Bodrum'daki Cinayet - Son Dakika

Bodrum'daki Cinayet

15.02.2012 12:00
Bodrum'daki Cinayet

Bodrum ilçesine bağlı Turgutreis beldesinde, 74 yaşındaki emekli mühendisin öldürülmesi olayıyla ilgili 4 kişi daha gözaltına alındı.

Bodrum ilçesine bağlı Turgutreis beldesinde, 74 yaşındaki emekli mühendisin öldürülmesi olayıyla ilgili 4 kişi daha gözaltına alındı.

Bodrum İlçe Jandarma Komutanlığı'ndan alınan bilgiye göre, geçen yıl Temmuz ayında, Aspat mevkisindeki bir sitede yalnız yaşayan Arman Azak'ın öldürülmesi olayıyla ilgili S.K, M.A. ve E.G. "cinayete azmettirmek", S.Ş. ise şüpheli sıfatıyla gözaltına alındılar.

Zanlılardan S.K, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Diğer 3 zanlının ise jandarmadaki işlemlerinin devam ettiği bildirildi.

-Olay-

Arman Azak, yaralı halde jandarmayı arayarak evinde saldırıya uğradığını bildirmiş, eve gelen ekipler Azak'ın cansız bedenini bulmuştu. Bıçaklanarak öldürüldüğü belirlenen Azak'ın İzmir Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsisinde tırnak aralarında başka bir kişiye ait doku kalıntıları bulunmuş ve DNA incelemesi yapılmıştı. DNA'nın olaydan sonda gözaltına alınan ancak yeterli delil olmadığı için serbest bırakılan Z.Ö'ye ait olduğu tespit edilmişti.

Z.Ö, daha sonra Van'da gözaltına alınmış ve Bodrum'da sevk edildiği mahkemece tutuklanmıştı.

- MUĞLA

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Bodrum'da düzenlenen müzayedeye ünlü akını Bodrum'da düzenlenen müzayedeye ünlü akını Mahallelerde belediye iftar programları Mahallelerde belediye iftar programları Depremzedeler için ihtiyaca göre alanlar oluşturuluyor Depremzedeler için ihtiyaca göre alanlar oluşturuluyor

Son Dakika Yerel Bodrum'daki Cinayet - Son Dakika


Advertisement