Yakışıklı Oyuncu Buğra Gülsoy, Baba Oldu! - Son Dakika

Yakışıklı Oyuncu Buğra Gülsoy, Baba Oldu!

12.04.2019 00:27

Geçtiğimiz yıl, uzun zamandır aşk yaşadığı Nilüfer Gürbüz ile dünya evine giren yakışıklı oyuncu Buğra Gülsoy baba oldu.

TV8 ekranlarında yayınlanan Kızım dizisinde Demir karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu Buğra Gülsoy baba oldu.

ÇİFTİN OĞLU OLDU

Ünlüler dünyasından arka arkaya hamilelik ve bebek haberleri geliyor. Bir müjde de Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz çiftinden geldi. 9 aylık hamile olan Nilüfer Gürbüz bugün özel bir hastanede doğum yaptı. Çiftin bir oğlu oldu.

Yakışıklı Oyuncu Buğra Gülsoy, Baba Oldu!

GEÇTİĞİMİZ YIL EVLENMİŞTİ

Oyuncu Buğra Gülsoy uzun zamandır aşk yaşadığı Nilüfer Gürbüz ile nikah masasına oturdu. Kızım dizisinde rol alan Buğra Gülsoy ve sevgilisi Nilüfer Gürbüz Şile'de kır düğünüyle evlenmişti. Aile arasında gerçekleşen törene çiftin yakın arkadaşları da katılmıştı.

Yakışıklı Oyuncu Buğra Gülsoy, Baba Oldu!

BUĞRA GÜLSOY KİMDİR?

22 Şubat 1982 Ankara doğumlu olan Buğra Gülsoy, tiyatro, film ve dizi oyuncusu olup ilk, orta ve lise eğitimini Ankara'da tamamlamıştır. Buğra Gülsoy, ilk sahne deneyimini 13 yaşında yaşamıştır. Doğu Akdeniz Üniversitesi'nin mimarlık bölümünden 2004 yılında mezun olan Buğra Gülsoy, Kıbrıs'ta bulunduğu süre içerisinde Kıbrıs Devlet Tiyatrosu'nda çeşitli oyunlarda rol almış, aynı zamanda kısa film yönetmenliği ve oyunculuk da yapmıştır.

Yakışıklı Oyuncu Buğra Gülsoy, Baba Oldu!

Bu filmler; Trio, Heterotopya, İnsan Üçleme, Alt Üst, Nar Yarası ve Mutlu Sondur. Kıbrıs Film Derneğinin kurucularından biri olan Buğra Gülsoy, aynı zamanda Uluslararası Kıbrıs Kısa Fim Festivali'nin proje tasarımcısı ve direktörüdür. Birleşmiş Milletler Kalkınma Projesi kapsamında düzenlenen bir yarışmada filmcilik üzerine eğitim aldı.

Yakışıklı Oyuncu Buğra Gülsoy, Baba Oldu!

İlk kez 2008 yılında yayınlanan Hepimiz Birimiz İçin adlı dizi filmin başrol oyuncusu olarak Nazım karakteri ile Türk izleyicilerinin karşısına çıkan Buğra Gülsoy, dizinin ardından yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül`ün yaptığı Güneşi Gördüm filminde Berat karakteriyle beyaz perdeye adım attı. Ardından Unutulmaz adlı dizide Tolga karakterini canlandırdı.

Buğra Gülsoy, Derviş Zaim tarafından yönetilen ve ilk gösterimi 2010 Altın Portakal Film Festivali'nde yapılan ve 2011 yılında gösterime girmiş olan Gölgeler ve Suretler isimli filmde Ahmet isimli bir Türk gencini canlandırmıştır.

YORUMLAR (11)
  • Oğuz: Insanlari siniflandiran hor gorenlerden nefret ederim yok yakisikli oyuncu yok guzel oyuncu arkadasim yakisikli veya guzel ne fark eder farzedelimki bu oyuncu cirkin manset atarken cirkin oyuncu cocuk sahibimi oldu diyceksiniz birakin bu isleri Oyuncu bugra gursoy baba oldu bu kadar basit. Cevap Yaz 10 0 Yayından Kaldır
  • Oğuz: Insanlari siniflandiran hor gorenlerden nefret ederim yok yakisikli oyuncu yok guzel oyuncu arkadasim yakisikli veya guzel ne fark eder farzedelimki bu oyuncu cirkin manset atarken cirkin oyuncu cocuk sahibimi oldu diyceksiniz birakin bu isleri Oyuncu bugra gursoy baba oldu bu kadar basit. Cevap Yaz 5 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
SARIYER'DE TABANCAYLA OYNARKEN ARKADAŞINI ÖLDÜRDÜ SARIYER'DE TABANCAYLA OYNARKEN ARKADAŞINI ÖLDÜRDÜ KKTC: 'GKRY, Ada'da iki devletin var olduğu gerçeğinin kabul edilmesinden rahatsız oluyor' KKTC: 'GKRY, Ada'da iki devletin var olduğu gerçeğinin kabul edilmesinden rahatsız oluyor' Gültekin Uysal, 5. İslami Dayanışma Oyunları'nda KKTC'den sporcu olmamasını eleştirdi Gültekin Uysal, 5. İslami Dayanışma Oyunları'nda KKTC'den sporcu olmamasını eleştirdi

Son Dakika Magazin Yakışıklı Oyuncu Buğra Gülsoy, Baba Oldu! - Son Dakika


Advertisement