Dursun Özbek: Biz büyük bir aileyiz - Son Dakika

Dursun Özbek: Biz büyük bir aileyiz

20.05.2022 17:56
Dursun Özbek: Biz büyük bir aileyiz

Galatasaray'da başkan adayı Dursun Özbek, yönetim kurulu listesini Nef Stadyumu'nda bulunan divan başkanlığına teslim etti.

Galatasaray'da başkan adayı Dursun Özbek, yönetim kurulu listesini Nef Stadyumu'nda bulunan divan başkanlığına teslim etti.12 Haziran'da yapılacak seçim için hazır olduklarını belirten Özbek, "Biz Galatasarayız. Bizde sen-ben yok. Sadece Galatasaray var" dedi.

Sarı kırmızılı takımın büyük bir aile olduğuna vurgu yapan Özbek, "Bugün tarihi bir gün. Seçim için müracaatımızı yaptık. Bu süreçte bana inanan, benle beraber yürümeyi kabul eden bütün ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Zor bir süreçten geçeceğiz. Bu süreçte seçim yarışına giren değerli Eşref kardeşime de başarılar diliyorum. Bildiğiniz gibi 11 Haziran'da seçimimiz var. 12 Haziran'ı sabırsızlıkla bekliyoruz. Galatasaray'ın mali bağımsızlığını ve sporda başarılı sürecini kulübümüze yaşatmak üzere projelerimiz var. Bu projelerimizi 12 Haziran'dan sonra devreye almak için sabırsızlanıyoruz. Bildiğiniz gibi bugünden itibaren başlayan seçim sürecinde de bu projeleri anlatacağız. Biz Galatasarayız. Bizde sen-ben yok. Sadece Galatasaray var. Biz büyük bir aileyiz. Bu seçim sürecinde, Galatasaray'ın etik değerlerine yakışan bir yarışma olacağını biliyorum. Hep öyle olmuştur. Bu hizmet yarışına giren herkese de bu seçimin hayırlı olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.

"LİSTEYİ OKUDUĞUNUZ ZAMAN, LİSTE HER ŞEYİ SÖYLÜYOR"

Galatasaray'a hizmet verebilecek iyi bir ekipleri olduğunu belirten  Özbek, "Galatasaray'a uzun yıllar hizmet edecek bir ekibimiz var. Geçmişten aldığımız dersler var. Geçmişten gelen deneyimimiz var. Ekibe baktığınız zaman zaten şu an gelemeyen arkadaşlarım var. Listeyi okuduğunuz zaman liste her şeyi söylüyor. Geçmişten gelen deneyimlerle de bundan sonraki süreci Galatasaray'a çok faydalı yöneteceğimizden kimsenin endişesi olmasın. Erden kardeşim de planladığımız gibi Sportif AŞ'de yer alacak. Ayrıca kendisinin çok deneyimli olduğu gayrimenkul projelerinin geliştirilmesinde de en önde kulübüne hizmet edecek. Kendisine vereceği katkılardan dolayı teşekkür ederim. Bir teşekkür de ekibimde bulunan değerli kardeşim Cemal Özgörkey, Metin Öztürk kardeşim ve bütün arkadaşların hepsine başarılar diliyorum. İnşallah iyi bir süreç olacak. İnşallah kazanan Galatasaray olacak. Biz hep beraberiz. Birleşme diye bir şey yok. Galatasaray'da birleşme ayrılıklarda olur. Bizim bir aile olduğumuzu söyledim. Bir ailenin bireyleriniz sadece" diye konuştu.

YORUMLAR
500
Plajda şortunu indirdi! Linçten yüzerek kaçmaya çalışırken boğulma tehlikesi geçirdi Plajda şortunu indirdi! Linçten yüzerek kaçmaya çalışırken boğulma tehlikesi geçirdi Eve geç gelme tartışması kanlı bitti! 15 yaşındaki çocuk, babasını feci şekilde öldürdü Eve geç gelme tartışması kanlı bitti! 15 yaşındaki çocuk, babasını feci şekilde öldürdü Rıdvan Dilmen, Mesut Özil ile konuştuklarını açıkladı: Toreira'nın müthiş bir oyuncu olduğunu belirtti Rıdvan Dilmen, Mesut Özil ile konuştuklarını açıkladı: Toreira'nın müthiş bir oyuncu olduğunu belirtti
Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Dursun Özbek: Biz büyük bir aileyiz - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement