İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Resmi Gazete'de Yayımlandı - Son Dakika
Politika

İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Resmi Gazete'de Yayımlandı

İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Resmi Gazete\'de Yayımlandı

İçişleri Bakanlığına ilişkin atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.

21.06.2017 06:49
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

İçişleri Bakanlığına ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Kaymakam atamalarına da yer verilen kararlarda 5 ilçeye yeni kaymakam atandığı aktarıldı.

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan kararlara göre; İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşar Yardımcılığına Murat Yılmaz, Müsteşar Yardımcılıklarına Eğitim Dairesi Başkanı Ahmet Avşar ile Mülkiye Başmüfettişi Erkan Kılıç atanırken, Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanlığına Mülkiye Başmüfettişi Ömer Seymenlioğlu, Mahalli İdareler Genel Müdürlüğüne Mahalli İdareler Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Canalp, İller İdaresi Genel Müdürlüğüne Hukuk Müşaviri İlker Gündüzöz, Personel Genel Müdürlüğüne Cumhurbaşkanlığı Devlet Denetleme Kurulu Başkanlığı Devlet Denetleme Kurulu Üyesi Bilal Şentürk, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğüne Mülkiye Başmüfettişi Sinan Güler, Göç İdaresi Genel Müdür Yardımcılığına Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Abdullah Ayaz, 1. Hukuk Müşavirliğine Mülkiye Başmüfettişi Avni Çakır, Personel Genel Müdür Yardımcılığına Personel Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Kamuran Taşbilek, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdür Yardımcılığına İller İdaresi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Gazi Levent Kurtoğlu, Mahalli İdareler Genel Müdür Yardımcılıklarına Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü Daire Başkanları Mehmet Fatih Geyim, Mustafa Demirelli, Eğitim Dairesi Başkanlığına İller İdaresi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Hüseyin Çakırtaş, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına Göç İdaresi Genel Müdür Yardımcısı Osman Hacıbektaşoğlu, Kaçakçılık İstihbarat Harekat ve Bilgi Toplama Dairesi Başkanlığına Hukuk Müşaviri Ömer Ulu, Hukuk Müşavirliklerine Müsteşar Yardımcısı Namık Demir, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Ahmet Sarıcan ile Mülkiye Başmüfettişliğine Göç İdaresi Genel Müdürü Atilla Toros atandı.

5 ilçeye kaymakam atandı

Yayımlanan kararlarda kaymakam atamalarına da yer verildi. Valiler Kararnamesi'yle kaymakamları çeşitli illere vali olarak atanan 5 ilçeye yeni kaymakam atamaları gerçekleştirildi. Buna göre; Bahçelievler Kaymakamlığına Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdür Yardımcısı İlker Arıkan, Pendik Kaymakamlığına Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdür Yardımcısı İlhan Ünsal, Refahiye Kaymakamlığına Erzincan Vali Yardımcısı Hatice Bayar Özdemir, Akdeniz Kaymakamlığına Erdemli Kaymakamı Muhittin Pamuk ve İskenderun Kaymakamlığına Dörtyol Kaymakamı Recep Soytürk atandı. (CNR-FT) - ANKARA

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Resmi Gazete'de Yayımlandı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Hastanede büyük panik! Öldü diye morga kaldırılan genç kadın 5 saat sonra canlandı
  09:17 Hastanede büyük panik! Öldü diye morga kaldırılan genç kadın 5 saat sonra canlandı

  Orta Amerika ülkesi Guatemala'da hastaneye kaldırılan genç bir kadın 30 dakikalık müdahaleye rağmen hayatını kaybetti. Hastane monitörlere bağlanan genç kadının solunum ve beyin aktivitesi de bulunmayınca öldüğünü duyururken, morga kaldırılan kadın 5 saat sonra hayata gözlerini açtı. Yaşanan olay hastane çalışanlarını panikletirken, morg çalışanları kadının hayatta olduğunu göstermek için ceset torbası içinde hastanede gezdirdi.

 • ABD Kongre Üuyesi Ogles'tan skandal sözler: Gazzeli çocukların hepsini öldürmeliyiz
  08:46 ABD Kongre Üuyesi Ogles'tan skandal sözler: Gazzeli çocukların hepsini öldürmeliyiz

  ABD Kongre Üyesi Andy Ogles'ın, Gazzeli çocuklarla ilgili yorumu duyanları şoke etti. Bir vatandaşın "Vergilerimle Gazze'de çocuklar bombalanıyor" ifadeleri üzerine Ogles, "O çocukları bombalayacaksın. Hepsini öldürmemiz gerektiğini düşünüyorum" dedi. ABD'li kongre üyesinin verdiği yanıt dünya kamuoyunda infial yarattı.

 • Survivor All Star'a gelen Ronaldinho, Nagihan'ı uyardı: Biraz daha sakin olabilirsin
  08:44 Survivor All Star'a gelen Ronaldinho, Nagihan'ı uyardı: Biraz daha sakin olabilirsin

  Survivor All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümüne konuk olarak gelen Ronaldinho, açıklamaları ve performansıyla adından söz ettirdi. Maç öncesi yarışmacılarla bir araya gelen Ronaldinho, son zamanlarda ettiği kavgalarla gündeme gelen Nagihan'a "Umarım biraz daha sakin olabilirsin" dedi.

 • Dev operasyon! 3 organize suç örgütü çökertildi, elebaşılar dahil 63 kişi gözaltında
  08:11 Dev operasyon! 3 organize suç örgütü çökertildi, elebaşılar dahil 63 kişi gözaltında

  İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 12 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen operasyonlarda Aydın'da Teoman Avcı ve Ferdi Kayhanlı, Kastamonu'da Ömer Çınar ve Balıkesir'de Salih Babayiğit'in elebaşılığını yaptığı 3 organize suç örgütünün çökertildiğini duyurdu. Operasyonlarda örgüt elebaşıları da dahil olmak üzere 63 şüpheli yakalandı.

 • Beyin kanaması geçiren Settar Tanrıöğen'in tedavisine hastanede devam edilecek
  07:59 Beyin kanaması geçiren Settar Tanrıöğen'in tedavisine hastanede devam edilecek

  Beyin kanaması geçirerek 2 kez ameliyat olan Kızılcık Şerbeti dizisinin başrol oyuncusu Settar Tanrıöğen'in yarın taburcu olması planlanıyordu ancak iyileşme süresi yavaş ilerlediği için tedavisine devam edilme kararı alındı. Ziyaret yasağı konulan oyuncu 2 bölüm daha dizide yer almayacak.

 • Babasının silahla rehin aldığı 7 yaşındaki çocuk 12 saat sonunda kurtarıldı
  07:13 Babasının silahla rehin aldığı 7 yaşındaki çocuk 12 saat sonunda kurtarıldı

  Ankara'da 2 hafta önce eşinden boşanan şahıs, velayeti annesinde bulunan 7 yaşındaki oğlunu evinde silahla rehin aldı. Annenin ihbarı üzerine bölgeye intikal eden özel harekat polisleri çocuğu 12 saat sonunda kurtarırken, operasyonda polise ateş açan baba omzundan ve bacağından vurularak etkisiz hale getirildi.

 • Akaryakıtta çifte indirim! Gece yarısı fiyat göstergeleri değişti
  00:25 Akaryakıtta çifte indirim! Gece yarısı fiyat göstergeleri değişti

  Akaryakıtta EPDK'nın geçtiğimiz gün duyurduğu indirim pompaya yansıdı. Bu gece itibarıyla benzin 76 kuruş, motorin ise 1 lira 10 kuruş ucuzladı. İstanbul'da benzinin litresi 40 lira 46 kuruşa Ankara'da ise 41 lira 16 kuruşa düştü. Motorin ise İstanbul'da 42 lira 4 kuruşa, Ankara'da ise 42 lira 8 kuruşa indi.

 • Venezuela'da kaçak altın madeninde göçük: En az 30 ölü, 100 kişi toprak altında
  21 Şub Venezuela'da kaçak altın madeninde göçük: En az 30 ölü, 100 kişi toprak altında

  Venezuela'nın Bolivar eyaletinde kaçak işletilen Bulla Loca adlı altın madeninde göçük meydana geldi. Göçüğün heyelandan kaynaklandığı belirtilirken, faciada en az 30 kişi hayatını kaybetti. Yaklaşık 100 kişinin toprak altında mahsur kaldığı belirtilirken, bölgeye helikopterle arama kurtarma ekipleri sevk edildi.


Advertisement