Sunucu Bircan İpek ve Şenol İpek Tek Celsede Boşandı - Son Dakika

Sunucu Bircan İpek ve Şenol İpek Tek Celsede Boşandı

25.05.2018 08:01

'Söylemezsem Olmaz' programının yorumcularından Bircan İpek ile eski manken Şenol İpek, 5 yıllık evliliklerini tek celsede sonlandırdı. Sunucu ayrılık haberinin hemen ardından 'İpek' soyadını hayatından sildi.

5 yıl önce dünya evine giren Bircan İpek ve Şenol İpek çifti, evliliklerini bitirme kararı kaldı. Çift, sosyal medya hesaplarından paylaştığı ortak video ile boşandıklarını açıkladı.

"ÇOK İYİYİZ"

Birlikte kamera karşısına geçen ikili, "Herkese merhaba. Çok uzun zamandır bizden birlikte fotoğraf ve video istiyordunuz. Biz de sizleri kırmadan, bilmeniz gereken bir durumu açıklayacağız. 5 yıllık evliliğimizi bugün itibariyle mahkeme kararıyla resmen noktaladık. Hayırlısı böyleymiş. Dost, arkadaş kalmayı tercih ettik. Medeni bir şekilde boşanma kararı aldık. Yollarımıza ayrı ayrı saygılı şekilde devam edeceğiz. Merak etmeyin, biz çok iyiyiz. İkimiz için iyi olacak" ifadelerini kullandı.

Sunucu Bircan İpek ve Şenol İpek Tek Celsede Boşandı

SOYADINI DEĞİŞTİRDİ

Boşandıklarını duyuran Bircan İpek'in ilk hamlesi Instagram hesabındaki soyadını 'Bali' olarak düzenlemek oldu.

Sunucu Bircan İpek ve Şenol İpek Tek Celsede Boşandı

ESKİ EŞİNDEN HELALLİK İSTEDİ

Bircan İpek, eski eşine "Her zaman en iyi arkadaşımsın" demesiyle dikkat çekerken videonun sonunda helallik almayı unutmadı.

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Hayvan severler ayakta! Sokakta yaşayan köpekleri hedef gösteriliyor Hayvan severler ayakta! Sokakta yaşayan köpekleri hedef gösteriliyor Brezilya'da skandal hareket! Bolsonaro kendisine 'korkak' ve 'serseri' diyen fenomene saldırdı Brezilya'da skandal hareket! Bolsonaro kendisine 'korkak' ve 'serseri' diyen fenomene saldırdı Evlat Nöbeti Çalıştayı Bildirgesi: 'Dünyada ilk defa kadın hareketlerinden biri terörizme karşı direnç gösterdi ve başarılı oldu' Evlat Nöbeti Çalıştayı Bildirgesi: 'Dünyada ilk defa kadın hareketlerinden biri terörizme karşı direnç gösterdi ve başarılı oldu'

Son Dakika Magazin Sunucu Bircan İpek ve Şenol İpek Tek Celsede Boşandı - Son Dakika


Advertisement