19 Mayıs Coşkusu Eskişehir'e Yayılacak - Son Dakika

19 Mayıs Coşkusu Eskişehir'e Yayılacak

19 Mayıs Coşkusu Eskişehir\'e Yayılacak
Son Güncelleme: 17.05.2023 16:10

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi (EBB) tarafından düzenlenen etkinlikler ile kutlanacak.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi (EBB) tarafından düzenlenen etkinlikler ile kutlanacak.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Atatürk'ün gençliğe armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nda düzenleyeceği etkinlikler ile bayramın coşkusunu tüm şehre yayacak.

Etkinlikler kapsamında, 19 Mayıs saat 14: 00'te Kentpark At Bakım ve Binicilik Tesisleri'nde 'At Biniş Gösterisi', Eskişehirliler ile buluşacak. Akşam bölümünde ise 20: 30'da 'Flyboard Gösterisi' yapılacak. Porsuk Çayı'nda yapılacak gösterinin ardından 21: 00'de Köprübaşı iskeleden başlayacak olan teknelerle Fener Alayı düzenlenecek.

Bir diğer bayram etkinliğinde Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası, Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi'nde saat 20: 30'da düzenleyeceği '9 Mayıs Özel Konseri' ile sanatseverlerle buluşacak. Etkinliklerin kapanış bölümünde ise Büyükşehir Gençlik Merkezi tarafından 21 Mayıs Pazar günü 15: 00-22: 00 saatleri arasında Kanlıkavak Parkı'nda 'Yerel Gençlik Müzik Festivali' yapılacak. Festivalde yerel müzik grupları ve DJ performansı ile gençler bayramı kutlayacak.

Bayram etkinlikleri, EBB Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından Kanlıkavak Basketbol Sahası'nda düzenlenen '19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı 3x3 Sokak Basketbolu Şenliği'nin hava şartlarına göre final karşılaşması ve ödül töreni ile devam edecek.

Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel 19 Mayıs Coşkusu Eskişehir'e Yayılacak - Son Dakika


Advertisement