Bülent Ersoy'a hayranından şaşırtan jest! Ham altın hediye etti - Son Dakika

Bülent Ersoy'a hayranından şaşırtan jest! Ham altın hediye etti

09.08.2022 16:35

Uşak'ta sahneye çıkan Bülent Ersoy'a bir hayranı ham altın hediye etti. Şaşkına dönen Diva, "Hiç ham altın hediyesi almamıştı. Bu da diğerleri gibi dev kasamda yer alacak" şeklinde konuştu.

Türk sanat müziğinin güçlü seslerinden Bülent Ersoy, konser maratonuna hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Uşak'ta sahneye çıkan Diva lakaplı Bülent Ersoy, hayranından aldığı hediye karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

HAM ALTIN HEDİYE ETTİ

4 saat boyunca ara vermeden sevilen şarkılarını söyleyen Diva, bir hayranından da hediye aldı. Uşaklı bir vatandaş, kendi altın madenlerinden çıkartılan iki parçadan oluşan ham altını pırlantaları ve altınlarıyla çok konuşulan Ersoy'a hediye etti. Hediye karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen ve hayranına teşekkür eden Diva, "Hiç ham altın hediye almamıştım ama bu da diğerleri gibi dev kasamda yerini alacak" ifadelerini kullandı.

Hayranından ham altın hediye alan Bülent Ersoy: Dev kasamda yerini alacak
Hayranından ham altın hediye alan Bülent Ersoy: Dev kasamda yerini alacak
Hayranından ham altın hediye alan Bülent Ersoy: Dev kasamda yerini alacak
YORUMLAR
500
Yapımcıyla anlaşmayan Bülent Ersoy, iptal olan konserini Osmanlıca kelimeler kullanarak açıkladı Yapımcıyla anlaşmayan Bülent Ersoy, iptal olan konserini Osmanlıca kelimeler kullanarak açıkladı Bülent Ersoy: Keyfim Öyle İstedi! İstemediğim Bir Şey Olursa İptal Ederim Bülent Ersoy: Keyfim Öyle İstedi! İstemediğim Bir Şey Olursa İptal Ederim Uşak'ta çörek otu üretimi, atıl arazilerin değerlendirilmesiyle artıyor Uşak'ta çörek otu üretimi, atıl arazilerin değerlendirilmesiyle artıyor

Son Dakika Magazin Bülent Ersoy'a hayranından şaşırtan jest! Ham altın hediye etti - Son Dakika


Advertisement