Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Porsuk Çayı haberleri, Porsuk Çayı son dakika, son dakika Porsuk Çayı

Son Dakika Porsuk Çayı Haberleri

Son dakika Porsuk Çayı haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son porsuk çayı haberleri anında burada.


 • 15.11.2023 15 Kas 23:41 Porsuk Çayı'nda Can Simidiyle Kurtarılan Kadın

  Porsuk Çayı'nda Can Simidiyle Kurtarılan Kadın Eskişehir'de Porsuk Çayı kenarında dengesini kaybederek suya düşen bir kadın, çevredekilerin attığı can simidi sayesinde kurtarıldı. Olay anı cep telefonuyla kaydedildi.

 • 15.11.2023 15 Kas 23:22 Porsuk Çayı'nda Denge Kaybeden Kadın Can Simidiyle Kurtarıldı

  Porsuk Çayı'nda Denge Kaybeden Kadın Can Simidiyle Kurtarıldı Eskişehir'de Porsuk Çayı kenarında dolaşırken dengesini kaybederek suya düşen bir kadın, çevredekilerin attığı can simidiyle kurtarıldı. Olay anı cep telefonuyla kaydedildi.

 • 15.11.2023 15 Kas 23:07 Eskişehir'de Porsuk Çayı'na düşen kadın can simidiyle kurtarıldı

  Eskişehir'de Porsuk Çayı'na düşen kadın can simidiyle kurtarıldı Eskişehir'de başının dönmesi sonucu Porsuk Çayı'na düşen bir kadın, çevredeki vatandaşların attığı can simidi sayesinde kurtarıldı. Olay anı cep telefonu kameralarına yansıdı.

 • 10.11.2023 10 Kas 09:05 Eskişehir'de sis etkili oldu

  Eskişehir'de sis etkili oldu Eskişehir'de kent merkezinin bazı noktaları ile yüksek kesimlerde sis etkili oldu. Sürücüler trafikte kontrollü ilerledi. Hava sıcaklığının 7 derece ölçüldüğü kentte, sisin öğleden sonra etkisini kaybetmesi bekleniyor.

 • 03.11.2023 03 Kas 11:09 Beylikova Belediyesi, 4 Milyon Metrekarelik Arazide Hububat Ekimi Yapıyor

  Beylikova Belediyesi, 4 Milyon Metrekarelik Arazide Hububat Ekimi Yapıyor Beylikova Belediyesi, ilçedeki 4 milyon metrekarelik araziyi tarıma kazandırmak amacıyla hububat ekimi çalışmalarına başladı. Kaymakam Kübra Eroğlu, traktör başına geçerek alanı yerinde inceledi. Belediye, gıda üretiminin önemine vurgu yaparak Beylikova su depolama barajını işletme haklarını aldı ve sulanmayan arazileri sulu tarıma açmayı hedefliyor. Şu ana kadar 23 milyon metrekare tarım alanı sulu tarıma açıldı ve 4 milyon metrekare alanda hububat ekimi gerçekleştirildi.

 • 31.10.2023 31 Eki 11:22 Türkiye'nin öğrenci dostu şehirleri açıklandı: İlk sırada Eskişehir var

  Türkiye'nin öğrenci dostu şehirleri açıklandı: İlk sırada Eskişehir var Türkiye'nin öğrenci dostu şehirleri açıklandı.

 • 29.10.2023 29 Eki 21:22 Eskişehir'de Cumhuriyet'in 100. yılı kutlandı

  Eskişehir'de Cumhuriyet'in 100. yılı kutlandı Eskişehir'de Cumhuriyet'in 100. yıl dönümü nedeniyle Porsuk Çayı'nda gondollarla fener alayı düzenlendi. Binlerce Eskişehirli, Türk bayraklarıyla alayı karşıladı. Etkinlikler kapsamında flyboard gösterisi ve havai fişek gösterisi de yapıldı.

 • 22.10.2023 22 Eki 23:44 Porsuk Çayı'ndaki ölü güvercin lağım faresinin hedefi oldu

  Porsuk Çayı'ndaki ölü güvercin lağım faresinin hedefi oldu Porsuk Çayı üzerinde ölü halde bulunan bir güvercini hedef alan lağım faresinin mücadelesi kameralara yakalandı. Fare ölü güvercinin üstüne çıkıp yemeye çalıştı ancak başarılı olamadı.

 • 24.09.2023 24 Eyl 09:57 Eskişehir'de Porsuk Çayı'nın rengi değişti

  Eskişehir'de Porsuk Çayı'nın rengi değişti Eskişehir'de kent merkezinden geçen Porsuk Çayı'nın rengi kahverengiye döndü.

 • 23.09.2023 23 Eyl 21:07 Eskişehirspor'un 58. kuruluş yıl dönümü meşale gösterisiyle kutlandı

  Eskişehirspor'un 58. kuruluş yıl dönümü meşale gösterisiyle kutlandı Bölgesel Amatör Lig 6.Grup'ta mücadele edecek Eskişehirspor'un 58. kuruluş yıl dönümü, Porsuk Çayı üzerine kurulan platformda düzenlenen meşale gösterisiyle kutlandı. Taraftarlar, Bando Es-Es grubu ve sanatçılar eşliğinde tezahüratlarda bulundu. Eskişehirsporlu futbolcular ve teknik heyet, platforma Esbot'la geldi. Kulüp başkanı ve teknik direktör, taraftarlardan takıma destek istedi ve şampiyonluk hedefi için söz verdi.

 • 19.09.2023 19 Eyl 23:12 Porsuk Çayı'nda kızını kaybeden anne yetersiz önleme isyan etti

  Porsuk Çayı'nda kızını kaybeden anne yetersiz önleme isyan etti Porsuk Çayı'na düşerek hayatını kaybeden 16 yaşındaki Kübra Akar'ın annesi, su kenarındaki yetersiz önlemlerin kızının hayatına mal olduğunu iddia ederek yetkililere isyan etti. Anne Belma Akar, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'ni suçlayarak, su kenarında bariyer olmaması, uyarı levhalarının işlevsiz olması ve ölüme davetiye çıkaran merdivenlerin tehlikeli olduğunu belirtti. Akar, önlemlerin arttırılmaması durumunda başka hayatların da tehlikeye gireceğini vurguladı.

 • 19.09.2023 19 Eyl 15:45 Porsuk Çayı'nda Boğulan Çocuğu Kurtaran Anne Konuştu

  Porsuk Çayı'nda Boğulan Çocuğu Kurtaran Anne Konuştu Eskişehir'de Porsuk Çayı'nda boğulan çocuğu kurtaran anne, olayı anlattı. Kübra Akar'ı kaybeden Belma Akar, oğlu Muhammed'i sudan çıkardığını ancak Kübra'yı göremediğini söyledi. Muhammed'in ablasıyla şakalaşırken düştüklerini belirten Akar, kızının kıyafetlerinden oyuncak bir bebek yaparak avunduğunu ifade etti.

 • 19.09.2023 19 Eyl 11:34 Porsuk Çayı'nda Güvenlik Önlemleri Yetersiz: Bir Genç Kız Hayatını Kaybetti

  Porsuk Çayı'nda Güvenlik Önlemleri Yetersiz: Bir Genç Kız Hayatını Kaybetti Porsuk Çayı'na düşerek hayatını kaybeden 16 yaşındaki Kübra Akar'ın annesi, su kenarındaki yetersiz önlemlerin kızının hayatına mal olduğunu iddia ederek yetkililere isyan etti. Olayın ardından su kenarındaki bariyer eksikliği, işlevsiz uyarı levhaları ve ölüme davetiye çıkaran merdivenlerin tehlikeli olduğunu belirten anne, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'ni suçladı ve önlemlerin arttırılmasını talep etti.

 • 15.09.2023 15 Eyl 23:03 Eskişehir'de deprem riski

  Eskişehir'de deprem riski Eskişehir'de deprem riski Prof. Dr. Altunel: "Eskişehir'de yetkilerimizi hep uyarıyoruz, ama ne yazık ki şu ana kadar dikkate alınmadı" ESOGÜ Genel Jeoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr.

 • 12.09.2023 12 Eyl 18:33 Eskişehir'de Eski Eşine Otomobille Çarparak Ölümüne Neden Olan Sanığın Yargılanması Başladı

  Eskişehir'de Eski Eşine Otomobille Çarparak Ölümüne Neden Olan Sanığın Yargılanması Başladı Eskişehir'de eski eşine otomobille çarparak ölümüne neden olduğu gerekçesiyle tutuklanan sanığın yargılanmasına başlandı. Sanık, mahkemede eşinin kendisine zarar vermemesi için ikna etmeye çalıştığını ve kazanın kaza sonucu meydana geldiğini savundu. Mahkeme heyeti, sanığın tutukluluk halinin devamına karar vererek duruşmayı erteledi.

 • 09.09.2023 09 Eyl 03:43 Eskişehir'de Porsuk Çayı'nda Kardeşlerden Birisi Boğularak Hayatını Kaybetti

  Eskişehir'de Porsuk Çayı'nda Kardeşlerden Birisi Boğularak Hayatını Kaybetti Eskişehir'de anneleriyle birlikte Porsuk Çayı kenarında oturan iki kardeşten Kübra A. boğularak hayatını kaybederken, kardeşi Muhammet A. ise sudan çıkarılarak hastaneye kaldırıldı.

 • 09.09.2023 09 Eyl 02:40 Eskişehir'de Porsuk Çayı'nda 2 kardeşten biri hayatını kaybetti

  Eskişehir'de Porsuk Çayı'nda 2 kardeşten biri hayatını kaybetti Eskişehir'de Porsuk Çayı'na düşen 2 kardeşten 16 yaşındaki Kübra Akar hayatını kaybetti. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

 • 09.09.2023 09 Eyl 02:13 Eskişehir'de Porsuk Çayı'nda Boğulma Olayı

  Eskişehir'de Porsuk Çayı'nda Boğulma Olayı Eskişehir kent merkezinde Porsuk Çayı'na düşen iki kardeşten biri boğuldu. Olay yerine polis, AFAD, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Boğulan çocuğun cansız bedeni çaydan çıkarıldı.

 • 30.08.2023 30 Ağu 21:50 Eskişehir'de Zafer Bayramı'nda Gondollarla Fener Alayı

  Eskişehir'de Zafer Bayramı'nda Gondollarla Fener Alayı Eskişehir'de Büyük Zafer'in 101'inci yıldönümü etkinlikleri kapsamında Porsuk Çayı'nda gondollarla fener alayı düzenlendi. Binlerce Eskişehirli çay kıyısında alayı, Türk bayraklarıyla karşıladı.

 • 30.08.2023 30 Ağu 21:26 Eskişehir'de Porsuk Çayı'nda botlarla fener alayı

  Eskişehir'de Porsuk Çayı'nda botlarla fener alayı Eskişehir'de 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla fener alayı yapıldı.

 • 30.08.2023 30 Ağu 12:00 Eskişehir'de Vatandaşlar Gondol Keyfi Yaptı

  Eskişehir'de Vatandaşlar Gondol Keyfi Yaptı Eskişehir'de 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın kutlamaları sürerken, vatandaşlar güzel havayı değerlendirmek için gondol gezisi yaptı. Gondol keyfi yapan vatandaşlar hoş vakit geçirdi ve anılarını fotoğraflarla ölümsüzleştirdi.

 • 29.08.2023 29 Ağu 11:23 Eskişehir'de Gençler Porsuk Çayı'na Atladı

  Eskişehir'de Gençler Porsuk Çayı'na Atladı Eskişehir'de sıcaktan bunalan bir grup genç serinlemek için Porsuk Çayı'na atlarken, o anlar vatandaşların hayret dolu bakışları altında kameralara yansıdı. Adanalı gençlerin tehlikeli bir şekilde çaya atlaması dikkat çekti.

 • 28.08.2023 28 Ağu 12:05 Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nden Ücretsiz Deniz Kanosu Eğitimi

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nden Ücretsiz Deniz Kanosu Eğitimi Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin (EBB) kayıtları 17-23 Temmuz günleri arasında tamamlanan deniz kanosu eğitimleri başladı. Eskişehir'de bir ilk olan deniz kanosu eğitimi ücretsiz olarak Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı Coşkun Halıcı Su Sporları Merkezi ile Porsuk Çayı Kanlıkavak mevkiinde veriliyor. Dört hafta boyunca sürecek eğitime 24 kişi katılıyor.

 • 10.08.2023 10 Ağu 12:54 Eskişehir'de çocuklar yasak olan Porsuk Çayı'na giriyor

  Eskişehir'de çocuklar yasak olan Porsuk Çayı'na giriyor Eskişehir'de sıcaktan bunalan çocuklar, serinlemek için yüzmenin tehlikeli ve yasak olduğu Porsuk Çayı'na giriyor. Kent merkezinden geçen Porsuk Çayı'nın Deliklitaş Mahallesi Savtekin Caddesi'nde kalan bölümünde bir araya gelen çocuklar, yaptıkları ısınma hareketlerinin ardından suya atlıyor. Çocuklardan bazıları da bir süre yüzdükten sonra Porsuk Çayı'nın çevresindeki çimlere uzanıyor. Çocukları uyaran olmazken Porsuk Çayı'nda haziranda 22 yaşındaki Fatih Er, temmuz ayında ise 20 yaşındaki Mustafa Turunç boğulmuştu.

 • 06.08.2023 06 Ağu 16:05 Eyyam-ı Bahur Sıcakları Eskişehir'de Porsuk Çayı Kenarını Boşalttı

  Eyyam-ı Bahur Sıcakları Eskişehir'de Porsuk Çayı Kenarını Boşalttı Çöl sıcakları olarak adlandırılan ve tüm yurdu etkisi alan eyyam-ı bahur, Eskişehir'de Porsuk Çayı kenarının boş kalmasına sebep oldu. Vatandaşlar, 38 dereceyi bulan sıcak havada gölgelik alanları tercih ederek Porsuk Çayı'nın etrafındaki Kanlıkavak Parkı'nda vakit geçirdi. Parktaki yürüyüş ve bisiklet yolları da sıcaklardan dolayı boş kaldı. Hava sıcaklığının yarın öğle saatlerinde 33 derece olması bekleniyor.

 • 06.08.2023 06 Ağu 12:27 Eskişehir'de Porsuk Çayı'nda serinlemeye çalışan çocuklar tehlikeye atladı

  Eskişehir'de Porsuk Çayı'nda serinlemeye çalışan çocuklar tehlikeye atladı Eskişehir'de son yılların en sıcak günlerinde Porsuk Çayı'nda yüzerek serinlemeye çalışan çocuklar canlarını tehlikeye atarken, o anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı. Suya atlayan çocukların bu tehlikeli davranışı, geçtiğimiz haftalarda Porsuk Çayı'nda boğulan bir gencin akıllara gelmesine neden oldu.

 • 06.08.2023 06 Ağu 12:08 Çocukların Porsuk Çayı'nda tehlikeli serinleme yöntemi

  Çocukların Porsuk Çayı'nda tehlikeli serinleme yöntemi Eskişehir'de son yılların en sıcak günlerinde Porsuk Çayı'nda yüzerek serinlemeye çalışan çocuklar canlarını tehlikeye atarken, o anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı. Suya atlayan 3 çocuğun canlarını hiçe sayması daha geçtiğimiz haftalarda Porsuk Çayı'nda boğularak hayatını kaybeden 22 yaşındaki Fatih Er'i akıllara getirdi.

 • 25.07.2023 25 Tem 13:31 Eskişehir'de Porsuk Çayı'na düşen genç hayatını kaybetti

  Eskişehir'de Porsuk Çayı'na düşen genç hayatını kaybetti Eskişehir'de Porsuk Çayı'na düşen ve itfaiye ekiplerince sudan çıkarılan Mustafa Turunç, hastanede yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 • 25.07.2023 25 Tem 13:17 Eskişehir'de Porsuk Çayı'na düşen 2 arkadaştan 1'i hayatını kaybetti

  Eskişehir'de Porsuk Çayı'na düşen 2 arkadaştan 1'i hayatını kaybetti Eskişehir'de Porsuk Çayı'na düşen Mustafa Turunç hayatını kaybetti. İlyas Yalman ise hastanede tedavi altında.

 • 23.07.2023 23 Tem 22:42 Porsuk Çayı'nda İki Genç Tehlike Atlattı

  Porsuk Çayı'nda İki Genç Tehlike Atlattı Eskişehir'de Porsuk Çayı'na düşen İlyas Yalman kısa sürede kurtarılırken, akıntıda kaybolan Mustafa Turunç itfaiye ekiplerince sudan çıkarıldı. Kalbi duran Turunç, sağlık ekiplerinin kalp masajıyla hayata döndürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • 23.07.2023 23 Tem 21:48 Porsuk Çayı'nda boğulan genç 50 dakikalık müdahale ile hayata döndürüldü

  Porsuk Çayı'nda boğulan genç 50 dakikalık müdahale ile hayata döndürüldü Eskişehir'de Porsuk Çayı'na düşerek boğulma tehlikesi yaşayan 20 yaşındaki genç, sağlık ekiplerinin 50 dakikalık müdahalesinin ardından kalp masajıyla hayata döndürüldü. Olayda diğer bir kişi ise sudan çıkarıldı. Şahıslar hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

 • 23.07.2023 23 Tem 21:23 Porsuk Çayı'nda iki genç suya düştü, biri kalp masajıyla hayata döndü

  Porsuk Çayı'nda iki genç suya düştü, biri kalp masajıyla hayata döndü Eskişehir'de Porsuk Çayı'na düşen İlyas Yalman kısa sürede kurtarılırken, akıntıda kaybolan Mustafa Turunç itfaiye ekiplerince sudan çıkarıldı. Kalbi duran Turunç, sağlık ekiplerinin kalp masajıyla hayata döndürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • 23.07.2023 23 Tem 20:46 Eskişehir'de Porsuk Çayı'nda boğulma tehlikesi geçiren genç hayata döndü

  Eskişehir'de Porsuk Çayı'nda boğulma tehlikesi geçiren genç hayata döndü Eskişehir'de Porsuk Çayı'na giren 20 yaşındaki genç, boğulma tehlikesi geçirdi. Sağlık ekiplerinin 50 dakikalık müdahalesi sonucu kalp masajıyla hayata döndü. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

 • 23.07.2023 23 Tem 20:43 Eskişehir'de Porsuk Çayı'na düşen iki arkadaş kurtarıldı

  Eskişehir'de Porsuk Çayı'na düşen iki arkadaş kurtarıldı Eskişehir'de Şeker Mahallesi'ndeki Porsuk Çayı'na düşen Mustafa Turunç ve İlyas Yalman, vatandaşlar ve itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı. İlyas Yalman hastaneye kaldırılırken, Mustafa Turunç ise hayata döndürüldü ancak hayati tehlikesi devam ediyor. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 • 20.07.2023 20 Tem 12:18 Eskişehir'de Sıcaklar Su Satışlarını Artırıyor

  Eskişehir'de Sıcaklar Su Satışlarını Artırıyor Eskişehir'de etkisini gösteren sıcaklar nedeniyle su satışları rekor seviyelere ulaşıyor. Vatandaşlar serinlemek için soğuk su ve limonata tüketmeyi tercih ediyor. Porsuk Çayı kenarında işletmesi bulunan bir esnaf, su ve limonata satışlarının beklenenden fazla olduğunu belirtti.

 • 10.07.2023 10 Tem 20:36 Eskişehir'de Şüpheli Valiz Patlatıldı: İçinden Ders Kitapları Çıktı

  Eskişehir'de Şüpheli Valiz Patlatıldı: İçinden Ders Kitapları Çıktı Eskişehir'de bir çöp kutusunun yanına bırakılan şüpheli valiz, bomba imha ekipleri tarafından kontrollü olarak patlatıldı. Valizden çıkanlar ise ders ve üniversiteye hazırlık kitapları oldu.

 • 10.07.2023 10 Tem 20:21 Eskişehir'de Şüpheli Valiz Kontrollü Patlatıldı: İçinden Ders Kitapları Çıktı

  Eskişehir'de Şüpheli Valiz Kontrollü Patlatıldı: İçinden Ders Kitapları Çıktı Eskişehir'de bir çöp kutusunun yanına bırakılan şüpheli valiz, bomba imha ekipleri tarafından kontrollü olarak patlatıldı. Valizden çıkanlar ise ders ve üniversiteye hazırlık kitapları oldu.

 • 09.07.2023 09 Tem 11:17 İntihar edecek sanılan kadın olay yerine gelen ekipleri güldürdü

  İntihar edecek sanılan kadın olay yerine gelen ekipleri güldürdü Eskişehir'de psikolojik rahatsızlığı olduğu öne sürülen genç kadın, Porsuk Çayı kenarında balık tutarken polis ekiplerinin dikkatini çekti. Kadın, intihar etmek gibi bir düşüncesi olmadığını ve papatya çayı içerek rahatladığını söyledi. Olay yerindeki eşyalarını toplayarak şarkılar söyleyen genç kadın, polis ekipleri tarafından ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

 • 03.07.2023 03 Tem 14:26 Eskişehir, 9 Günlük Bayram Tatilinde Yüz Binlerce Misafiri Ağırladı

  Eskişehir, 9 Günlük Bayram Tatilinde Yüz Binlerce Misafiri Ağırladı Eskişehir, 9 günlük Kurban Bayramı tatilinde büyük ilgi gördü. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'ne ait turistik merkezler, 102 binden fazla ziyaretçiyi ağırladı. Ziyaretçiler, tarihi Odunpazarı bölgesindeki müzeler ve Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı gibi yerlere yoğun ilgi gösterdi. Kentpark, yapay plaj ve havuz, Porsuk Çayı gondol ve bot turları da ziyaretçilerin en çok tercih ettiği yerler arasındaydı. Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, turizm hareketliliğinin her geçen gün arttığını ve herkesi şehri görmeye davet etti.

 • 02.07.2023 02 Tem 11:23 Türkiye'de bir ayda 55 kişi deniz, göl ve göletlerde boğuldu

  Türkiye'de bir ayda 55 kişi deniz, göl ve göletlerde boğuldu Türkiye'de son 1 ayda hava sıcaklığının yükselmesiyle serinlemek için deniz, göl, gölet ve sulama kanallarına giren ya da kazalar nedeniyle su kaynaklarına düşen 55 kişi yaşamını yitirdi.

 • 28.06.2023 28 Haz 12:46 Eskişehir'de Porsuk Çayı'nda boğulan gençlerin şakalaştıkları anlar görüntülendi

  Eskişehir'de Porsuk Çayı'nda boğulan gençlerin şakalaştıkları anlar görüntülendi Eskişehir'de yüzmeye giren Fatih Er ve kurtarılan Hulusi Taha Pınar'ın suya girip şakalaştıkları anlara dair cep telefonu görüntüleri ortaya çıktı. Pınar'ı kıyıya çıkaran Enes Hasan Şen'in müdahalesinin ardından Pınar hastaneye kaldırılırken, Er'in cansız bedeni dalgıçlar tarafından bulundu.

 • 28.06.2023 28 Haz 11:38 Porsuk Çayı'ndan cansız bedeni çıkan gencin son görüntüsü ortaya çıktı

  Porsuk Çayı'ndan cansız bedeni çıkan gencin son görüntüsü ortaya çıktı Eskişehir'de Porsuk Çayı'nda yüzmek için giren 22 yaşındaki genç ile arkadaşının şakalaştığı son görüntüler ortaya çıktı. Gençlerden biri kurtarılırken diğeri kayboldu. Kaybolan gençin cansız bedeni daha sonra sudan çıkarıldı.

 • 28.06.2023 28 Haz 00:43 Eskişehir'de kaybolan genç yüzücünün cesedi bulundu

  Eskişehir'de kaybolan genç yüzücünün cesedi bulundu Eskişehir'de Porsuk Çayı'nda kaybolan Fatih Er'in cansız bedeni dalgıç ekipleri tarafından bulundu. Hulusi Taha Pınar ise hastanede tedavi altında. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 • 28.06.2023 28 Haz 00:16 Eskişehir'de Porsuk Çayı'nda kaybolan kişinin cansız bedeni bulundu

  Eskişehir'de Porsuk Çayı'nda kaybolan kişinin cansız bedeni bulundu Eskişehir'de Hulusi Taha Pınar ile birlikte yüzmek için girdiği Porsuk Çayı'nda kaybolan Fatih Er'in cansız bedeni dalgıç ekiplerinin çalışması sonucu bulundu. Er'in yakınları ise acı haberle gözyaşlarına boğuldu. Sudan çıkarılan Hulusi Taha Pınar'ın tedavisi sürerken, olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 • 28.06.2023 28 Haz 00:08 Eskişehir'de Porsuk Çayı'nda boğulma tehlikesi geçiren 2 kişiden biri kurtarıldı, diğeri kayboldu

  Eskişehir'de Porsuk Çayı'nda boğulma tehlikesi geçiren 2 kişiden biri kurtarıldı, diğeri kayboldu Eskişehir'de Porsuk Çayı'na giren 2 kişiden biri boğulma tehlikesi geçirirken, diğeri suda kayboldu. Kurtarılan kişi hastaneye kaldırılırken, kaybolan kişiyi bulmak için arama çalışmaları başlatıldı. Olayda vatani görevini yaparken izinli olduğu öğrenilen kaybolan kişinin Şırnak'ta asker olduğu belirtildi.

 • 27.06.2023 27 Haz 23:50 Porsuk Çayı'nda kaybolan gencin cansız bedenine ulaşıldı

  Porsuk Çayı'nda kaybolan gencin cansız bedenine ulaşıldı Eskişehir'de yüzmek için Porsuk Çayı'na giren ve gözden kaybolan Fatih Er'in, yoğun arama-kurtarma çalışmaları soncunda cansız bedenine ulaşıldı. Olayla ilgili polis tarafından inceleme başlatıldı.

 • 27.06.2023 27 Haz 23:37 Porsuk Çayı'na atlayan iki gençten biri kayboldu

  Porsuk Çayı'na atlayan iki gençten biri kayboldu Eskişehir'de Porsuk Çayı'a giren ve boğulma tehlikesi geçiren 2 arkadaştan biri, vatandaşlar tarafından kurtarılırken, diğerini arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Olay, Odunpazarı ilçesi Kırmızıtoprak Mahallesi Porsuk Bulvarı Nilay Sokak'ta meydana geldi. Geniş çaplı arama başlatıldı Porsuk Çayı'nda kaybolan Fatih Er'in bulunması için olay yerine polis, itfaiye, AFAD, 112 Acil Servis sağlık ekipleri, AKUT, Dorlion Arama Kurtarma ekipleri sevk edildi.

 • 27.06.2023 27 Haz 23:23 Eskişehir'de Porsuk Çayı'nda iki kişi serinlemek isterken biri hayatını kaybetti

  Eskişehir'de Porsuk Çayı'nda iki kişi serinlemek isterken biri hayatını kaybetti Eskişehir'de Porsuk Çayı'na giren iki kişiden biri hayatını kaybetti. Fatih Er ve Hulusi Taha Pınar akarsuya girdi. Pınar sudan çıkarılırken, Er kayboldu. Olay yerine polis, itfaiye, 112 Acil Sağlık görevlilerinin yanı sıra İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürlüğü, AKUT Arama Kurtarma Derneği, Dorlion Arama Kurtarma (DAK) ile Odunpazarı Belediyesi Arama Kurtarma (OBAK) ekipleri sevk edildi. Pınar'ın hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. Er'in cansız bedeni ise otopsi için hastanenin morguna gönderildi.

 • 27.06.2023 27 Haz 12:39 Eskişehir'de Kaybolan 2 Küçükbaş Hayvan Jandarma Tarafından Bulundu

  Eskişehir'de Kaybolan 2 Küçükbaş Hayvan Jandarma Tarafından Bulundu Merkez Odunpazarı ilçesi Çavlum Mahallesi'nde yaşayan bir kişi, Kurban Bayramı için aldığı 2 koyunun kaybolduğunu jandarmaya bildirdi. Jandarma ekipleri çalışma başlatarak koyunları Porsuk Çayı yakınında mısır tarlasında buldu ve sahibine teslim etti.

 • 23.06.2023 23 Haz 14:58 Eskişehir'de Kurban Bayramı için düzenlemeler yapıldı

  Eskişehir'de Kurban Bayramı için düzenlemeler yapıldı Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı tatilini Eskişehir'de geçirecek vatandaşlar ve şehir dışından gelecek misafirler için bir dizi bayram düzenlemesine gittiğini duyurdu. Müzeler ve turistik tesisler bayramın birinci günü kapalı olacakken, cadde otoparkları bayram süresi boyunca ücretsiz olacak. Estram tramvay seferlerinde ise Kurban Bayramı nedeniyle tüm hatlarda pazar hareket saatleri uygulanacak.

Advertisement