Melek Baykal'ın annesi sabah sporunda: Bu video hepinize ilham olsun! - Son Dakika

Melek Baykal'ın annesi sabah sporunda: Bu video hepinize ilham olsun!

16.04.2020 11:49
Melek Baykal'ın annesi sabah sporunda: Bu video hepinize ilham olsun!

Usta oyuncu annesinin spor yaptığı anları Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı ve altına şu notu düştü: "Çok sevgili #evdekal dostlarıım... Her sabah olduğu gibi bu sabah da benim canım anneciğim 20 dakika yürüyüşünün ardından egzersizlerini yaptı.

Usta oyuncu annesinin spor yaptığı anları Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı ve altına şu notu düştü:

"Çok sevgili #evdekal dostlarıım... Her sabah olduğu gibi bu sabah da benim canım anneciğim 20 dakika yürüyüşünün ardından egzersizlerini yaptı. Bu videoyu paylaşma nedenim ileri yaşta olup evde kalan tüm ileri yaşta olanlara örnek olsun istememdir... Annem için her #evdekalan lardan maşallah lütfen... Sizleri seviyorum sabah sporlarımızı ihmal etmeyelim lütfen"

YORUMLAR
500
WhatsApp'ın yeni özelliği ortaya çıktı! Profil fotoğrafı yerine kendi avatarınızı tasarlayabileceksiniz WhatsApp'ın yeni özelliği ortaya çıktı! Profil fotoğrafı yerine kendi avatarınızı tasarlayabileceksiniz Ünlü sanatçı Muazzez Ersoy'un mayolu pozları beğeni topladı Ünlü sanatçı Muazzez Ersoy'un mayolu pozları beğeni topladı İkinci bebeğine hamile olan Fahriye Evcen, bikinili pozlarını paylaştı İkinci bebeğine hamile olan Fahriye Evcen, bikinili pozlarını paylaştı
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Melek Baykal'ın annesi sabah sporunda: Bu video hepinize ilham olsun! - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement