Tarkan'dan dev antlaşma! Disney Plus'ın reklam yüzü olacak - Son Dakika

Tarkan'dan dev antlaşma! Disney Plus'ın reklam yüzü olacak

21.04.2022 23:32
Tarkan'dan dev antlaşma! Disney Plus'ın reklam yüzü olacak

Türkiye'de dünya devi Disney Plus, 14 Haziran'da yayın hayatına başlayacak. Milyonlarca üyesi bulunan dijital yayın platformu Tarkan ile anlaştı. Tarkan platformun hem reklam yüzü olacak hem de içerik hazırlayacak.

Türkiye'de 14 Haziran'da yayın hayatına başlayacak olan The Walt Disney Company'nin tüm dünyada milyonlarca üyeye sahip dijital yayın platformu Disney Plus, Megastar Tarkan'la el sıkıştı. Tarkan platformun hem reklam yüzü olacak hem de içerik hazırlayacak.

DISNEY PLUS'IN "KAÇIŞ" PROJESİ BÜYÜK SES GETİRDİ

14 Haziran'da Türkiye eğlence pazarına fırtına gibi girmeye hazırlanan dünya devi Disney Plus, Türkiye'nin en büyük 15 yıldız ismiyle marka ve yetenek yüzü anlaşması yapmıştı. Engin Akyürek'li lansman projesi "Kaçış"ın resmi duyurusunu bu sabah yapan platform bomba etkisi yaratacak bir anlaşmaya daha imza attı.

TARKAN DAHİL BİRÇOK ÜNLÜ İSİM ANLAŞMA SAĞLADI

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Halit Ergenç, Cansu Dere, Yılmaz Erdoğan, Şahan Gökbakar, Ata Demirer, Aras Bulut İynemli, Can Yaman, Demet Özdemir, Hande Erçel, Burak Deniz gibi birbirinden ünlü isimlerle anlaşan Disney Plus, şimdi de dev bir hamleye imza attı ve Türkiye'nin megastarı Tarkan'la el sıkıştı. Tarkan Disney Plus'la yaptığı anlaşma gereği platformun hem marka ve reklam yüzü olacak hem de içerik hazırlayacak.
YORUMLAR
500
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Kırklareli'nde soğuk hava deposunun açılışında konuştu Açıklaması TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Kırklareli'nde soğuk hava deposunun açılışında konuştu Açıklaması Bakan Nebati: 'Türkiye ekonomi modelimiz meyvelerini vermeye devam edecek' Bakan Nebati: 'Türkiye ekonomi modelimiz meyvelerini vermeye devam edecek' TÜDKİYEB Genel Başkanı Çelik: '2022 yılının ilk 6 ayı sonunda küçükbaş hayvan sayısı 58.4 milyona ulaştı' TÜDKİYEB Genel Başkanı Çelik: '2022 yılının ilk 6 ayı sonunda küçükbaş hayvan sayısı 58.4 milyona ulaştı'
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Tarkan'dan dev antlaşma! Disney Plus'ın reklam yüzü olacak - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement