Yıldız Ablam Şarkı Hediye Etti - Son Dakika

Yıldız Ablam Şarkı Hediye Etti

24.05.2022 18:51
Yıldız Ablam Şarkı Hediye Etti

Oyuncu ve şarkıcı Aleyna Dalveren, Yıldız Tilbe'nin "Yürü Anca Gidersin" şarkısını kendine has tarzıyla yeniden yorumladı.

Beykoz Kundura Fabrikası'nda Erkan Nas'ın yönetmenliğinde şarkısına klip çeken Aleyna Dalveren'e kalabalık bir dans grubu eşlik etti. Yaklaşık 10 saat süren klip çekimleri sonrası konuşan Aleyna Dalveren, "Yıldız Tilbe benim çok hayran olduğu, değer verdiğim ve sevdiğim bir sanatçı. Onun şarkısını seslendirmek mutluluk verici. Çok sevdiğim ve enerjimin bu şarkıya tuttuğunu hissettiğim için bunu seçtim. Yıldız ablam, çok sağ olsun şarkıyı hiçbir ücret almadan hediye etti. O her zaman müzisyenlerin ve bizim gibi gençlerin yanında oluyor" dedi.

Aleyna Tilki'ye bu kez yeşil ışık yaktı

Aleyna Dalveren, 3 yıl önce Aleyna Tilki için "Şişirilmiş bir balon. Çok başarılı olabilir ama çok şımarık ve tavırlarını beğenmiyorum" açıklamasında bulunmuştu. Dalveren, muhabirlerin o sözleri hatırlatıp "Yine aynı düşüncede misiniz?" sorusu üzerine "Çok yorum yapmayayım. Daha önce konuştum sonra gündem olduk. Allah yolunu açık etsin, emeklerini boşa çıkarmasın. O da o şekilde ilerleyebiliyor" diye yanıt verdi.

YORUMLAR
500
Yıldız Tilbe'den Emeklilik Açıklaması Yıldız Tilbe'den Emeklilik Açıklaması
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Yıldız Ablam Şarkı Hediye Etti - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement