Basın toplantısında duygusal anlar! Hakan Çalhanoğlu, gözyaşlarını zor tuttu - Son Dakika
Spor

Basın toplantısında duygusal anlar! Hakan Çalhanoğlu, gözyaşlarını zor tuttu

A Milli Takım'ın kaptanı Hakan Çalhanoğlu basın toplantısında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Milli futbolcu, performansıyla ilgili eleştirilere cevap verirken duygusal anlar yaşadı. "Sahada çok koşan çok mücadele eden ama istediği sonuçları alamayan bir Hakan var maalesef..." ifadelerini kullanan Hakan, bu sözlerin ardından gözyaşlarını güçlükle tuttu ve bir süre sessiz kaldı.

23.06.2024 18:59

A Milli Takım, EURO 2024 F Grubu 2. maçında Portekiz'e 3-0 mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından teknik direktör Vincenzo Montella başta olmak üzere futbolcular da eleştiri oklarının hedefi oldu. A Milli Takım'ın kaptanı Hakan Çalhanoğlu, kendisiyle ilgili eleştirilere cevap verirken duygusal anlar yaşadı ve gözyaşlarını güçlükle tuttu.

GÖZYAŞLARINI ZOR TUTTU

Hakan Çalhanoğlu yaptığı açıklamada, "Sahada çok koşan çok mücadele eden ama istediği sonuçları alamayan bir Hakan var maalesef..." ifadelerini kullandıktan sonra duygusal anlar yaşadı ve kısa bir süre sessiz kaldı.

Basın toplantısında duygusal anlar! Hakan Çalhanoğlu, gözyaşlarını zor tuttu

"TÜRKİYE'DE BANA ÇOK ELEŞTİRİ GELİYOR"

Çalhanoğlu açıklamasının devamında, "Bazen insan ister istemez duygusal oluyor ama bağlamayacağım oraya. Ben her zaman takım arkadaşlarımın iyi olmasını istiyorum. Hocamın kararı, oynatır oynatmaz. Oynarsam da mücadelemi veririm, oynamazsam da takım için burada varım ben. Bu eleştriler her zaman olacak. Futbolun içerisinde var, özellikle Türkiye'de bana çok eleştiri geliyor. Bunu Almanya'da ya da İtalya'da hiç yaşamadım. O taraftan biraz üzgünüm. Ama neden böyle bilmiyorum, kabul etmem gerekiyor" dedi.

Basın toplantısında duygusal anlar! Hakan Çalhanoğlu, gözyaşlarını zor tuttu

"YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ"

Hakan Çalhanoğlu ayrıca, "Biz genel anlamda ülke olarak duygusalız. Portekiz güçlü bir takım. Kaliteli oyunculara sahipler. Turnuvaya baktığınızda İspanya ve Almanya favori. Portekiz'i yenebilirdik. 1-0 ya da 2-0 geride olduğumuzda hemen düşüyoruz ve konsantrasyon kaybı oluyor. Bunu geliştirmemiz gerekiyor. Samet ve Altay'ın olayı oldu. Saha içinde konuşuyoruz ama bazen gürültüden duyulmuyor. İkisi de bu takım için çaba gösteriyor. Burada ben diye bir şey yok, biz varız. Berabere kazanırız ve beraber kaybederiz. Yolumuza devam ediyoruz. Zor bir maç olacak. Hazırlık maçında yendik. Biz inanıyoruz ve inşallah bu yoldan devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Basın toplantısında duygusal anlar! Hakan Çalhanoğlu, gözyaşlarını zor tuttu

Son Dakika Spor Basın toplantısında duygusal anlar! Hakan Çalhanoğlu, gözyaşlarını zor tuttu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (34)

 • ferhat eser: hepimizi ağlattın pardon güldürdün be evlat tam tiyatroluksunuz bravo 38 109 Yanıtla
  Sebastian: Ferhat eser boş yapma bu adamdan daha iyisi yok milli takımda. adam bı ileride bı geride. 107 24 Hallo Zusammen: Dayı hakan İtalya da yılın futbolcusu secildi Hakan futbolu futbol gibi oynayan futbolcu ama nedense biz Türk insanları Türk gazetecileri iyiyi kötü yapana kadar elimizden geldiğince kötü yapıyoruz biz bu kötü düşünce ve art niyetle hiç bir iyiyi kullanamayız 67 13 Hidir Akbaba: Birşeye de fikrin olmasa şaşardım zaten. Ne çok boş zamanın var maşallah 26 4 Fehmi Kaya: bro senin mesleğin neki acebo 12 3
 • Beykozlu: Ver bu takımı Sergen hocaya zirve yapsın bu kadar zor mu kardeşim 68 12 Yanıtla
 • mustafa sagdic: hamit oldukca bu ulke futbolu geriye gider 55 14 Yanıtla
 • Çıpşak mıpşakoğlu: Tüm Gsli topçular gerçek kalitesini gösterdi. Şampiyonlar ligi, uefa ligi ve bu turnuva ak koyun kara koyun kabak gibi ortaya apaçık koydu. 27 26 Yanıtla
 • kuzeyli baba: Bodrum Marmaris sizi bekliyor yaz tatili yapamadılar ya ondan ağlıyordur 18 25 Yanıtla
  Hallo Zusammen: Kuzeyli sende adamsan adam gibi laf söyle de bizde okuyalım ya ?? 0 1
 • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement