Ünlü rapçi Norm Ender'den garsonun başından şampanya döken Demet Akalın'a sert gönderme! - Son Dakika

Ünlü rapçi Norm Ender'den garsonun başından şampanya döken Demet Akalın'a sert gönderme!

07.08.2022 17:13
Ünlü rapçi Norm Ender'den garsonun başından şampanya döken Demet Akalın'a sert gönderme!

Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde sahne aldığı mekanda beğenmediği şampanyayı garsonun başından aşağı dökmüştü. Olaya bir tepki de ünlü rapçi Norm Ender'den geldi. Norm Ender, Demet Akalın'ın tepki toplayan davranışına gönderme yaparak, "Bunu ancak modası geçmiş bir popçu yapar" ifadesini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde beğenmediği şampanyayı garsonun başından aşağı döken Demet Akalın, sosyal medyada büyük tepki toplamıştı.

OLAY GÖNDERME!

Ünlü rapçi Norm Ender, sahneye şampanya istedi ve beğenmediğini söyleyerek şampanya getiren kişiye, "Kafandan aşağı dökeyim mi?" dedi.

"MODASI GEÇMİŞ POPÇU"

Ardından şaka yaptığını ifade esen ünlü isim, "Sahnede asla böyle bir şey yapmadım, yapmam da. Bunu ancak çaptan düşmüş, modası geçmiş bir popçu yapar arkadaşlar" şeklinde konuştu.

Ünlü rapçi Norm Ender'den garsonun başından aşağı şampanya döken Demet Akalın'a sert gönderme!
YORUMLAR
500
Bülent Ersoy: Keyfim Öyle İstedi! İstemediğim Bir Şey Olursa İptal Ederim Bülent Ersoy: Keyfim Öyle İstedi! İstemediğim Bir Şey Olursa İptal Ederim
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Ünlü rapçi Norm Ender'den garsonun başından şampanya döken Demet Akalın'a sert gönderme! - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement