Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Turgay Genç haberleri, Turgay Genç son dakika, son dakika Turgay Genç

Son Dakika Turgay Genç Haberleri

Son dakika Turgay Genç haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son turgay genç haberleri anında burada.


 • 07.12.2023 07 Ara 13:27 Döşemealtı Belediyesi Kent Meydanı'nın İsmi Değiştirildi

  Döşemealtı Belediyesi Kent Meydanı'nın İsmi Değiştirildi Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 100'ncü yılı nedeniyle Döşemealtı Belediyesi önünde yer alan Kent Meydanı, Meclis kararıyla 'Döşemealtı Cumhuriyet Meydanı' olarak değiştirildi. Meydan, bölgenin kültürel ve sosyal buluşma alanı olarak kullanılmaktadır.

 • 24.11.2023 24 Kas 16:34 Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Ekolojik Kreş'i ziyaret etti

  Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Ekolojik Kreş'i ziyaret etti Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Ekolojik Kreş'i ziyaret etti ve toplu sözleşmede öğretmenlere fark müjdesi verdi.

 • 13.11.2023 13 Kas 12:38 Başkan Genç, Emekli Olan Personelle Veda Töreni Düzenledi

  Başkan Genç, Emekli Olan Personelle Veda Töreni Düzenledi Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Başkan Genç, emekli olan personelle düzenlenen törende bir araya geldi. Başkan Genç, törende duygusal bir konuşma yaparak personelin emeklerine teşekkür etti ve Döşemealtı'nın başarısının birlikte çalışmanın sonucu olduğunu vurguladı. Ayrıca, emekli olan personelin tüm alacaklarını hesaplara yatıran Başkan Genç, 76 çalışana plaket vererek uğurladı. Başkan Genç, törende ayrıca çalışanlara yaptığı maaş artışları ve emekli ikramiyelerinin ödenmesi konusunda açıklamalarda bulundu.

 • 31.08.2023 31 Ağu 19:01 Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Kendi Çizdiği Cemevi Projesinin İhale Aşamasında

  Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Kendi Çizdiği Cemevi Projesinin İhale Aşamasında Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, projesi bizzat kendisi tarafından çizilen cemevinin ihale aşamasında olduğunu söyleyerek, en kısa sürede tamamlanıp ibadete açılacağını duyurdu.

 • 11.08.2023 11 Ağu 13:01 Antalya Döşemealtı Belediyesi Muharrem Ayı'nda 6 Bin Kişiye Aşure İkram Etti

  Antalya Döşemealtı Belediyesi Muharrem Ayı'nda 6 Bin Kişiye Aşure İkram Etti Antalya Döşemealtı Belediyesi, Muharrem Ayı dolayısıyla 6 bin kişiye aşure ikramında bulundu. Belediye Başkanı Turgay Genç, kendi elleriyle aşure dağıtarak herkese hayırlar diledi. Geleneksel hale getirilen aşure ikramında binlerce kişiye aşure dağıtıldı. Başkan Genç, katılanlara teşekkür ederek Muharrem ayının bereket, huzur ve kardeşlik getirmesini diledi.

 • 02.08.2023 02 Ağu 18:13 Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, İlçe Esnafını Ziyaret Etti

  Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, İlçe Esnafını Ziyaret Etti Başkan Genç, taksici esnafıyla çay içerek başladığı ziyarette, kırtasiye, lokanta, berber, tuhafiye ve kuyumcu esnafıyla sohbet edip hayırlı işler diledi. Esnaf, artan fiyatlar nedeniyle yaşadıkları mağduriyetleri dile getirerek vatandaşın alım gücünün azaldığını ve iş yapamaz hale geldiklerini anlattı. Başkan Genç, esnafın sorunlarını dinleyerek destek sözü verdi ve işyerlerini gezerken vatandaşların davetlerini geri çevirmedi.

 • 02.08.2023 02 Ağu 13:27 Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, İlçe Esnafıyla Bir Araya Geldi

  Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, İlçe Esnafıyla Bir Araya Geldi Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, ilçe esnafını ziyaret etti. Esnafın sorunlarını dinleyen Başkan Genç, artan fiyatlar nedeniyle yaşanan mağduriyetleri ve alım gücünün azalmasını dile getirdi. Taksici esnafıyla çay içen Genç, akaryakıt zamlarının esnafı zor durumda bıraktığını belirtti. Ayrıca, işyerlerini gezen Başkan Genç, berber çırağına sakal traşı yaptırdı ve tespih hediye aldı.

 • 04.07.2023 04 Tem 12:32 Döşemealtı'nda Yol Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor

  Döşemealtı'nda Yol Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor Döşemealtı Belediyesi, Kurban Bayramı'nın ardından yılın ikinci büyük asfalt yol hamlesini gerçekleştiriyor. Altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklara 150 bin metrekare sıcak asfalt serilecek. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bozulan yollara da 50 bin metrekare sıcak asfalt yaması yapacak. Ayrıca, bayramın ardından parke yol ve kaldırım çalışmaları da devam edecek. Başkan Genç, tüm mahallelerde asfalt, sathi asfalt kaplama ve parke yol çalışmalarının tamamlanacağını belirtti.

 • 03.07.2023 03 Tem 12:26 Döşemealtı Belediye Başkanı İsmail Yılmaz'a akülü tekerlekli sandalye hediye etti

  Döşemealtı Belediye Başkanı İsmail Yılmaz'a akülü tekerlekli sandalye hediye etti Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Kovanlık Mahallesinde yaşayan bedensel engelli İsmail Yılmaz'a akülü tekerlekli sandalye hediye etti. Başkan Genç, Yılmaz'ın isteğini geri çevirmedi ve sürpriz yaparak sandalyeyi kendisi teslim etti. İsmail Yılmaz, Başkan Genç ve ekibine teşekkür ederek mutluluğunu dile getirdi.

 • 03.07.2023 03 Tem 10:38 Döşemealtı Belediyesi Öğrencilere Ücretsiz Sinema Gösterimleri Düzenliyor

  Döşemealtı Belediyesi Öğrencilere Ücretsiz Sinema Gösterimleri Düzenliyor Döşemealtı Belediyesi, eğitim öğretim yılını tamamlayan öğrenciler için ücretsiz sinema gösterimleri düzenliyor. Yeşilbayır Mahallesi Flora AVM içerisinde bulunan sinema salonunda gerçekleştirilecek etkinlikte, öğrenciler karneleriyle birlikte istedikleri filmi izleyebilecek ve mısır ikramından faydalanabilecekler. Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, tüm öğrencileri ve ailelerini film izlemeye davet ederek, etkinliğin 9 Temmuz tarihine kadar devam edeceğini belirtti.

 • 16.06.2023 16 Haz 11:09 Döşemealtı Belediyesi Kariyer Ofisi İstihdam Sağlamaya Devam Ediyor

  Döşemealtı Belediyesi Kariyer Ofisi İstihdam Sağlamaya Devam Ediyor Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç tarafından kurulan Kariyer Ofisi, işsizlik oranının düşmesi amacıyla iş arayanlarla işverenleri buluşturuyor. İş-Kur birimi tarafından düzenlenen kariyer günleri sayesinde yılbaşından bu yana 183 kişi işe yerleştirildi. Belediye sosyal medya sayfalarından günlük olarak iş ilanı yayınlayan ofis, bölgedeki kalkınmaya katkı sağlamayı hedefliyor.

 • 12.05.2023 12 May 13:31 Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç Anneler Günü'nü erken kutladı

  Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç Anneler Günü'nü erken kutladı Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Anneler Günü'nü, bu sene seçimlere denk gelmesi nedeniyle erken kutladı. Bahçeyaka Mahallesi'nde bulunan Kapalı Cuma Pazar'ında hem emekçi kadınların hem de alışverişe gelen annelerin gününü kutlayan Turgay Genç, karanfil dağıttı.

 • 05.05.2023 05 May 13:56 Döşemealtı Belediyesi, 76 kilometrelik kanalizasyon şebekesi yapacak

  Döşemealtı Belediyesi, 76 kilometrelik kanalizasyon şebekesi yapacak Döşemealtı Belediyesi, Yeniköy, Bahçeyaka, Altınkale ve Çıplaklı mahallelerini kapsayan 76 kilometre uzunluğundaki kanalizasyon şebeke ve parsel bağlantı hattının yapımına başlayacak. Belediye Başkanı Turgay Genç, proje hakkında ASAT yetkilileriyle birlikte fikir alışverişinde bulundu.

 • 18.04.2023 18 Nis 12:18 Döşemealtı Kent Meydanı'nda 5 bin kişi aynı anda iftar açtı

  Döşemealtı Kent Meydanı'nda 5 bin kişi aynı anda iftar açtı Döşemealtı Belediyesi'nin Kent Meydanında düzenlediği iftar sofrasında 5 bin kişi aynı anda orucunu açtı.

 • 17.04.2023 17 Nis 15:35 Döşemealtı Belediyesi'nden Bademağacı Mahallesi'nde İftar

  Döşemealtı Belediyesi'nden Bademağacı Mahallesi'nde İftar Döşemealtı Belediyesi, geleneksel iftar sofralarının yedincisini Bademağacı Mahallesi’nde kurdu. Bademağacı Kapalı Pazar Yeri’nde düzenlenen iftar programına, Başkan Turgay Genç de katıldı.

 • 17.04.2023 17 Nis 14:55 Döşemealtı Belediye Başkanı Genç, Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor

  Döşemealtı Belediye Başkanı Genç, Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Çıplaklı Mahallesi’nde bulunan pazar yerini ziyaret ederek yurttaşın ve esnafın talep ve şikayetlerini dinledi.

 • 10.04.2023 10 Nis 13:55 Döşemealtı'nda, köy bağlantı yollarına sathi kaplama

  Döşemealtı'nda, köy bağlantı yollarına sathi kaplama Döşemealtı Belediyesi, ilçe genelinde başlattığı yol yapımı ve sıcak asfalt çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

 • 10.04.2023 10 Nis 11:01 Döşemealtı Belediyesi'nin İftar Sofrası Ilıca Mahallesi'nde Kuruldu

  Döşemealtı Belediyesi'nin İftar Sofrası Ilıca Mahallesi'nde Kuruldu Döşemealtı Belediyesi, iftar sofralarının üçüncüsünü, Ilıca Mahallesi Kapalı Pazaryeri’nde kurdu.

 • 05.04.2023 05 Nis 00:59 Döşemealtı Belediyesinden ihtiyaç sahiplerine Ramazan desteği

  Döşemealtı Belediyesinden ihtiyaç sahiplerine Ramazan desteği ANTALYA (İHA) – Antalya Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, hafta sonunda vatandaşlarla bir araya geldi.

 • 03.04.2023 03 Nis 16:03 Döşemealtı Yalınlı Mahallesi Sakinlerine Tapuları Dağıtıldı

  Döşemealtı Yalınlı Mahallesi Sakinlerine Tapuları Dağıtıldı Döşemealtı’nda parselasyon çalışması tamamlanan Yalınlı Mahallesi’nde hak sahiplerine tapuları dağıtıldı. Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Nebiler Kapalı Pazar yerinde verilen iftar yemeği ve tapu dağıtım töreninde, “Biz de belediye olarak kanalizasyon altyapı çalışmalarına başlayıp, yeni yollarla birlikte sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarına start vereceğiz. Doğalgaz hat döşemesi de imar çalışmalarımızın bitmesiyle birlikte başlayacak ve önümüzdeki yol içerisinde Yalınlı ve Nebiler Mahalleleri’mizde doğalgazı olmayan ev kalmayacak” dedi.

 • 25.03.2023 25 Mar 12:54 CHP'li Belediye Başkanları, Ankara'da… Turgay Genç: "Saha Çalışmalarında Bize Düşen Görevlendirmeler Var. Gece Gündüz Çalışacağız"

  CHP'li Belediye Başkanları, Ankara'da… Turgay Genç: 'Saha Çalışmalarında Bize Düşen Görevlendirmeler Var. Gece Gündüz Çalışacağız' Türkiye'nin dört bir yanından gelen CHP'li büyükşehir, il ve ilçe belediye başkanları, bugün Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başkanlığında Ankara'da toplandı. Antalya Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, “Saha çalışmalarında bize düşen görevlendirmeler var. Önemli bir toplantı… Hep birlikte 15 Mayıs’a iktidarla uyanmak için gece gündüz çalışacağız” dedi.

 • 22.03.2023 22 Mar 14:47 Döşemealtı'na Cemevi ve Kültür Merkezi

  Döşemealtı'na Cemevi ve Kültür Merkezi Döşemealtı Belediyesi ile Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Genel Başkanlığı arasında iş birliği protokolü imzalandı.

 • 02.03.2023 02 Mar 10:36 Döşemealtı Belediyesi'nden Gaziantep Nurdağı'na 4 konteyner

  Döşemealtı Belediyesi'nden Gaziantep Nurdağı'na 4 konteyner Döşemealtı Belediyesi Kahramanmaraş merkezli depremlerde büyük yıkıma neden olan 11 kente yardımlarını sürdürüyor.

 • 27.02.2023 27 Şub 12:14 Döşemealtı deprem bölgesi için tek yürek

  Döşemealtı deprem bölgesi için tek yürek Kahramanmaraş merkezli yaşanan ve 11 ilde büyük yıkıma neden olan 2 depremin ardından Döşemealtı tek yürek oldu.

 • 21.02.2023 21 Şub 12:47 Döşemealtı Belediye Başkanı Genç, İlçedeki Depremzedeleri Ziyaret Etti

  Döşemealtı Belediye Başkanı Genç, İlçedeki Depremzedeleri Ziyaret Etti Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, ilçede bulunan eğitim kurumlarına ait yurtlarda ve otellerde kalan depremzedeleri ziyaret etti.

 • 07.02.2023 07 Şub 16:40 Döşemealtı'nın Yardım Tırı Deprem Bölgesine Doğru Yola Çıktı

  Döşemealtı'nın Yardım Tırı Deprem Bölgesine Doğru Yola Çıktı Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremin vurduğu ve 10 ilde yıkıma neden olan afetin ardından Döşemealtı Belediyesi ekipleri, deprem bölgesine ulaştırılmak üzere bir TIR dolusu battaniye, soba, ısıtıcı, çocuk bezi ve maması, kadın pedi, hijyen malzemeleri, konserve kuru gıda ve temel ihtiyaç malzemelerini yola çıkardı.

 • 07.02.2023 07 Şub 15:25 Döşemealtı depremzedeler için tek yürek oldu

  Döşemealtı depremzedeler için tek yürek oldu Kahramanmaraş merkezli 2 büyük depremin vurduğu ve 10 ilde yıkıma neden olan afette tüm Türkiye olduğu gibi Döşemealtı'da tek yürek oldu.

 • 23.01.2023 23 Oca 10:43 Döşemealtı Belediyesi Pehlivanları Yeni Sezon İçin Kampa Girdi

  Döşemealtı Belediyesi Pehlivanları Yeni Sezon İçin Kampa Girdi Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Güreş Takımı, 2023 yılı güreş sezonu için ilk antrenmanını yaptı. 3 hafta sürecek kampa giren güreşçiler, ilk antrenmanını Döşemealtı Kapalı Spor salonunda yaparken; Döşemealtı Belediye Başkanı ve Kulüp Başkanı Turgay Genç de pehlivanları yalnız bırakmadı.

 • 11.11.2022 11 Kas 10:11 Turgay Genç: "Kadın voleybol takımımız gururumuz"

  Turgay Genç: 'Kadın voleybol takımımız gururumuz' Döşemealtı Belediye Başkanı ve Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Turgay Genç, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ'ı ağırladı.

 • 10.11.2022 10 Kas 14:39 Atatürk Döşemealtı'nda Özlem ve Minnetle Anıldı

  Atatürk Döşemealtı'nda Özlem ve Minnetle Anıldı Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, vefatının 84'üncü yıl dönümünde tüm yurtta olduğu gibi Döşemealtı’nda da özlemle anıldı.

 • 27.10.2022 27 Eki 11:39 DÖGEM vekilleri çalışmalarını anlattı

  DÖGEM vekilleri çalışmalarını anlattı Döşemealtı Gençlik Meclisi (DÖGEM) 6'ncı dönem Genç Vekilleri Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'i ziyaret etti DÖGEM'in yeni döneminde yapılacak çalışmalar ve projeler hakkında sunum yapan Genç vekiller, 2023 yılı içerisinde güçlü ve etkin çalışmalar yaparak ilçenin gençlik alanında...

 • 07.09.2022 07 Eyl 10:39 Döşemealtı'na yeni taşınan vatandaşlara Genç'ten 'Hoşgeldiniz' mektubu

  Döşemealtı'na yeni taşınan vatandaşlara Genç'ten 'Hoşgeldiniz' mektubu Antalya Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, son yıllarda aldığı yatırımlarla Kuzeyin Yıldızı haline gelen ve hızla göç alan ilçeye yeni taşınan vatandaşlara mektup gönderdi.

 • 02.09.2022 02 Eyl 15:31 Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç Meclis Toplantısında AKP Grubunu Eleştirdi

  Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç Meclis Toplantısında AKP Grubunu Eleştirdi Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Olağan Meclis Toplantı’sında Belediye’nin borçlanma talebine ret oyu veren AKP grubunu eleştirdi. Döşemealtı ilçesinin Türkiye’nin cazibe merkezi olduğunu belirten Genç, “Bütün bunları tüm vatandaşlarımızla birlikte belediyeler olarak yaşarken; sizin amacınız ne? Bölgeye hizmet etmek yatırım yapmak yerine belediyeyi kilitlemek mi? Bunun cevabını bekliyorum. Hangi gerekçeyle bu şartları bile bile bunların karşısında duruyorsunuz” dedi.

 • 29.08.2022 29 Ağu 16:01 Nebiler Mahallesi'nde tapu sevinci

  Nebiler Mahallesi'nde tapu sevinci Antalya Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Nebiler Mahallesi'nde yapılan imar uygulamasının ardından tescili yapılan bölgede mülkiyeti olan vatandaşlara tapularını dağıttı.

 • 25.08.2022 25 Ağu 13:40 Turgay Genç: "Döşemealtı'nda yoğun göçe rağmen yapılaşma oranımız yüzde 20"

  Turgay Genç: 'Döşemealtı'nda yoğun göçe rağmen yapılaşma oranımız yüzde 20' Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Türkiye'de en çok ruhsat veren, en fazla inşaat ve yapılaşmayla birlikte göç alan üçüncü bir ilçe olmalarına karşın Döşemealtı'nın yapılaşma oranının yüzde 20'ye ulaştığını duyurdu.

 • 23.08.2022 23 Ağu 11:38 Başkan Turgay Genç, voleybol takımını ağırladı

  Başkan Turgay Genç, voleybol takımını ağırladı Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Voleybol A Takımı oyuncu ve antrenörlerini ağırladı.

 • 15.08.2022 15 Ağu 10:49 Döşemealtı'dan aşure bereketi

  Döşemealtı'dan aşure bereketi Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Kültür Müdürlüğü tarafından Muharrem ayı nedeniyle düzenlenen 'Aşure Günü'nde, vatandaşlara aşure ikramında bulundu.

 • 08.07.2022 08 Tem 16:16 Döşemealtı Belediye Başkanı Genç, Belediye Personeliyle Bayramlaştı

  Döşemealtı Belediye Başkanı Genç, Belediye Personeliyle Bayramlaştı Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, dokuz günlük Kurban Bayramı tatili öncesi son mesai gününde personelle bayramlaştı.

 • 29.06.2022 29 Haz 00:58 Kazandıkları kupayı Başkan Genç'e hediye ettiler

  Kazandıkları kupayı Başkan Genç'e hediye ettiler Okullar Arası Yağlı Güreş Türkiye Şampiyonası'nda dereceye giren Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Güreş takımı sporcuları, Belediye Başkanı Turgay Genç'e teşekkür ederek kazandıkları kupayı hediye etti.

 • 18.05.2022 18 May 11:27 'döşemealtı Kariyer Günleri' İş Sahibi Yapıyor

  'döşemealtı Kariyer Günleri' İş Sahibi Yapıyor Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’in talimatıyla ilçedeki işsizlik oranını azaltmak için kurulan Nar Masa İş-Kur ofisi istihdama katkı sunmaya devam ediyor.

 • 17.05.2022 17 May 13:54 Döşemealtı Belediyesi'nden Gençlere Mektuplu Davet

  Döşemealtı Belediyesi'nden Gençlere Mektuplu Davet Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle düzenlenecek etkinliğe tüm Döşemealtı halkını davet etti.

 • 09.05.2022 09 May 12:57 Döşemealtı'nda Hıdırellez Büyük Coşkuyla Kutlandı

  Döşemealtı'nda Hıdırellez Büyük Coşkuyla Kutlandı Döşemealtı Bademağacı Mahallesi'nde her yıl geleneksel olarak düzenlenen Hıdırellez şenlikleri bu yıl da büyük bir coşku ile kutlandı. Döşemealtı Belediyesi’nin desteğiyle yapılan şenliğe mahalle sakinleri büyük ilgi gösterdi.

 • 05.05.2022 05 May 14:26 Döşemealtı Belediye Başkanı Genç'ten Mahallelerde Bayram Ziyareti

  Döşemealtı Belediye Başkanı Genç'ten Mahallelerde Bayram Ziyareti Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Ramazan Bayramı dolayısıyla mahalle ziyaretleri yapıp ilçe halkının bayramını kutladı.

 • 25.04.2022 25 Nis 15:44 Döşemealtı İftar Sofralarında Buluşmaya Devam Ediyor

  Döşemealtı İftar Sofralarında Buluşmaya Devam Ediyor Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç,  her yıl geleneksel hale getirdiği iftar sofralarında ilçe sakinleriyle buluşmaya devam ediyor.

 • 24.04.2022 24 Nis 00:58 Döşemealtı'nda 23 Nisan korteji

  Döşemealtı'nda 23 Nisan korteji Döşemealtı'nda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı büyük bir coşkuyla başladı.

 • 03.04.2022 03 Nis 10:48 Döşemealtı'nda ihtiyaç sahiplerine 'gıda' kolisi dağıtılacak

  Döşemealtı'nda ihtiyaç sahiplerine 'gıda' kolisi dağıtılacak Döşemealtı Belediyesi Ramazan hazırlıklarını tamamladı.

 • 07.03.2022 07 Mar 13:20 Döşemealtı Belediyesi kadın personellerine 8 Mart izni

  Döşemealtı Belediyesi kadın personellerine 8 Mart izni Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle, kadın personele 1 günlük idari izin verdi.

 • 24.02.2022 24 Şub 14:26 Döşemealtı Hipodrom koşusunu 'Kübra Hanım' kazandı

  Döşemealtı Hipodrom koşusunu 'Kübra Hanım' kazandı Türkiye'nin 10. hipodromuna ev sahipliği yapan, Antalya'nın Döşemealtı ilçesi adına düzenlenen Döşemealtı Belediyesi Koşusu'nu Kübra Hanım isimli atla jokey Mehmet Akyavuz kazandı.

 • 21.02.2022 21 Şub 12:27 Döşemealtı kariyer günlerinde 277 kişiye istihdam

  Döşemealtı kariyer günlerinde 277 kişiye istihdam Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'in talimatıyla ilçedeki işsizlik sorununa katkı sağlamak için kurulan Nar Masa İş-Kur ofisi düzenlediği kariyer günlerinde bu hafta 277 kişi istihdam edilecek.

 • 10.02.2022 10 Şub 10:43 Başkan Genç, Alevi Kültür Dernekleri'yle buluştu

  Başkan Genç, Alevi Kültür Dernekleri'yle buluştu Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Alevi Kültür Dernekleri'nin tüm şubelerin yönetim kurulu üyeleriyle Birlik Dayanışma Yemeği'nde bir araya geldi.

Advertisement