Kıvanç Tatlıtuğ'dan eşi Başak Dizer'e ilan-ı aşk: Her gün başka türlü sevmeyi öğrendim - Son Dakika

Kıvanç Tatlıtuğ'dan eşi Başak Dizer'e ilan-ı aşk: Her gün başka türlü sevmeyi öğrendim

01.05.2022 08:30

2016 yılında Paris'te evlenen oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer, ilk çocuklarını geçtiğimiz gün kucaklarına almıştı. Tatlıtuğ, bir dergiye verdiği röportajda ise eşi Başak Dizer'e ilan-ı aşk etti. Mutlu bir evliliği olan Tatlıtuğ, "Başak'ı her gün bambaşka türlü sevmeyi öğrendim. Onun gözlerindeki mutluluğu hissettiğim vakit karnım doyuyor" dedi.

2014 yılında yayınlanan Kurt Seyit ve Şura dizisinin setinde aşk yaşamaya başlayan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, 2016 yılında Paris'te sadece 40 kişinin katıldığı bir törenle nikah masasına oturdu. Çiftin Kurt Efe adını verdikleri oğulları da 15 Nisan'da dünyaya geldi. Kapak yüzü olduğu L'Officiel dergisine röportaj veren Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer'e olan aşkını anlattı.

"ONUN GÖZLERİNDEKİ MUTLULUĞU HİSSEDİNCE KARNIM DOYUYOR"

Sevgisinin her geçen gün arttığını belirten başarılı oyuncu, "Başak'ı her gün bambaşka türlü sevmeyi öğrendim. Çünkü çok sevmek yetmedi. Bir insanı sevmek, onun mutluluğu için çaba gösterdiğinde başlıyor. Onun gözlerindeki mutluluğu hissettiğim vakit karnım doyuyor. Bu öyle bir şey. Onun yapmış olduğu şeyleri, seçimlerini desteklemek en önemlisi. Yoksa herkes evleniyor. Evleniyorsun işte... Devamını getirebilmek asıl mesele" ifadelerini kullandı.

Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer'e olan aşkını anlattı: Her gün başka türlü sevmeyi öğrendim
Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer'e olan aşkını anlattı: Her gün başka türlü sevmeyi öğrendim
Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer'e olan aşkını anlattı: Her gün başka türlü sevmeyi öğrendim
YORUMLAR (1)
500
ŞİŞLİ'DEKİ KAVGADA GÖZALTINA ALINANLAR ADLİYEYE SEVK EDİLDİ ŞİŞLİ'DEKİ KAVGADA GÖZALTINA ALINANLAR ADLİYEYE SEVK EDİLDİ Şişli'de 1'i polis 5 kişinin yaralandığı olayla ilgili 9 kişi gözaltına alındı Şişli'de 1'i polis 5 kişinin yaralandığı olayla ilgili 9 kişi gözaltına alındı Türk judosu, Japon başantrenör yönetiminde olimpiyatlara hazırlanacak Türk judosu, Japon başantrenör yönetiminde olimpiyatlara hazırlanacak

Son Dakika Magazin Kıvanç Tatlıtuğ'dan eşi Başak Dizer'e ilan-ı aşk: Her gün başka türlü sevmeyi öğrendim - Son Dakika


Advertisement