Son Dakika Son Dakika Son Dakika
AK Parti seçim işleri başkan yardımcılığına 6 yeni isim göreve getirildi - Son Dakika

AK Parti seçim işleri başkan yardımcılığına 6 yeni isim göreve getirildi

AK Parti'de seçim işlerinden sorumlu başkan yardımcılığına 6 isim daha getirildi. Atanan yeni isimler daha önce belirlenen 9 isimle beraber seçim işlerinden sorumlu başkan yardımcılığı görevini yürütecek.

AK Parti seçim işleri başkan yardımcılığına 6 yeni isim göreve getirildi
02.03.2023 - 11:03,  Güncelleme: 13:41

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz, AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcılığına 6 yeni isim atandığını bildirdi.

"SEÇİM İŞLERİ EKİBİMİZİ DAHA DA GÜÇLENDİRDİK"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz, konuyla ilgili açıklamasında "Seçim işleri ekibimizi daha da güçlendirdik" ifadelerine yer verdi.

SEÇİM İŞLERİ BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK GÖREVE BAŞLADI

Yavuz, daha önce belirlenen 9 kişiye ilaveten 6 kişinin daha Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın oluruyla Seçim İşleri Başkan Yardımcısı olarak göreve başladığını bildirdi.

15 BAŞKAN YARDIMCISI GÖREV YAPACAK

Buna göre Seçim İşleri Başkan Yardımcılığı görevini Harun Tüfekçi, Yusuf Başer, Bülent Yağmur, Serpil Kavrak, Ahmet Özdemir, Nureddin Çelik, Sabri Öztürk, Gülay Sabancı ve Muhammet Fatih Toprak'la beraber, Hakan Çavuşoğlu, Recep Özel, Mahmut Atilla Kaya, İshak Gazel, Oğuzhan Kaya ve Mehmet Ali Özkan yürütecek.

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika AK Parti seçim işleri başkan yardımcılığına 6 yeni isim göreve getirildi - Son Dakika


Advertisement