Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Fatih Öztürk haberleri, Fatih Öztürk son dakika, son dakika Fatih Öztürk

Son Dakika Fatih Öztürk Haberleri

Son dakika Fatih Öztürk haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son fatih öztürk haberleri anında burada.


 • 26.11.2023 26 Kas 11:51 10 Yaşında Ampute Futbola Başlayan Kaleci Milli Takıma Yükseldi

  10 Yaşında Ampute Futbola Başlayan Kaleci Milli Takıma Yükseldi Şanlıurfa'da doğuştan sağ kolunda gelişim bozukluğu bulunan 10 yaşındaki Fatih Öztürk, ampute futbola başlayarak hem yalnızlıktan uzaklaştı hem de milli takıma kadar yükseldi. DEPSAŞ Enerji Ampute Futbol Takımı'nda kısa sürede başarılı bir grafik çizen Öztürk, genç milli takım kamplarına katılma şansı yakaladı. Futbol sayesinde sosyalleşen ve korkularını yenmeye başlayan Öztürk, hem A Milli Takım hem de DEPSAŞ Enerji ile şampiyonluklar yaşamak istiyor.

 • 17.10.2023 17 Eki 14:10 Muğla Tarım Güçbirliği Kooperatifi, Türkiye Kooperatifçiler Platformu Çalıştayı'na katıldı

  Muğla Tarım Güçbirliği Kooperatifi, Türkiye Kooperatifçiler Platformu Çalıştayı'na katıldı Muğla Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde kurulan Muğla Tarım Güçbirliği Kooperatifi, Türkiye Kooperatifçiler Platformu'nun düzenlediği 'Ortak Gelecek Temelinde Kooperatifçiliğin Sorunları ve Çözüm Arayışları' Çalıştayı'na katıldı. Çalıştayda, kooperatiflerin güçbirliği yaparak üreticilerin katma değeri yüksek ürünler üretmesi ve aracısız tüketiciye ulaştırması amaçlandı. Muğla Tarım Güçbirliği Kooperatifi'nin Başkanı Fatih Öztürk, çalıştayda Muğla'da yapılan çalışmaları ve Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde gerçekleştirilen güçbirliği çalışmalarını anlattı.

 • 18.04.2023 18 Nis 14:51 Muğla'da turşusu yapılan Datça çağla bademi yurt dışına ihraç ediliyor

  Muğla'da turşusu yapılan Datça çağla bademi yurt dışına ihraç ediliyor Datça Sındı Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi tarafından hazırlanan 2 ton çağla turşusu, yurt dışına ihraç edildi.

 • 26.02.2023 26 Şub 00:31 MİNİBÜSLE ÇARPIŞAN MOTOSİKLETİN SÜRÜCÜSÜ ÖLDÜ

  MİNİBÜSLE ÇARPIŞAN MOTOSİKLETİN SÜRÜCÜSÜ ÖLDÜ MANİSA'nın Salihli ilçesinde, kavşakta minibüsle çarpışan motosikletin sürücüsü Fatih Öztürk (35), hayatını kaybetti.

 • 26.02.2023 26 Şub 00:31 MİNİBÜSLE ÇARPIŞAN MOTOSİKLETİN SÜRÜCÜSÜ ÖLDÜ

  MİNİBÜSLE ÇARPIŞAN MOTOSİKLETİN SÜRÜCÜSÜ ÖLDÜ MANİSA'nın Salihli ilçesinde, kavşakta minibüsle çarpışan motosikletin sürücüsü Fatih Öztürk (35), hayatını kaybetti.

 • 15.12.2022 15 Ara 19:58 'Demir Yumruk' soruşturması kapsamında 3'üncü dava Karabacak grubuna açıldı

  'Demir Yumruk' soruşturması kapsamında 3'üncü dava Karabacak grubuna açıldı ANKARA merkezli 29 ilde düzenlenen ve 29 şüphelinin tutuklandığı 'Demir Yumruk' soruşturması kapsamında 3'üncü dava, 136 şüphelinin bulunduğu Melih Karabacak grubuna açıldı.

 • 15.12.2022 15 Ara 19:27 "Demir Yumruk" soruşturmasında üçüncü dava da açıldı

  'Demir Yumruk' soruşturmasında üçüncü dava da açıldı Demir çelik sektöründe usulsüz işlemlerle kamuyu zarara uğrattığı iddia edilen firmalara yönelik yürütülen "Demir Yumruk" operasyonu kapsamında örgüt kurucusu olduğu iddia edilen Melih Karabacak'ın da aralarında bulunduğu 136 kişi hakkında dava açıldı.

 • 20.11.2022 20 Kas 12:55 KOMUTANDAN ASKERİNE UNUTULMAYAN SÖZ

  KOMUTANDAN ASKERİNE UNUTULMAYAN SÖZ IRAK'ın kuzeyinde, 1997'de düzenlenen 'Çekiç Operasyonu'nu sırasında teröristlerin attığı havan mermisi sonucu Jandarma Komando Er Fatih Öztürk, sırtından yaralandı ve kolu koptu.

 • 10.02.2022 10 Şub 11:31 Galatasaray'da yüzleri güldüren Pena gelişmesi

  Galatasaray'da yüzleri güldüren Pena gelişmesi Galatasaray'ın Barcelona'dan kiralık olarak kadrosuna kattığı Inaki Pena, bonservisiyle Aslan olabilir. Galatasaray'ın Barcelona ile iyi ilişkiler kurduğunu belirten İspanyol basını, Pena'nın bonservisiyle verilebileceğini ifade etti.

 • 31.01.2022 31 Oca 22:18 Galatasaray'ın tecrübeli eldiveni vahim hastalığa yakalandı! Futbol hayatı erken bitebilir

  Galatasaray'ın tecrübeli eldiveni vahim hastalığa yakalandı! Futbol hayatı erken bitebilir Galatasaray'da forma giyemeyen kaleci Fatih Öztürk'ün Vertigo hastalığına yakalandığı öğrenildi. 35 yaşındaki kalecinin sarı-kırmızılıların Antalya kampından ayrılabileceği açıklandı. Tecrübeli eldivenin kariyeri, baş dönmesi ve denge sorunlarına yol açan Vertigo hastalığı nedeniyle planladığından erken sona erebilir.

 • 23.01.2022 23 Oca 21:07 Futbol: Spor Toto Süper Lig

  Futbol: Spor Toto Süper Lig Stat: NefHakemler: Atilla Karaoğlan, Bahattin Duran, Tarık OngunGalatasaray: Fatih Öztürk, Boey (Dk. 88 Yedlin), Nelsson, Marcao, Ömer Bayram, Taylan Antalyalı, Berkan Kutlu, Emre Kılınç (Dk. 88 Morutan), Cicaldau (Dk. 70 Feghouli), Kerem Aktürkoğlu, Halil Dervişoğlu (Dk.

 • 13.01.2022 13 Oca 13:12 Hırsızlara "Bir tarhanayı iki gün yiyorum, motorumu geri getirsinler" dedi, çağrısına hayırsever iş adamı karşılık verdi

  Hırsızlara 'Bir tarhanayı iki gün yiyorum, motorumu geri getirsinler' dedi, çağrısına hayırsever iş adamı karşılık verdi Hırsızlara "Bir tarhanayı iki gün yiyorum, motorumu geri getirsinler" dedi, çağrısına hayırsever iş adamı karşılık verdiANTALYA Antalya'da motorunu çalan hırsızlara "Bir tencere tarhana yapıp, iki gün yiyen adamım, motorumu geri getirsinler" diyerek seslenen adama hayırsever iş adamından...

 • 12.01.2022 12 Oca 20:49 Motorunu çalan hırsızlara seslendi: Bir tencere tarhana yapıp iki gün içen adamım, motorumu geri getirsinler

  Motorunu çalan hırsızlara seslendi: Bir tencere tarhana yapıp iki gün içen adamım, motorumu geri getirsinler Antalya'nın Serik ilçesinde yaklaşık bir ay önce evinin önünden çalınan motosikletini bulmak için seferber olan Fatih Öztürk, hırsızlara seslendi. Motorunun taksitinin bitmediği belirten Öztürk, "Ben yevmiye alarak geçimimi sağlayan biriyim. Bir tencere tarhana yapıp, iki gün yiyen adamız. Biz zengin çocuğu değiliz. Bana yardımcı olunsun, hırsızlar motorumu getirsin. Daha motorumun borcu duruyor" ifadelerini kullandı.

 • 12.01.2022 12 Oca 19:28 Motorunu çalan hırsızlara seslenişi yürek burktu: Bir tencere tarhana yapıp iki gün içen adamım, motorumu geri getirsinler

  Motorunu çalan hırsızlara seslenişi yürek burktu: Bir tencere tarhana yapıp iki gün içen adamım, motorumu geri getirsinler Antalya'nın Serik ilçesinde yaklaşık bir ay önce evinin önünden çalınan motosikletini bulmak için seferber olan Fatih Öztürk, hırsızlara seslendi. Motorunun taksitinin bitmediği belirten Öztürk, "Ben yevmiye alarak geçimimi sağlayan biriyim. Bir tencere tarhana yapıp, iki gün yiyen adamız. Biz zengin çocuğu değiliz. Bana yardımcı olunsun, hırsızlar motorumu getirsin. Daha motorumun borcu duruyor" dedi.

 • 12.01.2022 12 Oca 11:06 Motorunu çalan hırsızlara seslenen vatandaşın hırsızlara seslendi: Yevmiye ile çalışan biriyim, motorumu getirin

  Motorunu çalan hırsızlara seslenen vatandaşın hırsızlara seslendi: Yevmiye ile çalışan biriyim, motorumu getirin Antalya'da yaşayan Fatih Öztürk isimli vatandaşın 1 ay önce motosikleti çalındı. O günden beri her yerde motosikletini arayan ve bölgedeki tüm kameraları inceleyen Öztürk'ün tüm çabası sonuçsuz kaldı. Son çare olarak hırsızlara seslenen Öztürk, "Ben yevmiye alarak geçimimi sağlayan biriyim. Bir tencere tarhana yapıp, iki gün yiyen adamız. Biz zengin çocuğu değiliz. Bana yardımcı olunsun, hırsızlar motorumu getirsin" dedi.

 • 12.01.2022 12 Oca 10:29 Motorunu çalan hırsızlara seslenen vatandaşın sözleri, duyanların gözünü yaşarttı

  Motorunu çalan hırsızlara seslenen vatandaşın sözleri, duyanların gözünü yaşarttı Antalya'da yaşayan Fatih Öztürk isimli vatandaşın 1 ay önce motosikleti çalındı. O günden beri her yerde motosikletini arayan ve bölgedeki tüm kameraları inceleyen Öztürk'ün çabası sonuçsuz kaldı. Son çare olarak hırsızlara seslenen Öztürk, "Ben yevmiye alarak geçimimi sağlayan biriyim. Bir tencere tarhana yapıp, iki gün yiyen adamız. Biz zengin çocuğu değiliz. Bana yardımcı olunsun, hırsızlar motorumu getirsin" dedi.

 • 07.01.2022 07 Oca 12:32 Öztürk'e yeni görev

  Öztürk'e yeni görev BURSA (İHA) Mustafakemalpaşa Orman İşletme Müdürü olarak görev yaptığı iki yılda ormancılık alanında başarılı çalışmaları hayata geçiren Fatih Öztürk, Manisa'ya tayin edildi.

 • 07.01.2022 07 Oca 09:55 Fatih Öztürk 1 yılda 3 kez koronavirüse yakalandı

  Fatih Öztürk 1 yılda 3 kez koronavirüse yakalandı Galatasaray'ın tecrübeli eldiveni Fatih Öztürk'ün testi pozitif çıkmıştı. 1 yılda tam 3 kez koronavirüse yakalanan 35 yaşındaki kaleci, bu sürede ise sadece 1 maçta şans bularak kendini solladı.

 • 07.01.2022 07 Oca 09:50 Galatasaray'da forma giydiği maç sayısını solladı! Fatih Öztürk 1 yılda 3 kez koronavirüse yakalandı

  Galatasaray'da forma giydiği maç sayısını solladı! Fatih Öztürk 1 yılda 3 kez koronavirüse yakalandı Galatasaray'ın tecrübeli eldiveni Fatih Öztürk'ün testi pozitif çıkmıştı. 1 yılda tam 3 kez koronavirüse yakalanan 35 yaşındaki kaleci, bu sürede ise sadece 1 maçta şans bularak kendini solladı.

 • 04.01.2022 04 Oca 10:49 Galatasaray'ın iki futbolcusunun koronavirüs testi pozitif çıktı

  Galatasaray'ın iki futbolcusunun koronavirüs testi pozitif çıktı Dün koronavirüs testi pozitif çıkan Patrick van Aanholt'ın ardından Galatasaray'a iki futbolcusundan daha kötü haber geldi. Alpaslan Öztürk ve Fatih Öztürk'ün yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıktı.

 • 04.01.2022 04 Oca 10:08 Galatasaray'da 2 pozitif vaka

  Galatasaray'da 2 pozitif vaka Galatasaray, futbol takımına uygulanan korona virüs testlerinde Fatih Öztürk ve Alpaslan Öztürk'te pozitif sonuç alındığını açıkladı.

 • 04.01.2022 04 Oca 09:59 Vakalar çığ gibi artıyor! Galatasaray koronavirüse teslim oldu

  Vakalar çığ gibi artıyor! Galatasaray koronavirüse teslim oldu Dün koronavirüs testi pozitif çıkan Patrick van Aanholt'tan sonra Galatasaray'a iki futbolcusundan daha kötü haber geldi. Alpaslan Öztürk ve Fatih Öztürk'ün yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıktı.

 • 22.12.2021 22 Ara 14:33 Galatasaray resmi hesabının paylaşımı taraftarı çıldırttı: Hiç utanma kalmadı mı!

  Galatasaray resmi hesabının paylaşımı taraftarı çıldırttı: Hiç utanma kalmadı mı! Süper Lig'de galibiyet hasreti 8 maça yükselen Galatasaray'da taraftar çok öfkeli. Resmi hesap, şans bulamayan 35'lik kaleci Fatih Öztürk için doğum günü paylaşımı yaptı, taraftar çıldırdı. Bir taraftarın, "Eskiden utanma vardı, o da mı kalmadı!" yorumu dikkat çekti.

 • 27.11.2021 27 Kas 15:08 Galatasaray'ın Yeni Malatyaspor maç kadrosu belli oldu

  Galatasaray'ın Yeni Malatyaspor maç kadrosu belli oldu Galatasaray'da Spor Toto Süper Lig'in 14. haftasında yarın deplasmanda Öznur Kablo Yeni Malatyaspor ile yapılacak maçın kadrosu belli oldu.

 • 01.11.2021 01 Kas 12:56 Karşıyaka'dan sponsorluk anlaşması

  Karşıyaka'dan sponsorluk anlaşması Karşıyaka Spor Kulübü, Bilfen Okulları ile yıllardır süren sponsorluk anlaşmasını yeniledi.

 • 30.10.2021 30 Eki 12:36 Galatasaray'da 100 milyon liralık plan devrede

  Galatasaray'da 100 milyon liralık plan devrede Düşük maaşlı transferler yapan Galatasaray'da gider düşürme süreci hayata geçiyor. Arda, Feghouli, Babel, Luyindama, Gustavo, Fatih Öztürk gibi isimlerle yola devam edilmeyecek. Sadece bu vedalarla 100 milyon liralık kaynak oluşacak. Maaş bütçesinde devrim yapılacak.

 • 21.10.2021 21 Eki 12:29 Down sendromlu hasta başarılı ameliyat ile göz sağlığına kavuştu

  Down sendromlu hasta başarılı ameliyat ile göz sağlığına kavuştu Down sendromlu hasta başarılı ameliyat ile göz sağlığına kavuştu Kayseri Özel Dünyam Hastanesi'nde 63 yaşındaki down sendromlu hasta, başarılı geçen göz ameliyatının ardından sağlığına kavuştu.

 • 05.09.2021 05 Eyl 14:28 Galatasaray hazırlık maçında Farul Constanta'ya 3-1 mağlup oldu

  Galatasaray hazırlık maçında Farul Constanta'ya 3-1 mağlup oldu Galatasaray, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde teknik direktörlüğünü Gheorhge Hagi'nin yaptığı Romanya'nın Farul Constanta ile oynadığı hazırlık maçını 3-1 kaybetti.

 • 26.08.2021 26 Ağu 15:36 Büyükşehir'in Gördes'teki Çevreci Çalışmaları İncelendi

  Büyükşehir'in Gördes'teki Çevreci Çalışmaları İncelendi Manisa Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkan Fatih Öztürk, Gördes'te Büyükşehir Belediyesi'nin çevreci çalışmalarını inceledi.

 • 11.05.2021 11 May 16:58 Salihli'deki vahşi çöp depolama alanındaki rehabilitasyona devam ediyor

  Salihli'deki vahşi çöp depolama alanındaki rehabilitasyona devam ediyor Manisa Büyükşehir Belediyesi, gelecek nesillere daha iyi bir çevre bırakmak amacıyla yaptığı çalışmalarına devam ediyor.

 • 26.04.2021 26 Nis 14:50 Çevreyi ve bütçeyi koruyan tesiste üretim başladı

  Çevreyi ve bütçeyi koruyan tesiste üretim başladı Manisa Büyükşehir Belediyesinin, Zafer Kalkınma Ajansı'nın desteğiyle kurduğu, Hafriyat toprağı, İnşaat ve Yıkıntı Atıkları Geri Kazanım Tesisi'nde üretim başladı.

 • 23.01.2021 23 Oca 15:17 Galatasaray'ın kamp kadrosu belli oldu

  Galatasaray'ın kamp kadrosu belli oldu Galatasaray, Süper Lig'in 21. haftasında yarın Yeni Malatyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla tamamladı.

 • 12.01.2021 12 Oca 21:55 Futbol: Ziraat Türkiye Kupası

  Futbol: Ziraat Türkiye Kupası Stat: Yeni MalatyaHakemler: Özgür Yankaya, Serkan Ok, İsmail ŞencanYeni Malatyaspor: Ertaç Özbir, Chebake, Wallace, Semih Kaya, Hadebe, Zeki Yavru, Ndayishimiye, Kubilay Kanatsızkuş, Adem Büyük, Fofana, Umut BulutGalatasaray: Fatih Öztürk, Linnes, Luyindama, Marcao, Saracchi, Taylan...

 • 19.12.2020 19 Ara 15:58 Manisa'da evsel katı atıkların trenle taşınması projesinde sona doğru

  Manisa'da evsel katı atıkların trenle taşınması projesinde sona doğru Manisa Büyükşehir Belediyesi ile TCDD 3. Bölge Müdürlüğü arasında evsel katı atıkların taşınması noktasında imzalanan protokolün ardından çalışmalar devam ediyor.

 • 05.12.2020 05 Ara 19:53 Futbol: Süper Lig

  Futbol: Süper Lig Stat: Türk TelekomHakemler: Erkan Özdamar, Kemal Yılmaz, Abdullah Bora ÖzkaraGalatasaray: Fatih Öztürk, Linnes, Donk, Marcao, Emre Taşdemir, Taylan Antalyalı, Feghouli, Emre Kılınç, Oğulcan Çağlayan, Emre Akbaba, DiagneAtakaş Hatayspor: Munir, Popov, Yusuf Abdioğlu, Santos, Burak Can...

 • 30.11.2020 30 Kas 10:02 Hafriyat araçlarına gece takibi

  Hafriyat araçlarına gece takibi Manisa Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri, il genelinde hafriyat takibi çalışmalarını geceleri de aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

 • 27.11.2020 27 Kas 14:46 Saruhanlı hafriyat depolama alanı faaliyette

  Saruhanlı hafriyat depolama alanı faaliyette Manisa Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı, Saruhanlı ilçesinde kayıt dışı ve kaçak hafriyat atıkların taşınmasının önüne geçebilmek amacıyla hafriyat depolama alanını faaliyete geçirdi.

 • 20.11.2020 20 Kas 10:44 Bacağı tele takılan köpeği kurtardı

  Bacağı tele takılan köpeği kurtardı BARTIN'da Fatih Öztürk (37), ailesiyle gezerken ayağı dikenli tellere takılan kangal köpeğini fark edip kurtardı.

 • 24.10.2020 24 Eki 18:25 Fatih Terim, kaleci Fatih Öztürk'ü kulübeye çekti

  Fatih Terim, kaleci Fatih Öztürk'ü kulübeye çekti Alanyaspor karşısında yediği hatalı frikik golünden sonra gözden düşen 33 yaşındaki file bekçisi Fatih Öztürk, formasını Okan Kocuk'a kaptırdı.

 • 20.10.2020 20 Eki 09:35 Fatih Öztürk'ün yaptığı hareketler Galatasaray taraftarını çileden çıkardı

  Fatih Öztürk'ün yaptığı hareketler Galatasaray taraftarını çileden çıkardı Galatasaray'ın Aytemiz Alanyaspor'a 2-1 mağlup olduğu maça, sarı-kırmızılı takımın tecrübeli file bekçisi Fatih Öztürk damga vurdu. Alanyaspor'un ilk golündeki yer tutuşu ve maçın son dakikalarındaki vakit geçirmeye yönelik hareketleri, G.Saray taraftarının tepkisini çekti.

 • 19.10.2020 19 Eki 22:13 Futbol: Süper Lig

  Futbol: Süper Lig Stat: Türk TelekomHakemler: Tugay Kaan Numanoğlu, Mustafa Emre Eyisoy, Mustafa SavranlarGalatasaray: Fatih Öztürk, Linnes, Luyindama, Marcao, Saracchi, Taylan Antalyalı (Dk. 82 Diagne), Etebo, Emre Akbaba (Dk. 46 Ömer Bayram), Emre Kılınç (Dk. 83 Donk), Babel (Dk. 90+1 Arda Turan), Falcao (Dk.

 • 19.10.2020 19 Eki 20:55 Futbol: Süper Lig

  Futbol: Süper Lig Stat: Türk TelekomHakemler: Tugay Kaan Numanoğlu, Mustafa Emre Eyisoy, Mustafa SavranlarGalatasaray: Fatih Öztürk, Linnes, Luyindama, Marcao, Saracchi, Taylan Antalyalı, Etebo, Emre Akbaba, Emre Kılınç, Babel, FalcaoAytemiz Alanyaspor: Marafona, Juanfran, Caulker, Tzavellas, Moubandje,...

 • 24.09.2020 24 Eyl 22:57 Futbol: UEFA Avrupa Ligi

  Futbol: UEFA Avrupa Ligi Stat: Türk TelekomHakemler: Craig Pawson, Lee Betts, Ian Hussin (İngiltere)Galatasaray: Fatih Öztürk, Linnes, Donk, Marcao, Emre Taşdemir (Dk. 80 Elabdellaoui), Taylan Antalyalı, Feghouli (Dk. 89 Emre Kılınç), Etebo, Ömer Bayram (Dk.

 • 17.09.2020 17 Eyl 20:03 Futbol: UEFA Avrupa Ligi

  Futbol: UEFA Avrupa Ligi Stat: Bakü Olimpiyat Stadı Hakemler: Kevin Clancy, David McGeachie, Graeme Stewart (İskoçya) Neftçi: Mammadov, Buludov, Mbodj, Stankovic, Krivotsyuk, Makhmudov, Mamadou, Narimanjahan, Alaskarov, Ibara Doniama, LawalGalatasaray: Fatih Öztürk, Linnes, Luyindama, Marcao, Saracchi, Taylan...

 • 12.09.2020 12 Eyl 22:03 Galatasaray'da 4 yeni futbolcu görev aldı

  Galatasaray'da 4 yeni futbolcu görev aldı Galatasaray'da Gaziantep FK karşılaşmasında yeni transferlerden Fatih Öztürk, Omar Elabdellaoui, Emre Kılınç ve Arda Turan görev aldı.

 • 12.09.2020 12 Eyl 20:55 Futbol: Süper Lig

  Futbol: Süper Lig Stat: Türk TelekomHakemler: Bahattin Şimşek, İbrahim Bozbey, İlker TakpakGalatasaray: Fatih Öztürk, Elabdellaoui, Luyindama, Marcao, Saracchi, Taylan Antalyalı, Feghouli, Belhanda, Emre Kılınç, Arda Turan, FalcaoGaziantep FK: Günay Güvenç, Oğuz Ceylan, Djilobodji, Kana Bıyık, Kubilay Aktaş,...

 • 12.09.2020 12 Eyl 19:44 Galatasaray'ın 11'de yenilerden 4 isim

  Galatasaray'ın 11'de yenilerden 4 isim Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Gaziantep FK maçının 11'inde yeni transferlerden 4'üne şans verdi.

 • 07.09.2020 07 Eyl 12:16 Galatasaray; Arda Turan, Fatih Öztürk, Oğulcan Çağlayan ve Emre Kılınç'ın lisanslarını çıkardı

  Galatasaray; Arda Turan, Fatih Öztürk, Oğulcan Çağlayan ve Emre Kılınç'ın lisanslarını çıkardı Süper Lig'de şampiyonluğun en büyük favorilerinden olan Galatasaray, yeni transferlerinden dört isme lisans çıkardı. Sarı-kırmızılılar; Arda Turan, Fatih Öztürk, Emre Kılınç ve Oğulcan Çağlayan'a çıkardıkları lisansı TFF'ye bildirirken, Kerem Aktürkoğlu ve Omar Elabdellaoui'nin lisansları henüz çıkmadı.

 • 04.09.2020 04 Eyl 15:32 Kasımpaşa'dan kaleci transferi

  Kasımpaşa'dan kaleci transferi Fatih Öztürk'ün Galatasaray'a transfer olmasının ardından kaleci arayışlarını sürdüren Kasımpaşa, son olarak Konyaspor'da görev alan kaleci Ertuğrul Taşkıran'ı kadrosuna kattı.

 • 02.09.2020 02 Eyl 08:55 Fatih Öztürk'le yakalanan kadının eşi Kurtuluş Yurt, sosyal medyada isyan etti: Allah'ın adaletine havale ediyorum

  Fatih Öztürk'le yakalanan kadının eşi Kurtuluş Yurt, sosyal medyada isyan etti: Allah'ın adaletine havale ediyorum Galatasaray'ın kalecisi Fatih Öztürk, Bebek'te Adana Demirspor'un file bekçisi Kurtuluş Yurt'un eşiyle yemek yedikten sonra görüntülemişti. Fatih Öztürk iddiaları sert bir dille yalanlarken bir açıklama da Kurtuluş Yurt'tan geldi.

Advertisement