Mustafa Sandal ve Kıraç'ın marşları beğenilmeyince, Fevzi orgun başına geçti - Son Dakika

Mustafa Sandal ve Kıraç'ın marşları beğenilmeyince, Fevzi orgun başına geçti

11.06.2021 13:37

Kendi bestelediği şarkıları evindeki org ile çalarak, sosyal medyada paylaşması üzerine fenomen olan Fevzi Kaan Türker, Milli Takım için de bir beste yaptı. 'Ölürüm Türkiyem' türküsüne kendi sözlerini ekleyerek Milli Takım için yeni bir parça ortaya çıkartan Fevzi, Twitter'ı salladı. Kıraç ve Mustafa Sandal'ın Milli Takım için yaptığı marşı beğenmeyen kullanıcılar, Fevzi'nin daha faydalı bir iş yaptığı şeklinde yorumlarda bulundu.

Son günlerde Milli Takım için yapılan parçalar sosyal medyada tartışma konusu oldu. Kıraç'ın yaptığı marşta 'Mehmetçik' sözünü kullanması, ünlü şarkıcıyı hedef haline getirdi. Milli Takım için Mustafa Sandal da bir marş yaptı ancak bu da beğenilmedi. Orgunun başına geçen Fevzi'nin yaptığı şarkı üstünden Sandal ve Kıraç'ın marşlarıyla alay edildi.

Mustafa Sandal ve Kıraç'ın yaptığı marşlardan sonra orgun başına geçen minik Fevzi, sosyal medyayı yıktı

"BU KADAR ETKİLİ OLAMAZ"

Fevzi için bırakılan, "Kıraç ve Mustafa Sandal bu çocuk kadar etkili olamaz" yorumu büyük etkileşim aldı. Evinde kamera karşısında ufak yaşlardan beri orguyla paylaşımlar yapan Fevzi, büyük bir kitlenin de sahibi. Fevzi, geçtiğimiz günlerde Haberler.com'un konuğu olmuştu.

Mustafa Sandal ve Kıraç'ın yaptığı marşlardan sonra orgun başına geçen minik Fevzi, sosyal medyayı yıktı
YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
İlk kez A Milli Takım'da top koşturacak Tiago Çukur kimdir? İşte tüm merak edilenler İlk kez A Milli Takım'da top koşturacak Tiago Çukur kimdir? İşte tüm merak edilenler Fatih Karagümrük'ten Stefan Kuntz'a sert tepki: Bu milletin temsilcisi olamaz Fatih Karagümrük'ten Stefan Kuntz'a sert tepki: Bu milletin temsilcisi olamaz Fenerbahçeliler sinirden deliye döndü! A Milli Takım'ın kadrosu adeta hayal kırıklığına uğrattı Fenerbahçeliler sinirden deliye döndü! A Milli Takım'ın kadrosu adeta hayal kırıklığına uğrattı

Son Dakika Spor Mustafa Sandal ve Kıraç'ın marşları beğenilmeyince, Fevzi orgun başına geçti - Son Dakika


Advertisement