Yardım Balosunda Hülya Avşar Rüzgarı - Son Dakika
Magazin

Yardım Balosunda Hülya Avşar Rüzgarı

Yardım Balosunda Hülya Avşar Rüzgarı

Erken Doğan Bebekleri Yaşatma Derneği'nin yardım balosunda sahneye çıkan Hülya Avşar, sırt dekolteli siyah elbisesiyle yürek hoplattı.

23.12.2011 06:03

Erken doğan bebeklerin geleceğini koruma altına almayı hedefleyen Erken Doğan Bebekleri Yaşatma Derneği (EN-DO-DER); yeni yılı önceki akşam Çırağan Palace Kempinski'de gerçekleşen bir yardım balosuyla kutladı. Davete katılanlar, önce Suat Ateşdağlı'nın remiksleriyle, ardından da Hülya Avşar konseriyle coştular. Avşar Kızı, giydiği arkası açık siyah elbisesiyle büyük beğeni topladı. Konser sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Avşar, "Geçtiğimiz sene terör ve deprem yüzünden annelerin çok ağladığı bir sene oldu. Umarım önümüzdeki sene, anneler için hayırlı bir sene olur" dedi.

BAĞIŞ TOPLANDI

Sosyetenin büyük ilgi gösterdiği yılbaşı balosuna Müge-Ercan Canmutlu, Ender Mermerci, Maide Kurttepeli, Mine Kalpakçıoğlu, Şükran- Emir Güzeliş ve Esra- Fatih Öztürk gibi isimler de katıldı. Cem Ceminay'ın sunduğu gecede 100 bin lira bağış toplandı. Toplanan bağışlar, erken doğan bebekler ve anneleri için kullanılacak.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Yardım Balosunda Hülya Avşar Rüzgarı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement