Ünlü manken Sevda Demirel sütyensiz alışveriş turuna çıktı - Son Dakika
Magazin

Ünlü manken Sevda Demirel sütyensiz alışveriş turuna çıktı

Ünlü manken ve şarkıcı Sevda Demirel, köpeği Şila ile birlikte Nişantaşı'nda alışveriş turuna çıktı. Sütyensiz haliyle dikkat çeken Demirel, anne olmak istediğini duyurarak "Gerekirse evlat edineceğim. Bir erkeğin kahrını çekmek istemediğim için doğurmak istemiyorum. Bana verecekleri bir bebeğe hayat boyu annelik yapmak istiyorum" dedi.

15.10.2021 17:25  Güncelleme: 10:08

Geçmişte manken, şarkıcı, sinema oyuncusu ve program sunucusu olarak bir döneme damga vuran Sevda Demirel Nişantaşı'nda alışveriş yaparken görüntülendi. Sütyensiz haliyle dikkat çeken Demirel, gazetecilerin sorularını da yanıtladı.

Ünlü manken Sevda Demirel sütyensiz haliyle alışveriş turuna çıktı

"ANNE OLMAK İSTİYORUM"

Bir dönem Doruk Doğrusöz ile yaşadığı aşkla adından sıkça söz ettiren Sevda Demirel, anne olmak istediğini söyledi. Demirel, "Sizin aracılığınızla buradan duyuruyorum. Anne olmak istiyorum. Gerekirse evlat edineceğim. Doğru eşi bulamamaktan dolayı doğuramıyorum. Allah izin verirse, devletimiz izin verirse bu kutsal olan annelik duygusunu yaşamak istiyorum" dedi.

"BİR ERKEĞİN KAHRINI ÇEKMEMEK İÇİN DOĞURMAK İSTEMİYORUM"

Sözlerini sürdüren ünlü şarkıcı, "Biliyorum çok prosedür var. Ne olur bunu bana çok görmesinler. Bir erkeğin kahrını çekmek istemediğim için doğurmak istemiyorum. Bana verecekleri bir bebeğe hayat boyu annelik yapmak istiyorum" sözleriyle tartışma yarattı.

Ünlü manken Sevda Demirel sütyensiz alışveriş turuna çıktı
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Ünlü manken Sevda Demirel sütyensiz alışveriş turuna çıktı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (3)

  • Ali Kublay: İşsizlik kotu ne yapsın belki bir teklif gelirse diye yapılan bir şey 10 3 Yanıtla
  • Crixus : Parasiz kalmistir 12 1 Yanıtla
  • Dowsing Lord: yardımcı olurum 10 1 Yanıtla

Advertisement