Şenol Güneş'e Hakan Çalhanoğlu'ndan gönderme! Yükselişin sırrını verdi - Son Dakika

Şenol Güneş'e Hakan Çalhanoğlu'ndan gönderme! Yükselişin sırrını verdi

17.11.2021 11:52

A Milli Takım'da son maçlarda performansıyla beğeni toplayan Hakan Çalhanoğlu, başarısının sırrının yeni pozisyonuyla alakalı olduğunu sözlerine ekledi. Rahat hissettiği bölgede oynadığını vurgulayan Hakan'ın açıklamaları, Şenol Güneş'e gönderme olarak yorumlandı.

Dünya Kupası G Grubu'nun son maçında Karadağ'ı deplasmanda 2-1 mağlup ederek Play-Off bileti alan Ay-Yıldızlı Takımımız'da Hakan Çalhanoğlu, zaferin perde arkasını anlattı.

Şenol Güneş'e Hakan Çalhanoğlu'ndan gönderme! Yükselişin sırrını verdi

"GÖNDERME YAPTI"

Hakan Çalhanoğlu, karşılaşma sonrasında artık rahat olduğu bölgede oynadığını ifade etti. Bu sözlerin Şenol Güneş'e üstü kapalı bir gönderme olduğu şeklinde yorumlar yapıldı.

Şenol Güneş'e Hakan Çalhanoğlu'ndan gönderme! Yükselişin sırrını verdi

"TAKIMIMDA DA AYNI"

Hakan, "Inter'de oynadığım, 6-8 arası bir pozisyondayım. Burada daha iyiyim. Öndeki işleri artık gençler halledecek. Kuntz, beni rahat hissettiğim bölgede oynatıyor. Hocamız maçtan sonra bana gelip, 'Eleştirilere kulak asma, bu takımın en önemli oyuncularından birisin. Bence maçın yıldızı sendin' diye konuştu benimle. Play-Off'ta gelecek rakibimizi en iyi şekilde analiz edecektir. " ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (4)
  • Nurullah Karakoç: Ne yükselişi kaç pozisyonda kaç defa kaleye şut attı ne asist yaptı çok daha agresif olmalı bence fiziksel kuvvet vasatın altında o mevkide oynayanlar çok daha başarılı Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Cemal Bal: Çağları da unutmayın.Savunmada bütün atakları o başlattı .Savunmanın beyniydi.Barış Alper Yılmazda geleceğin yıldızı olacak.Alman Milli takım oyuncusu Müllerin yerli versiyonu Ve daha güçlüsü. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Spor Şenol Güneş'e Hakan Çalhanoğlu'ndan gönderme! Yükselişin sırrını verdi - Son Dakika Spor


Advertisement