermerci ile Cem Aydın Bugün Evleniyor

Sosyetik güzel Derin Mermerci ile Cem Aydın'ın nikahı bugün kıyılacak.

26.09.2013 09:36  Güncelleme: 09:58

Cemiyet hayatının ünlü ismi Derin Mermerci ile Doğuş Yayın Grubu'nun eski CEO'su, Cem Aydın'ın nikahı bugün gerçekleşiyor. Sabah gazetesinden Bülent Cankurt, bugünkü köşesinde sürpriz nikahın detaylarını yazdı.

Mermerci ve Aydın'ın yaklaşık 35 dostunun şahitlik edeceği nikah, Mermerci'nin tam adresini bugün dostlarına SMS'le bildireceği, Aydın'ın Gümüşsuyu'ndaki evinde kıyılacak. Cem Aydın, önceki hafta bir başına gidip Allah'ın emri peygamberin kavliyle Derin Mermerci'yi annesinden istemiş, 19 Eylül'de de evlenmek istediklerini söylemiş.

ENDER MERMERCİ'DEN APAR TOPAR EVLENMEYE TEPKİ

Ancak Ender Hanım, "Hillside'a tatile gidiyorum, nikahınızda bulunamam" deyince, nikah mecburen bir hafta ertelenmiş. Sosyete kulislerinde; Ender Hanım'ın, Cem Aydın'ı çok sevdiği, ancak böyle apar topar evlenmeye karar verdikleri için kızgın olduğu konuşuluyor.

Ender Hanım, küçük kızı Derin'in mürüvvetini de, ortanca kızı Yosun Reza ve büyük kızı Tansa Ekşioğlu gibi anlı şanlı bir şekilde görmek istediği için, bu acele nikahı bir türlü içine sindirememiş. Ender Hanım'ın kalbinden geçen; Derin'in nikahının da, kendisinin oturduğu ancak tapusu Derin Mermerci'nin üzerine olan Vaniköy'deki yalıda kıyılmasıymış. Bu oldu bitti içine sinmese de Ender Hanım, büyük kızı Tansa Ekşioğlu ve torunlarıyla gittiği Hillside tatilinden önceki gün döndü ve bugün nikaha katılacak.

EVLİLİK SÖZLEŞMESİ

Herkesin merak ettiği bir konuya da açıklık getireyim, şahsi serveti dillere destan olan Derin Mermerci ile bugün vuslata ereceği Cem Aydın, geçen hafta evlilik sözleşmesi imzalamış. Geçen hafta bir günlüğüne hesaplarının bulunduğu İsviçre'ye giden Derin Hanım, dönüşünde avukatlarının hazırladığı protokole Cem Aydın ile birlikte imza atmış. Umarım bir ömür mutlu olurlar.

Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Magazin Derin Mermerci ile Cem Aydın Bugün Evleniyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement