Oryantal Didem'in Kıyafeti Tartışma Yarattı - Son Dakika

Oryantal Didem'in Kıyafeti Tartışma Yarattı

14.10.2013 11:52
Oryantal Didem'in Kıyafeti Tartışma Yarattı

Dün akşam yayınlanan Bülent Ersoy Show'a çıkan oryantal Didem'in kıyafeti, son günlerde yaşanan dekolte tartışmalarına yeni bir boyut kazandırdı.

Show TV'de canlı yayınlanan Bülent Ersoy Show'da, Cenk Eren, ünlü popçu Demet Akalın ve oryantal Didem dansıyla yer aldı. Kıyafeti oldukça açık olan dansözün bu performansı son günlerde yaşanan dekolte tartışmalarına da yeni bir boyut kazandırdı.

GÖZDE KANSU'NUN KIYAFETİ ELEŞTİRİLMİŞTİ

Geçtiğimiz haftalarda Veliaht programının sunucusu Gözde Kansu'nun dekoltesi gündeme oturmuştu. Dekoltesi Hüseyin Çelik tarafından eleştirilen Kansu, kısa süre sonra yapımcı şirket tarafından kovulmuştu.

"YAŞAM TARZINA MÜDAHALE" DENİLMİŞTİ

Hüseyin Çelik'in bu sözleri yaşam tarzına müdahale olarak algılanmış, dış basında da bu şekilde yer almıştı. Türkiye'den bazı isimler de yabancı basının Türkiye üzerine yaptığı kışkırtmalara çanak tutmuş, ülkemizde yaşam tarzına müdahalenin tavan yaptığı yönünde beyanlar verilmişti.

ÜNLÜLERDEN DEKOLTE YASAK TWEETLERİ

Yaşanan bu tartışmaların ardından dün gece Show Tv'de dansöz çıktıktan sonra ünlü isimler tarafından atılan, "dekolte mi dansöz mü?", "çok bekledim Hüseyin Çelik tweet atmadı", "dekolte yasak, dansöz serbest" gibi tweetler dikkat çekti.

İşte o tweetler:

Nurgül Yeşilçay: Şimdi benim kafam karisti. Dansoz kiyafetiyle tv ye cikabiliyoz ama normal elbiseyi mi kapali giyiyoz. Of beynim yandi

Modacı Neslihan Yargıcı: Anladıysam Arap olayım. Dansöz ne iş????? Kapalı giyinmiş de ben mi açık görüyorum. @Showtv

Oben Budak: Dansöz ne güzel şey...

Onur Akay: Show Tv'de, Bülent Ersoy Show'da Dansöz çıktı. Çok bekledim ama Hüseyin Çelik tweet atmadı. Gözde Kansu dönsün ve dansöz kıyafeti ile sunsun.

Suna Akyıldız: Dekolte Yasak, dansöz Serbest! Kafamda deli sorular

Salih Keçeci: Dekolte mi, dansöz mü?

Olcay Ünal Sert: Uzun bir aradan sonra @ShowTV de ilk defa dansöz izledim. Eskiden Tatlıses oynatırdı, şimdi geleneği Bülent Ersoy sürdürüyor...

Funda Erkoç: Show Tv açılım yaptı dansöz oynattı!

Dekolte yasaksa oryantal didem ne ayak? Herşeyi ortada,bu ne yaman çelişki anne !

Bülent Ersoy Show da ki oryantal Didem işinden atılabilir çünkü "dekolte" giymiş

YORUMLAR
500
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Magazin Oryantal Didem'in Kıyafeti Tartışma Yarattı - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement