Son dakika Selvi Kılıçdaroğlu haberleri, Selvi Kılıçdaroğlu son dakika, son dakika Selvi Kılıçdaroğlu

Son Dakika Selvi Kılıçdaroğlu Haberleri

 • Kılıçdaroğlu, Orgeneral Saldıray Berk'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu
  17 Şub Kılıçdaroğlu, Orgeneral Saldıray Berk'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu

  CHP 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte yaşamını yitiren eski 3. Ordu ve EDOK komutanı emekli Orgeneral Saldıray Berk'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Kılıçdaroğlu, ziyaretle ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, FETÖ kumpasına uğrayan ve vatan ve millet uğrunda korkusuzca mücadele veren Saldıray Berk'e Allah'tan rahmet diledi.

 • Özgür Özel: 'Hiçbir Partiyle Seçim İttifakına Kapalı Değilim. Türkiye Bizden Fedakarlık, İş Birliği, Yeni Adımlar Bekliyor.
  13 Ara Özgür Özel: "Hiçbir Partiyle Seçim İttifakına Kapalı Değilim. Türkiye Bizden Fedakarlık, İş Birliği, Yeni Adımlar Bekliyor.

  CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Hiçbir partiyle seçim ittifakına kapalı değilim çünkü bu yerel seçim. Yerel seçimin yerel dinamikleri var ve ben partim için en iyi sonucu almak istiyorum. Türkiye bizden fedakarlık, iş birliği, yeni adımlar bekliyor. Hala daha umudumu kaybetmiş değilim. İttifak geniş kapsamda olmayabilir ama yerele yetki verebiliriz" dedi. Özel ayrıca, "Bu seçim herhangi bir seçim değil. Bu seçimde eğer Ekrem İmamoğlu Allah göstermesin kaybederse helikopter geliyor. Recep Tayyip Erdoğan'ı İstanbul'un üstünde kupon arsa pazarlarken görmek isteyenler buyursunlar. Ankara'da da parsel parsel satanların tekrar dönme isteği var. O yüzden İstanbul'da Ekrem İmamoğlu'na oy vermek, İstanbul'un geleceğine sahip çıkmaktır. Ankara'da Mansur Yavaş'a oy vermek, Ankara'daki talanın karşısındaki bu dürüst yönetime sahip çıkmaktır" açıklamasını yaptı.

 • Selvi Kılıçdaroğlu, CHP Kurultayı'nda ne dedi? Özgür Özel olayın perde arkasını canlı yayında anlattı
  12 Ara Selvi Kılıçdaroğlu, CHP Kurultayı'nda ne dedi? Özgür Özel olayın perde arkasını canlı yayında anlattı

  CHP lideri Özgür Özel, CHP Kurultayı'ndaki hitabı sonrası kendisiyle konuşan ve ''Bağırmanız hoş değil'' dediği öne sürülen Selvi Kılıçdaroğlu ile yaşadığı polemiğe ilişkin katıldığı bir canlı yayında açıklamalarda bulundu. Özel, ''Selvi Kılıçdaroğlu kurultayda 'Özgür niye çok bağırdın?' gibi bir şey demiyor. 39 milletvekili olayıyla ilgili 'Sen de oradaydın' diyor. O sırada Kemal Bey söz istemişti, 'Anlatacağım efendim' deyip yerime geçtim.'' dedi.

 • Eski Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi anıldı
  28 Kas Eski Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi anıldı

  Diyarbakır'ın Sur ilçesinde 8 yıl önce 2 polisin şehit olduğu terör saldırısının ardından çıkan çatışmada yaşamını yitiren eski Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi için anma etkinliği gerçekleştirildi.

 • Özgür Özel, Kemal Kılıçdaroğlu'nu evinde ziyaret etti
  08 Kas Özgür Özel, Kemal Kılıçdaroğlu'nu evinde ziyaret etti

  CHP Genel Başkanlığı'na seçilen Özgür Özel, bugün parti genel merkezinde gerçekleştirilecek olan devir teslim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu evinde ziyaret etti. Özel ve eşi, Kılıçdaroğlu ve eşini evlerinde sıcak bir şekilde karşılandı. Özel, ziyaret sonrası Kılıçdaroğlu'nu nezaketinden dolayı teşekkür etti ve devir teslimden sonra bir açıklama yapacaklarını belirtti.

 • CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve Eşi Kemal Kılıçdaroğlu'nu Evlerinde Ziyaret Etti
  08 Kas CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve Eşi Kemal Kılıçdaroğlu'nu Evlerinde Ziyaret Etti

  CHP'nin yeni genel başkanı Özgür Özel ve eşi, Kemal Kılıçdaroğlu ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nu evlerinde ziyaret etti. Ziyaret öncesinde Kılıçdaroğlu çifti kapıda karşılandı ve son derece sıcak bir şekilde ağırlandı. Özel, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, genel başkanın bu nezaketini takdir ettiğini belirtti.

 • Özgür Özel: Selvi Kılıçdaroğlu bana '39 milletvekili belirlenirken, orada olmadığınızı söylemeniz doğru olmadı' dedi
  07 Kas Özgür Özel: Selvi Kılıçdaroğlu bana '39 milletvekili belirlenirken, orada olmadığınızı söylemeniz doğru olmadı' dedi

  CHP Genel Başkanı Özgür Özel, kurultay sırasında Selvi Kılıçdaroğlu ile arasında geçen diyaloğu ilk kez anlattı. Selvi Hanım'ın kendisine ''Bunu söylemeniz doğru olmadı. 39 milletvekili belirlenirken, 'Orada değildik' demeniz. Vardın biliyorum'' dediğini açıklayan Özel, ''Cevap vermedim. Kemal bey kalkınca Selvi hanıma dedim ki, 'Ben heyette yoktum. Oğuz Kaan Salıcı dışında kimse bilmiyordu' dedim'' ifadelerini kullandı.

 • Selvi Kılıçdaroğlu'nun Özgür Özel'e tepkisi kongreye damga vurdu: Bağırmanız hoş değil
  05 Kas Selvi Kılıçdaroğlu'nun Özgür Özel'e tepkisi kongreye damga vurdu: Bağırmanız hoş değil

  CHP 38. Olağan Kurultayı'na Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun Özgür Özel'e tepkisi damga vurdu. Konuşmasını bitirip Kılıçdaroğlu çiftiyle tokalaşan Özgür Özel'e Selvi Kılıçdaroğlu, ''Özgür Bey bağırmanız hoş değil.'' diye tepki gösterdi. Özgür Özel, cevap vermeden yerine oturdu.

 • Kılıçdaroğlu, CHP 38. Olağan Kurultayı'na girdi
  04 Kas Kılıçdaroğlu, CHP 38. Olağan Kurultayı'na girdi

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP 38. Olağan Kurultayı'nın yapıldığı Ankara Spor Salonu'na eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte girdi. Kurultayda, Genel Başkan seçimi ve diğer önemli konular görüşülecek.

 • Kılıçdaroğlu: Sırtımdaki hançerlerle seçime girmek zorunda kaldım
  04 Kas Kılıçdaroğlu: Sırtımdaki hançerlerle seçime girmek zorunda kaldım

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 38'inci Olağan Kurultay'da yaptığı konuşmada, "Sırtımdaki hançerlerle seçime girmek zorunda kaldım.

 • CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve genel başkan adayı Özgür Özel Kurultay'a geldi
  04 Kas CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve genel başkan adayı Özgür Özel Kurultay'a geldi

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve genel başkan adayı Özgür Özel, Ankara Spor Salonu'nda düzenlenecek olan 38. Olağan Kurultay'a katıldı. Kılıçdaroğlu ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu, delegeleri selamladıktan sonra kendileri için ayrılan bölüme geçti. Özgür Özel ise destekçileriyle birlikte salona giriş yaptı ve kendisi için ayrılan alana oturdu. Kurultay, İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Kılıçdaroğlu'nun açılış konuşmasıyla başlayacak.

 • CHP'den 'Cumhuriyetimizin 100. Yılı Resepsiyonu'... Kılıçdaroğlu: 'Onlar, Düşünü Kurdukları Cumhuriyet'i İnşa Ettiler.
  27 Eki CHP'den "Cumhuriyetimizin 100. Yılı Resepsiyonu"... Kılıçdaroğlu: "Onlar, Düşünü Kurdukları Cumhuriyet'i İnşa Ettiler.

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP’nin düzenlediği “Cumhuriyetimizin 100. Yılı Resepsiyonu”na katıldı. Kılıçdaroğlu, burada yaptığı konuşmada; “Cumhuriyet bir gecede kurulmuş, bulunmuş bir fikir değil, ilmek ilmek, bedel ödenerek ulaşılmış bir hedeftir. Aynı zamanda Cumhuriyet, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün de bir gençlik düşüdür… Bu hayat akışı, 25 yaşında vatan ve millet sevdalısı bir genç subayın hem ülkesine hem halkına, hem de milletin egemenliğine duyduğu sarsılmaz inancın ve kararlı bir mücadelenin hikâyesidir. Her şeyi milleti için, milletle beraber gerçekleştiren bir liderin ülkesine bırakabileceği en güzel armağan, bağımsız bir Cumhuriyet’tir. Bizler, Büyük Önder Atatürk ve yol arkadaşlarının çizdiği istikamette, 100 yıl sonra, yeni bir görev ve hedefle bir aradayız. Onlar, düşünü kurdukları Cumhuriyet’i inşa ettiler. Bizlere düşen görev ise, güzel Cumhuriyetimizi, eksiksiz bir demokrasi ile taçlandırmaktır” dedi.

 • İzmir'de Tekstil ve Hazır Giyim Fuarı Açıldı
  17 Eki İzmir'de Tekstil ve Hazır Giyim Fuarı Açıldı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen Fashion Prime Tekstil, Hazır Giyim Tedarikçileri ve Teknolojileri Fuarı, Fuar İzmir'de başladı. Fuarın açılış töreninde konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir'in fuarlar şehri olma misyonunun Cumhuriyet mirası olduğunu belirtti. Fuar, moda ve hazır giyim sektörünün ihtiyaç duyduğu ürünleri üreten ve ticaretini yapan tedarikçileri bir araya getirerek ticari bağlantılar kurmayı amaçlıyor.

 • Selvi Kılıçdaroğlu, CHP'li Belediyelerin 'Beslenme Saati' Projesini İzmir Balçova'da Yerinde İnceledi: 'Bu Uygulamanın Bir Devlet Politikası Olması...
  17 Eki Selvi Kılıçdaroğlu, CHP'li Belediyelerin "Beslenme Saati" Projesini İzmir Balçova'da Yerinde İnceledi: "Bu Uygulamanın Bir Devlet Politikası Olması...

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, CHP'li belediyeler tarafından hayata geçirilen 'Beslenme Saati' projesini yerinde görmek amacıyla Balçova Kadın Çevre Kültür ve İşletme Kooperatifi'ni ziyaret etti. Birinci sınıf öğrencilerine yönelik bir öğün ücretsiz beslenmeyi içeren proje hakkında bilgi alan Selvi Kılıçdaroğlu, "Aslında bunun bir devlet politikası olması gerekiyor. Şimdilik bunları belediyeler yapmaya çalışıyor ama nereye kadar yapabilirler" dedi.

 • Balçova Belediyesi Olgun Gençlik Merkezi Açıldı.
  16 Eki Balçova Belediyesi Olgun Gençlik Merkezi Açıldı.

  Balçova Belediyesi’nce yaş almış bireylerin egzersiz ve sosyalleşme alanı olarak yapılan Olgun Gençlik Merkezi törenle açıldı. Açılışta konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, “Nüfusumuz gittikçe yaşlanıyor. 10 sene öncesinde genç nüfus diye övünüyorduk ama yavaş yavaş bizler de Avrupa’nın yaşlı nüfusuna girmeye başladık. Bu yüzden bu tür yerler çok daha önem kazanıyor. Belediyelerimiz yapıyor ama aslında bunu devletin yapması lazım. Esas önemli olan bunun devlet politikası haline gelmesidir. Dileğimiz bu mekanların çoğalması, insanların burada sosyalleşmesi, birbiriyle konuşması, kaynaşması” dedi. TBMM Başkanvekili Gülizar Biçer Karaca da, “Dünyanın gelişmiş ülkeleri gümüş ekonomi denilen bir sisteme geçtiler. Yaş almış bireyleri gözeterek, kültür, sağlık ekonomi başta olmak üzere her alanı yaş almış bireylere göre planladılar. Bizim ülkemizde böyle bir planlama ya da anlayış var mı? Üzülerek ifade ediyorum ki yok. Ülkedeki huzurevleri ya da yaş almış bireylerin ihtiyaçları için bir planlama yapılmıyor. İyi ki CHP’li belediye başkanları var” diye konuştu.

 • Balçova Belediyesi 'Olgun Gençlik Merkezi' Açıldı
  16 Eki Balçova Belediyesi 'Olgun Gençlik Merkezi' Açıldı

  Yaş almış vatandaşların ve Alzheimer hastalarının zaman geçirebilecekleri ve tedavi alabilecekleri Balçova Belediyesi 'Olgun Gençlik Merkezi'nin açılışı gerçekleşti. Açılışa CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu da katıldı.

 • Kılıçdaroğlu, Tunç Soyer'in kızının nikah törenine katıldı
  30 Eyl Kılıçdaroğlu, Tunç Soyer'in kızının nikah törenine katıldı

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in kızının nikah törenine katıldı. Törende Kılıçdaroğlu, çiftin şahitliklerini yaptı ve tavsiyelerde bulundu. Tunç Soyer ise evliliğin önemine vurgu yaparak, çiftin mutluluk dolu bir evlilik geçirmesini diledi.

 • Kılıçdaroğlu: Kastın nedir, tehdit mi ediyorsun
  15 Eyl Kılıçdaroğlu: Kastın nedir, tehdit mi ediyorsun

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'ya Türk Silahlı Kuvvetleri'ne yönelik sözleri nedeniyle tepki gösteren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, cevap verdi.

 • CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, hastanede tedavi gören Emine Şenyaşar'ı ziyaret etti
  15 Eyl CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, hastanede tedavi gören Emine Şenyaşar'ı ziyaret etti

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Emine Şenyaşar'ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

 • Cumhuriyet Halk Partisi 100. yılını kutluyor
  08 Eyl Cumhuriyet Halk Partisi 100. yılını kutluyor

  "Cumhuriyet Halk Partisi 100. Yıl Etkinlikleri"nin ilki, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla Ankara'da gerçekleştirildi.

 • Kılıçdaroğlu, Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybeden Faruk Özdemir'in Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu
  09 Ağu Kılıçdaroğlu, Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybeden Faruk Özdemir'in Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte geçen pazar günü CHP Etimesgut İlçe Kongresi'nde kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Faruk Özdemir'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Kılıçdaroğlu'na CHP Grup Başkanı Özgür Özel, Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem ve Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı eşlik etti.

 • Kılıçdaroğlu'ndan, CHP Etimesgut İlçe Kongresi'nde vefat eden Özdemir'in ailesine taziye ziyareti
  09 Ağu Kılıçdaroğlu'ndan, CHP Etimesgut İlçe Kongresi'nde vefat eden Özdemir'in ailesine taziye ziyareti

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Etimesgut İlçe Kongresi'nde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Faruk Özdemir'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

 • Kılıçdaroğlu'nun Dayısı Hüseyin Gündüz Son Yolculuğuna Uğurlandı
  30 Haz Kılıçdaroğlu'nun Dayısı Hüseyin Gündüz Son Yolculuğuna Uğurlandı

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun dayısı Hüseyin Gündüz, Ankara Batıkent'teki Pirsultan Cemevi'nde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı. Kılıçdaroğlu ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu da cenaze törenine katıldı. Törene CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar ve birçok CHP milletvekili de iştirak etti. Gündüz, cemevi töreninin ardından Elvan Mezarlığı'nda defnedildi.

 • CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, vefat eden dayısının cenaze törenine katıldı
  30 Haz CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, vefat eden dayısının cenaze törenine katıldı

  Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün hayatını kaybeden dayısı Hüseyin Gündüz'ün Pir Sultan Abdal Cemevi'ndeki cenaze törenine katıldı. Kılıçdaroğlu'na eşi Selvi Kılıçdaroğlu eşlik etti ve Gündüz ailesine baş sağlığı diledi. Cenaze törenine birçok belediye başkanı da çelenk gönderdi. Hüseyin Gündüz'ün cenazesi Elvankent Mezarlığında defnedilecek.

 • Kılıçdaroğlu'nun dayısı, son yolculuğuna uğurlandı
  30 Haz Kılıçdaroğlu'nun dayısı, son yolculuğuna uğurlandı

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hayatını kaybeden dayısı Hüseyin Gündüz'ün cenazesine katıldı. Ankara Şehir Hastanesi'nde tedavi gören Gündüz'ün cenazesi, Batıkent Pir Sultan Abdal Cemevi'nde düzenlenen törenin ardından Elvankent Mezarlığı'na defnedildi.

 • Kılıçdaroğlu, Dayısının Cenazesine Katıldı
  30 Haz Kılıçdaroğlu, Dayısının Cenazesine Katıldı

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Şehir Hastanesi'nde tedavi gören dayısı Hüseyin Gündüz'ün cenazesine katıldı. Cenaze törenine Kılıçdaroğlu'nun yanı sıra yakınları ve vatandaşlar da katıldı. Hüseyin Gündüz'ün cenazesi Elvankent Mezarlığı'nda defnedildi.

 • CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun dayısı Hüseyin Gündüz'ün cenazesi defnedildi
  30 Haz CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun dayısı Hüseyin Gündüz'ün cenazesi defnedildi

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun dayısı Hüseyin Gündüz'ün cenazesi, Batıkent Pir Sultan Abdal Cemevi'ne getirildi. Cenaze törenine Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Gündüz'ün ailesi ve yakınları ile CHP'liler katıldı. Gündüz'ün cenazesi, törenin ardından Elvankent'teki Elvanköy Mezarlığı'nda toprağa verildi.

 • Kılıçdaroğlu: 'Tüm Milletimizi Önce Oy Kullanmaya, Sonra Sandığa Sahip Çıkmaya Davet Ediyorum. Vatanını Seven Sandığa Gelir'
  28 May Kılıçdaroğlu: 'Tüm Milletimizi Önce Oy Kullanmaya, Sonra Sandığa Sahip Çıkmaya Davet Ediyorum. Vatanını Seven Sandığa Gelir'

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Eşim Selvi Hanım’la birlikte oyumuzu kullandık. Ülkemize ve milletimize hayırlı olsun. Tüm milletimizi önce oy kullanmaya, sonra sandığa sahip çıkmaya davet ediyorum. Vatanını seven sandığa gelir” dedi.

 • Kılıçdaroğlu oyunu kullandı: 'Vatandaşlarımı sandığa davet ediyorum'
  28 May Kılıçdaroğlu oyunu kullandı: 'Vatandaşlarımı sandığa davet ediyorum'

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da oyunu kullandı ve bütün vatandaşları sandığa davet ettiğini söyledi. Kılıçdaroğlu çiftine, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen eşlik etti.

 • Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte oyunu kullandı
  28 May Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte oyunu kullandı

  Ana muhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte Ankara'da Arjantin İlkokulu'nda oy kullandı.

 • Kılıçdaroğlu oy kullandı: 'Kazanacağız göreceksiniz'
  28 May Kılıçdaroğlu oy kullandı: 'Kazanacağız göreceksiniz'

  Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Seçimi'nin ikinci turu için oyunu kullandı. Kılıçdaroğlu, oy kullanacağı Arjantin İlkokulu'na gitmek üzere Çukurambar Mahallesi'ndeki evinden ayrılırken gazetecilere açıklamalarda bulundu.

 • CHP lideri Kılıçdaroğlu oyunu kullandı
  28 May CHP lideri Kılıçdaroğlu oyunu kullandı

  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte Arjantin İlkokulunda oy kullandı. Kılıçdaroğlu, oy kullandıktan sonra yaptığı açıklamada demokrasiyi özlediklerini belirtti.

 • Kılıçdaroğlu, oyunu kullandı: 'Demokrasi ve özgürlük için sandığa davet ediyorum'
  28 May Kılıçdaroğlu, oyunu kullandı: 'Demokrasi ve özgürlük için sandığa davet ediyorum'

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte Ankara'nın Çankaya ilçesindeki Arjantin İlkokulu'nda oyunu kullandı. Kılıçdaroğlu; 'Baskıdan kurtulmak için, otoriter bir yönetimden kurtulmak için bu ülkeye gerçek anlamda özgürlüğün ve demokrasinin gelmesi için bütün vatandaşlarımı sandığa davet ediyorum.' dedi.

 • Kılıçdaroğlu oyunu kullandı
  28 May Kılıçdaroğlu oyunu kullandı

  CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte oyunu Ankara'da Arjantin İlkokulu'nda kullandı.

 • Son Dakika! Oyunu Ankara'da kullanan Kılıçdaroğlu: Bütün vatandaşlarım oylarını kullansın, sandığa sahip çıkılsın
  28 May Son Dakika! Oyunu Ankara'da kullanan Kılıçdaroğlu: Bütün vatandaşlarım oylarını kullansın, sandığa sahip çıkılsın

  Son dakika! Eşiyle birlikte oyunu Ankara'da kullanan Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, okul bahçesinde kısa bir açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu, "Bütün vatandaşlarım oylarını kullansın, sandığa sahip çıkılsın." ifadelerini kullandı.

 • Selvi Kılıçdaroğlu ve diğer kadınlar sandığa sahip çıkma çağrısı yaptı
  26 May Selvi Kılıçdaroğlu ve diğer kadınlar sandığa sahip çıkma çağrısı yaptı

  Selvi Kılıçdaroğlu, Ülkü Zeynep Babacan, Hatice Uysal, Nursen Yavaş ve Dilek İmamoğlu, cumhurbaşkanı seçiminin ikinci turunda kadınlara oy verme ve sandığa sahip çıkma çağrısı yaptı.

 • Kılıçdaroğlu, Ortaokul Öğretmeni Mehmet Uğur'u Ankara Sincan'daki Evinde Ziyaret Etti
  19 May Kılıçdaroğlu, Ortaokul Öğretmeni Mehmet Uğur'u Ankara Sincan'daki Evinde Ziyaret Etti

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı ve CHP Genel Başkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte Bingöl Genç Ortaokulu'ndan öğretmeni Mehmet Uğur’u Ankara Sincan’daki evinde ziyaret etti.

 • Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu'dan 2. tura ilişkin önemli mesaj: Halkımız için umudumuzu diri tutacağız
  15 May Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu'dan 2. tura ilişkin önemli mesaj: Halkımız için umudumuzu diri tutacağız

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından "Ülkemiz için, halkımız için umudumuzu diri tutacağız, kadınlar ve çocuklarımız için başarmalıyız" paylaşımında bulundu.

 • Kılıçdaroğlu: 'Selvi Hanım'la Birlikte Oyumuzu Kullandık. Ülkemize ve Milletimize Hayırlı Olsun'
  14 May Kılıçdaroğlu: "Selvi Hanım'la Birlikte Oyumuzu Kullandık. Ülkemize ve Milletimize Hayırlı Olsun"

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte oy kullanırken çekilmiş fotoğraflarını paylaştı ve “Eşim Selvi Hanım’la birlikte oyumuzu kullandık. Ülkemize ve milletimize hayırlı olsun” dedi.

 • Kılıçdaroğlu oyunu kullandı: Baharlar hep devam edecek
  14 May Kılıçdaroğlu oyunu kullandı: Baharlar hep devam edecek

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte oyunu Ankara'da kullandı. Kılıçdaroğlu, "Hepimiz demokrasiyi çok özlemişiz. Hepimiz birlikte olmayı çok özlemişiz. Hepimiz kucaklaşmayı çok özlemişiz. Bundan sonra göreceksiniz, inşallah bu ülkeye baharlar gelecek ve baharlar hep devam edecek" dedi.

 • Kemal Kılıçdaroğlu ve eşi oy kullandı
  14 May Kemal Kılıçdaroğlu ve eşi oy kullandı

  Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte oy kullandı.

 • Kılıçdaroğlu ve eşi oyunu Ankara'da kullandı
  14 May Kılıçdaroğlu ve eşi oyunu Ankara'da kullandı

  CHP Genel Başkanı, Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu oyunu, Ankara'da kullandı. Kılıçdaroğlu çifti, Ankara Çukurambar'daki Arjantin İlkokulu'nda oylarını kullandı. Kılıçdaroğlu, okulun bahçesinde kendisine sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlarla sohbet ettikten sonra sınıfa geçti.

 • Kılıçdaroğlu oyunu kullandı
  14 May Kılıçdaroğlu oyunu kullandı

  Millet İttifakının cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da oy kullandı. Kılıçdaroğlu, sevgi gösterileriyle karşılandıktan sonra oy kullandı ve çıkışta demokrasi özlemine vurgu yaptı.

 • Kılıçdaroğlu ve eşi Arjantin İlkokulunda oy kullandı
  14 May Kılıçdaroğlu ve eşi Arjantin İlkokulunda oy kullandı

  Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte Arjantin İlkokulunda oy kullandı. Kılıçdaroğlu, oy kullanmasının ardından yaptığı açıklamada demokrasiye olan özlemlerini dile getirdi.

 • Son Dakika! Millet İttifakı'nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu oyunu kullandı: İnşallah bundan sonra bu ülkeye bahar gelecek
  14 May Son Dakika! Millet İttifakı'nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu oyunu kullandı: İnşallah bundan sonra bu ülkeye bahar gelecek

  Son dakika! Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu oyunu Ankara'da kullandı. Eşiyle birlikte oy kullanmaya giden Kılıçdaroğlu, "İnşallah bundan sonra bu ülkeye bahar gelecek." ifadelerini kullandı.

 • Selvi Kılıçdaroğlu: 'Bu ülkenin kadınları ve çocukları için bahar gelmek üzere'
  12 May Selvi Kılıçdaroğlu: 'Bu ülkenin kadınları ve çocukları için bahar gelmek üzere'

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı'nın bugün Ankara Tandoğan'da düzenlediği mitinge ilişkin Twitter hesabından; 'Bugün Ankara yağmurun bereketiyle bize baharın haberini verdi. Bu ülkenin kadınları ve çocukları için bahar gelmek üzere' mesajını paylaştı.

 • Kılıçdaroğlu: Sandık güvenliği için çalışıyoruz, Türkiye'ye demokrasiyi getireceğiz
  12 May Kılıçdaroğlu: Sandık güvenliği için çalışıyoruz, Türkiye'ye demokrasiyi getireceğiz

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı mitinginde yaptığı konuşmada sandık güvenliği için çalıştıklarını ve Türkiye'ye demokrasiyi getireceklerini söyledi. Ayrıca, Ankara'da eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Sinan Ateş'in katillerini bulup adalete teslim edeceklerini belirtti. Kılıçdaroğlu, halkın köşkü olarak nitelendirdiği Çankaya Köşkü'ne de seçilmesi halinde halkla birlikte çıkacağını söyledi.

 • Kılıçdaroğlu, kayınbiraderinin cenaze törenine katıldı
  10 May Kılıçdaroğlu, kayınbiraderinin cenaze törenine katıldı

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kayınbiraderi Prof. Dr. Hüseyin Özdağ'ın Eskişehir'deki cenaze törenine katıldı. Özdağ, zatürre ve solunum yetmezliği sonucu hayatını kaybetmişti.

 • Kemal Kılıçdaroğlu'nun kayınbiraderi Hüseyin Özdağ, Eskişehir'de toprağa verildi
  10 May Kemal Kılıçdaroğlu'nun kayınbiraderi Hüseyin Özdağ, Eskişehir'de toprağa verildi

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun ağabeyi, Eskişehir'de toprağa verildi. Cenazeye çok sayıda ismin katıldığı görülürken Kemal Kılıçdaroğlu, eşini sarılarak teselli etti.

 • Kılıçdaroğlu'nun Eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun Ağabeyi Hüseyin Özdağ Toprağa Verildi
  10 May Kılıçdaroğlu'nun Eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun Ağabeyi Hüseyin Özdağ Toprağa Verildi

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun Eskişehir'de tedavi gördüğü hastanede vefat eden ağabeyi Prof. Dr. Hüseyin Özdağ'ın cenazesi Eskişehir Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Cemevi'nde düzenlenen törenin ardından Asri Mezarlık'ta toprağa verildi.

 • Kılıçdaroğlu'nun ağabeyi Eskişehir'de toprağa verildi
  10 May Kılıçdaroğlu'nun ağabeyi Eskişehir'de toprağa verildi

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun Alzheimer rahatsızlığı nedeniyle bir süredir kalan ağabeyi Prof. Dr. Hüseyin Özdağ, solunum yetmezliği nedeniyle hayatını kaybetti. Cemevindeki cenaze namazının ardından toprağa verildi.

 • Kılıçdaroğlu, Kayınbiraderi Prof. Dr. Hüseyin Özdağ'ın Cenaze Törenine Katıldı
  10 May Kılıçdaroğlu, Kayınbiraderi Prof. Dr. Hüseyin Özdağ'ın Cenaze Törenine Katıldı

  CHP Genel Baykanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu kayınbiraderi Prof. Dr. Hüseyin Özdağ için Eskişehir'de düzenlenen cenaze törenine katıldı. Prof. Dr. Hüseyin Özdağ, zatürre ve solunum yetmezliği sonucu hayatını kaybetti.

 • GÜNDEM / 10 Mayıs 2023
  10 May GÜNDEM / 10 Mayıs 2023

  Kahramanmaraş merkezli depremlere ilişkin gelişmeler takip ediliyor.

 • Meral Akşener, Hüseyin Özdağ'ın vefatı için başsağlığı mesajı yayınladı
  10 May Meral Akşener, Hüseyin Özdağ'ın vefatı için başsağlığı mesajı yayınladı

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun ağabeyi Hüseyin Özdağ'ın vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayınladı.

 • Kılıçdaroğlu'nun kayınbiraderi Prof. Dr. Hüseyin Özdağ hayatını kaybetti
  09 May Kılıçdaroğlu'nun kayınbiraderi Prof. Dr. Hüseyin Özdağ hayatını kaybetti

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun ağabeyi Prof. Dr. Hüseyin Özdağ, zatürre ve solunum yetmezliği nedeniyle hayatını kaybetti. Özdağ'ın cenaze namazı yarın Hacı Bektaş Veli Kültür Vakfı'nda kılınacak.

 • Kılıçdaroğlu'nun ağabeyi hayatını kaybetti
  09 May Kılıçdaroğlu'nun ağabeyi hayatını kaybetti

  CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun Eskişehir'de yaşayan ağabeyi emekli öğretim üyesi Prof. Dr. Hüseyin Özdağ (74) hayatını kaybetti.

 • Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Selvi Kılıçdaroğlu'nun ağabeyi Hüseyin Özdağ'ın vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayınladı
  09 May Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Selvi Kılıçdaroğlu'nun ağabeyi Hüseyin Özdağ'ın vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayınladı

  Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun ağabeyi Hüseyin Özdağ'ın vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayınladı.

 • Akşener, evinin salonunda Kılıçdaroğlu ve eşini ağırladı
  08 May Akşener, evinin salonunda Kılıçdaroğlu ve eşini ağırladı

  Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi ile birlikte İYİ Parti lideri Meral Akşener'i evinde ziyaret etti. Uzun zamandır evlerinin mutfağından paylaşımlar yapan Kılıçdaroğlu çifti, bu defa Akşener ve kocası ile birlikte geçirdikleri akşamı salonda çekildikleri bir fotoğraf ile açıkladı.

 • Kılıçdaroğlu, Akşener'i evinde ziyaret etti
  08 May Kılıçdaroğlu, Akşener'i evinde ziyaret etti

  Millet İttifakının cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşeneri evinde ziyaret etti. İYİ Partiden yapılan yazılı açıklamaya göre Kemal Kılıçdaroğlu ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu Meral Akşener ve eşi Tuncer Akşener ile görüştü. Akşener ailesinin Ankaradaki konutunda gerçekleşen ziyarette her iki lider son gelişmeleri de değerlendirdi.

 • Kılıçdaroğlu ve eşi Akşener'in evinde
  08 May Kılıçdaroğlu ve eşi Akşener'in evinde

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve eşini evlerinde ziyaret ettiler.

 • Kılıçdaroğlu ve Akşener Aileleri Buluştu
  08 May Kılıçdaroğlu ve Akşener Aileleri Buluştu

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve eşini evlerinde ziyaret ettiler. Ziyaretten tek kare fotoğraf paylaşan Selvi Kılıçdaroğlu, 'Kıymetli Akşener ailesine misafirperverlikleri için teşekkür ederim. Bugün tanık olduklarımıza rağmen güzel bir geceydi. Bu ülkenin huzura, sevgiye ve kardeşliğe çok ihtiyacı var. Bahar geliyor' mesajını yayınladı.

 • 'Türkiye Beslenme Saati' projesi Konya ve Antalya'da tanıtıldı
  07 May 'Türkiye Beslenme Saati' projesi Konya ve Antalya'da tanıtıldı

  Beylikdüzü Belediyesi tarafından hayata geçirilen 'Türkiye Beslenme Saati' projesi, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla Konya ve Antalya'da tanıtıldı.

 • 'Millet İttifakı'nın liderleri İstanbul mitinginde buluştu' başlıklı haberlerimizi derleyerek yayımlıyoruz
  07 May "Millet İttifakı'nın liderleri İstanbul mitinginde buluştu" başlıklı haberlerimizi derleyerek yayımlıyoruz

  Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı seçildiğinde Türkiye'yi akılla bilgiyle birikimle ahlakla ve erdemle yöneteceklerini belirterek, "Hiçbir ayrımcılık yapmayacağız. Bu ülkeye sözüm söz, baharı, huzuru getireceğim.

 • Kılıçdaroğlu: Türkiye'yi akılla, bilgiyle, birikimle, ahlakla ve erdemle yöneteceğiz
  06 May Kılıçdaroğlu: Türkiye'yi akılla, bilgiyle, birikimle, ahlakla ve erdemle yöneteceğiz

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı seçildiğinde Türkiye'yi akılla, bilgiyle, birikimle, ahlakla ve erdemle yöneteceklerini belirterek, hiçbir ayrımcılık yapmayacaklarını ve herkesi kucaklayacaklarını söyledi. Ayrıca, Suriyeli ve Afganlı kardeşlerin iki yıl içinde ülkelerine uğurlanacağını, emeklilikte staj ve çıraklık mağduriyeti yaşayan vatandaşların sorununun çözüleceğini ve kul hakkı yemeyeceklerini vurguladı.

 • Millet İttifakı'ndan Maltepe'de İstanbul mitingi
  06 May Millet İttifakı'ndan Maltepe'de İstanbul mitingi

  MİLLET İttifakı'nın Maltepe'de düzenlediği İstanbul mitinginde konuşan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bu ülkeyi cennet gibi yapacağız ve birlikte huzur içinde yaşayacağız.

 • MİLLET İTTİFAKI'NDAN MALTEPE'DE İSTANBUL MİTİNGİ
  06 May MİLLET İTTİFAKI'NDAN MALTEPE'DE İSTANBUL MİTİNGİ

  MİLLET İttifakı'nın Maltepe'de düzenlediği İstanbul mitinginde konuşan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bu ülkeyi cennet gibi yapacağız ve birlikte huzur içinde yaşayacağız.

 • Selvi Kılıçdaroğlu Antalya Büyükşehir Belediyesi tesislerini ziyaret etti
  06 May Selvi Kılıçdaroğlu Antalya Büyükşehir Belediyesi tesislerini ziyaret etti

  Millet İttifakının 13. Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Antalya Büyükşehir Belediyesinin bitki üretim tesisi ile sosyal hizmet tesislerini ziyaret etti. Ziyaret sırasında Hıdırellez nedeniyle gül diken Kılıçdaroğlu, kadın ve çocuklar için dilek tuttu. Ayrıca, tesisin yıllık 50 milyon TL tasarruf sağladığı belirtildi.

 • Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun doğum gününü kutladı
  05 May Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun doğum gününü kutladı

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun paylaştığı doğum günü videosunu alıntıladı ve 'Hayat arkadaşım, derttaşım, yuvamızın Selvi'si. Ne dese haklıdır' dedi.

 • Kılıçdaroğlu'nun doğum günü Selvi Kılıçdaroğlu ile görüntülü kutlandı
  05 May Kılıçdaroğlu'nun doğum günü Selvi Kılıçdaroğlu ile görüntülü kutlandı

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun doğum gününü görüntülü görüşme yaparak kutladı ve videoyu Twitter hesabından paylaştı.

 • Selvi Kılıçdaroğlu Antalya'da çocukları ziyaret etti
  05 May Selvi Kılıçdaroğlu Antalya'da çocukları ziyaret etti

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Yenigün Kreşi'ndeki çocukları ziyaret etti. Kılıçdaroğlu, bitki üretim tesisini de ziyaret ederek Hıdırellez dolayısıyla gül fidanı dikti ve kadın kooperatifleri satış alanında ürünleri inceledi.

 • Selvi Kılıçdaroğlu Antalya Büyükşehir Belediyesi Tesislerini Ziyaret Etti
  05 May Selvi Kılıçdaroğlu Antalya Büyükşehir Belediyesi Tesislerini Ziyaret Etti

  Millet İttifakının 13. Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Antalya Büyükşehir Belediyesinin bitki üretim tesisi ile sosyal hizmet tesislerini ziyaret etti. Ziyaret sırasında üretim seraları, mevsimlik tohum atım bölümü, çim yapımı ve kadın kooperatifleri satış alanı da gezildi. Selvi Kılıçdaroğlu, Hıdırellez nedeniyle gül dikerek kadın ve çocuklar için dilek tuttu.

 • Selvi Kılıçdaroğlu Seydişehir'de ziyaretlerde bulundu
  04 May Selvi Kılıçdaroğlu Seydişehir'de ziyaretlerde bulundu

  Cumhurbaşkanı adayı ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Seydişehir'de ziyaretler gerçekleştirdi.

 • Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu Mevlana Müzesi'ni ziyaret etti
  04 May Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu Mevlana Müzesi'ni ziyaret etti

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Konya'da Mevlana Müzesi'ni ziyaret etti. Millet İttifakı'nın kadın kolları da ziyarete eşlik etti.

 • Selvi Kılıçdaroğlu Konya'da Mevlana Müzesini ziyaret etti
  04 May Selvi Kılıçdaroğlu Konya'da Mevlana Müzesini ziyaret etti

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Konya'da bir dizi ziyaretlerde bulunmak için Mevlana Müzesi'ni ziyaret etti ve Millet İttifakı'nın kadın kollarıyla birlikte Mevlana'nın sandukası başında dua etti. Daha sonra Seydişehir ilçesine hareket etti.

 • Selvi Kılıçdaroğlu Aydın'da Üretici Kadınları Ziyaret Etti
  03 May Selvi Kılıçdaroğlu Aydın'da Üretici Kadınları Ziyaret Etti

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Aydın'da üretici kadınları ziyaret etti ve baharın yakın olduğunu söyledi.

 • Kılıçdaroğlu mutfağına Ali Babacan'ı konuk aldı: Şampiyonlar Ligi hazır
  03 May Kılıçdaroğlu mutfağına Ali Babacan'ı konuk aldı: Şampiyonlar Ligi hazır

  Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, mutfağından vatandaşlara seslendiği videolara bir yenisini ekledi. Bu kez yanına DEVA Partisi lideri Ali Babacan'ı da alan Kılıçdaroğlu, videoyu "Şampiyonlar Ligi hazır" notuyla paylaştı. Kılıçdaroğlu sözlerine, "Bugün mutfağımda önemli bir konuğum var. Eşlerimiz salonda biz de buraya sığındık" diyerek başlarken, sonrasında seçimin kazanılması halinde 15 Mayıs itibariyle başlanacak ekonomik çalışmalara ilişkin bilgiler verdi.

 • Kılıçdaroğlu ve Babacan Aileleri Bir Araya Geldi
  03 May Kılıçdaroğlu ve Babacan Aileleri Bir Araya Geldi

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve eşi Ülkü Zeynep Babacan'ı ağırladıklarını Twitter hesabından duyurdu.

 • DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Kemal Kılıçdaroğlu arasında sürpriz görüşme
  03 May DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Kemal Kılıçdaroğlu arasında sürpriz görüşme

  DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu evinde ziyaret etti. Babacan, ziyaret sırasında yaptığı paylaşımda sürpriz bir açıklama yapacağını belirtti.

 • Kılıçdaroğlu, 12 yıldır konteynerde yaşayan Vanlı depremzedelere söz verdi: İlk önce onlara gideceğim, bütün sorunlarını çözeceğim
  03 May Kılıçdaroğlu, 12 yıldır konteynerde yaşayan Vanlı depremzedelere söz verdi: İlk önce onlara gideceğim, bütün sorunlarını çözeceğim

  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte Van'da miting düzenleyen Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, 12 yıl önce meydana gelen Van depreminden bu yana konteynerlerde yaşayan 72 depremzede aileye söz verdi. Kılıçdaroğlu, "Geleceğim. Cumhurbaşkanı seçildikten sonra önce o ailelere gideceğim. Onların bütün sorunlarını çözeceğim, o zaman onlardan helallik isteyeceğim." dedi.

 • Selvi Kılıçdaroğlu, Çankaya Belediyesi Kreşlerini Ziyaret Etti
  02 May Selvi Kılıçdaroğlu, Çankaya Belediyesi Kreşlerini Ziyaret Etti

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen'in ev sahipliğinde belediyenin Masal Kalesi Kreşi'ni ziyaret etti. Çocuklarla ve aileleriyle sohbet edip bol bol fotoğraf çektiren Selvi Kılıçdaroğlu, CHP'li belediyelerin kreş hizmetinde öncü olduklarını belirterek, 'Ama asıl olan bunun bir devlet politikası olması. Baharla birlikte daha da güzel olacaktır' dedi.

Advertisement