Son dakika Nurettin Özgenç haberleri, Nurettin Özgenç son dakika, son dakika Nurettin Özgenç
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Son Dakika Nurettin Özgenç Haberleri

Son dakika Nurettin Özgenç haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son nurettin özgenç haberleri anında burada.


 • 12.09.2022 12 Eyl 15:51 KOBİDER Genel Başkanı Özgenç'ten KOBİ'lere yönelik kredi hazırlığına ilişkin açıklama Açıklaması KOBİDER Genel Başkanı Özgenç'ten KOBİ'lere yönelik kredi hazırlığına ilişkin açıklama Açıklaması

  Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, KOBİ'lere öncelik verilecek yeni Kredi Garanti Fonu kefaleti ile kredi hazırlığının yapılmasının küçük ve orta ölçekli işletmelerin uzun zamandır beklediği bir çalışma olduğunu ifade ederek, bir an önce...

 • 19.02.2022 19 Şub 11:47 KOBİDER'den halka 'zincir marketleri boykot' daveti KOBİDER'den halka "zincir marketleri boykot" daveti

  Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, halkı, KDV indirimi uygulamaları nedeniyle zincir marketleri boykot etmeye davet ederek, "Tüketicilerimizi 20 Şubat-20 Mart tarihleri arasında zincir marketler yerine mahalleli dostu olan bakkal, manav...

 • 28.04.2021 28 Nis 12:17 KOBİDER Başkanı Özgenç: 'Zincir marketlerin pazar günleri kapalı olması olumlu ancak yeterli değil' KOBİDER Başkanı Özgenç: "Zincir marketlerin pazar günleri kapalı olması olumlu ancak yeterli değil"

  Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, yeni tedbirler arasında zincir marketlerin pazar günleri kapalı olmasının küçük esnafı korumak açısından kısmen de olsa olumlu göründüğünü ancak yeterli olmadığını belirtti.

 • 15.12.2020 15 Ara 16:23 KOBİDER Başkanı Özgenç: 'Yeni destek paketinin açıklanması esnafı sevindirdi' KOBİDER Başkanı Özgenç: "Yeni destek paketinin açıklanması esnafı sevindirdi"

  Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kabine toplantısı sonrası yeni destek paketini duyurmasının en çok esnafları sevindirdiğini bildirdi.

 • 17.11.2020 17 Kas 14:51 KOBİDER Başkanı Özgenç: 'Vergi ve prim borcu düzenlemesi, borçlu olan vatandaşları rahatlatacak' KOBİDER Başkanı Özgenç: "Vergi ve prim borcu düzenlemesi, borçlu olan vatandaşları rahatlatacak"

  Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, vergi ve SGK prim borcu yapılandırması ile istihdam teşvikine ilişkin düzenlemeleri içeren kanunun yürürlüğe girmesinin, esnaf ve KOBİ'ler açısından güzel bir karar olduğunu belirtti.

 • 30.04.2020 30 Nis 14:06 KOBİDER Başkanı Özgenç: 'Kovid-19'dan zarar gören tüm ülkeler Çin'e dava açmalı' KOBİDER Başkanı Özgenç: "Kovid-19'dan zarar gören tüm ülkeler Çin'e dava açmalı"

  Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, "Tüm zarar gören ülkeler, işletme sahipleri ve vatandaşlar pandemiye dönüşen koronavirüsü dünyaya yayan Çin Halk Cumhuriyeti'ne karşı ülkeler nezdinde birlik olup dava açmalıdır.

 • 04.01.2020 04 Oca 15:45 KOBİDER, Türkiye'nin Otomobili'ne talip KOBİDER, Türkiye'nin Otomobili'ne talip

  KOBİDER Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun (TOGG), 2022 yılında üretimine başlayacağı, yerli otomobilin 1453 ve 1461'incilerine talip olduklarını ifade etti.

 • 27.12.2019 27 Ara 09:50 KOBİDER'den 'dönüşüm, sicil affı ve borç yapılandırma' önerisi KOBİDER'den "dönüşüm, sicil affı ve borç yapılandırma" önerisi

  KOBİDER Başkanı Nurettin Özgenç, "Bankalara olan borcunu ödeyemeyen vatandaşların mağduriyetinin giderilmesi ve isimlerinin kara listeden çıkarılması adına hükümete sicil affı ve borç yapılandırması önerisinde bulunuyoruz.

 • 01.08.2018 01 Ağu 15:18 Kobider Başkanı Özgenç: 'Türkiye, Kaçak Moğolları Sınır Dışı Etmeli' Kobider Başkanı Özgenç: "Türkiye, Kaçak Moğolları Sınır Dışı Etmeli"

  KOBİDER Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Türkiye ile Moğolistan arasında yaşanan FETÖ’cü olduğu iddia edilen okul müdürünün yurda getirilmesi olayında, Moğolistan yetkililerinin pistte bekleyen uçağın kalkışına izin vermemesine sert tepki göstererek "Türkiye’de sayıları 6 bine yaklaşan kaçak...

 • 14.12.2017 14 Ara 11:47 Trabzon'da Fatih Camii'nde Yapılan Çalışmanın Bir Benzerinin Ayasofya İçin Düşünülmesi Tepkilere... Trabzon'da Fatih Camii'nde Yapılan Çalışmanın Bir Benzerinin Ayasofya İçin Düşünülmesi Tepkilere...

  Trabzon'da Fatih Camii'nde yapılan çalışmanın bir benzerinin Ayasofya için düşünülmesi tepkilere neden oldu KOBİDER Genel Başkanı Nurettin Özgenç: "Ayasofya'nın fresk ve mozaiklerinin tekrar görünür hale getirilmek istenmesi gizli bir müze çalışmasının ürünü" Trabzonlu tarih ve kültür...

 • 14.12.2017 14 Ara 11:09 Trabzon'da Fatih Camii'nde Yapılan Çalışmanın Bir Benzerinin Ayasofya İçin Düşünülmesi Tepkilere... Trabzon'da Fatih Camii'nde Yapılan Çalışmanın Bir Benzerinin Ayasofya İçin Düşünülmesi Tepkilere...

  Trabzon’da Fatih Camii’nde restorasyon çalışmaları sırasında ortaya çıkan mozaiklerin cam döşeme ile kaplanarak ziyarete açılacak olmasının ardından benzer çalışmanın 2013 yılında müzeden camiye dönüştürülerek ibadete açılan Ayasofya Camii için de düşünülmesi tepkilere neden oldu.

 • 07.11.2017 07 Kas 12:39 Kobi'lere Kredide Kolaylık Sağlanması Talebi Kobi'lere Kredide Kolaylık Sağlanması Talebi

  Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, esnafın kredi talebinde Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliğinin (TESKOMB) kefil istemesinin yanlış olduğunu savunarak, "Zaten kefil kuruluşudur ve bu nedenle de yüzde...

 • 02.11.2017 02 Kas 14:37 Kobider Başkanı Özgenç: 'Trabzon-Erzincan Demiryolu Projesinin Hayata Geçirilmesi İçin Somut... Kobider Başkanı Özgenç: "Trabzon-Erzincan Demiryolu Projesinin Hayata Geçirilmesi İçin Somut...

  Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, Trabzon-Erzincan demiryolu projesinin hayata geçirilmesi için somut adımlar atılması çağrısında bulunarak “Doğu Karadeniz bölgesi için büyük önem arz eden bu projenin hala daha güzergah aşamasında kalması haliyle...

 • 02.11.2017 02 Kas 12:22 Kobider Başkanı Özgenç Açıklaması Kobider Başkanı Özgenç Açıklaması

  Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, Trabzon-Erzincan Demiryolu Projesi'nin bir an önce hayata geçirilmesi için somut adımlar atılması gerektiğini söyledi.

 • 14.07.2017 14 Tem 13:11 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

  Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, "15 Temmuz ruhunu diri tutmak için hep birlikte gayret edeceğiz.

 • 25.05.2017 25 May 12:14 Kobider Başkanı Özgenç: 'Yüksek Faizden Beslenmek Köle Zihniyetidir' Kobider Başkanı Özgenç: "Yüksek Faizden Beslenmek Köle Zihniyetidir"

  KOBİDER Genel Başkanı Nurettin Özgenç, "Türkiye ekonomisinin en önemli etkenlerinden biri olan faizin yüksek oluşudur.

 • 23.05.2017 23 May 16:50 Kobider Başkanı Özgenç: 'Kobi'sel Dönüşüm Yapılmalı' Kobider Başkanı Özgenç: "Kobi'sel Dönüşüm Yapılmalı"

  KOBİDER Genel Başkanı Nurettin Özgenç, KOBİ’sel dönüşümün yapılmasını ve esnaflığın da bir standardı olması gerektiğini söyledi.

 • 19.04.2017 19 Nis 10:13 Halkın Tercihine Gölge Düşürmek Seçmenin Kararına Saygısızlıktır' Halkın Tercihine Gölge Düşürmek Seçmenin Kararına Saygısızlıktır"

  Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, halk oylamasında milletin son sözü söylediğini, halkın alkışlanacak ve saygı duyulacak bir karar verdiğini belirterek, "Halkın tercihine gölge düşürmek seçmenin kararına saygısızlıktır.

 • 16.04.2017 16 Nis 22:03 Ekonomi Dünyası Referandum Sonuçlarını Değerlendirdi Ekonomi Dünyası Referandum Sonuçlarını Değerlendirdi

  Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Ömer Cihad Vardan, "Halkoylaması ile milli irade tecelli etmiştir.

 • 13.04.2017 13 Nis 10:11 Devletin ve Milletin Ali Menfaatleri İçin 'Evet' Diyeceğiz' Devletin ve Milletin Ali Menfaatleri İçin 'Evet' Diyeceğiz"

  Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, 16 Nisan'daki referandumda KOBİ'ler olarak devletin ve milletin ali menfaatleri için, darbelerin karanlığından demokrasinin aydınlığına geçişe 'evet' diyeceklerini bildirdi.

 • 23.02.2017 23 Şub 14:27 Kdv İndirimi Diğer Sektörlerde de Uygulanmalı' Kdv İndirimi Diğer Sektörlerde de Uygulanmalı"

  Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, beyaz eşya ve mobilyadaki KDV indirimleriyle ekonomiye doping etkisi yapacak düzenlemelere imza atıldığını ve vatandaşın cebinin kısmen de olsa rahatlatıldığını belirterek, "İç piyasanın hareketlenmesi adına...

 • 21.12.2016 21 Ara 15:05 Kobider Genel Başkanı Nurettin Özgenç: 'Kredi Desteği İçin Başvuru Süresi Uzatılmalı' Kobider Genel Başkanı Nurettin Özgenç: "Kredi Desteği İçin Başvuru Süresi Uzatılmalı"

  Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, "KOSGEB’in 50 bin liralık Sıfır Faizli İşletme Kredisi Desteğine kurumun sitesinin yaşanan yoğunluk nedeniyle açılmamasından dolayı başvuramamış esnaf ve KOBİ’ler için başvuru süresi muhakkak uzatılmalı.

 • 03.12.2016 03 Ara 14:10 Kobi'ler İçin Nefes Kredisi' Projesi Kobi'ler İçin Nefes Kredisi" Projesi

  Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, "KOBİ'ler İçin Nefes Kredisi" projesine ilişkin, "Ekonomiyi ayakta tutan KOBİ'ler olduğuna göre desteklemelerde istikrar olmalı, kesintiye uğramamalı. KOBİ'ler periyodik şekilde desteklenmeli." açıklamasını yaptı.

 • 21.11.2016 21 Kas 08:59 Özgenç: 'Otomotivde Fahiş Ötv Sermaye ve Emeğe Haksızlıktır' Özgenç: "Otomotivde Fahiş Ötv Sermaye ve Emeğe Haksızlıktır"

  KOBİDER Genel Başkanı Nurettin Özgenç, otomobillere uygulanan özel tüketim vergisine getirilen düzenleme ile ilgili açıklama yaptı.

 • 01.11.2016 01 Kas 11:27 Kobider Başkanı'ndan Bankalarla İlgili Açıklama Kobider Başkanı'ndan Bankalarla İlgili Açıklama

  KOBİDER Başkanı Nurettin Özgenç, ’Tefeci bankalar’ tartışmalarının içerisinde yaptığı açıklamada "BDDK’nın tefeci anlayışıyla hareket eden bankaları dizginlenmesi gerekliydi" dedi.

 • 22.10.2016 22 Eki 15:08 Kobider Başkanı Özgenç Açıklaması Kobider Başkanı Özgenç Açıklaması

  Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, bankalar kazanırken KOBİ'lerin zarar ettiğini, bu haksızlığın bankaların faaliyet dışı kalemlerden elde ettiği haksız ücretler nedeniyle her geçen gün daha da arttığını bildirdi.

 • 29.09.2016 29 Eyl 13:41 Kobider Genel Başkanı Özgenç Açıklaması Kobider Genel Başkanı Özgenç Açıklaması

  Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, bir an önce altın alışverişinde de 12 taksit uygulaması yapılması gerektiğini belirtti.

 • 16.07.2016 16 Tem 10:22 Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler

  İş dünyası Ankara ve İstanbul'daki darbe girişimini kınadı.

 • 20.04.2016 20 Nis 20:55 Merkez Bankası'nın Faiz Kararı Merkez Bankası'nın Faiz Kararı

  Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) yaptığı faiz indirimiyle ilgili olarak, "Bu duruma 'yetmez ama evet' anlayışıyla bakıyoruz.

 • 10.04.2016 10 Nis 12:28 Kobider Genel Başkanı Özgenç Açıklaması Kobider Genel Başkanı Özgenç Açıklaması

  Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, "Ensar Vakfı'nın Karaman şubesinde utanç verici olayda, bir kişinin yapmış olduğu hatanın tüm kuruma ve fedakarca hizmet veren vakıf mensuplarına mal edilmemesi gerekir. Öğrencilerden sorumlu olan bir öğretmen tarafından yapılan taciz olayının kabul edilebilir ve affedilecek hiçbir gerekçesi olamaz" ifadesini kullandı.

 • 30.03.2016 30 Mar 13:58 Kobider, Kuyum Harcamalarının 4 Taksitle Sınırlandırılmasının İptali İçin Dava Açtı Kobider, Kuyum Harcamalarının 4 Taksitle Sınırlandırılmasının İptali İçin Dava Açtı

  Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik'in 26. maddesinin 7. ve 8. fıkralarında yer alan kuyum harcamalarının 4 taksitle sınırlandırılması uygulamasının iptali için dava açtı.

 • 14.03.2016 14 Mar 17:04 Ankara'daki Terör Saldırısına Tepkiler Ankara'daki Terör Saldırısına Tepkiler

  Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) dün akşam Ankara'da gerçekleşen terör saldırısını kınayarak, yaralılara acil şifalar diledi.

 • 19.09.2015 19 Eyl 12:50 Kobider Başkanı Özgenç Açıklaması Kobider Başkanı Özgenç Açıklaması

  Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, "Teröre tepki olarak yapılan organizasyonlar olması gereken ama geç kalınmış eylemlerdir.

 • 25.06.2015 25 Haz 13:00 Türkiye Gündemi 'Masa' ile Meşgul Ediliyor' Türkiye Gündemi 'Masa' ile Meşgul Ediliyor"

  Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda verilen iftarın abartılı ve maksatlı rakamlarla kamuoyunun gündemine getirildiğini belirterek, iftardaki "masa" ile ilgili art niyetli iddialarla ülke gündeminin gereksiz yere meşgul edildiğini kaydetti.

 • 28.05.2015 28 May 13:54 Kobider'den 'Ayasofya' Çağrısı Kobider'den "Ayasofya" Çağrısı

  Küçük ve Orta Büyüklükteki işletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, İstanbul'un fethinin 562. yıl dönümü olan 29 Mayıs'ta Ayasofya'nın vakfiyesine uygun olarak camiye dönüştürülüp ibadete açılması gerektiğini bildirdi.

 • 30.04.2015 30 Nis 21:59 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü

  Küçük ve Orta Büyüklükteki işletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, 1 Mayıs'ın Taksim'de kutlanmak istenmesinin, halkın hakkını gasbetmek anlamına geldiğini bildirdi.

 • 29.12.2014 29 Ara 14:08 Kobider Başkanı Özgenç Açıklaması Kobider Başkanı Özgenç Açıklaması

  "KOBİ'ler işlerini büyütmek için değil borçlarını ödemek için kredi alıyor"

 • 12.10.2014 12 Eki 09:46 Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler

  KOBİDER Genel Başkanı Özgenç: "Vandalizmin zararı ekonomiye oluyor.

 • 08.10.2014 08 Eki 17:28 Yeni Orta Vadeli Program Yeni Orta Vadeli Program

  KOBİDER Genel Başkanı Özgenç: "OVP enflasyon, büyüme, işsizlik ve cari açık hedefleri açısından değerlendirildiğinde kendi içinde tutarlı bir görüntü vermektedir"

 • 07.09.2014 07 Eyl 14:00 Kobider Genel Başkanı Özgenç Açıklaması Kobider Genel Başkanı Özgenç Açıklaması

  "(Kredi kartıyla alışverişlerde) Kuyumculukta 4 taksit yetmez 9 taksit olmalı"

 • 07.09.2014 07 Eyl 10:08 Kobider Başkanı Özgenç: Altın Satışı İçin Taksit Engellemesi Kuyumcuların Zararına Neden Oldu Kobider Başkanı Özgenç: Altın Satışı İçin Taksit Engellemesi Kuyumcuların Zararına Neden Oldu

  Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, altına gelen taksit yasağı ile birlikte, orta gelire sahip vatandaşın kısıtlı imkandan dolayı altın alamadığını belirterek, "Altın satışı için taksit engellemesi kuyumcuların zararına neden oldu" dedi.

 • 02.09.2014 02 Eyl 09:29 KOBİDER'den Karadeniz'e Tam Destek KOBİDER'den Karadeniz'e Tam Destek

  Tüm Karadeniz Sanayici ve İşadamları Derneği Genel Başkanı Aslantürk, KOBİDER Genel Başkanı Nurettin Özgenç'e nezaket ziyaretinde bulundu.

 • 30.08.2014 30 Ağu 11:54 KOBİDER'den 62. Hükümete Kutlama KOBİDER'den 62. Hükümete Kutlama

  KOBİDER Başkanı Özgenç: "62. Hükümette görevlerine devam eden, başta Başbakan yardımcıları olmak üzere tüm bakanlarımızı tebrik ediyoruz" dedi.

 • 29.08.2014 29 Ağu 12:28 'Erdoğan'a Başarılar Diler, Gül'e Teşekkür Ederiz' "Erdoğan'a Başarılar Diler, Gül'e Teşekkür Ederiz"

  KOBİDER Genel Başkanı Nurettin Özgenç, 12'nci Cumhurbaşkanı olan Recep Tayyip Erdoğan'a başarılar dileyerek, Abdullah Gül'e de hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

 • 12.08.2014 12 Ağu 12:14 Cumhurbaşkanı Seçimi Cumhurbaşkanı Seçimi

  KOBİDER Başkanı Özgenç, Cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve TBMM'ye acil yeni anayasa çağrısında bulundu.

 • 12.08.2014 12 Ağu 10:21 Kobider Başkanı Özgenç: Meclis Yeni Anayasa Yapamıyorsa Kendini Feshetmeli Kobider Başkanı Özgenç: Meclis Yeni Anayasa Yapamıyorsa Kendini Feshetmeli

  Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve TBMM'ye acil yeni Anayasa çağrısında bulundu.

 • 11.08.2014 11 Ağu 09:24 Cumhurbaşkanı Seçimi Cumhurbaşkanı Seçimi

  KOBİDER Genel Başkanı Özgenç: "Türkiye Cumhuriyeti siyasi tarihinde ilk kez bir cumhurbaşkanı doğrudan halk oylaması ile seçilmesi eski bir tabunun yıkılmasıdır"

 • 08.08.2014 08 Ağu 10:17 Kobider Genel Başkanı Özgenç Açıklaması Kobider Genel Başkanı Özgenç Açıklaması

  "Türkiye Cumhuriyeti'nin cumhurbaşkanı politikaya yakın ve gerekli siyasi donanıma da sahip olmalı"

 • 03.08.2014 03 Ağu 13:26 Kobider: Bedelli Askerlik Gündeme Alınmalı Kobider: Bedelli Askerlik Gündeme Alınmalı

  Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bedelli askerlik açıklamasının bekleyenleri heyecanlandırdığını ifade ederek, bedelli askerlik yasasının yakın bir zamanda çıkmasını arzuladıklarını söyledi.

 • 27.07.2014 27 Tem 14:04 Trabzon-Erzincan Demir Yolu Projesi Trabzon-Erzincan Demir Yolu Projesi

  KOBİDER Genel Başkanı Özgenç: "Doğu Karadeniz'in olmazsa olmazı demir yoludur"

Advertisement