Başkan Saatcı, Karaçulha Halkıyla Buluştu - Son Dakika
Yerel

Başkan Saatcı, Karaçulha Halkıyla Buluştu

Başkan Saatcı, Karaçulha Halkıyla Buluştu

Demokrat Parti (DP) Fethiye Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Behçet Saatcı Karaçulha Kültür Merkezinde vatandaşlara seslendi.

28.02.2014 09:34

Demokrat Parti (DP) Fethiye Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Behçet Saatcı Karaçulha Kültür Merkezinde vatandaşlara seslendi.

Kültür Merkezindeki seçim konuşmasına Karaçulha Belediye Başkanı Yusuf Çaylı, Karaçulha eski Belediye Başkanı Mustafa Kiremitli ve kalabalık bir vatandaş topluluğuna seçim konuşmasını yaptı. Kısa bir slayt gösterisinin ardından Karaçulha Belediye Başkanı Yusuf Çaylı hoş geldiniz konuşması yaptı.

Başkan Saatcı, yaptığı konuşmada; "Behçet Saatcı gelince tüm kaçak inşaatları yıkacakmış' diyorlarmış. Ayıptır! Yapılanla işimiz olur mu bizim? Televizyonlara bakıyorsunuz. Urla'da birilerinin villaları var. Urla'daki villalar yıkılırsa, Karaçulha'daki fakirin evi de yıkılır. Önce onları yıkacaklar sonra gelip benim Karaçulha'daki vatandaşımın eviyle uğraşacaklar. Yıkmakta neymiş. Rahmetli Muzaffer Dontlu'nun bize bir vasiyeti vardı. 'Oğlum köpek öldüren ile ev yıkandan başkan olmaz' diye. Behçet Saatcı gelecek evi yıkacakmış. Böyle bir şey yok arkadaşlar. Hakkımda tüm belediye personellerini işten çıkaracak diye konuşuyorlarmış. Çalışan adamla bizim işimiz olmaz. Kaytaran adamla bizim işimiz olur. Verilmiş hak geri alınmaz. Benim tembel adamla, hain adamla bir de halka hizmet etmeyen adamla işim olur. Görevini yapanla benim ne işim olur" dedi.

Demokrat Parti Fethiye Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Behçet Saatcı Karaçulha bölgesine yapacak olduğu projeleri de slaytlar eşliğinde sundu. Konuşmasının ardından alkışlar arasında salondan ayrıldı. - MUĞLA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Başkan Saatcı, Karaçulha Halkıyla Buluştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement