2022 Dünya Kupası'nın ev sahibi Katar rekoru tersten yazdı - Son Dakika

2022 Dünya Kupası'nın ev sahibi Katar rekoru tersten yazdı

29.11.2022 20:40

2022 Dünya Kupası'nı puansız olarak son sırada tamamlayan turnuvanın ev sahibi Katar, tarihinde 3 maçı da kaybeden ilk ev sahibi ülke olarak bu alandaki en kötü rekoru elde etti.

Katar, Ekvador, Senegal ve Hollanda'nın bulunduğu 2022 Dünya Kupası A Grubu maçında tüm maçlar tamamlandı. Hollanda ve Senegal bir üst tura yükselirken Ekvador ile Katar turnuvaya veda etti. Dünya Kupası'nın ev sahibi Katar, turnuvada kötü bir unvanın sahibi oldu.

SADECE 1 GOL ATTILAR

Katar, Dünya Kupası'nın açılış maçında Ekvador'a 2-0 mağlup olurken, ikinci maçta ise Senegal'e 3-1 yenildi. Turnuvanın ev sahibi, son maçında ise Hollanda'ya 2-0 kaybetti ve grubunda puansız olarak son sırada yer aldı.

TARİHE GEÇTİLER

Katar bu başarısız sonuçlarıyla Dünya Kupası'nda tarihe geçti. Turnuvanın ev sahibi olan Katar, Dünya Kupası tarihinde 3 maçı da kaybeden ilk ev sahibi ülke oldu.

YORUMLAR (1)
500
Katar: Türkiye ile koordinasyon depremin ilk anından itibaren başladı Katar: Türkiye ile koordinasyon depremin ilk anından itibaren başladı Katar: Türkiye ile koordinasyon depremin ilk anından itibaren başladı Katar: Türkiye ile koordinasyon depremin ilk anından itibaren başladı Katar Milli Takımı'nda Carlos Queiroz dönemi Katar Milli Takımı'nda Carlos Queiroz dönemi

Son Dakika Spor 2022 Dünya Kupası'nın ev sahibi Katar rekoru tersten yazdı - Son Dakika


Advertisement