Aliağa'dan depremzedeler için kan bağışı desteği - Son Dakika

Aliağa'dan depremzedeler için kan bağışı desteği

07.02.2023 18:42

Aliağa'dan depremzedeler için kan bağışı desteği İzmir'in Aliağa ilçesinde vatandaşlar, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından oluşabilecek ihtiyacı karşılamak için düzenlenen kan bağışı kampanyasına yoğun ilgi gösteriyor.

Aliağa'dan depremzedeler için kan bağışı desteği

İZMİR - İzmir'in Aliağa ilçesinde vatandaşlar, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından oluşabilecek ihtiyacı karşılamak için düzenlenen kan bağışı kampanyasına yoğun ilgi gösteriyor.

Türk Kızılay Genel Başkanı Kerem Kınık, kan bağışı yapılması konusunda çağrıda bulunmuştu. Aliağalı vatandaşlar bu çağrıya kayıtsız kalmayarak kan bağış noktasına akın etti. Kan bağışı yapmak isteyen vatandaşlar, ülkemizin böyle zor durumlarda birbirine destek olması gerektiğini söyleyerek herkesi kan bağışında bulunmaya davet etti. Kahramanmaraş'ta meydana gelen deprem sonrası depremzedelere yardım için Kan Bağış Merkezi'ne koştuğunu belirten Ömer Atik, "3 ayda bir düzenli kan veren birisiyim. Şu anda deprem nedeniyle ihtiyaç olduğu için kan bağışında bulunuyorum" dedi. Kan veren bir diğer vatandaş Mustafa Kemal Polat ise ellinden geldiği kadarıyla depremzedelere faydalı olmaya çalıştığını ifade etti.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Osmaniyeli depremzede İzmirlileri sahura kaldırıyor Osmaniyeli depremzede İzmirlileri sahura kaldırıyor Depremde hayatını kaybedenler için İzmir'de hatıra ormanı oluşturuldu Depremde hayatını kaybedenler için İzmir'de hatıra ormanı oluşturuldu İZMİR'DE TİNY HOUSE VE KARAVANLARA TALEP ARTTI İZMİR'DE TİNY HOUSE VE KARAVANLARA TALEP ARTTI

Son Dakika Yerel Aliağa'dan depremzedeler için kan bağışı desteği - Son Dakika


Advertisement