Son dakika Okan Karacan haberleri, Okan Karacan son dakika, son dakika Okan Karacan

Son Dakika Okan Karacan Haberleri

Son dakika Okan Karacan haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son okan karacan haberleri anında burada.

 • 14.02.2020 16:07 MNG Erzurum Alışveriş ve Yaşam Merkezi Türkiye AVM'ler geneli katılım oranı bazında 1.sırada MNG Erzurum Alışveriş ve Yaşam Merkezi Türkiye AVM'ler geneli katılım oranı bazında 1.sırada

  Erzurum MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin her 100 Liralık alışverişe bir şans sunduğu büyük hediye çekilişi, şehirde yaşayanlar ve farklı illerden gelen konuklardan büyük ilgi gördü.

 • 11.02.2020 13:23 Erzurum MNG, ev hediye etti Erzurum MNG, ev hediye etti

  Erzurum MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin her 100 Liralık alışverişe çekiliş fırsatı sunduğu kampanya, noter huzurunda talihlilerin belirlenmesi ile sona erdi.

 • 20.12.2019 08:48 Alkışlar Hababam'a Alkışlar Hababam'a

  SOSYAL SORUMLULUK PROJESİDernek, görme engelli çocukların sosyal hayata adapte olabilmeleri amacıyla bir tiyatro projesi hazırladı.

 • 19.12.2019 14:49 Abdullah Avcı oyuncu oldu, Hababam Sınıfı'nda oynadı Abdullah Avcı oyuncu oldu, Hababam Sınıfı'nda oynadı

  Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği tarafından düzenlenen, 'Hababam Sınıfı Parıltıyla' adlı oyun Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un da katılımıyla sahnelendi. Spor ve sanat camiasından birçok ünlü ismin aynı sahneyi paylaştığı oyunda, Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı da yer aldı.

 • 19.12.2019 10:28 'Hababam Sınıfı Parıltıyla' tiyatro oyunu ayakta alkışlandı 'Hababam Sınıfı Parıltıyla' tiyatro oyunu ayakta alkışlandı

  Parıltı Çocuklarının Ünlü İsimler ile sahnelediği 'oyun Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un da izlediği tek perdelik oyun, siyaset, iş, sanat ve cemiyet dünyasından büyük ilgi gördü.

 • 19.12.2019 08:56 KÜLTÜR BAKANI ERSOY 'HABABAM SINIFI PARILTIYLA' OYUNUNU İZLEDİ KÜLTÜR BAKANI ERSOY 'HABABAM SINIFI PARILTIYLA' OYUNUNU İZLEDİ

  Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, spor ve sanat camiasından birçok ünlü ismin görme engelli çocuklarla aynı sahneyi paylaştığı 'Hababam Sınıfı Parıltıyla' adlı oyunu seyretti.

 • 19.12.2019 06:29 Hababam sınıfı parıltıyla oyunu sahnelendi Hababam sınıfı parıltıyla oyunu sahnelendi

  Hababam sınıfı parıltıyla oyunu sahnelendi DHA,İSTANBUL-İlkay DİKİCİ -Spor ve sanat camiasından birçok ünlü ismin görme engelli çocuklarla aynı sahneyi paylaştığı Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği tarafından düzenlenen, 'Hababam Sınıfı Parıltıyla' adlı oyun Kültür ve Turizm Bakanı...

 • 19.12.2019 06:08 Hababam sınıfı parıltıyla oyunu sahnelendi Hababam sınıfı parıltıyla oyunu sahnelendi

  Hababam sınıfı parıltıyla oyunu sahnelendiDHA,İSTANBUL-İlkay DİKİCİ -Spor ve sanat camiasından birçok ünlü ismin görme engelli çocuklarla aynı sahneyi paylaştığı Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği tarafından düzenlenen, 'Hababam Sınıfı Parıltıyla' adlı oyun Kültür ve Turizm Bakanı...

 • 19.12.2019 06:04 'Hababam sınıfı parıltıyla' oyunu sahnelendi 'Hababam sınıfı parıltıyla' oyunu sahnelendi

  Spor ve sanat camiasından birçok ünlü ismin görme engelli çocuklarla aynı sahneyi paylaştığı Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği tarafından düzenlenen, 'Hababam Sınıfı Parıltıyla' adlı oyun Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un da katılımıyla sahnelendiHaber- Kamera: İlkay DİKİCİ...

 • 19.12.2019 05:48 HABABAM SINIFI PARILTIYLA' OYUNU SAHNELENDİ HABABAM SINIFI PARILTIYLA' OYUNU SAHNELENDİ

  'HABABAM SINIFI PARILTIYLA' OYUNU SAHNELENDİSpor ve sanat camiasından birçok ünlü ismin görme engelli çocuklarla aynı sahneyi paylaştığı Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği tarafından düzenlenen, 'Hababam Sınıfı Parıltıyla' adlı oyun Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un da...

 • 19.12.2019 02:43 "Hababam Sınıfı Parıltıyla" oyununda ünlü isimler, görme engelli çocuklarla sahne aldı (2)

  Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği tarafından organize edilen, "Hababam Sınıfı Parıltıyla" oyunu, ünlü isimlerle görme engelli çocukları aynı sahnede buluşturdu.

 • 19.12.2019 02:37 "Hababam Sınıfı Parıltıyla" oyununda ünlü isimler, görme engelli çocuklarla sahne aldı (1)

  Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği tarafından organize edilen, "Hababam Sınıfı Parıltıyla" oyunu, ünlü isimlerle görme engelli çocukları aynı sahnede buluşturdu.

 • 19.12.2019 01:28 Bakan Ersoy, ünlülerin görme engelli çocuklarla sahne aldığı oyunu izledi (2) Bakan Ersoy, ünlülerin görme engelli çocuklarla sahne aldığı oyunu izledi (2)

  Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği tarafından organize edilen, ünlü isimlerle görme engelli çocukların aynı sahneyi paylaştığı, "Hababam Sınıfı Parıltıyla" oyununu izledi.

 • 19.12.2019 01:23 Bakan Ersoy, ünlülerin görme engelli çocuklarla sahne aldığı oyunu izledi (1) Bakan Ersoy, ünlülerin görme engelli çocuklarla sahne aldığı oyunu izledi (1)

  Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği tarafından organize edilen, ünlü isimlerle görme engelli çocukların aynı sahneyi paylaştığı, "Hababam Sınıfı Parıltıyla" oyununu izledi.

 • 19.12.2019 00:20 "Hababam Sınıfı Parıltıyla" oyununda ünlü isimler, görme engelli çocuklarla sahne aldı

  Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği tarafından organize edilen, "Hababam Sınıfı Parıltıyla" oyunu, ünlü isimlerle görme engelli çocukları aynı sahnede buluşturdu.

 • 18.12.2019 23:58 Bakan Ersoy, ünlülerin görme engelli çocuklarla sahne aldığı oyunu izledi Açıklaması Bakan Ersoy, ünlülerin görme engelli çocuklarla sahne aldığı oyunu izledi Açıklaması

  Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği tarafından organize edilen, ünlü isimlerle görme engelli çocukların aynı sahneyi paylaştığı, "Hababam Sınıfı Parıltıyla" oyununu izledi.

 • 18.12.2019 21:10 "Kadına şiddet insanlığa ihanet" sloganıyla düzenlenen Altın Kanat Ödülleri Gecesi'nde yılın en iyileri ödüllendirilecek

  İş ve ekonomi dünyasının birbirinden iddialı markaları ve yılın en iyi sanatçıları Altın Kanat Ödülleri Gecesi'nde bu yılın en prestijli ödüllerinin sahibi olacak. "Kadına şiddet insanlığa ihanet" sloganıyla düzenlenecek gece 23 Aralık Pazartesi günü Akat Kültür Merkezi'nde yapılacak.

 • 16.12.2019 11:38 "Altın Kanat Ödül Töreninde" Yılın En İyileri Seçilecek…

  İş ve Ekonomi Dünyasının birbirinden iddialı markaları ve yılın en iyi sanatçıları "Altın Kanat Ödülleri Gecesi'nde" taçlandırılacak. Yılın en iyileri, muhteşem bir geceyle bu yılın en prestijli ödüllerinin sahibi olacak.

 • 14.12.2019 15:21 Türkiye Altın Marka Ödülleri sahiplerini buldu! Türkiye Altın Marka Ödülleri sahiplerini buldu!

  İdeal Su ana sponsorluğunda düzenlenen 3'üncü Türkiye Altın Marka Ödülleri, 13 Aralık 2019 Cuma akşamı Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center'da muhteşem törenle sahiplerini buldu. Enlerin seçildiği gecede Haberler.com yılın en iyi haber portalı ödülüne layık görüldü.

 • 10.12.2019 13:24 'Hababam Sınıfı Parıltıyla' oyunuyla Tiyatro Sahnesine çıkıyor

  Parıltı Derneği'nin görme engelli çocuklarının; iş, sanat, spor ve cemiyet hayatının ünlü isimleriyle birlikte sahne alacağı ''Hababam Sınıfı Parıltıyla'' oyunu 18 Aralık'ta Zorlu PSM Turkcell Platinum sahnesinde seyircisiyle buluşacak.

 • 29.11.2019 08:37 Abdullah Avcı yeni nesil Mahmut Hoca oldu Abdullah Avcı yeni nesil Mahmut Hoca oldu

  Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği, görme engelli çocukların sosyal hayata adapte olabilmeleri amacıyla bir tiyatro projesi hazırladı.

 • 16.11.2019 20:51 Hande Erçel'in yeni fotoğrafı sosyal medyayı salladı! Binlerce beğeni ve yorum aldı Hande Erçel'in yeni fotoğrafı sosyal medyayı salladı! Binlerce beğeni ve yorum aldı

  Azize dizisi ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan Hande Erçel'in sosyal medya hesabından paylaştığı yeni fotoğraf gündem oldu. Erçel'in paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

 • 20.09.2019 08:40 Babamın adını yaşatacağız Babamın adını yaşatacağız

  Enis Fosforoğlu'nun kızı Seren Fosforoğlu ile eski öğrencileri Nedim Saban ve Okan Karacan, anlamlı bir proje için bir araya geldi.

 • 19.09.2019 15:16 Erzurum ispir fasulyesi sofraların lezzeti Erzurum ispir fasulyesi sofraların lezzeti

  İspir fasulyesi sofraların lezzetiErzurum'un fasulyesi ile nam salan İspir ilçesi her yıl Eylül ayında düzenledikleri İspir Panayırını bu yıl 13-15 Eylül tarihleri arasında ilk kez yeni düzenlenen İspir Festival alanında gerçekleştirdi.

 • 19.09.2019 14:48 Dha yurt bülteni-11 Dha yurt bülteni-11

  Televizyon çalan hırsızın bahanesi, "Evde televizyon bozulmuştu" olduKocaeli'nin Körfez ilçesinde, balkondan girdiği evden televizyon ve tablet çalan hırsız, İstanbul'da yakalandı.

 • 18.09.2019 16:51 Sanatçı Hülya Koçyiğit'e Sanatçı Hülya Koçyiğit'e "Eşref Kolçak Özel Ödülü" verildi

  Erzurum'un İspir ilçesinde bu yıl ilki düzenlenen "Uluslararası Tarihi İspir Panayırı" sona erdi.

 • 20.05.2019 14:58 Minikler Anneleri İçin Koku Tasarladı Minikler Anneleri İçin Koku Tasarladı

  Etiler Happy Nest'te gerçekleşen davete tanınan influencer'ların yanı sıra Ayşe Kucuroğlu, Bade İşçil, Burçin Abdullah, Ece Erken, Hande Ataizi, Okan Karacan ve Özlem Yıldız gibi önemli isimler de çocuklarıyla birlikte katıldı.

 • 21.03.2019 14:28 21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü'nü 21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü'nü

  Üsküdar Belediyesi, 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü'nü 3 yıl önce hizmete açtığı ve down sendromlu gençlerin çalıştığı Tebessüm Kahvesi'nde düzenlediği muhteşem bir etkinlikle kutladı.

 • 13.03.2019 09:03 Demet Akbağ'ın Eşi Zafer Çika'nın Ölümü Sanat Dünyasını Yasa Boğdu Demet Akbağ'ın Eşi Zafer Çika'nın Ölümü Sanat Dünyasını Yasa Boğdu

  Demet Akbağ'ın eşi Zafer Çika, dün geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Çika'nın ölümü sanat dünyasını da yasa boğdu. Buse Terim yaşadığı acıyı "Kabullenemiyorum, daha yeni evimize gelecektin, çocukları görecektin" diyerek gösterdi.

 • 17.09.2018 10:41 Obeziteye Karşı Dansla Harekete Geçtiler Obeziteye Karşı Dansla Harekete Geçtiler

  Medicana Sağlık Grubu ve Kadıköy Belediyesi iş birliğiyle "Obeziteye karşı ritmi yakala" etkinliği gerçekleştirildi.

 • 17.09.2018 10:39 Obeziteye Karşı Dansla Harekete Geçtiler

  MEDICANA Sağlık Grubu ve Kadıköy Belediyesi iş birliğiyle "Obeziteye karşı ritmi yakala" etkinliği düzenlendi.

 • 17.09.2018 10:08 Obeziteye Karşı Dansla Harekete Geçtiler Obeziteye Karşı Dansla Harekete Geçtiler

  MEDICANA Sağlık Grubu ve Kadıköy Belediyesi iş birliğiyle "Obeziteye karşı ritmi yakala" etkinliği düzenlendi.

 • 15.09.2018 19:07 Obeziteye Karşı Ritmi Yakala" Etkinliği

  Medicana Sağlık Grubu ve Kadıköy Belediyesi iş birliğiyle "Obeziteye karşı ritmi yakala" etkinliği gerçekleştirildi.

 • 17.07.2018 11:00 Yılın En Hızlı Büyüyen Üniversitesi? İesu Oldu Yılın En Hızlı Büyüyen Üniversitesi? İesu Oldu

  ?Yılın En Hızlı Büyüyen Üniversitesi? İESU olduİSTANBUL, (DHA)- BU yıl birincisi düzenlenen 'İşte İşimiz En İyi Marka Ödülleri' ödül töreninde İstanbul Esenyurt Üniversitesi (İESU) 'Yılın En Hızlı Büyüyen Üniversitesi' seçildi.

 • 17.07.2018 10:44 Yılın En Hızlı Büyüyen Üniversitesi' İesu Oldu Yılın En Hızlı Büyüyen Üniversitesi' İesu Oldu

  BU yıl birincisi düzenlenen "İşte İşimiz En İyi Marka Ödülleri" töreninde İstanbul Esenyurt Üniversitesi (İESU) 'Yılın En Hızlı Büyüyen Üniversitesi' ödülünü aldı.

 • 28.06.2018 20:47 Hande Erçel Duru Güzelliğiyle Sosyal Medyaya Damga Vurdu Hande Erçel Duru Güzelliğiyle Sosyal Medyaya Damga Vurdu

  Türkiye'de en çok takipçisi olan ünlülerden Hande Erçel, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraftaki duru güzelliğiyle yüz binlerce beğeni aldı.

 • 13.06.2018 15:50 Simge Tertemiz Kimdir? Simge Tertemiz Kimdir?

  Simge Tertemiz nerede ve ne zaman dünyaya geldi, kariyerine nasıl adım attı ve çalışmaları neler?

 • 13.05.2018 18:36 Nata Vega Avm'de 4. Anneler Günü Kutlamaları Düzenlendi

  Nata Vega Avm’de düzenlenen yarışmalarla Anneler Günü kutlandı.

 • 25.04.2018 11:19 #DeğişimZamanı Sizleri Bekliyor!

  Sosyal Medya Kampüsü'nün, #DeğişimZamanı etkinliklerinin üçüncüsü, 29 Nisan Pazar Günü, Park Dedeman Levent'te düzenlenecek.

 • 25.03.2018 15:38 İranlı Turistlerden Erzurum Mng'ye Büyük İlgi İranlı Turistlerden Erzurum Mng'ye Büyük İlgi

  İlk kez bir Doğu kentimiz, uluslararası boyutta bir alışveriş festivaline ev sahipliği yapıyor.

 • 24.03.2018 16:46 Doğu Anadolu Alışveriş Festivali Başladı Doğu Anadolu Alışveriş Festivali Başladı

  Anadolu’nun en büyük alışveriş merkezlerinden birisi olan MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezinde 1.si gerçekleştirilen Doğu Anadolu Alışveriş Festivali düzenlendi.

 • 20.03.2018 16:55 İranlı Turist, Erzurum Mng'de Mola Verecek İranlı Turist, Erzurum Mng'de Mola Verecek

  Erzurum Büyükşehir Belediyesi ile işbirliği içerisinde şehri uluslar arası platformda daha iyi tanıtmak amacıyla görüşmeler gerçekleştiren MNG Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Dr.

 • 15.03.2018 12:13 Erzurum Mng'den, Şehrin Çekimini Yükseltecek Büyük Organizasyon: Doğu Anadolu Alışveriş Festivali Erzurum Mng'den, Şehrin Çekimini Yükseltecek Büyük Organizasyon: Doğu Anadolu Alışveriş Festivali

  İran’da resmi ve ticari görüşmeler yapan Erzurum MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezi Yönetimi, şehri uluslar arası boyutta tanıtmak ve turizm potansiyelini yükseltmek amacıyla bu yıl ilk kez bir alışveriş festivali düzenliyor.

 • 15.02.2018 16:34 Ödemiş'te 'Eğitimde Şiddete Hayır' Semineri Ödemiş'te 'Eğitimde Şiddete Hayır' Semineri

  Ödemiş Kaymakçı Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde, 16 yaşındaki öğrencisi tarafından öldürülen Okul Müdürü Ayhan Kökmen’in anısına düzenlenen ‘’Eğitimde Şiddete Hayır’’ seminerine sanatçılardan destek yağdı.

 • 31.08.2017 15:20 Vatan Şaşmaz Öldürülmeseydi Bu Konserin Sunuculuğunu Yapacaktı Vatan Şaşmaz Öldürülmeseydi Bu Konserin Sunuculuğunu Yapacaktı

  Vatan Şaşmaz öldürülmeseydi bu konserin sunuculuğunu yapacaktı Antalya'nın Kemer ilçesinde 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında konuşan başkan Mustafa Gül: " Üzüntülüyüz, sunucu arkadaşımız bugün burada olacaktı ama yanlışlık mı, hata mı, ecel mi diyelim.

 • 31.08.2017 12:15 Kemer'de Vatan Şaşmaz Üzüntüsü

  İSTANBUL'da bir otel odasında eski manken Filiz Aker tarafından öldürülen sunucu Vatan Şaşmaz'ın dün akşam Antalya'nın Kemer İlçesi'nde düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlaması etkinliğinde sunuculuk yapmak üzere anlaştığını belirten Belediye Başkanı Mustafa Gül, "Bu tatsız hadise...

 • 31.08.2017 12:03 Antalya Kemer'de Vatan Şaşmaz Üzüntüsü Antalya Kemer'de Vatan Şaşmaz Üzüntüsü

  İstanbul'da bir otel odasında eski manken Filiz Aker tarafından öldürülen sunucu Vatan Şaşmaz'ın, dün akşam Antalya'nın Kemer İlçesi'nde düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlaması etkinliğinde sunuculuk yapacağı kaydedildi.

 • 31.08.2017 11:48 Dha Yurt Bülteni-4

  BUCA'DA PATLAMA, 8 YARALI -EK1)BAKAN GÜL SALDIRIYI KINADIAdalet Bakanı Abdülhamit Gül, İzmir'in Buca İlçesi'nde cezaevi servis otobüsüne yönelik bombalı saldırıyı twitter hesabından attığı tweet ile kınadı.

 • 31.08.2017 11:30 Kemer'de Vatan Şaşmaz Üzüntüsü Kemer'de Vatan Şaşmaz Üzüntüsü

  İSTANBUL'da bir otel odasında eski manken Filiz Aker tarafından öldürülen sunucu Vatan Şaşmaz'ın dün akşam Antalya'nın Kemer İlçesi'nde düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlaması etkinliğinde sunuculuk yapmak üzere anlaştığını belirten Belediye Başkanı Mustafa Gül, "Bu tatsız hadise...

 • 05.07.2017 09:46 60 Kilo Veren Okan Karacan'ı Gören Tanıyamıyor 60 Kilo Veren Okan Karacan'ı Gören Tanıyamıyor

  Mide küçültme ameliyatı sonrası 1 yılda tam 60 kilo veren Okan Karacan'ın son halini gören tanıyamıyor. Yaşam tarzını baştan aşağı değiştiren Karacan "Arabayı hayatımdan çıkardım." dedi.