SON DAKİKA ÖĞRETMENLER GÜNÜ HABERLERİ

Son Dakika Öğretmenler Günü Haberleri

 • 17 Ocak 2018 10:20 Dolar Yeni Güne 3.81 Liranın Üzerinde Başladı (2) Türkiye'nin Suriye sınırına yığınak yapması ve olası bir operasyon nedeniyle hızlı yükselen dolar ve euro yeni güne dünkü düzeylere yakın başladı.
 • 16 Ocak 2018 12:04 MHP Lideri Bahçeli: MHP Lideri Bahçeli: "Afrin'e Bir Şafak Vakti Girip Terör Koridorunun Akdeniz ile Bağlantı Yollarını... MHP Lideri Bahçeli: "Afrin'e bir şafak vakti girip terör koridorunun Akdeniz ile bağlantı yollarını kesmek, teröristlere Türk milletinin demir yumruğunu ve hakikat dolu müdahalesini göstermek helal-i hakkımızdır" "ABD'nin YPG aşkı kara sevdaya dönüşmüş, silah ve mühimmatla kanlı...
 • 16 Ocak 2018 11:46 Allah Gazamızı Mübarek Kılsın Allah Gazamızı Mübarek Kılsın" Afrin operasyonuna tam destek veren MHP lideri Devlet Bahçeli, "Korkak ve kaçak yaşamaktansa kahramansa ölmeyi tercih ederiz. Allah gazamızı mübarek kılsın" dedi.
 • 16 Ocak 2018 11:23 Devlet Bahçeli'den ABD'ye Tepki Devlet Bahçeli'den ABD'ye Tepki Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Afrin’e bir şafak vakti girip, terör koridorunun Akdeniz ile bağlantı yollarını kesmek, teröristlere Türk milletinin demir yumruğunu ve hakikat dolu müdahalesini göstermek helal-i hakkımızdır.
 • 16 Ocak 2018 10:44 Jeopolitik Risklerle Dolar 3.83 Lirayı, Euro 4.69 Lirayı Aştı (3) Suriye sınırı kaynaklı jeopolitik risklerin artması nedeniyle zayıflayan liranın dolar ve euro karşısında gerilerken, gelişmekte olan ülkeler para birimlerinden negatif ayrışıyor.
 • 16 Ocak 2018 10:18 Jeopolitik Risklerle Dolar 3.83 Lirayı, Euro 4.69 Lirayı Aştı (2) Suriye sınırı kaynaklı jeopolitik risklerin artması nedeniyle zayıflayan liranın dolar ve euro karşısında gerilerken, gelişmekte olan ülkeler para birimlerinden negatif ayrışıyor.
 • 16 Ocak 2018 09:22 Jeopolitik Risklerle Dolar 3.82 Lirayı, Euro 4.68 Lirayı Aştı Suriye sınırı kaynaklı jeopolitik risklerin artması nedeniyle zayıflayan liranın dolar ve euro karşısında gerilerken, gelişmekte olan ülkeler para birimlerinden negatif ayrışıyor.
 • 15 Ocak 2018 18:18 Artan Jeopolitik Risklerle Döviz Yükseldi, Borsa Düştü Türkiye'nin Suriye'nin kuzeyine yönelik operasyon yapma olasılığıyla euro 4.65 lirayı, dolar da 3.80 lirayı aşarken, Borsa İstanbul Endeksi sert düştü.
 • 13 Ocak 2018 09:31 Suriye'de 400 Bin İnsan Açlığa Terk Edildi! Muhalifler Acil Yardım Talebinde Bulundu Suriye'de 400 Bin İnsan Açlığa Terk Edildi! Muhalifler Acil Yardım Talebinde Bulundu Suriye'de 400 bin sivil, Şam'ın doğusundaki Guta bölgesinde sıkışmış durumda. Acil yardım talebinde bulunan muhalifler, bölgedeki insanların açlıkla karşı karşıya olduğunu belirtti.
 • 12 Ocak 2018 17:26 Cenazesi Çuvalda Taşınan Muharrem'in Ölümünde İhmal Görülmedi Cenazesi Çuvalda Taşınan Muharrem'in Ölümünde İhmal Görülmedi Van Cumhuriyet Başsavcılığı, ihmali olduğu iddia edilen kamu görevlileri hakkında "Kovuşturmaya yer olmadığı" kararı verdi. Ailenin avukatı Van Baro Başkanı Murat Timur, itiraz edeceklerini söyledi.
 • 12 Ocak 2018 14:21 Saadet Partisi Cumhurbaşkanlığı için Aday Çıkaracak Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 2019 Cumhurbaşkanlığı seçimleri için kimse ile ittifak yapmadan kendi adaylarını çıkaracaklarını açıkladı.
 • 12 Ocak 2018 13:59 Dha Yurt Bülteni-9 1) BAKAN EROĞLU: BARAJLARIMIZ EN DÜŞÜK SEVİYEDEORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, son 44 yılın en kurak kış döneminin yaşandığını belirterek, "Şu anda barajlarımız en düşük seviyede olmasına rağmen yüzde 33 civarında doluluk var.
 • 12 Ocak 2018 13:42 Cenazesi Çuvalda Taşınan Muharrem'in Ölümünde İhmal Görülmedi VAN'ın Gürpınar ilçesine bağlı Yalınca köyü Çalık mezrasında 1 Şubat 2014'te hastalanan ve yolların kardan kapalı olması nedeniyle hastaneye götürülemeyen 1.5 yaşındaki Muharrem Taş'ın ölümünde ihmal olup olmadığı gerekçesi ile başlatılan soruşturma tamamlandı.
 • 12 Ocak 2018 12:55 Cenazesi Çuvalda Taşınan Küçük Muharrem İçin Vicdan Sızlatan Karar: Olayda Kusur ve İhmal Yok Cenazesi Çuvalda Taşınan Küçük Muharrem İçin Vicdan Sızlatan Karar: Olayda Kusur ve İhmal Yok Van'da karla kaplı yol nedeniyle hastaneye ulaştırılamayan ve yaşamını yitirence babası tarafından çuvalda taşınan 2 yaşındaki Muharrem'in ölümünde görevlilerin ihmali olmadığına karar verildi.
 • 12 Ocak 2018 11:17 Cenazesi Çuvalda Taşınan Çocuk" Soruşturmasında Karar Van'ın Gürpınar ilçesine bağlı Yalınca köyü Çeli mezrasında yolların kardan kapalı olması nedeniyle hastaneye kaldırılamadığı için yaşamını yitiren ve cenazesi babasınca çuvalda taşınan 2 yaşındaki Muharrem Taş'ın ölümünde ihmali olduğu ileri sürülen kurumlardaki görevliler hakkında,...
 • 10 Ocak 2018 14:15 Başkan Kayda'dan Salihli'ye Doğalgaz Müjdesi Başkan Kayda'dan Salihli'ye Doğalgaz Müjdesi Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, ilçede yapılacak olan doğalgaz çalışmalarının 2018 yılı Mart ayında başlayacağı müjdesini vererek, yaklaşık 20 bin konutun doğalgazdan yararlanacağını açıkladı.
 • 09 Ocak 2018 17:45 Hepsiburada'dan E-ticarete "Yerli Yazılım" Katkısı Hepsiburada, ARGE ekibinin yeni geliştirdiği yerli yazılım "Mordor" ile satışta olan ürünlere ilişkin bilgilerin güncellenmesi çok daha hızlı yapabildiği gelişimci ürününü Türkiye'deki e-ticaret firmalarına da sunacak.
 • 09 Ocak 2018 17:28 Hepsiburada'dan E-ticarete "Yerli Yazılım" Katkısı Hepsiburada Ar-Ge ekibinin yeni geliştirdiği yerli yazılım "Mordor" ile satışta olan ürünlere dair bilgilerin güncellenmesi çok daha hızlı yapılabiliyor.
 • 09 Ocak 2018 10:05 İhracat Portakal Üreticisini Umutlandırdı İhracat Portakal Üreticisini Umutlandırdı Aydın’da ürünlerini toplayıp depolayan portakal üreticileri sezondan umutlu. Geçtiğimiz yıl Rusya ile yaşanan krizin ardından para etmediği için ürünü dalında bırakan üretici bu yıl yapılan yeni icraat anlaşmaları ile birlikte portakal üreticisi ürünü toplayıp koruma altına aldı.
 • 07 Ocak 2018 12:45 'Bir Dilek Yetmez' Deyip Öğretmen Adaylarına İlham Olmayı Amaçladı SAMSUN'daki Kumköy İlkokulu'nda 9 yıldan bu yana görev yapan, bir vakıf tarafından 'Dünyadaki en iyi 50 öğretmen' arasında gösterilen ilk Türk öğretmen olan Dilek Livaneli (36), başarısının öğretmen adaylarına ilham olması için harekete geçti.
 • 07 Ocak 2018 12:34 Samsun 'Bir Dilek Yetmez' Deyip Öğretmen Adaylarına İlham Olmayı Amaçladı Samsun 'Bir Dilek Yetmez' Deyip Öğretmen Adaylarına İlham Olmayı Amaçladı 'Bir Dilek yetmez' deyip öğretmen adaylarına ilham olmayı amaçladıSAMSUN'daki Kumköy İlkokulu'nda 9 yıldır görev yapan, bir vakıf tarafından 'Dünyadaki en iyi 50 öğretmen' arasında gösterilen ilk Türk öğretmen olan sınıf öğretmeni 36 yaşındaki Dilek Livaneli, başarısının öğretmen adaylarına...
 • 07 Ocak 2018 12:25 Bir Dilek Yetmez' Deyip Öğretmen Adaylarına İlham Olmayı Amaçladı SAMSUN'daki Kumköy İlkokulu'nda 9 yıldan bu yana görev yapan, bir vakıf tarafından 'Dünyadaki en iyi 50 öğretmen' arasında gösterilen ilk Türk öğretmen olan Dilek Livaneli (36), başarısının öğretmen adaylarına ilham olması için harekete geçti.
 • 07 Ocak 2018 11:35 HDP'li Baydemir Hakim Karşısına Çıkarılacak HDP Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir, partisinin programları kapsamında geldiği İzmir'de dün gece gözaltına alınmıştı. Baydemir, bugün İzmir Adliyesi'ne çıkarılacak.
 • 04 Ocak 2018 15:52 Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (4) Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, terörle mücadelenin nihai amacının terörü bitirmek olduğuna işaret ederek, "Terör, eğer silahla devam edecekse anladığı dilden konuşulur ve gerekli cevaplar verilir.
 • 03 Ocak 2018 11:47 Öğretmenleri ve Öğrencileri Duygulandıran Mektup Öğretmenleri ve Öğrencileri Duygulandıran Mektup Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde bulunan Adnan Menderes İlkokulu'nda görevli sınıf öğretmeni Rafet Ural, geçtiğimiz Öğretmenler Günü'nde kendi kaleme aldığı şiiri ile birlikte öğrencilerinin çizdiği resimleri Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde görev yaparken Tunceli-Pülümür karayolunda PKK'lı teröristlerce kaçırılarak şehit edilen öğretmen Necmettin Yılmaz'ın babası Hamit Yılmaz'a gönderdi
 • 03 Ocak 2018 11:06 Şehit Öğretmenin Babasından Duygulandıran Mektup Şehit Öğretmenin Babasından Duygulandıran Mektup Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde bulunan Adnan Menderes İlkokulu'nda görevli sınıf öğretmeni Rafet Ural, geçtiğimiz Öğretmenler Günü'nde kendi kaleme aldığı şiiri ile birlikte öğrencilerinin çizdiği resimleri Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde görev yaparken Tunceli-Pülümür karayolunda PKK'lı teröristlerce kaçırılarak şehit edilen öğretmen Necmettin Yılmaz'ın babası Hamit Yılmaz'a gönderdi
 • 03 Ocak 2018 11:00 Şehit Öğretmenin Babasından Duygulandıran Mektup Şehit Öğretmenin Babasından Duygulandıran Mektup Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde bulunan Adnan Menderes İlkokulu'nda görevli sınıf öğretmeni Rafet Ural, geçtiğimiz Öğretmenler Günü'nde kendi kaleme aldığı şiiri ile birlikte öğrencilerinin çizdiği resimleri Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde görev yaparken Tunceli-Pülümür karayolunda PKK'lı teröristlerce kaçırılarak şehit edilen öğretmen Necmettin Yılmaz'ın babası Hamit Yılmaz'a gönderdi
 • 03 Ocak 2018 09:54 Adana'da Yakalanan PKK'lılardan Akılalmaz Yöntem: DEAŞ'lı Gibi Giyinip Sakal Bırakmışlar Adana'da Yakalanan PKK'lılardan Akılalmaz Yöntem: DEAŞ'lı Gibi Giyinip Sakal Bırakmışlar Adana'da yakalanan PKK'lı teröristler, hedef şaşırtmak için DEAŞ'lı militanlar gibi giyinip sakal bırakmışlar.
 • 03 Ocak 2018 09:36 Deaş Görünümlü PKK'lılar Deaş Görünümlü PKK'lılar Adana'da bölücü terör örgütü PKK'nın şehir yapılanması içinde oldukları ve eylemleri organize ettikleri gerekçesiyle gözaltına alınan 1'i kadın 7 kişinin bazı eylemlerde hedef şaşırtmak için terör örgütü DEAŞ militanlarının kılığına girdikleri ortaya çıktı.
 • 03 Ocak 2018 09:15 Deaş Görünümlü PKK'lılar Deaş Görünümlü PKK'lılar Adana’da bölücü terör örgütü PKK’nın şehir yapılanması içinde oldukları ve eylemleri organize ettikleri gerekçesiyle gözaltına alınan 1’i kadın 7 kişinin bazı eylemlerde hedef şaşırtmak için terör örgütü DEAŞ militanlarının kılığına girdikleri ortaya çıktı.
 • 02 Ocak 2018 16:47 Vali Kamçı'dan Kurum Ziyaretleri Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, kurum ziyaretleri kapsamında Kocasinan Kaymakamlığı, İl Göç İdaresi Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdürlüğünü ziyaret etti.
 • 02 Ocak 2018 16:30 Vali Kamçı Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor Vali Kamçı Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor Vali Süleyman Kamçı, kurum ziyaretleri kapsamında Kocasinan Kaymakamlığı, İl Göç İdaresi Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdürlüğünü ziyaret etti.
 • 02 Ocak 2018 16:15 Vali Kamçı'dan Kurum Ziyaretleri Vali Kamçı'dan Kurum Ziyaretleri Vali Süleyman Kamçı, kurum ziyaretleri kapsamında Kocasinan Kaymakamlığı, İl Göç İdaresi Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdürlüğünü ziyaret etti.
 • 29 Aralık 2017 22:01 Kepsut Cezaevi'nde Linç İddiasına Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan Açıklama BALIKESİR'in Kepsut İlçesi'ndeki L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda cinayetten tutuklu Ulaş Yurdakul'un (40), geçen yılbaşı gecesi altını ıslattığı gerekçesiyle koğuş arkadaşları tarafından dövülerek öldürüldüğü iddiaları üzerine, Cumhuriyet Başsavcılığı yazılı açıklama yaptı.
 • 29 Aralık 2017 20:59 Kepsut Cezaevindeki Ölüm Olayıyla İlgili Soruşturma Adalet Bakanlığından, Kepsut L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda 1 Ocak'taki ölüm olayında kastı veya ihmali bulunduğu düşünülen ceza infaz kurumu personeli ile belirlenen diğer şüpheliler hakkındaki soruşturmanın devam ettiği bildirildi.
 • 29 Aralık 2017 20:31 Ölüm Olayı ile İlgili Soruşturma Başlatıldı Ölüm Olayı ile İlgili Soruşturma Başlatıldı Adalet Bakanlığı, Balıkesir Kepsut L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumundaki ölüm olayıyla ilgili olarak Kepsut Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından adli soruşturma işlemlerinin başlatıldığını bildirdi.
 • 29 Aralık 2017 20:17 Kepsut L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumundaki Ölüm Olayıyla İlgili Soruşturma Adalet Bakanlığı, Kepsut L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumundaki ölüm olayıyla ilgili olarak Kepsut Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından adli soruşturma işlemlerinin başlatıldığını bildirdi.
 • 29 Aralık 2017 19:39 Kırklar Dağı Mağdurları Yıkımın Durdurulmasını Talep Etti Kırklar Dağı Mağdurları Yıkımın Durdurulmasını Talep Etti Diyarbakır’da türkülere konu olan Kırklar Dağı’na yapılan konutların kaçak yapıldığı gerekçesiyle yıkıma başlanmasının ardından ‘Kırklar Dağı Mağdurları Platformu’ basın açıklaması yaptı.
 • 29 Aralık 2017 17:51 Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenler Odası Açılışı Gerçekleştirildi Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenler Odası Açılışı Gerçekleştirildi Bilecik Belediyesi tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla hazırlanan Öğretmenler Odası’nın açılışı yapıldı.
 • 29 Aralık 2017 17:47 "2018 Asgari Ücret Ne Kadar Oldu?" Sorusunun Cevabı Önümüzdeki Saatlerde Belli Olacak Milyonlarca işçinin merakla beklediği 2018 asgari ücret önümüzdeki saatler içerisinde belli olacak. İşçi ve işverenler kararı heyecanla bekliyor.
 • 29 Aralık 2017 17:01 Kırklar Dağı Mağdurları Yıkımın Durdurulmasını Talep Etti- Kırklar Dağı Mağdurları: - Kırklar Dağı Mağdurları Yıkımın Durdurulmasını Talep Etti- Kırklar Dağı Mağdurları: - "Mülkiyet... - Kırklar Dağı mağdurları yıkımın durdurulmasını talep etti Kırklar Dağı mağdurları: "Mülkiyet hakkımızın öncelikle devletin kurumları tarafından savunulması gerekir"DİYARBAKIR - Diyarbakır'da türkülere konu olan Kırklar Dağı'na yapılan konutların kaçak yapıldığı gerekçesiyle yıkıma...
 • 29 Aralık 2017 11:24 Eski Muhtarın Kaza Sonrası Tartıştığı Sürücüyü Öldürmesi Kamerada Eski Muhtarın Kaza Sonrası Tartıştığı Sürücüyü Öldürmesi Kamerada ESKİŞEHİR'de, eski muhtar Halit Kaya'nın (67) otomobiliyle karıştığı hasarlı kazanın ardından tartıştığı kamyonet sürücüsü Mehmet Yılmaz'ı (42) tabancayla vurarak, öldürme anının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.
 • 29 Aralık 2017 11:06 Eskişehir-Cinayet Anı Güvenlik Kamerasında Eskişehir-Cinayet Anı Güvenlik Kamerasında Eskişehir'de, eski muhtar Halit Kaya'nın (67) otomobiliyle karıştığı hasarlı kazanın ardından tartıştığı kamyonet sürücüsü Mehmet Yılmaz'ı (42) tabancayla vurarak öldürme anının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.
 • 29 Aralık 2017 11:02 Cinayet Anı Güvenlik Kamerasında ESKİŞEHİR'de, eski muhtar Halit Kaya'nın (67) otomobiliyle karıştığı hasarlı kazanın ardından tartıştığı kamyonet sürücüsü Mehmet Yılmaz'ı (42) tabancayla vurarak öldürme anının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.
 • 29 Aralık 2017 11:00 Dha Ankara- Erdoğan'dan, Kılıçdaroğlu'na 250 Bin Liralık Tazminat Davası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, iki farklı yerde yaptığı konuşmalarda kişilik haklarına hakaret ettiği gerekçesiyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na 250 bin liralık manevi tazminat davası açtı.
 • 29 Aralık 2017 10:59 Erdoğan'dan, Kılıçdaroğlu'na 250 Bin Liralık Tazminat Davası CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, iki farklı yerde yaptığı konuşmalarda kişilik haklarına hakaret ettiği gerekçesiyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na 250 bin liralık manevi tazminat davası açtı.
 • 29 Aralık 2017 10:58 Dha Yurt Bülteni-4 1)CİNAYET ANI GÜVENLİK KAMERASINDAESKİŞEHİR'de, eski muhtar Halit Kaya'nın (67) otomobiliyle karıştığı hasarlı kazanın ardından tartıştığı kamyonet sürücüsü Mehmet Yılmaz'ı (42) tabancayla vurarak öldürme anının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.
 • 29 Aralık 2017 10:49 Dah Yurtcinayet Anı Güvenlik Kamerasında ESKİŞEHİR'de, eski muhtar Halit Kaya'nın (67) otomobiliyle karıştığı hasarlı kazanın ardından tartıştığı kamyonet sürücüsü Mehmet Yılmaz'ı (42) tabancayla vurarak öldürme anının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.
 • 29 Aralık 2017 08:08 Yılın Olayları 2017 - Kasım (2) Yılın Olayları 2017 - Kasım (2) NAİM SÜLEYMANOĞLU HAYATINI KAYBETTİ (18 Kasım 2017) Naim Süleymanoğlu'na ait arşiv görüntüler Cenaze namazından detaylarİSMAİL KAHRAMAN YENİDEN MECLİS BAŞKANI SEÇİLDİ (20 Kasım 2017) İsmail Kahraman'ın adaylık dilekçesini imzalaması İsmail Kahraman'ın parti liderleri ziyaretinden detaylar...
 • 28 Aralık 2017 14:59 Oran Yönetim Kurulu Kayseri'de Toplandı Oran Yönetim Kurulu Kayseri'de Toplandı ORAN Yönetim Kurulu Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç başkanlığında toplandı.