SON DAKİKA MİNİMALİST HABERLERİ

Son Dakika Minimalist Haberleri

 • 10 Kasım 2018 03:15 Samsung One Uı: Samsung Android Arayüzünü Değiştiriyor Samsung One Uı: Samsung Android Arayüzünü Değiştiriyor Samsung Android Arayüzünü Büyük Ekranları Daha İyi Kullanmak için Yeniliyor!
 • 06 Kasım 2018 20:19 Scandi Boho Dekorasyonu Nedir? Scandi Boho Dekorasyonu Nedir? Uzun zamandır evinizde dekoratif bir yenilik yapmak istiyor, ama nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? Son yılların dekorasyon trendleri arasında başı çeken minimalist İskandinav dekorasyon konseptlerini yepyeni bir yaklaşımla uygulayabilirsiniz: Scandi Boho dekorasyonu. Kişisel yaşam alanlarınızı düzenlerken uymanız gereken hiçbir kural ve ölçü tanımayan, tamamıyla sizi ve özgün tarzınızı yansıtmayı amaçlayan Scandi Boho yaklaşımı ile evinizin havasını kolayca değiştirebilir; dostlarınızın gelmekten keyif duyacağı hoş bir ambiyans yaratabilirsiniz. Minimalizmden İlhamla Sadelik, sürdürülebilirlik ve doğaya saygı
 • 02 Kasım 2018 20:58 Dünya Dolma Kalem Günü" AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Nabi Avcı, Kur'an-ı Kerim'in Mekke'de indiğini, Kahire'de okunduğu ve İstanbul'da yazıldığına ilişkin sözü anımsatarak, "Bizim hattatlarımız gerçekten olağanüstü eserler vermişlerdir.
 • 19 Ekim 2018 03:15 Lenovo Yoga 730, Aktif Kalemi, Hızlı Şarj Özelliği ve Uzun Pil Ömrü Lenovo Yoga 730, Aktif Kalemi, Hızlı Şarj Özelliği ve Uzun Pil Ömrü Lenovo Yoga 730 dayanıklılık, taşınabilirlik ve performans üstünlüğü ile sonbaharın yıldızı olacak Lenovo'nun yeni yıldızı Yoga 730 minimalist tasarımı ile şık bir görünüm yaratmakla kalmıyor, aktif kalemi, hızlı şarj olabilme özelliği ve uzun pil ömrü ile performans üstünlüğü de sunuyor.
 • 09 Ekim 2018 14:10 Yerli Üretim Ev Dekorasyonu Hepsiburada'da HEPSİBURADA, tamamen yerli üretim ürünlerden oluşan koleksiyonu Hepsiburada Home ile müşterilerinin beğenisine sunuyor.
 • 09 Ekim 2018 13:50 Dekorasyonda Kalite ve Uygun Fiyatlar Hepsiburada Home'da Hepsiburada, müşterilerinin ev ya da ofislerinin mobilya ve dekorasyon ihtiyaçlarına kendi markası Hepsiburada Home ile cevap veriyor.
 • 21 Eylül 2018 15:49 Dünyaca Ünlü Stil İkonu Irıs Apfel ve Nude İşbirliği Dünyaca Ünlü Stil İkonu Irıs Apfel ve Nude İşbirliği Şişecam'ın global tasarım markası Nude, yeni kampanyasında Amerikalı iş kadını, iç mimar ve aynı zamanda dünyaca ünlü stil ikonu Iris Apfel ile iş birliği yapıyor.
 • 15 Eylül 2018 20:19 Maksimalist Dekorasyon Nedir? Maksimalist Dekorasyon Nedir? Geniş mekanlar, cesur renkler, iddialı çizgiler ve ihtişamlı bir görünüm… Maksimalist dekorasyon trendinin sadece birkaç kelime ile anlatılması gerekse bunlar söylenebilirdi. Modada ve diğer tasarım dallarında olduğu gibi dekorasyonda da önemli bir yere sahip olan maksimalizm, minimalizmin tamamen zıddı niteliğindeki tarzıyla size bambaşka bir yaşam alanı vaat ediyor. Minimalist dekorasyondan farkı ne? Maksimalist dekorasyon aslında mekan içerisinde görkemli ve iddialı bir görünüm yakalanması temeline dayanıyor. Minimalist akımdaki gibi sade çizgide yaşam alanları
 • 03 Eylül 2018 03:35 Dell, Ultra İnce Monitörü 27 İnç Usb-C S2719dc Modelini Tanıttı Dell, Ultra İnce Monitörü 27 İnç Usb-C S2719dc Modelini Tanıttı Dell, IFA 2018'de Ultra ince Monitörünü Tanıttı Dell, ultra ince monitör ailesini VESA DisplayHDR 600 standardında 27 inç USB-C S2719DC modeliyle genişletiyor.
 • 28 Ağustos 2018 20:19 Wabi–sabi Dekorasyon Nedir? Wabi–sabi Dekorasyon Nedir? Wabi–Sabi kavramı, güzelliğin kusurlarla daha estetik olduğunu savunur. Japon kültüründen gelen bu anlayış, 1500’lü yıllarda ortaya çıkmıştır. Gösterişten uzak, daha basit bir yaşam tarzını benimseyen Wabi – Sabi, zaman içinde minimalist ve yalın tarzları seven kişiler tarafından dekorasyonda da kullanılmaya başlanmış, bir trend haline gelmiştir. Aslında bir yaşam tarzı Tıpkı Feng Shui gibi bir yaşam felsefesi olsa da zaman içinde dekorasyon trendleri arasında da yerini alan Wabi – Sabi ile
 • 27 Ağustos 2018 16:50 Termo Teknik'ten Termo Teknik'ten "15 Yıl Garantili" Dekoratif Radyatör Serisi Termo Teknik Bayi Kanalı Satış Müdürü Selim Kabiloğlu, Çorlu'da 100,000 metrekare üzerine kurulu modern tesislerinde üretilen Silüet dekoratif radyatör serisini tanıttı.
 • 14 Ağustos 2018 20:19 Ünlü Filmlerden Mutfak Dekorasyonu Fikirleri Ünlü Filmlerden Mutfak Dekorasyonu Fikirleri Siz de mutfaklarınızda şıklık ve konfor arayanlardansanız, yerli ve yabancı filmlerde tanık olduğumuz mutfak tasarımlarından ilham alabilirsiniz.
 • 03 Ağustos 2018 16:11 Pronovıas 2019 Koleksiyonunu Sunuyor Pronovıas 2019 Koleksiyonunu Sunuyor Gelinliğin dünya lideri Pronovias, markanın Sanat Direktörü Hervé Moreau'nun hazırladığı Atelier Pronovias ve Pronovias 2019 koleksiyonunu sunuyor.
 • 31 Temmuz 2018 20:19 Yatağınızın Şekli Karakterinizi Yansıtıyor Yatağınızın Şekli Karakterinizi Yansıtıyor Bir çarşaf yeter Minimalist bir bakış açısına sahip olan insanlar, yatak odası dekorasyonlarında basit ve sade bir yatağı tercih ederler
 • 27 Temmuz 2018 03:24 Netflix Profil Resimleri Güncellendi, Yeni Netflix Profil Simgeleri! Netflix Profil Resimleri Güncellendi, Yeni Netflix Profil Simgeleri! Netflix Ufak ama Önemli Bir Ayrıntıya El Atıyor, Profil Resimlerini Güncelliyor!
 • 16 Temmuz 2018 15:14 Duruş Bozukluğu Masa Başı Çalışanlarını Tehdit Ediyor! Duruş Bozukluğu Masa Başı Çalışanlarını Tehdit Ediyor! 2014 yılı TÜİK verilerine göre Türkiye'de bireylerin yaşadığı ilk 5 sağlık problemi arasında bel/boyun/sırt ağrısı, bel/boyun fıtığı ve kifoz gibi omurga hastalıkları %33 ile birinci sırada. Bu artışın en önemli nedeni ise omurganın 1 numaralı düşmanı olan duruş bozukluğu.
 • 05 Temmuz 2018 20:19 Ev Dekorasyonu Konusunda İlham Alabileceğiniz Film Önerileri Ev Dekorasyonu Konusunda İlham Alabileceğiniz Film Önerileri Sanat yönetmenlerinin uzun süre üzerinde düşündüğü, yoğun çalışmalar sonucu ortaya çıkan atmosferler her ne kadar farkında olmasak da en sevilen filmlerin öne çıkmasını sağlayan önemli bir unsuru oluşturuyor. Şimdiye kadar izlediğiniz veya izlemediğiniz tüm filmlere farklı bir gözle bakmaya hazır mısınız? Farklı tarzlarda yaratılan bu film setleri ev dekorasyonu konusunda size düşündüğünüzden daha fazla fikir verebilir. Country sevenler için: Tatil Cameron Diaz ve Kate Winslet gibi ünlü oyuncuların oynadığı 2006 yapımı Tatil filmi
 • 29 Haziran 2018 20:19 Kapsül Gardırop Ne Demektir? Kapsül Gardırop Ne Demektir? Tüketimin giderek arttığı günümüzde gereksiz yere yapılan alışverişlerin büyük bir kısmı hazır giyim sektörü üzerinden gerçekleşir. Ancak pek çok kişi ihtiyaçtan fazlasını satın alma alışkanlığını geride bırakmaya, hayatını ve yaşam alanlarını daha minimalist bir düzene sokmaya çalışır. Bu da farklı isimlerde pek çok akıma, trende neden olur. Bu trendler arasında yer alan kapsül gardırop nedir, nasıl gerçekleştirilir yazımızda bulabilirsiniz. Kapsül Gardırop Nedir? Modası hiç geçmeyecek, birbiriyle uyumlu renklerdeki temel kıyafetlerin
 • 29 Haziran 2018 20:19 Modern ve Şık Salon Dekorasyonlarına 7 Çarpıcı Örnek Modern ve Şık Salon Dekorasyonlarına 7 Çarpıcı Örnek Salonlar evlerimizin en merkezi, en gözle görülen yerleridir. Hane halkının hemen her tür yaşamsal faaliyeti bir evin salonunda odaklanır ve bir yönüyle de o salona biçimini verir. Salonun dekorasyonu, renk tercihleri, yerleşimi gibi faktörler de keza ev halkının yaşam kalitesi üzerinde dolaysız bir etkiye sahiptir ve tam da bu yüzden sandığımızdan çok daha önemlidir. İyi ve üzerine düşünülmüş bir dekorasyona sahip, her yönüyle şık ve iç açıcı bir salon, oradan
 • 26 Haziran 2018 12:00 Yeni Evleneceklere Beyaz Eşya Alışverişi İçin Tavsiyeler Yeni Evleneceklere Beyaz Eşya Alışverişi İçin Tavsiyeler Teknoloji perakendeciliğinin öncü firmalarından İstanbul Bilişim’in Genel Müdürü Levent Menteşe, yeni evlenenler için heyecanlı geçen bu hazırlık sürecinde bilinçli yapılan alışverişlerin evlilik bütçesine oldukça katkı sağladığını belirtiyor.
 • 26 Haziran 2018 11:21 Yeni Evleneceklere Beyaz Eşya Alışverişi İçin Tavsiyeler İstanbul Bilişim'in Genel Müdürü Levent Menteşe, yeni evlenenler için heyecanlı geçen bu hazırlık sürecinde bilinçli yapılan alışverişlerin evlilik bütçesine oldukça katkı sağladığını belirtiyor.
 • 21 Haziran 2018 03:25 En İyi 5 İphone Kamera Uygulaması, The Best 5 İphone Camera Apps En İyi 5 İphone Kamera Uygulaması, The Best 5 İphone Camera Apps iPhone'un Kendi Kamera Uygulaması Gayet iyi Fakat? Third-Party Yazılımları Denemekle Kazançlı Çıkabilirsiniz!
 • 13 Haziran 2018 20:19 Yatak Odası Mobilyalarında Yeni Trendler Neler? Yatak Odası Mobilyalarında Yeni Trendler Neler? En önemli yaşam alanlarından biri olan yatak odası dekorasyonu hakkında karar verirken kişisel tercihlerin yanı sıra yeni trendlere de mutlaka göz atmak gerekiyor. Özellikle son yıllarda dekoratif anlamda yatak odasının fazlasıyla ön plana çıktığı düşünüldüğünde, mobilyaların ve renklerin seçiminde tüm unsurları bir arada değerlendirmek büyük önem taşıyor. Günümüzdeki dekorasyon trendlerinde ise evlerin diğer odalarında olduğu gibi sadelik, fonksiyonellik ve minimalist unsurların etkileri epeyce hissediliyor. Bu noktada en önemli belirleyici etken
 • 11 Haziran 2018 15:22 Taşkuyucak Camii'ne Büyükşehir Eli Taşkuyucak Camii'ne Büyükşehir Eli Manisa Büyükşehir Belediyesi, hava koşulları ve çeşitli dış etkenler nedeniyle dış cephesinde bozulmalar meydana gelen Gölmarmara ilçesindeki Taşkuyucak Köyü Camii'nde boyama çalışması başlattı.
 • 29 Mayıs 2018 11:57 Bu Sergi, Sanatseverleri Farklı Dünyalara Taşıyacak" Sanatçı Canan Demirel, Esra Karaduman, Hilal Arpacıoğlu ve Yasemin Akyol tarafından deneysel olarak hazırlanılan "Deneysel-Geleneksel" adlı minyatür sergisi, 2 Haziran'da sanatseverlerle buluşacak.
 • 28 Mayıs 2018 20:19 Instagram'dan Takip Edebileceğiniz Dekorasyon Hesapları Minimalist ama bir o kadar da asil iskandinav evlerinin bu görünüşün ardında kuzeyin asi duruşu yatıyor
 • 14 Mayıs 2018 20:19 Dekorasyonda Şimdi Devetabanı Deseni Moda! Dekorasyonda Şimdi Devetabanı Deseni Moda! Geniş ve farklı şekillere sahip yapraklarıyla mekanları güzelleştiren devetabanı bitkisi, güzel görünümüyle dekorasyon ögelerinde de sıkça tercih edilen bir desen olarak öne çıkıyor. Devetabanı modası, pek çok ünlü markanın koleksiyonlarını renklendirirken evlerde de sıkça karşımıza çıkıyor. Yeşilin ferahlığı şimdi yaşam alanlarında Yeşil devetabanı yaprak desenlerinin; düz beyaz, ekru ya da krem rengi kumaşlar üzerine işlendiği ev tekstil ürünleri, son günlerde pek çok ev dekorasyon mağazasının vitrinlerini süslüyor. Spor, rahat, modern ve
 • 10 Mayıs 2018 14:01 Honda'nın Yakışıklısı Türkiye'de! Honda'nın Yakışıklısı Türkiye'de! Honda, 'spor naked' ailesinin en yeni üyesi olan CB250R'ı 22 bin 600 TL'ye Türkiye'de yollarla buluşturuyor.
 • 30 Nisan 2018 11:35 Ekolojik Gelinlik Tasarladı İZMİRLİ moda tasarımcısı Jeyan Gedik'in tamamıyla doğal kumaşlar kullanarak hazırladığı, 'Natura' adlı yeni gelinlik koleksiyonunun fotoğraf çekimleri tamamlandı.
 • 30 Nisan 2018 08:38 Ünlü Sanatçı Serkan Bayer Antakya'da... Ünlü Sanatçı Serkan Bayer Antakya'da... Dünyanın önemli sanat merkezlerinde uygulanan ve Çağdaş Sanat'ın farklı coğrafyalarda gelişimini sağlamayı amaçlayan '' Misafir Sanatçı Programı'' Antakya' da Beyt Nazira Konuk Evi'nde gerçekleşiyor.
 • 14 Nisan 2018 20:23 Modern Pergola Modellerine 10 Farklı Örnek Modern Pergola Modellerine 10 Farklı Örnek Eğer bahçeli ya da geniş teraslı bir evde yaşıyorsanız özellikle yaz aylarında açık havanın keyfini doyasıya çıkarabilmenin tek yolu yakıcı güneşten koruyan geniş gölgelikli bir oturma alanı dizayn etmektir. Bunun da en güzel yolu tabii ki farklı bahçe ve teras tiplerine göre farklı modelleri olan modern pergola tasarımları! Gölgeleme sistemleri yalnızca yazın yoğun sıcağı altında kendimizi korumamızı sağlamaz, aynı zamanda dış mekanda kullandığımız mobilyaları ve hatta evimizin dışarıya bakan bölümünü
 • 11 Nisan 2018 11:09 Mobilyada Yeni Trend "Minimalist" Eşya Ercan, mobilya sektöründe son yıllarda trendin daha az yer kaplayan mobilyalara doğru gittiğinin altını çizerek, şöyle devam etti: "Minimalist yapı önemli
 • 10 Nisan 2018 16:46 Özgür Ruhlu Çocukların Markası İstanbul'da Özgür Ruhlu Çocukların Markası İstanbul'da Özgür ruhlu çocuklar yetiştiren anne-babalara hitap eden Siyah Fare, sokak stilini yansıtan çocuk kıyafetleriyle Modül İstanbul'da!
 • 05 Nisan 2018 15:55 Başkan Toçoğlu'nun Konuğu Prof. Dr. Ökten Oldu Başkan Toçoğlu'nun Konuğu Prof. Dr. Ökten Oldu Minimalist (sadelik) bir şehirciliği öncelemek durumundayız
 • 03 Nisan 2018 20:19 Balkonlarınız İçin Hemen Kopya Çekebileceğiniz 10 Şık Fikir! Balkonlarınız İçin Hemen Kopya Çekebileceğiniz 10 Şık Fikir! Yılın o en keyifli vakti geldi çattı! Artık güneşli sabah kahvaltıları, keyifli çay ve kahve saatleri ve neşeli akşam yemekleri için balkonlarımızı düzenleyip açık havanın tadını çıkarmaya hemen başlayabiliriz! Peki bu güzel günleri daha güzel ve daha konforlu bir balkonda geçirmek istemez misiniz? Öyle büyük bütçeler ayırmanıza da gerek yok, ya da balkonunuzun harika görünmesi için illa ki kocaman metrekarelere de ihtiyacınız yok; en küçük balkonda bile son derece ekonomik
 • 03 Nisan 2018 20:19 Dekoratif Avizeler ile Evinize Şıklık Katın Dekoratif Avizeler ile Evinize Şıklık Katın Aydınlatma ürünleri ile ev dekorasyonuna şık dokunuşlar eklenebilir. Dekorasyona sıcaklık katan, ayrıntılarda seçkin bir tarz yaratan dekoratif avize ve aydınlatma ürünleri, mekanların ışık sorununa çözüm yaratır. Mekanın genişliği, mobilyaları, dekoratif aksesuarları ve tarzı dikkate alınarak aydınlatıcı ürünler seçilebilir. İşte avizeler ile evinize şık dokunuşlar katmanın yolları… Dekorasyonda Ahşabın Sıcaklığı Ahşap dokulu modeller ile dekorasyona sıcaklık katılabilir. Farklı tonlardaki ahşap avizeler halatlar, metal aksesuarlar, rustik dokular ve minimalist detaylarla süslenebilir. Modern veya klasik avize çeşitlerinin
 • 30 Mart 2018 10:54 Dünya Markalarından Tesettürlü Kadınların Tercih Edebileceği Parçalar Dünya Markalarından Tesettürlü Kadınların Tercih Edebileceği Parçalar 2018 ilkbahar/yazında dünya markaları, 'modest' giyimden ilham aldı. Koleksiyonlardaki birçok parça, tesettürlü kadının günlük hayatında tercih edebileceği tasarımlar oldu.
 • 15 Mart 2018 14:21 48 Saatte Yapılan 3d-baskılı Konutlar Evsizlere Umut Olabilir 48 Saatte Yapılan 3d-baskılı Konutlar Evsizlere Umut Olabilir ABD'nin Teksas eyaletinde sadece 2 günde, 3 boyutlu baskı makineleriyle ve 10 bin dolarlık beton malzemeyle inşa edilen 60 m2'lik bir katlı evler, güvenilir ve yaşaması keyifli bir yuvaya dönüşüyor.
 • 06 Mart 2018 10:30 Tullia Jewels'dan Işıldayan Koleksiyon Tullia Jewels'dan Işıldayan Koleksiyon "Helix of Shine" Minimal tasarımlarıyla kıymetli taşlara hayat veren Tullia Jewels, kendine güvenen kadının ışığını takılara yansıtıyor.
 • 02 Mart 2018 12:16 "Ürünün Başarılı Olması, Tasarımın Verimliliğine Bağlı" UNICERA İstanbul Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı'nda düzenlenen ve yoğun ilgi gören seminerlerde ünlü tasarımcılar sektöre ışık tuttu.
 • 28 Şubat 2018 03:16 Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Özellikleri ve Satış Fiyatı Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Özellikleri ve Satış Fiyatı Samsung Galaxy S9 ve S9+ Resmi Olarak Tanıtıldı Yeni amiral gemisi küçük değişikliklerden oluşan büyük bir paket olarak karşımıza çıktı.
 • 19 Şubat 2018 20:19 Küçük Evler İçin Dekorasyon Önerileri Küçük Evler İçin Dekorasyon Önerileri Minimalist Dekor Küçük bir evi ferah, rahatlatıcı ve davetkar kılmanın belki de en güzel yolu, minimalist bir formda dekore etmektir
 • 19 Şubat 2018 09:43 Geleceğin Tasarımları Tek Çatı Altında Geleceğin Tasarımları Tek Çatı Altında Günümüzün Minimalist Mekanlarına İncelikli YaklaşımGhanbari, ihtiyaca yönelik danışmanlık servisiyle birlikte, ziyaretçilerinin beklentilerine göre özel projeler geliştiriyor ve onların zevkine uygun tasarımları bir bütün halinde sunuyor
 • 15 Şubat 2018 20:19 Sadece 25 Metrekarelik Muhteşem Ev! Sadece 25 Metrekarelik Muhteşem Ev!
 • 13 Şubat 2018 12:30 Adidas Originals'tan Sevgililer Günü İçin Özel Tasarım Adidas Originals'tan Sevgililer Günü İçin Özel Tasarım Sokak stilinin moda dünyasındaki temsilcisi adidas Originals’ın Sevgililer Günü’ne özel tasarımlarıyla bütünün iki parçası olmak mümkün!
 • 09 Şubat 2018 20:19 Yaşam Alanlarında Renklerle Odak Noktası Yaratmak Yaşam Alanlarında Renklerle Odak Noktası Yaratmak
 • 06 Şubat 2018 12:55 "Modern Çağın Mozart'ı" İstanbul'da Konser Verdi KLASİK müzik ve deneysel müziğin yaşayan en önemli temsilcilerinden piyanist Ludovico Einaudi, İstanbul'da müzikseverlerle buluştu.
 • 06 Şubat 2018 12:34 Dha İstanbul Bülteni - 2 (Ek Görüntüyle) 1- LİSELİLERİN OYUN KAVGASI KANLI BİTTİ; OLAY ANI GÜVENLİK KAMERASINDAYaralı halde markete sığınıp yardım istedi, sonra da yere yığıldı.
 • 06 Şubat 2018 12:17 Modern Çağın Mozart Modern Çağın Mozart"I İstanbul'da Konser Verdi Haber: Orhan SENCER - Kamera: İstanbul DHAKlasik müzik ve deneysel müziğin yaşayan en önemli temsilcilerinden piyanist Ludovico Einaudi, İstanbul'da müzikseverlerle buluştu.
 • 06 Şubat 2018 11:52 Modern Çağın Mozart"I İstanbul'da Konser Verdi Haber: Orhan SENCER - Kamera: İstanbul DHAKlasik müzik ve deneysel müziğin yaşayan en önemli temsilcilerinden piyanist Ludovico Einaudi, İstanbul'da müzikseverlerle buluştu.